وکلاوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شرق تهران ⚖️【آپدیت 1403】

مشکلات کیفری از آن دسته مشکلاتی به شمار می آیند که ممکن است هرکسی در هر مقطع زمانی از زندگیش دچار این مشکلات شود؛ اما از آنجایی که این مشکلات معمولا با جان، مال و حتی آبروی آدم ارتباط دارند، باید به درستی مورد رسیدگی و بررسی قرار گیرند تا به بهترین شکل حل شوند. در چنین موقعیتی، دریافت مشاوره از یک وکیل اهمیت پیدا می کند؛ لذا اگر شما ساکن شرق تهران هستید و درگیر پرونده ای کیفری شده اید، توصیه می شود حتما از بهترین وکیل کیفری شرق تهران کمک بگیرید. وکیل کیفری در حقیقت همان وکیل پایه یک دادگستری به شمار می آید که به طور تخصصی قوانین و موارد مربوط به موضوعات کیفری را نیز یاد گرفته است و به همین دلیل می تواند به حل سریع تر و بهتر پرونده های کیفری کمک کند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کیفری شرق تهران کیست؟

وکیل کیفری همانطورکه از نامش پیداست، در حقیقت به وکیلی گفته می شود که در زمینه دعاوی کیفری تخصص و مهارت لازم را دارد و می تواند در خصوص رسیدگی و حل پرونده های این چنینی ورود کند. فراموش نکنید که دعاوی کیفری از جمله دعاوی به شمار می آیند که پیچیدگی و سختی بسیاری دارند، از همین رو باید یک شخص ماهر و با کفایت را یپدا کرد و رسیدگی به پرونده را به او سپرد؛ اما سوالی که شاید برای بسیاری از افراد پیش آید، این است که بهترین وکیل کیفری شرق تهران کیست و چگونه می توان چنین وکیلی را پیدا کرد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر به دنبال بهترین وکیل شرق تهران می گردید تا پرونده را به او واگذار کنید، راه های مختلفی پیش روی شما قرار دارد. برای مثال شما می توانید از آشنایان و اطرافیان خودتان در رابطه با این موضوع پرس و جو کنید تا اگر آن ها قبلا از کمک های یک وکیل استفاده کرده اند و راضی بوده اند، وکیل را به شما معرفی کنند. حال شاید کسی از اطرافیان شما نتواند در این زمینه یاری دهد، تکلیف چیست؟ نگران نباشید؛ سایت وکیل از ما یکی از اصلی ترین و بزرگ ترین سایت های حقوقی در زمینه معرفی وکیل است که می تواند بهترین وکلا را در هر تخصص و هر شهر و منطقه به شما معرفی کند. بنابراین تفاوتی ندارد که شما به دنبال بهترین وکیل کیفری شرق تهران هستید یا بهترین وکیل کیفری غرب تهران، در هر دو صورت وکیل از ما آماده خدمت رسانی به شماست تا بهترین وکلا را به شما پیشنهاد دهد.

 نصیر عبادپور

نصیر عبادپور

دانش آموخته و فارغ التحصیل مقطع دکتری از دانشکده حقوق وعلوم سیاسی دانشگاههای تهران و علامه طباطبایی می باشد. ایشان مدرس دانشگاه و صاحب تالیفات و یا آثارعلمی چندی درحوزه حقوقی واجتماعی می باشد. وی علاوه براین، فعال درحوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان این عرصه می باشد همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در شرق تهران انتخاب شده است.

تخصص های دفتر وکالت ایشان عبارتند از:

 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی دیوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظیم انواع قراردادهای تجاری (داخلی وبین المللی) و شرکتها
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست و شکوائیه و لوایح حقوقی وکیفری
 • وکالت پرونده های ایرانیان خارج ازکشور
 • وکالت تخصصی در پرونده های مربوط به چک و سفته
 • وکالت تخصصی درانواع دعاوی کمیسیون های ماده 100و غیره
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی وکیفری به صورت آنلاین و حضوری

شماره تماس: 09124160729

آدرس: تهران، خیابان مطهری، تقاطع میرزای شیرازی، پلاک ۲۱۰، طبقه اول، واحد ۲

موسسه حقوقی حقیقت گستر

موسسه حقوقی

موسسه حقوقی حقیقت گستر یکی از موسساتیست که توانسته در طی سابقه فعالیت خود رضایت مراجعین را جلب کند، در ادامه به برخی نکات که موسسه هوشمند حقیقیت گستر پارسیان را از سایر رقبا متمایز می‌کند می‌پردازیم:

 1. در این موسسه مشاوره توسط دکترای حقوق انجام می‌شود.
 2. وجود دپارتمان تخصصی برای هر پرونده باعث می‌شود پرونده توسط بهترین وکیل انجام شود.
 3. انجام کار تیمی روی پرونده باعث افزایش شانس پیروزی در پرونده خواهد شد.
 4. در ساعاتی که وکیل در دسترس نیست تیم حقوقی جهت پشتیبانی و پاسخ به سوالات حقوقی وجود دارد.
 5. با سامانه آنلاین اختصاصی این موسسه ارائه گزارش به موکلین به بهترین نحو ممکن انجام می‌شود.
 6. وجود ناظر پرونده و پیگیری های او مدت زمان به نتیجه رسیدن پرونده را به حداقل می‌رساند.
 7. حق الوکاله برای موکلین قسط بندی می‌شود.
 8. در صورت تعدد پرونده روی مبلغ حق الوکاله تخفیف برای مراجع در نظر گرفته می‌شود.
 9. حق الوکاله در این موسسه نسبت به سایر موسسات مناسب و منصفانه است.
 10. در هنگام عقد قرارداد وکالت هزینه مشاوره از حق الوکاله کسر می‌شود.

شماره تماس : 09193756168 

آدرس موسسه: فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، پلاک ۵۳ (ساختمان آمی‌تیس) – طبقه پنجم، واحد ۱۸

سید علی شاه صاحبی

سید علی شاه صاحبیآقای سید علی شاه صاحبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یکی از بهترین وکلا در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی خصوصا دعاوی خانواده اعم از مهریه، طلاق و غیره می باشند که با حدود 22 سال سابقه وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر تهران و سایر نقاط کشور پیگیر امور هموطنان مقیم در ایران و خارج از کشور بوده و از اعضای با سابقه کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) هستند .
همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در شرق تهران انتخاب شده است.
تخصص و مهارت:
 • خانواده
 • کیفری
 • طلاق
 • شرکت های تجاری
 • مهریه

شماره تماس:  09123461722

آدرس: فلکه دوم تهرانپارس- ابتدای خیابان فرجام- پلاک ۴۳- ساختمان هیراد- طبقه سوم- واحد ۹- دفتر وکالت سیدعلی شاه صاحبی

 پرویز قربانلو

پرویز قربانلو

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان مشاور حقوقی هم در شهر تهران فعالیت دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در شرق تهران انتخاب شده است. و تسلط و تمرکز به حل مشکلات مردم را دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123204123

آدرس: تهران، فلکه چهارم تهرانپارس، ضلع شرقی مجتمع قضایی باهنر، پلاک28، طبقه اول

علی مسلمی

علی مسلمی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زمینه های مختلف وکالتی مشغول به کار به صورت تخصصی می باشد. ایشان با پیگیری ها و بررسی های بسیار خوبی که دارد سبب شده است تا پرونده ها با موفقیت مواجه شود. آقای علی مسلمی به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در شرق تهران انتخاب شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۶۳۸۸۵۲

آدرس: تهرانپارس، فلکه چهارم، ضلع جنوب شرقی مجتمع قضایی باهنر، پلاک 14

وظایف بهترین وکیل کیفری شرق تهران

شاید برای شما سوال شده باشد که چرا باید رسیدگی به پرونده های کیفری را به وکیل واگذار کرد؟ مگر وکیل چه وظایفی بر عهده دارد که بهتر است او رسیدگی به پرونده را به دست بگیرد؟ در این بخش ما وظایف بهترین وکیل کیفری شرق تهران را بررسی می کنیم تا شما با آن ها آشنا شوید. از طرف دیگر آشنایی با این وظایف کمک می کند تا موکل بتواند فعالیت های وکیل موردنظر را بسنجد و از کیفیت کار او مطلع شود. وظایف بهترین وکیل کیفری شرق تهران عبارت است:

 • رسیدگی به پرونده و پیدا کردن نکات ریز مربوط به آن
 • ارائه راهنمایی و مشاوره لازم در جهت روند پیشرفت پرونده
 • ثبت شکوائیه در صورت نیاز و لزوم
 • حضور مرتب و به موقع در جلسات دادگاه
 • دفاع از موکل

انواع جرائم کیفری

اگر درگیر پرونده ای حقوقی شده اید و نمی دانید که آیا در دسته انواع جرائم کیفری قرار می گیرد یا نه، این بخش برای شما مناسب خواهد بود. انواع جرائمی که می توان آن ها را از جمله جرائم کیفری در نظر گرفت عبارتند از:

 • جرایم کیفری شخصی
 • جرایم علیه اموال
 • جرایم مال
 • جرایم رایانه‌ای
 • جرایم سایبری و اینترنتی

البته باید این نکته را اضافه کرد که گاهی اوقات این جرائم به شکل ترکیب با یکدیگر انجام می شوند که در این صورت سختی و پیچیدگی بیشتری خواهند داشت. توصیه می شود در صورتی که با چنین جرائمی روبرو شدید، چه مجزا از یکدیگر بودند و چه ترکیبی، حتما با بهترین وکیل کیفری شرق تهران مشورت کنید و او را در جریان موضوعات و نکات پرونده قرار دهید تا شما را در این مسیر یاری دهد و کاری کند شما هر چه زودتر به حق و حقوق خود برسید.

خصوصیات و ویژگی های یک وکیل کیفری خوب چیست؟

اگر قصد انتخاب بهترین وکیل کیفری شرق تهران را دارید، باید با خصوصیات و ویژگی های بهترین وکیل کیفری شرق تهران آشنا باشید تا در ادامه بر اساس آن ها انتخاب نهایی خود را انجام دهید. ما در ادامه به اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های یک وکیل کیفری خوب می پردازیم تا هنگام انتخاب به آن ها توجه داشته باشید.

 • وکیل باید سوابق تحصیلی مرتبط با موضوعات کیفری را داشته باشد.
 • هرچه سابقه و تجربه وکیل بیشتر باشد، می تواند در حل پرونده تاثیرگذارتر واقع شود.
 • یک وکیل خوب باید روحیه جستجوگرانه داشته باشد تا تمام بخش های پرونده را به دقت بررسی کند.
 • وکیل باید توانایی دفاع از موکل را داشته باشد و با بیان درست خود در دادگاه این کار را انجام دهد.
 • بهترین وکیل کیفری شرق تهران با تمام قوانین آشنا است و می تواند در صورت بروز مشکل از یک قانون مناسب استفاده و پرونده را حل کند.
 • وقت شناسی، آن تایم و دقیق بودن وکیل را حتما بسنجید، زیرا اگر این ویژگی ها وجود نداشته باشد، وکیل نمی تواند به درستی از حق و حقوق شما دفاع کند.

کلام آخر

اگر شما شخصس هستید که از شما شکایت کیفری شده است یا می خواهید از شخصی شکایت کیفری مطرح کنید، در هر دو صورت کمک گرفتن از بهترین وکیل کیفری شرق تهران پیشنهاد می شود؛ چراکه هر دو مسیر چالش های مخصوص به خود را دارند و تنها یک فرد متخصص چون وکیل می تواند شرایط را کنترل کند. ما در این مقاله نکات مهمی که باید بدانید را در اختیارتان قرار دادیم تا با انواع جرائم کیفری آشنا شوید و یک وکیل خوب را با توجه به ویژگی های نام برده شده پیدا کنید و با خیال راحت پرونده را به او بسپارید تا رسیدگی های لازم صورت گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا