وکلاوکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در کرج ⚖️【آپدیت 1402】

چک، یکی از ابزار هایی است که مورد استفاده مردم قرار می گیرد و بسیار مهم می باشد و در هنگام مواجه شدن با مشکلات در خصوص چک، باید از بهترین وکیل چک برگشتی در کرج کمک و راهنمایی بخواهید. در واقع چک جزو نمونه ابزار هایی است که در معاملات، خرید و فروش زیاد به آن پرداخته می شود و اگر افراد در مورد چک و قوانین آن آگاهی نداشته باشند، قطعا به دردسر هایی دچار خواهند شد که ممکن است عواقب سنگینی برای آن ها به همراه داشته باشد.

در ادامه به مباحث مهم در مورد چک و معرفی بهترین وکیل چک برگشتی در کرج می پردازیم تا در مدت زمان محدودی بتوانید وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بهترین وکیل چک برگشتی در کرج کیست؟

بهترین وکیل چک برگشتی در کرج به کسی گفته می شود که در خصوص تمامی قوانین مربوط به چک مانند قانون اصلاح صدور چک، قانون تجارت و غیره مهارت و تخصص بالایی دارد و به تمامی زمینه های حقوقی هم تسلط بالایی داشته و به قبول دعاوی در زمینه های مختلف می پردازد.

هر شخصی که در زمینه های مربوط به چک برگشتی مانند به اجرا گذاشتن چک، شکایت در خصوص مطالبه وجه چک و شکایت چک بلا محل و غیره نیاز به راهنمایی دارد می تواند از بهترین وکیل چک برگشتی در کرج کمک بخواهد و یا پرونده حقوقی خود را که در رابطه با جک می باشد را به او واگذار نماید.

کمک و راهنمایی از بهترین وکیل چک در کرج سبب می شود تا در رابطه با مشکل پیش آمده در خصوص چک، بررسی های لازمه را انجام دهد و سپس با توجه به شرایط و وضع موجود، بهترین راه ها را به موکلش پیشنهاد دهد. یک وکیل چک با توجه به آگاهی هایی که در مورد مسائل مربوط به چک دارد  به صورت تخصصی به این حوزه می پردازد، می تواند تاثیرات مثبتی را در روند انجام کار و پرونده های حقوقی بگذارد و پرونده را با نتایج مثبتی همراه سازد.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در کرج کلیک کنید

نفیسه یزدی

نفیسه یزدی

خانم نفیسه یزدی وکیل پایه یک دادگستری کرج؛ دارای کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی می باشد. دارای سابقه وکالت به صورت تخصصی در حوزه ملکی (سرقفلی، تصرف عدوانی، شهرداری، فروش مال غیر، و…) و همچنین وکالت در سایر موارد حقوقی، کیفری، خانواده، چک، وصول مطالبات و غیره فعالیت می کند.

تخصص و مهارت:

 • ملکی
 • سر قفلی
 • تصرف عدوانی
 • شهرداری
 • فروش مال غیر

شماره تماس: 09124616770

آدرس دفتر وکالت: کرج ، بلوار طالقانی جنوبی

رامین کریم نژاد

رامین کریم نژاد

بهترین وکیل چک برگشتی در کرج وکیل پایه یک دادگستری کرج است و دارای تجربه و مهارت بسیار بالایی نیز می باشد. ایشان در زمینه دعاوی مختلف مانند چک، ملکی، خانواده، مهریه و غیره مشغول به انجام کار می باشد و تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. آقای رامین کریم نژاد بسیار حرفه ای عمل کرده و پرونده ها را با موفقیت روبرو می سازد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، میدان شهدا، س 110، طبقه 2، واحد 6

بهمن مقیمی ورزنی

بهمن مقیمی ورزنی وکیل پایه یک دادگستری است و در کرج مشغول به فعالیت به صورت تخصصی در امور وکالت می باشد. ایشان وکالت مجموعه های معتبر بسیار زیادی می پردازد و مورد اعتماد و اطمینان مردم است. آقای بهمن مقیمی وکیلی با صداقت است و به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در کرج در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126607300

آدرس: کرج، میدان شهدا، پاساژ گلها، طبقه دوم

فضل اله افخمی
فضل اله افخمی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کرج است و تخصص و مهارت بالایی در دعاوی ها دارد. ایشان به حل و فصل مشکلات حقوقی موکلین و مراجعین کمک کرده و دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه به نفع موکلین انجام می دهد. آقای فضل اله افخمی وکیلی مسئولیت پذیر و متعهد نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال تخصص و سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122179447

آدرس: کرج، گوهر دشت، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه یکم، ساختمان یاس، طبقه اول، واحد 2

محسن ابوفاضلی

محسن ابوفاضلی

وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز است و به کار وکالتی در حوزه های مختلف مشغول می باشد. ایشان تخصص و مهارت بالایی در حل مشکلات موکلین دارد و راه کار های بسیار خوب و مفیدی را با توجه به شرایط فعلی موکلین ارائه می دهد. آقای محسن ابوفاضلی در امور کاری خویش موفق است و مورد اعتماد و اطمینان مردم نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 10سال سابقه و تخصص در وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122643615

آدرس: کرج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، نبش پارک لادن، ساختمان تکسا 14، طبقه ۵

رضا زرین صدف

رضا زرین صدف

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کرج است و تسلط بالایی به کلیه امور حقوقی نیز دارد. ایشان در کلیه دعاوی و وکالتی بسیار تخصصی عمل کرده و تنها هدفش جلب رضایت مردم و موکلین نیز می باشد. آقای رضا زرین صدف وکیلی موفق و مسئولیت پذیر نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۲۰۵۱۹۴

آدرس: کرج، 7 تیر، ابتدای طالقانی، ساختمان تارا، طبقه 7، واحد 14

داریوش جعفری مدنی
داریوش جعفری مدنی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج است و در حوزه های مختلف وکالتی مانند تجاری، چک، ملکی، خانواده، کیفری و غیره به فعالیت می پردازد. ایشان تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های وکالتی که بر عهده گرفته است، می کند و تسلط بالایی در حل مسائل وکالتی و حقوقی نیز دارد.

مهارت و تخصص:

 • بیش از 26 سال سابقه و تخصص در امور وکالتی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو دیوان داوری مرکز وکلا
 • داور رسمی مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۰۷۳۹۰۹

آدرس: البرز، حصارک بالای خیابان کاوه، بن بست وزیری، پلاک۱، طبقه همکف

رضا محققی
رضا محققی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر کرج به انجام کلیه امور حقوقی به طور تخصصی مشغول می باشد. ایشان وکیلی اخلاق مدار است و ارتباط بسیار خوبی با موکلین خود برقرار می کند و برای جلب رضایت آن ها تلاش می کند. آقای رضا محققی روش های کاربردی و مفیدی را برای حل مشکلات مردم نیز دارد.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه و تخصص در زمینه وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121400953

آدرس: کرج، گوهردشت، ۵ غربی، مجتمع سبزواری، طبقه ٢ ، واحد ۴

محمدرضا افشار

محمدرضا افشار

وکیل پایه یک دادگستری است و مشاور حقوقی نیز می باشد. ایشان در حال حاضر در شهر کرج مشغول به فعالیت حقوقی است و پرونده های زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است. آقای محمدرضا افشار وکیلی قابل اعتماد است و مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری در شهر کرج برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٢٧١۵٧٠١

آدرس: کرج، بلوار امام خمینی، کوچه شقایق ۴، ساختمان بلوط ٣، طبقه ٣، واحد ١٢

میلاد بیک وردی
میلاد بیک وردی

وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز می باشد و در زمینه های مختلف وکالتی مانند چک، ملکی، مالی، تجاری و غیره به انجام کار وکالت مشغول است. ایشان راه و روش های مناسبی را در چهت حل مشکلات مردم ارائه می دهد و در مدت زمان محدودی پرونده را با موفقیت همراه می کند. آقای میلاد بیک وردی وکیلی موفق در انجام کلیه امور حقوقی است و تخصص و مهارت بالایی در زمینه های مختلف حقوقی نیز دارد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه کاری و تخصصی در زمینه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو کمسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان البرز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۰۱۲۵۶۵۳۶۰

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، برج امید، طبقه 6، واحد ۶۰۱

مزیت های اخذ بهترین وکیل چک برگشتی در کرج

مشکلات چک و یا وصول چک همواره وجود داشته است و در برخی از شرایط حل آن، از افراد معمولی خارج است. مشاوره با وکیل چک می تواند مسائل مختلف در خصوص چک را به خوبی حل کند.

به طور کلی مشاوره و اخذ بهترین وکیل چک، مزیت های بسیار زیادی را به همراه دارد که در ادامه به بررسی این مزیت ها می پردازیم:

تسریع در انجام امور پرونده: با توجه به اینکه هر شخص دارای مشغله هایی در زندگی خود می باشد و همین مشغله ها سبب می شود تا به خوبی نتواند از عهده رسیدگی و بررسی به پرونده حقوقی خود بر آید بنابراین سبب می شود تا روال عادی پرونده طولانی تر شده و یا حتی پرونده با نتایج نا مطلوبی همراه شود. اخذ بهترین وکیل چک برگشتی در کرج سبب پیگیری ها و رسیدگی های لازمه توسط وکیل شده و موجب تسریع در انجام امور و مراحل انجام کاری پرونده خواهد شد. وکیل چک به صورت تخصصی به مواد قانونی مربوط به چک و فرآیند دادرسی آشنایی کامل دارد و از مطمعن ترین و بهترین راه، پرونده را پیش می برد.

عدم نیاز به حضور موکل در دادگاه: با اخذ وکیل، دیگر نیازی به حضور موکل در دادگاه نمی باشد و موکل می تواند صفر تا صد کار و امور حقوقی اش را به وکیل خود واگذار نماید. مراحل های مختلفی برای حل مشکلات چک وجود دارد که نیاز است تا این مراحل به درستی انجام گردد. مراحل های دادرسی مانند دادگاه، اجرای احکام، اجرای ثبت و غیره جزو مراحلی است که همگی توسط وکیل انجام خواهد شد.

گرفتن حق و حقوق موکل:  حضور وکیل در انجام امور وکالتی خصوصا پرونده های چک و برگشت چک، سبب می شود تا علاوه بر دریافت مبلغ چک برگشتی، خسارت مربوط به تاخیر در آن را هم محاسبه نمایند. در واقع وکیل موظف است تا حق و حقوق موکل را به او باز گرداند و چک را وصول نماید.

خصوصیات بهترین وکیل چک برگشتی در کرج

امور مربوط به چک و مشکلاتی از این قبیل، ممکن است برای هر شخصی به وجود آید بنابراین باید از وکیلی کمک خواست که در زمینه امور چک آشنایی داشته و به طور تخصصی به این امور مشغول باشد. برای اخذ بهترین وکیل چک برگشتی در کرج، نیاز است تا با خصوصیات بهترین و خبره ترین وکلا در این زمینه آشنا شوید تا بهتر بتوانید به اخذ وکیل برای پرونده خود اقدام نمایید.

 • بهترین وکیل چک، اشراف کاملی به تمایم قوانین مربوط به چک و وصول آن دارد.
 • وکیل باید پیگیری های لازمه را انجام داده و به طور تخصصی به حل مسائل در این زمینه بپردازد.
 • آشنایی و شناخت با پرونده های مربوط به چک و ایجاد راه حل های مناسب برای حل مسائل مربوطه
 • تخصص بالای وکیل سبب می شود تا انجام امور وکالتی و حقوقی با سرعت بالاتری انجام گردد و مدیریت زمانی به بهترین شکل انجام گردد.
 • بروز بودن اطلاعات حقوقی وکیل، از دیگر خصوصیات مهم برای هر وکیل می باشد زیرا تغییرات در قوانین حقوقی معمولا به وجود آمده و نیاز است تا وکلا، اطلاعات حقوقی خود را بروز نمایند.
 • رازداری و امانتداری وکیل از دیگر خصوصیاتی است که می توان به وکیل اعتماد کرد زیرا باید برای هر پرونده حقوقی با هر موضوعی، وکیل قابل اعتماد پیدا کرد.
 • اخلاق مداری، از ویژگی های بسیار مهم برای هر وکیلی است. موکلین به جستجوی وکیلی هستند که علاوه بر تخصص کاری، دارای اخلاقیات خوب بوده باشد و ارتباط خوبی با موکلین و مراجعین خود برقرار کند.

کلام آخر

انتخاب و اخذ یک وکیل تاثیر بسیار زیادی در موفقیت پرونده های وکالتی دارد و وجود یک وکیل خوب و خبره می تواند یه راحتی سبب موفقیت در پرونده و حضور یک وکیل ناکاربلد می تواند سبب شکست در پرونده شود. بنابراین وسواس در انتخاب یک وکیل بسیار مهم و حائز اهمیت است و می تواند به شرایط فعلی موکل در جهت مثبت کمک زیادی کند.

هر وکیل با آگاهی هایی که دارد، تمامی قوانین و چارچوب کاری را رعایت کرده و تمامی مراحل اداری و حقوقی را به بهترین نحو برای موکلش انجام می دهد. همچنین با ارائه مشاوره هایی که به مردم و مراجعین ارائه می دهد به آن ها کمک می کند تا بهتر بتوانند تصمیمات درستی را برای پیش بردن پرونده های خود بگیرند.

برای انتخاب یک وکیل می توان از موسسات حقوقی و یا سایت های حقوقی معتبر کمک خواست. اگر پرونده شما در خصوص چک می باشد باید تحقیقات و بررسی های لازمه را در مورد بهترین وکیل چک برگشتی در کرج انجام دهید و سپس اقدام به انتخاب وکیل خود کنید. ر این مقاله به شما کمک کرده ایم تا با ده نفر از بهترین وکیل چک برگشتی در کرج آشنا شده و امور حقوقی خود را از صفر تا صد به آن ها واگذار نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا