وکلاوکیل خانواده

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بوشهر ⚖️【آپدیت 1403】

به‌ طور معمول تمام وکلای دادگستری می‌توانند پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و اداری را انجام دهند اما و اگر به دنبال بهترین وکیل خانواده در بوشهر هستید، توجه داشته باشید که اصل بر تخصص بوده و بهتر است سراغ وکلایی بروید که در بخش‌های حضانت، طلاق، استرداد جهیزیه و نفقه مهارت کافی دارند.

وکیل خانواده‌ای که انتخاب می‌کنید، باید تمام دانش و توان خود را جهت دفاع از شما در دادگاه به کار بگیرد و اجازه ندهد حق کسی ضایع شود. وکیل خانواده هم مانند سایر وکلا یک‌سری وظایف دارد که نیاز است آن‌ها را به‌ طور کامل انجام دهد تا شاهد نتایج مطلوبی باشد. بنابراین اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید، توصیه می‌کنیم تا پایان مطلب همراه ما بمانید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ویژگی‌های یک وکیل خانواده خوب

افرادی که می‌خواهند برای حل پرونده‌های خانوادگی از بهترین وکیل خانواده در بوشهر کمک بگیرند، قبل‌ از هر چیزی باید ویژگی‌های یک وکیل خانواده خبره را بشناسند تا با در نظر گرفتن آن‌ها انتخاب فوق العاده‌تری داشته باشند. توجه داشته باشید وکیل خانواده باید برای دفاع مناسب از موکل، دارای اطلاعات به روزی باشد و قوانین دادگاه را نیز به‌ خوبی رعایت کند. در غیر این صورت امکان دارد مشکلات بیشتری به وجود بیاید.

داشتن تجربه و سابقه کاری نیز اهمیت زیادی دارد و نباید نسبت‌ به این‌ مورد بی‌توجه باشید. به‌ همین دلیل توصیه می‌شود از تجربیات ناقص دیگران خیلی استفاده نکنید و کار رسیدگی به پرونده خانوادگی‌تان را به دست شخصی مجرب بسپارید. وکیل خانواده به‌ غیر از دفاع از حقوق موکل، وظیفه دارد اسرار و اطلاعات او را هم در نزد خود محفوظ نگه دارد و امانت‌دار باشد.

سعی کنید سراغ وکلایی بروید که از آگاهی و دانش کافی در زمینه حل پرونده‌های خانوادگی برخوردار هستند و با تمرکز بالا کار خود را پیش می‌برند. داشتن صبر و برخورد مناسب هم از دیگر ویژگی‌های مهمی بوده که اکثر وکلای خانواده از آن برخوردار هستند.

فن بیان مناسب، رسیدگی به‌ موقع، صداقت در کار، متعهد بودن به کار، توجه به مصلحت موکل، توانایی برقراری صلح بین افراد و ارائه مشاوره دقیق به موکلین نیز از دیگر ویژگی‌های یک وکیل خانواده خوب بوده که نباید آن‌ها را نادیده بگیرید.

مطالب مشابه: بهترین وکیل در بوشهر

با توجه به این‌ که در حال‌ حاضر تعداد وکلای خانواده در شهر بوشهر بسیار زیاد بوده، اکثر افراد دی که به یک وکیل حرفه‌ای نیاز دارند، نمی‌توانند تصمیم‌ گیری مناسب و راحتی داشته باشند. به همین دلیل ما در این بخش از مقاله سعی داریم شما را با 10 مورد از محبوب‌ ترین و باتجربه‌ ترین وکلای بوشهر آشنا کنیم تا علاوه‌بر صرفه‌ جویی در زمان، شاهد نتایج عالی‌تری باشید.

ویژگی‌های یک وکیل خانواده خوب

رضا سعادت نیا

رضا سعادت نیا هم به عنوان بهترین وکیل در بوشهر شناخته شده که می‌توانید از او برای رسیدگی و حل انواع پروندهای طلاق، خانواده، استرداد جهیزیه، حضانت، سرقت، کلاهبرداری، کیفری، حقوقی، ملکی، ارث، ثبتی و فروش مال غیر کمک بگیرید.

وکیل سعادت نیا از مدرک کارشناسی حقوق برخوردار بوده و توانسته پروانه وکالت به شماره 538 را از سوی کانون وکلای دادگستری شهر بوشهر دریافت نماید. سابقه کار طولانی مدت، رسیدگی به موقع، برخورد مناسب و متعهد بودن به کار جناب آقای سعادت نیا موجب شده افراد زیادی از او تقاضای کمک و راهنمایی کنند. شما نیز اگر می‌خواهید حق‌تان در دادگاه ضایع نشود، بهتر است پرونده‌تان را به دست چنین وکیل خبره‌ای بسپارید.

تخصص :

  • خانواده
  • کیفری
  • حقوقی
  • ثبتی
  • ملکی
  • طلاق

آدرس :  بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارسیان، طبقه چهارم

تماس :

محسن مزارعی کاسکانی

محسن مزارعی کاسکانی-وکیل از ماجناب آقای محسن مزارعی کاسکانی نیز به عنوان بهترین وکیل خانواده در بوشهر توانسته شهرت زیادی به دست آورد. ایشان با پشتکار و صبر بالا، انواع پرونده‌های خانوادگی را بررسی می‌کنند و از این طریق به رفع مشکلات آن‌ها می‌پردازند. وکیل مزارعی کاسکانی، تخصص فوق‌ العاده‌ای در حل موضوعات دعاوی خانواده دارند و می‌توانند در سریع‌ ترین زمان ممکن نتایجی عالی به دست آورند.

این وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر بوشهر، به موکلین خود قبل‌ از هر چیزی مشاوره‌ای کامل ارائه می‌دهد و آن‌ها را با قوانین مهم دادگاه آشنا می‌کند تا بعداً به مشکل بر نخورند. سپس جهت بررسی موضوع پرونده، اقدام می‌نماید‌.

آدرس : بوشهر، میدان امام، خیابان استانداری

تماس : 09179352087

سکینه علمدار

سکینه علمدار-وکیل از ماحال که با بهترین وکلا خانواده بوشهر آشنا شدید، جا دارد شما را با وکیل سکینه علمدار نیز آشنا کنیم. این وکیل حرفه‌ای از توانایی حل انواع پرونده‌های خانوادگی به بهترین شکل ممکن برخوردار بوده و می‌تواند مشکلات مختلف را در مدت‌ زمانی بسیار کوتاه حل کند.

وکیل علمدار در سال 1395 توانسته پروانه وکالت به شماره 108 را از سوی کانون وکلای دادگستری بوشهر دریافت نماید و به‌ عنوان یکی از حرفه‌ای ترین وکلای این شهر کار خود را ادامه دهد. شما نیز اگر می‌خواهید وکیلی با تجربه کاری رسیدگی پرونده خانوادگی‌تان را انجام دهد، بهتر است حتما از وکیل سکینه علمدار کمک بگیرید.

آدرس : بوشهر، خیابان مطهری، ساختمان کامکاری

تماس : 

مهدی شعبان زاده

مهدی شعبان زاده-وکیل از مامهدی شعبان زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوشهر، انواع پرونده‌های مربوط به طلاق، حضانت، استرداد جهیزیه و نفقه را می‌پذیرد و با جدیت کار خود را پیش می‌برد. وی از سابقه کار طولانی مدتی برخوردار هستند و با موکلین خود برخوردی بسیار مناسب دارند. همین امر نیز موجب شده روزانه افراد زیادی رسیدگی پرونده‌های خانوادگی خود را به دست ایشان بسپارند.

آدرس : بوشهر، خیابان مطهری، جنب بیمه ایران

تماس : 

سیده طاهره ابراهیمی

سیده طاهره ابراهیمی-وکیل از مایکی دیگر از وکلای مشهور در شهر بوشهر که می‌توانید از آن برای حل مشکلات خانوادگی و رسیدگی به پرونده‌های مربوط به دعاوی خانواده کمک بگیرید، سیده طاهره ابراهیمی است. وکیل ابراهیمی از بهترین و مناسب‌ ترین راهکارها جهت حل مشکلات مختلف بهره می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد زمان بیهوده هدر برود.

این وکیل حرفه‌ای تنها به منافع خود اهمیت نمی‌دهد و در اولین مرحله سعی بر جلب رضایت موکلین و فراهم نمودن شرایطی مناسب جهت رسیدگی به پرونده مورد نظر دارد. سابقه کار مفید، برخورد محترمانه و مناسب، صبر بالا، پیگیری به موقع، انتخاب راهکارهای عالی و متعهد بودن به کار، از جمله مهم ترین ویژگی‌های وکیل سیده طاهره ابراهیمی هستند که توجه موکلین زیادی را به خود جلب نموده‌اند.

آدرس : بوشهر، خیابان باغ زهرا، مجتمع زیتون

تماس : 09903632767

علی جعفریان

علی جعفریان-وکیل از ماعلی جعفریان وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، دارای شماره پروانه 745 از طرف کانون وکلای دادگستری بوده و به‌ عنوان کارشناس حقوق، در تمام دعاوی خانوادگی تا به امروز پرونده‌های موفق زیادی را انجام داده است. این وکیل حرفه‌ای به‌ صورت غیر حضوری و حضوری، به موکلین خود مشاوره لازم را می‌دهد تا آن‌ها را نیز با مواردی که لازم است بدانند، به‌ خوبی آشنا کنند و رسیدگی‌های لازم را بهتر انجام دهند.

آدرس : بوشهر، خیابان مطهری

تماس : 

جاسم رستگار

جاسم رستگار-وکیل از ما

برای کمک گرفتن از بهترین وکیل خانواده در بوشهر می‌توانید بر روی جاسم رستگار نیز حساب باز کنید. وکیل رستگار با سابقه عالی که در زمینه وکالت دارد، می‌تواند خیلی راحت انواع پرونده‌های خانوادگی را حل کند و راهکارهای بسیار مطلوبی را نیز به موکلین خود جهت برطرف کردن مشکلات ارائه دهد.

این وکیل سرشناس نیز مانند سایر وکلای حرفه‌ای، به کار خود متعهد بوده و از وجدان کاری بالایی برخوردار است. ناگفته نماند که وکیل جاسم رستگار علاوه‌بر دعاوی خانواده، انواع دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی را نیز می‌پذیرد و به شکل تخصصی بر روی آن‌ها کار می‌کند.

آدرس : بوشهر، خیابان دارایی، مقابل اداره صنعت و معدن تجاری

تماس : 09173725263

صدیقه حاجیانی

صدیقه حاجیانی-وکیل از ماصدیقه حاجیانی وکیل پایه یک دادگستری با 13 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت، توانسته پرونده‌های بیشماری را به نتیجه دلخواه برساند. این مشاور حقوقی، کار تنظیم انواع لوایح دفاعی، شکوائیه، دادخواست و قرارداد را نیز انجام می‌دهد و در سال 1387 توانسته پروانه وکالت از طرف کانون وکلای دادگستری به شماره 225 را دریافت نماید.

وکیل حاجیانی به عنوان کارشناس ارشد حقوق خصوصی و مشاور بانک مهر اقتصاد نیز فعالیت می‌کند و افرادی که برای حل پرونده خانوادگی خود از او کمک بگیرند، می‌توانند خیلی سریع شاهد نتیجه‌ای عالی باشند.

آدرس : بوشهر، خیابان مطهری، ساختمان مسیله، واحد 604

تماس : 

مهم ترین وظایف وکیل خانواده در بوشهر

پیش از این که جهت طرح دعاوی خانوادگی اقدام نمایید، لازم است به خوبی وظایفی که وکلای خانواده برای رسیدگی به پرونده‌های مختلف دارند را بشناسید تا بعدا به مشکل برنخورید. دقت داشته باشید تمام وکلای خانواده باید از ایجاد تشدید اختلاف جلوگیری نمایند و بین طرفین صلح را برقرار کنند تا مشکلات گسترده‌تری به وجود نیاید.

وکیلی که به خوبی وظایف خود را بشناسد، با رعایت اصول اخلاقی تلاش می‌کند نتیجه دادگاه را به نفع موکلین خاتمه دهد و جلوی ضایع شدن حق دیگران را هم بگیرد. پیگیری به موقع و منظم پرونده تا رمان رسیدن به نتیجه مطلوب نیز از دیگر وظایف یک وکیل خبره به حساب می‌آید که نباید آن را نادیده گرفت.

وکیل خانواده وظیفه دارد به طور شفاف پاسخ تمام سوالات موکلین خود را بدهد و اسرار آن‌ها را هم نزد خود محفوظ نگه دارد. حاضر شدن به موقع در دادگاه برای رسیدگی به پرونده نیز وظیفه مهمی بوده که تمام وکلا باید توجه کافی به آن داشته باشند.

جمع آوری اسناد لازم، مستند سازی گزارش‌ها و جلسات دادگاه، انجام امور قضایی، نامه نگاری، طرح لایحه و قرارداد جهت پیش بردن پرونده نیز از دیگر وظایف مهم وکیل خانواده هستند که نباید آن‌ها را نادیده گرفت.

وکلای خانواده به جز رسیدگی کردن به موضوع پرونده، باید مشاوره‌ای مناسب هم به موکلین خود ارائه دهند و آن‌ها را با قوانین مهم دادگاه آشنا کنند. افرادی که قوانین دادگاه را بشناسند، به صورت خودسرانه دست به اقدامات نامناسب نمی‌زنند و به طور قانونی موضوع را پیگیری می‌کنند.

توجه داشته باشید وکلایی که به طور کامل وظایف خود را انجام نمی‌دهند و تنها به فکر منافع خود هستند، نمی‌توانند کاری برای موفقیت پرونده خانوادگی‌تان انجام دهند‌. بنابراین توصیه می‌شود سراغ وکیلی بروید که به کار خود تعهد داشته باشد و تمام وظایف خود را نیز بشناسد.

ضرورت کمک گرفتن از بهترین وکیل خانواده در بوشهر

داشتن یک وکیل و مشاوره حقوقی ماهر برای رسیدگی به پرونده‌های خانوادگی، می‌تواند به شما کمک کند نتیجه پرونده را به نفع خود خاتمه دهید و از اثرات منفی آن نیز به شکل قابل‌ توجهی کاهش دهید. البته دقت داشته باشید وکیلی که در این راه به شما کمک می‌کند، نقش مؤثری دارد و به همین دلیل هم باید با آگاهی و شناخت کافی آن را انتخاب کنید.

همان‌ طور که می‌دانید دعاوی خانوادگی دارای پیچیدگی‌های زیادی هستند و برای حل آن‌ها باید برخی اقدامات لازم را انجام داد. مسلماً تمام افراد به‌ خوبی قوانین دادگاه خانواده را نمی‌شناسد و از این جهت نیز ممکن است در حین رسیدگی به پرونده، دچار مشکل شوند. اما کسانی که کار رسیدگی پرونده‌شان را به دست وکلای باتجربه می‌سپارند، می‌توانند از به وجود آمدن اختلالات شدیدتر جلوگیری نمایند.

گاهی اوقات نیز انجام برخی امور در دادگاه از عهده افراد عادی خارج بوده و تنها اشخاص حرفه‌ای همچون وکلای خانواده می‌توانند آن را انجام دهند. به‌ همین دلیل هم اگر زمانی درگیر دعاوی خانوادگی شدید و نیاز به مشاوره حقوقی تخصصی داشتید، بهتر است به‌ خوبی تحقیقات و بررسی‌های لازم را انجام دهید و سپس سراغ بهترین وکیل خانواده در بوشهر بروید تا کارهای‌تان به صورت اصولی انجام شود.

توجه داشته باشید یک وکیل خانواده متخصص، از شروع راه با شما همراه بوده و در تمامی مراحل دادرسی پرونده‌تان نیز حضور دارد. در چنین شرایطی معمولا شما خیال‌تان راحت‌تر بوده و استرس کمتری هم خواهید داشت.

به‌ طور معمول بررسی و پیگیری مسائل قضایی نیازمند هزینه و زمان بالایی بوده و اگر افراد راه پیش روی‌شان را به‌ صورت اشتباه بروند، این امر دو چندان نیز خواهد شد. اما با انتخاب وکیل خانواده باتجربه، می‌توانید در بسیاری از هزینه‌های لازم صرفه‌ جویی کنید و خیلی راحت مسیر صحیح را انتخاب نمایید.

پس به جای هدر دادن وقتی که در اختیار دارید، بهتر است تحقیقات لازم را انجام دهید و به دنبال پیدا کردن وکیلی کاربلد باشید تا هر گونه اقدامی که برای حل مشکل پرونده‌تان وجود دارد را به عالی ترین شکل ممکن، انجام دهد.

ضرورت کمک گرفتن از بهترین وکیل خانواده در بوشهر

کلام آخر

حال که با متخصص ترین وکلای خانواده در شهر بوشهر آشنا شدید، بهتر است بدانید یک وکیل حرفه‌ای باید از توانایی مشاوره دادن به موکلین در مواردی همچون اعتیاد، تفاوت‌های فرهنگی، ازدواج اجباری، سوء ظن، طلاق، عدم توافق در مسائل زناشویی، ازدواج دوم، عدم درک یکدیگر، دخالت دیگران در زندگی، رفتار نامناسب، اختلاف سن، عدم سازش و طلاق نیز برخوردار باشد و بتواند به نحو احسن موکلین خود را راهنمایی کند. به همین خاطر برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در بوشهر توصیه می‌شود این نکات را هم با دقت مورد بررسی قرار دهید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا