وکلاوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بوشهر ⚖️【آپدیت 1403】

به طور معمول وکالت دارای بخش‌های مختلفی بوده که یکی از مهم ترین بخش‌های آن مربوط به امور کیفری است. در وکالت کیفری، وکیل باید دارای تجربه و حرفه کافی باشد و قوانین لازم را نیز به خوبی بشناسد. افرادی که می‌خواهند از بهترین وکیل کیفری در بوشهر کمک بگیرند و پرونده‌شان را از این طریق به نتیجه‌ای عالی برسانند، باید حتماً یک‌سری موارد اصولی و مهم را در نظر داشته باشند و بدون آگاهی کافی تصمیم نگیرند.

وکیلی که انتخاب می کنید باید دارای اطلاعات لازم در زمینه کاری خود باشد و ارکان جرم را نیز به طور کامل بداند. برخوردار بودن از جسارت کافی جهت دفاع از حق موکل و داشتن اعتماد به نفس کافی نیز از دیگر مواردی هستند که یک وکیل کیفری خبره باید از آن‌ها برخوردار باشد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

دعاوی کیفری شامل چه مواردی می‌شود؟

دعاوی کیفری به آن مورد از دعاوی اشاره دارد که قانون آن‌ها را جرم می‌داند و در قوانین کیفری دارای مجازات هستند. درباره امور کیفری که اکثراً با مال، جان و حیثیت اشخاص در ارتباط بوده، ممکن است نگرانی و استرس بیشتری برای اشخاص درگیر به وجود بیاید. از این جهت هم حضور یک وکیل حرفه‌ای می‌تواند موجب آرامش خاطر موکل شود.

از جمله رایج ترین دعاوی کیفری در دادگاه‌های بوشهر می‌توان به جرائمی همچون کلاهبرداری، سرقت، صدور چک بی‌محل، آدم ربایی، حمل مشروبات الکی، مواد مخدر، تجاوز، خیانت در امانت، ضرب و شتم و دعواهای خیابانی اشاره کرد. این جرائم به دلیل پیچیدگی و اهمیت بالایی که دارند، نیاز به رسیدگی دقیقی دارند و افراد متهم یا شاکی باید حتما از وکیل کمک بگیرند.

در غیر این صورت احتمال دارد به دلیل عدم آشنایی با قوانین، با حکم سنگین کیفری رو به رو شوند. دقت داشته باشید دعاوی کیفری به دلیل این که با ارتکاب جرائم مرتبط هستند، پیش از این که در دادگاه رسیدگی شوند در دادسرا بررسی می‌شوند.

بهتر است بدانید دادگاه‌های کیفری به 2 دسته دادگاه‌های کیفری 1 و دادگاه‌های کیفری 2 تقسیم بندی می‌شوند. اکثر جرائم سنگین مانند تجاوز به عنف، قتل و زنا در دادگاه کیفری 1 و سایر جرائم در دادگاه کیفری 2 مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های بهترین وکیل کیفری در بوشهر

برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در بوشهر نیاز است به خوبی ویژگی‌های وکلای مختلف را بررسی نمایید و سپس با توجه به آن‌ها، تصمیم نهایی‌تان را بگیرید. از جمله ویژگی های یک وکیل کیفری متخصص در شهر بوشهر می‌توان به برخورداری از تحصیلات آکادمیک کافی در رابطه با وکالت و داشتن تجربه‌ کاری کافی جهت رسیدگی به موضوعات مختلف اشاره کرد.

 وکیلی که انتخاب می کنید باید به موقع رسیدگی‌های لازم را انجام دهد و جلوی به وجود آمدن مشکلات بیشتر را بگیرد. از دیگر ویژگی‌های یک وکیل کیفری متخصص می‌توان برخورد مناسب، صبر بالا، متعهد بودن به کار، امانت دار، آشنایی با قوانین مختلف، توجه داشتن به زمان و پیگیری مناسب اشاره کرد.

به دلیل حساس بودن پرونده‌های کیفری، وکیلی که برای حل امور مختلف انتخاب می‌کنید باید دارای ظرافت روحی و روانی کافی باشد و با دقت بالا اقدامات لازم را انجام دهد. وکیل کیفری تمام تصمیماتی که می‌گیرد را باید با موکل خود در میان بگذارد و مشاوره‌ای کامل نیز به افراد ارائه دهد تا مشکلات جدی‌تری به وجود نیابد.

سابقه کاری وکیل کیفری در بوشهر

حتما قبل از عقد وکالت، در مورد سابقه کاری وکیل مورد نظرتان تحقیقات لازم را انجام دهید و پرونده‌های پیشین او را هم بررسی کنید. داشتن سابقه کاری کافی و تجربه وکیل، اهمیت زیادی دارد و نباید نسبت به آن بی‌توجه باشید.

قبل از شروع روند دادرسی، بهتر است وکیل کیفری مناسبی را انتخاب کنید تا هر گونه اقدامی که لازم است، صورت بگیرد. افرادی که بعد از طی شدن مراحل دادرسی اقدام به انتخاب وکیل می‌کنند، حصول حکم مطلوب برای‌شان بسیار دشوار خواهد و کمتر وکیل کیفری وکالت‌شان را می‌پذیرد.

مطالب پیشنهادی: بهترین وکیل در بوشهر 

معمولاً اکثر اشخاص هنگامی سراغ وکیل می‌روند که با مشکلات حقوقی رو به رو می‌شوند، اما توجه داشته باشید که دعاوی کیفری نسبت به سایر دعاوی از حساسیت بیشتری برخوردار هستند و نیاز به پیگیری جدی دارند. به همین خاطر هم انتخاب بهترین وکیل کیفری در بوشهر اهمیت زیادی دارد و نباید نسبت به این موضوع بی‌تفاوت باشید. در ادامه این بخش نیز 10 مورد از محبوب ترین و بهترین وکلا کیفری بوشهر را به شما معرفی کرده‌ایم تا انتخاب وکیلی عالی برای‌تان دشوار نباشد.

سابقه کاری وکیل کیفری در بوشهر

مهدی انصاری

مهدی انصاری-وکیل از ما

وکیل مهدی انصاری به عنوان مشاور حقوقی در شهر بوشهر انواع پروندهای کیفری را می‌پذیرد و مشکلات آن‌ها را به نحو احسن حل می‌کند. این وکیل خبره از سابقه کاری طولانی مدتی برخوردار بوده و می‌تواند با ارائه راهکارهای مناسب، در سریع ترین زمان ممکن پرونده را به نتیجه‌ای مطلوب برساند.

وکیل انصاری با تمام موکلین خود برخوردی محترمانه دارد و اسرار و اطلاعات مهم آن‌ها را هم نزد خود نگه کاملا امن و محفوظ نگه می‌دارد. از این طریق هم می‌توانید با خیال راحت تمام مشکلات‌تان را با او در میان بگذارید و نگران به موجود آمدن مشکلات احتمالی نباشید.

آدرس : بوشهر، خیابان مطهری، ساختمان بهار، واحد 933

تماس : 

محمد کشاورز

محمد کشاورز-وکیل از ما

محمد کشاورز، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر، دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری بوده و می‌تواند کار رسیدگی به انواع پرونده‌های کیفری را به شکل عالی انجام دهد. این وکیل حرفه‌ای در اولین مرحله جلب رضایت موکلین برایش اهمیت دارد و هر کاری را انجام می‌دهد تا جلوی ضایع شدن حق و حقوق آن‌ها را بگیرد.

وکیل کشاورز تخصص بالایی در حل پرونده‌های سرقت، کلاهبرداری، جعل اسناد، قتل، خیانت در امانت و تجاوز دارد و رسیدگی به چنین پرونده‌هایی را در سریع ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

آدرس : بوشهر، نبش خیابان مدرس

تماس : 

علی جعفریان

علی جعفریان-وکیل از ما

علی جعفریان یکی دیگر از بهترین وکلایی است که می‌توانید کار رسیدگی به پرونده کیفری‌تان را به دست وی بسپارید. ایشان علاوه‌بر دعاوی کیفری، می‌توانند در حل پرونده‌های حقوقی، ملکی، خانوادگی و ثبتی هم به شما کمک کنند. وکیل جعفریان کار تنظیم انواع لوایح دفاعی، قرارداد، دادخواست، اخذ پرونده و شکوائیه را هم انجام می‌دهد.

وی دارای پروانه وکالت به شماره 745 از سوی کانون وکلای دادگستری بوده و به صورت حضوری و غیر حضوری به موکلین خود مشاوره می‌دهد. به همین خاطر اگر می‌خواهید با قوانین دادگاه و اقدامات ضروری برای حل موضوع پرونده‌تان بیشتر آشنا شوید، بهتر است از مشاوره ایشان بهره بگیرید.

آدرس : بوشهر، خیابان مطهری 

تماس : 09171044564

علی زنگنه

علی زنگنه-وکیل از ما

علی زنگنه وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد حقوقی، در شهر بوشهر انواع پرونده‌های کیفری را می‌پذیرد. ایشان تنها به فکر منافع خود نیستند و تمام سعی خود را به کار می‌گیرند تا رضایت موکلین را به خود جلب نمایند. وکیل زنگنه از صبر و بردباری بالایی برخوردار بوده و کارهای لازم جهت رسیدگی به پرونده مورد نظر با دقت بالایی انجام می‌دهد.

این وکیل حرفه‌ای از صداقت بالایی در کار برخوردار بوده و موکلین را از اتفاقاتی که رخ می‌دهد، مطلع می‌سازد. وکیل علی زنگنه با ویژگی‌های ممتازی که‌ دارد، توانسته خود را در لیست بهترین وکیل کیفری در بوشهر جای دهد.

آدرس : بوشهر، خیابان باغ زهرا، ساختمان بهار

تماس : 

محمدرضا منفرد

محمدرضا منفرد-وکیل از ما

در این قسمت از مقاله سعی داریم یکی دیگر از خبره ترین وکلای بوشهر به نام محمدرضا منفرد، را به شما معرفی کنیم. وکیل منفرد از 9 سال سابقه کاری درخشان برخوردار بوده و طی سال‌ها وکالت خود توانسته تجربیات مفیدی به دست آورد.

این وکیل حرفه‌ای می‌تواند انواع پرونده‌های کیفری مربوط به سرقت، کلاهبرداری، جعل اسناد، تجاوز، ضرب و شتم، آدم ربایی و خیانت در امانت را در سریع ترین زمان ممکن حل کند. جناب آقای منفرد به عنوان کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری با صبر و آشنایی به قوانین، تا به امروز درصد قابل توجهی از پرونده‌های کیفری را با موفقیت به پایان رسانده است.

ایشان پروانه وکالت خود را به شماره 18165 در سال 1392 از طرف کانون وکلای دادگستری دریافت کرده است و شما و می‌توانید از مشاوره‌های مفیدی که به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد، بهره ببرید.

آدرس : بوشهر، خیابان جفره، نبش کوچه خلیج فارس 15

تماس : 09171774585

رضا حیدری

رضا حیدری-وکیل از ما

رضا حیدری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر نیز به عنوان بهترین وکیل کیفری در بوشهر شناخته شده است. این وکیل متخصص، با سابقه کار طولانی و ویژگی‌های اخلاقی ممتازی که دارد، نظر موکلین بی‌شماری را جلب نموده و روزانه پرونده‌های کیفری زیادی را قبول می‌کند.

وکیل حیدری پروانه وکالت خود را به شماره 48434 در سال 1398 از سوی کانون وکلای دادگستری بوشهر دریافت نموده و می‌تواند در دعاوی ملکی، خانوادگی، حقوقی و شرکتی هم به شما کمک کند. بنابراین اگر زمانی درگیر مسائل کیفری شدید، بهتر است کار دفاع و پیگیری از پرونده‌تان را به دست شخصی باتجربه و کاربلد مانند رضا حیدری بسپارید.

آدرس : بوشهر، خیابان معلم، ساختمان حیدری، پلاک 1

تماس :

مسعود محمدی ‌منش

مسعود محمدی ‌منش-وکیل از ما

مسعود محمدی منش با پروانه وکالت به شماره 648 نیز انواع پرونده‌های کیفری با موضوعات مختلف همچون چک، جعل، خیانت در امانت، برات، کلاهبرداری، مناقصات، سرقت و فروش مال غیر را تاکنون با موفقیت به نتیجه‌ای مثبت رسانده است.

این وکیل مشهور از برخوردی بسیار صمیمانه برخوردار است و شما می‌توانید به راحتی تمام مشکلات‌تان را با او در میان بگذارید. صداقت در کار و راز داری هم از دیگر ویژگی‌های اخلاقی پسندیده وکیل محمدی منش به شمار می‌روند که نباید آن‌ها را نادیده گرفت.

آدرس :  بوشهر

تماس : 09176452145

حسین شورکی

حسین شورکی-وکیل از ما

حسین شورکی هم به عنوان بهترین وکیل کیفری در بوشهر شهرت زیادی کسب نموده است. این وکیل کار بلد از مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی برخوردار بوده و حدود 10 سال سابقه کاری دارد. وکیل شورکی دارای شماره پروانه 480 بوده که در سال 1393 از طرف کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

آدرس: بوشهر

شماره تماس وکیل: 

بهنام زکی پور

بهنام زکی پور-وکیل از ما

وکیل بهنام زکی پور نیز دارای شماره پروانه 520 بوده که از طرف کانون وکلای دادگستری صادر شده است. آخرین مدرک تحصیلی بهنام زکی پور کارشناسی ارشد دوره دکتری حقوق خصوصی بوده و مهارت زیادی در حل پرونده‌های کیفری دارد.

این وکیل سرشناس به کار خود تعهد بالایی دارد و با پیگیری به موقع، اقدامات لازم را انجام می‌دهد. مسئولیت پذیری بالای بهنام زکی پور موجب شده افراد زیادی کار دفاع از خود در دادگاه‌های کیفری را به دست او بسپارند‌.

آدرس :  بوشهر، خیابان مطهری، نبش خیابان مدرس، طبقه فوقانی بانک مسکن

تماس :

مهم ترین وظایف وکیل کیفری در بوشهر

به علت اهمیت بالای بحث دعاوی کیفری و این موضوع که هر دعوای فقط یک بار توسط دادگاه بررسی می‌شود و همچنین با صادر شدن حکم آخر نیز امکان شکایت مجدد وجود ندارد، انتخاب بهترین وکیل کیفری در بوشهر اهمیت زیادی دارد.

از این جهت نیز هر دو سوی دادرسی باید نهایت تلاش خود را به کار بگیرند تا حکم صادر شده به نفع‌شان باشد. برای این که نتیجه دادگاه خوب باشد نیز حضور وکیل می‌تواند بسیار مؤثر و مفید باشد.

وکیل کیفری با دانش و آشنایی کافی در موضوعات مختلف پرونده، می‌تواند در راستای رسیدن به حکم مطلوب کمک زیادی کند. حضور وکیل در جلسات دادگاه و کنار موکل بسیار مفید بوده اما به شرطی که وظایف خود را به طور کامل انجام دهد.

یک وکیل خبره مؤظف است پیش از هر جلسه، درمورد مسائل احتمالی با موکل خود گفت‌ و گو یا مشورت کند. دقت داشته باشید دستمزد وکیل کیفری نیز با توجه به پرونده و میزان پیچیدگی آن، سابقه کاری و حرفه وکیل می‌تواند متفاوت باشد که معمولا مشاوره‌هایی قبل از انتخاب پرونده انجام می‌شود و شرایط به طور دقیق با موکل احتمالی در میان گذاشته خواهد شد.

در بیشتر مواقع به نتیجه رسیدن پرونده‌های دعاوی کیفری، اهمیت بالاتری نسبت به مسائل مالی دارد و در نهایت بهتر است که در این خصوص با وکیل مورد نظرتان صحبت‌های لازم را انجام دهید.

با توجه به اهمیت پرونده‌های مختلف کیفری، در مواردی که اشخاص متهم به ارتکاب جرائم جدی شده‌اند اما توانایی مالی برای کمک گرفتن از وکلا را ندارند، دادگاه از کانون وکلا درخواست می‌کند یک وکیل تسخیری به متهم معرفی کنند.

دقت داشته باشید یکی از اصلی ترین وظایف وکلای کیفری، تهیه کردن دعوی بوده و اگر وکیلی متعهد شده باشد تا به عنوان وکیل شاکی کار وکالت را انجام دهد، آن موقع باید مطالبات موکل خود را با شکوائیه که تنظیم نموده، بیان نماید. همچنین ناگفته نماند که تهیه دفاعیه هم وظیفه دیگری بوده که توسط وکیل کیفری صورت می‌گیرد‌.

وکلای کیفری می‌توانند حین دادرسی و بازجویی نیز نقش فعالی در دادگاه داشته باشند. حتی در مهم ترین جنایت‌ها، وکیل باید موارد و عناصری که در کاهش مجازات مجرم نقش دارند را به همراه مدارک و شواهد در دادگاه ارائه دهد.

یک وکیل خبره علاوه‌بر رسیدگی و پیگیری اصولی، وظیفه دارد که به زمان هم پایبند باشد و در زمان‌های مختلف اقدامات لازم را انجام دهد. مشاوره دادن به موکلین و آشنا کردن آن‌ها با قوانین هم مورد دیگری است که نباید آن را نادیده بگیرید. همچنین تمام وکلا باید با در نظر گرفتن قوانین دادگاه کیفری، از موکلین خود دفاع کنند.

مزایای انتخاب یک وکیل کیفری خوب در بوشهر

  • وکلا در اکثر پرونده‌های کیفری می‌توانند نتیجه دادگاه را بیشتر به نفع وکیل خود تغییر دهند و از به وجود آمدن مشکلات بیشتر جلوگیری کنند.
  • با حضور داشتن وکیل در دادگاه، مسلما موکل احساس استرس کمتری خواهد داشت و می‌تواند بهتر از خود دفاع کند.
  • وکیل دادگستری می‌تواند شکایت را به شکل دقیق بررسی کند و اگر مجازاتی در نظر گرفته شده باشد، آن را مورد تجدید نظر قرار بدهد.
  • کمک گرفتن از یک وکیل خوب برای حل پرونده‌های کیفری بسیار مهم بوده زیرا اکثر وکلای متخصص در این دعاوی، با قوانین دادگاه آشنایی کامل دارند و می‌توانند نتیجه را به جهتی مثبت سوق دهند.
  • مطمئناً تمام افراد عادی از عهده انجام کارهایی همچون تنظیم شکوائیه، لایحه و یا اظهارنامه بر نمی‌آیند و از این جهت هم ممکن است به مشکل برخورند. اما یک وکیل خبره می‌تواند به سادگی و مشکل، تمام این کارها را انجام دهد.
  • وکلا نسبت به افراد عادی، کمتر دچار خطا و اشتباه جهت دفاع از پرونده در دادگاه می‌شوند و از آن جایی که فقط یک بار امکان مطرح پرونده کیفری وجود دارد، کسانی که از وکیل کمک می‌گیرند شانس بیشتری جهت موفقیت دارند.
  • داشتن یک وکیل متخصص موجب می‌شود در زمان صرفه جویی کنید و فرصت‌های مطلوب را از دست ندهید.

مزایای انتخاب یک وکیل کیفری خوب در بوشهر

کلام آخر

وکلایی که در زمینه کیفری فعالیت دارند، می‌توانند به راحتی وکالت و نمایندگی اشخاصی را که به علت ارتکاب جرم‌های مختلف مورد تحقیق واقع شده‌اند و متهم هستند را بر عهده بگیرند. بنابراین اگر شما هم دچار مشکلات کیفری شده‌اید و به دنبال بهترین وکیل کیفری در بوشهر هستید، بهتر است از میان اسامی که در این مقاله آن‌ها را به شما معرفی کردیم، یک شخص مطمئن و باتجربه انتخاب کنید تا علاوه‌بر صرفه جویی کردن در زمان جهت یافتن یک وکیل خبره، بعداً هم دچار پشیمانی نشوید.‌

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا