وکلا

10 تا از بهترین وکیل قرارداد بین المللی در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

نقش یک وکیل در انجام کلیه مشکلات حقوقی تاثیر بسزایی دارد و مشاوره حقوقی با وکیل سبب می شود تا از خسارات احتمالی در انجام کلیه کارهای حقوقی جلوگیری شود. انتخاب بهترین وکیل قرارداد بین المللی در اصفهان سبب می شود که در هنگام انجام یک قرارداد بین المللی با کمک یک وکیل، بتوانید مراحل آن را به خوبی انجام دهید.

انتخاب یک وکیل بسیار مهم است و از همه مهمتر این است که وکیلی که انتخاب می کنید به امور بین المللی تسلط بالایی داشته باشد و دانش او در این سطح هم بالا باشد. یک وکیل بین المللی اجازه ی وکالت در چندین کشور را به عهده دارد. در این مقاله بهترین وکیل قرارداد بین المللی در اصفهان را معرفی کرده تا در مدت زمان کمتری بتوانید وکیل مورد نظر خود را پیدا نمایید و امور کاری خود را به او بسپارید.

بهترین وکیل قرارداد بین المللی در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل قرارداد بین المللی در اصفهان به کسی گفته می شود که مهارت های بالایی در زمینه های مختلف حقوقی داشته باشد و نمونه موفق پرونده هایش زیاد باشد که همین موضوع سبب می شود تا تجربیات او برای حل مشکلات پرونده های حقوقی خصوصا امور بین المللی زیاد شود.

در کنار امور مهارتی و تخصصی، صداقت وکیل بسیار مهم است. یک وکیل باید صداقت بالایی با موکلین و مراجعین خود داشته باشد و با آن ها همدردی و همدلی داشته باشد تا ارتباط خوبی را با آن ها برقرار کند.

به طور کلی یک وکیل خوب و خبره مورد اعتماد و اطمینان مردم می باشد و کلیه مسائل و مشکلات حقوقی را به روش های تخصصی و کاربردی حل می نماید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل بین المللی کلیک کنید

مهنوش ذبیحی

وکیل مهنوش ذبیحی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در اصفهان در زمینه دعاوی های مختلف مانند خانوادگی، حقوقی، ملکی، ثبتی و غیره فعالیت دارد و با توجه به سوابق خوبی که در وکالت خصوصا حوزه خانوادگی دارد به عنوان بهترین وکیل خانواده در اصفهان شناخته شده است. خانم مهوش ذبیحی تجربیات و تخصص لازم را در زمینه تنظیم اسناد قراردادهای بین المللی، صادرات و واردات، تجاری، قراردادها، ثبت شرکت و برندینگ و مسلط به اینکوترمز 2020 می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • دارای مدرک آیلتس آکادمیک
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132033442

آدرس: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین طبقه چهارم


علی اکبر خسروی

علی اکبر خسرویوکیل پایه یک دادگستری در اصفهان است و به امور وکالتی در این شهر می پردازد و خدمات تخصصی را به مردم ارائه می دهد. ایشان دارای دانش حقوقی به روز است و پرونده های زیادی را با موفقیت به ثبت رسانیده است.

تخصص و مهارت:

 • 24 سال سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131192506

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، روبروی پمپ بنزین، خیابان کاخ سعادت آباد غربی، پلاک 11


محسن نور محمدی

محسن نور محمدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زمینه های مختلف وکالتی مشغول به انجام فعالیت می باشد. ایشان وکیلی متخصص در کلیه امور حقوقی است و در زمینه های حقوقی مانند کیفری، ملکی، قرارداد، تجاری، مالی و غیره به انجام کار می پردازد.

 • 14 سال سابقه کاری حرفه ای وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121614920

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، جنب دادگستری، ابتدای کوچه شهید صادقی، ساختمان شماره 7، طبقه همکف


ژاله مبشری ریزی

ژاله مبشری

وکیل پایه یک دادگستری است و در اصفهان به انجام فعالیت حقوقی می پردازد و به مردم شهر اصفهان مشاوره های حقوقی می پردازد. ایشان وکیلی اخلاق مدار است که ارتباط بسیار خوبی با موکلین خود برقرار می کند.

 • 8 سال سابقه کاری و تخصص در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123104943

آدرس: اصفهان، زرین شهر، خیابان کاشانی، روبروی دادگستری


سعید کوهی اصفهانی

سعید کوهی اصفهانی

وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان است و به دلیل تخصص بالایی که دارد در بین مردم این شهر به عنوان وکیلی قابل اعتماد شناخته شده است. ایشان مشاوره های بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد و به عنوان بهترین وکیل قرارداد بین المللی در اصفهان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کاری حرفه ای در وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • داوری حقوق بشر
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133166316

آدرس: اصفهان، هشت بهشت غربی، مقابل صندوق کارآفرینی امید، مجتمع امین ١


محمدرضا صلاحی

محمدرضا صلاحی

وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان است و سالهای زیادی در اصفهان به عنوان یک وکیل حرفه ای مشغول به کار بوده است و به عنوان بهترین وکیل قرارداد بین المللی در اصفهان در بین مردم شناخته شده است. ایشان تخصص و مهارت بالایی در ارائه مشاوره های حقوقی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133143352

آدرس: اصفهان، خیابان جابر انصاری، جنب دادسرا، طبقه زیرین


فیروزه دستادست

فیروزه دستادست

وکیل پایه یک دادگستری است و در حال حاضر در استان اصفهان مشغول به کار می باشد. ایشان وکیلی با صداقت در امور کاری خویش است و مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در اصفهان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09134839006

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه نور باران، کوی درفش، پلاک 12


علی مکتوبیان

علی مکتوبیان

وکیل پایه یک دادگستری در استان اصفهان است و وکیلی با سابقه کاری درخشان می باشد. ایشان تجربیات بسیار بالایی در امور وکالتی دارد و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد. همچنین به عنوان بهترین وکیل قرارداد بین المللی در اصفهان مشغول به کار می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کاری وکالت
 • دکتری فقه و حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131880517

آدرس: اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، نرسیده به چهارراه گلزار، ساختمان وکلا، طبقه اول


کلام آخر

اکثرت افرادی که به تجارت مشغول هستند نیاز به امضای قرارداد با افرادی در سطح بین المللی هستند که این مساله به این سادگی ها نیست زیرا مذاکره و تنظیم قرارداد و غیره نیاز به دانش حقوقی بالا و تسلط خیلی خوبی دارد که به تمامی قانون و قواعد تجارت بین الملل تسلط بالایی داشته باشد.

بنابراین نیاز است پیش از هر قرارداد در سطح بین المللی با بهترین وکیل قرارداد بین المللی در اصفهان مشورت و راهنمایی های لازمه را بخواهید. یک وکیل خوب و خبره با توجه به تجربیاتی که از پرونده های پیشین خود دارد می تواند راه کار های بسیار مفیدی را در اختیار موکلین خود قرار دهد. در این مقاله لیستی ده تایی از بهترین وکیل قرارداد بین المللی در اصفهان را ارائه داده ایم.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا