وکلا

10تا از بهترین وکیل قرارداد تجاری در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

قراردادهای تجاری در شرکت های تجاری بسیار مهم است و آگاهی از قوانین و مقررات حقوقی در این شرکت ها لازمه هر کاری می باشد. انتخاب و اخذ بهترین وکیل قرارداد تجاری در اصفهان از مواردی است که در اکثر شرکت های تجاری انجام می شود زیرا وکلایی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند دارای دانش و اطلاعات حقوقی بالایی هستند و تسلط بالایی به تمامی امور حقوقی دارند. وکلایی که در زمینه قرارداد تجاری مشغول به فعالیت هستند، اصول و قوانین قرارداد را به خوبی می دانند و تنظیم آن را به درستی انجام می دهند. به طور کلی انتخاب بهترین وکیل در اصفهان مزایاهای زیادی را به همراه دارد. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل قرارداد تجاری در اصفهان می پردازیم که همگی این وکلا دارای تخصص و مهارت بالایی نیز می باشند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل قرارداد تجاری در اصفهان کیست؟

دغدغه بسیاری از افراد تنظیم قرارداد بدون ایراد و خطا است که در این شرایط افرادی که شرکت های تجاری دارند تصمیم می گیرند که از بهترین وکیل قرارداد تجاری در اصفهان استفاده نمایند. بهترین وکیل قرارداد تجاری در اصفهان کسی است که به امور حقوقی مربوط به شرکت ها و قرارداد های تجاری تسلط داشته باشد. وکیل قرارداد تجاری تمامی قوانین مربوط به تجارت را به خوبی شناخته و در جهت تنظیم قراردادی بدون خطا تلاش می کند. در کنار سایر مهارت ها و تخصص ها، اخلاقیات یک وکیل بسیار مهم می باشد و نحوه ارتباط او با موکلین و مراجعینش بسیار مهم است که چگونه با آن ها احساس همدردی و همدلی داشته باشد. در واقع یک وکیل زمانی به عنوان بهترین توسط مردم انتخاب می شود که ویژگی های یک وکیل خوب و خبره را داشته باشد و مشاوره های تخصصی مفیدی را به مردم ارائه دهد.

بنابراین پیش از انتخاب بهترین وکیل قرارداد تجاری در اصفهان باید بررسی و تحقیقات لازمه را انجام داد تا دچار مشکلات نشد و با اعتماد به وکیل، کلیه امور حقوقی را با خیالی آسوده به وکیل مورد نظر سپرد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل قرارداد بین المللی در اصفهان کلیک کنید

مهنوش ذبیحی

وکیل مهنوش ذبیحی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در اصفهان در زمینه دعاوی های مختلف مانند خانوادگی، حقوقی، ملکی، ثبتی و غیره فعالیت دارد و با توجه به سوابق خوبی که در وکالت خصوصا حوزه خانوادگی دارد به عنوان بهترین وکیل قرارداد تجاری در اصفهان شناخته شده است. خانم مهوش ذبیحی تجربیات و تخصص لازم را در زمینه تنظیم اسناد قراردادهای بین المللی، صادرات و واردات، تجاری، قراردادها، ثبت شرکت و برندینگ و مسلط به اینکوترمز 2020 می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری و تخصصی در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • دارای مدرک آیلتس آکادمیک
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132033442

آدرس: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین طبقه چهارم


 علی شیرزاده

 علی شیرزاده

وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشد و به فعالیت های تخصصی وکالتی مشغول است. ایشان در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، قرارداد تجاری و غیره مشغول است و خدمات حقوقی مفیدی را به مردم نیز ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131800200

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه1، واحد 2


شروین زاهد منش

شروین زاهد منش

وکیل پایه یک دادگستری اصفهان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در اصفهان شناخته شده است که به انجام کلیه امور حقوقی تسلط بالایی دارد. ایشان وکیلی باصداقت است که ارتباط بسیار خوبی با موکلین و مراجعین خود دارد و سعی می کند تا رضایت آن ها را جلب نماید. آقای شروین زاهد منش وکیلی متعهد و مسئولیت پذیر نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125117467

آدرس: تهران، سئول، جنب بیمارستان آرمان، خیابان زکی زاده، پلاک یک، واحد ۱۶


ژاله مبشری ریزی

ژاله مبشری

وکیل پایه یک دادگستری در استان اصفهان است و وکیلی متعهد و دلسوز برای موکلین و مراجعین خود می باشد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برگزار کرده و راهکارهای بسیار مفیدی را نیز ارائه می دهد. پرونده های که خانم ژاله مبشری به عهده گرفته است، با موفقیت همراه بوده و رضایت موکلین را به همراه داشته است.

 • 8 سال سابقه کاری در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123104943

آدرس: اصفهان، زرین شهر، خیابان کاشانی، روبروی دادگستری


حامد ابراهیمی

حامد ابراهیمی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشد و به تمامی امور و دعاوی حقوقی تسلط کامل دارد. آقای حامد ابراهیمی وکیلی بااخلاق است که به امور وکالتی تسلط بالایی دارد. آقای حامد ابراهیمی در کلیه دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی می کند تا رضایت موکلین خود را به همراه داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، مجتمع ماکان ۵، طبقه دوم، واحد ۲۵

تلفن تماس: 09133117113

هزینه وکیل قرارداد تجاری در اصفهان

هر وکیلی با توجه به پرونده ای که دریافت می کند، هزینه ای را دریافت می کند و عوامل مختلفی در حق الوکاله وکیل تاثیرگذار است حتی مکان و منطقه ای که یک وکیل خدمات ارائه می دهد در میزان حق الوکاله وکیل تاثیرگذار است . شرایطی مانند رزومه وکیل، سابقه، سختی پرونده، زمانبر بودن کار و غیره تاثیرات زیادی در میزان حق الوکاله وکیل دارد، بنابراین یک وکیل پیش از انجام کار، پرونده موکل را بررسی کرده و تمام جزییات مربوط به آن را بررسی می کند و سپس حق الوکاله را اعلام می نماید.

نکته ای که وجود دارد این است که همیشه قیمت بالای وکالتی وکلا، دال بر خوب بودن و یا حرفه ای بودن آن نیست زیرا برخی وکلا با هزینه کم هم بهترین خدمات حقوقی را ارائه می دهند.

وظایف وکیل قراردادهای تجاری

وکیل قراردادهای تجاری در اصفهان دارای وظایف و تعهداتی است که باید به به آن ها عمل نماید و بهترین خدمات را در اختیار مردم قرار دهد. یک وکیل قرارداد تجاری در مذاکره قراردادهای پیچیده که از جانب شرکت ها می باشد، تخصص بالایی دارد و در طیف وسیعی از امور حقوقی از جمله اسناد و شرایط های مذاکره مشاوره هایی را ارائه می دهد.

بهترین وکیل قرارداد تجاری در اصفهان، قراردادهایی را که برای فعالیت یک تجارت ضروری می باشند را بررسی کرده و به کارفرماها مشاوره می دهند و به مواردی مانند حفاظت از مالکیت معنوی، انطباق با مقررات و حل اختلاف رسیدگی و بررسی های لازمه را انجام می دهد. همچنین وکیل قرارداد تجاری مذاکراتی را با دیگر وکلا انجام داده و قراردادهای جدید را پیش نویس کرده و از تمام قانون و قوانین تجاری آگاهی لازمه را دارد و بر روابط های تجاری مشتریان نظارت کرده و این روابط را برابر هرگونه خطرات قانونی کسب و کار، محافظت می کند.

وکلایی که تخصص اصلی شان تنظیم قراردادهای حقوقی می باشد، برای حفاظت از منافع مشتریان خود تلاش کرده و از آخرین قوانین تجاری حقوقی آگاهی کامل دارند و مشاوره های تخصصی را به آن ها ارائه می دهند. درواقع یک وکیل خوب و خبره موظف است تا به تمام تعهداتی که در مقابل موکل خود دارد عمل نماید و بهترین خدمات را به آن ها ارائه دهد.

مزایای نوشتن قرارداد تجاری

قرارداد های تجاری مزیت های بسیار زیادی برای شرکت ها دارد که باید به آن اهمیت زیادی داده شود. در واقع تنظیم و نوشتن قراردادهای تجاری با توجه به موضوع آن، متفاوت خواهد بود که باید همه مفادهای قانونی آن رعایت شود. برای رعایت اصول قراردادنویسی نیاز به مشاوره و راهنمایی یک وکیل خوب و حاذق است که با توجه به تجربیاتی که دارد بتوان از او کمک گرفت تا قرارداد تجاری میان طرفین تنظیم شود. در ادامه به مهم ترین مزایاهای نوشتن و تنظیم قراردادهای تجاری می پردازیم:

 1. داشتن روابط حسن کاری به صورت همیشگی
 2. جلوگیری از تلف شدن وقت
 3. حفظ احقاق و حقوق طرفین
 4. بالا بردن کیفیت کاری
 5. کاهش ضرر و زیان های کاری
 6. عدم اختلاف نظرهای حقوقی
 7. کاهش دعوا میان طرفین
 8. عدم بروز هرگونه سواستفاده

انواع قراردادهای تجاری

قراردادهای تجاری انواع مختلفی دارد و با توجه به موضوع آن هم متفاوت نوشته می شود. در ادامه به انواع قراردادهای تجاری می پردازیم:

 • خدمات
 • تدارکات
 • فروش
 • پیمانکاری
 • تامین مالی
 • BOT شامل ساخت، بهره‌برداری، واگذاری

کلام آخر

تنظیم قرارداد جزو نمونه کارهایی است که بین کارگر و کارفرما انجام می شود و از همه لحاظ در شرکت ها از مهم ترین امور به حساب می آید، بنابراین تنظیم قرارداد در شرکت ها از مهم ترین اموری است که باید به درستی و طبق قانون انجام شود. برای تنظیم قرارداد نیاز است تا از بهترین وکیل قرارداد تجاری در اصفهان کمک بخواهیم. وکیلی که تخصص اصلی اش در زمینه تنظیم قراردادهای تجاری باشد، به خوبی می تواند این امور را انجام دهد و به موکلین خود کمک نماید و در کنار آن ها باشد. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا با لیستی از بهترین وکیل قرارداد تجاری در اصفهان آشنا شوید. وکلای معرفی شده به کلیه امور حقوقی خصوصا قرارداد تجاری آشنایی کامل دارند و به خوبی می توانند به شما کمک نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا