وکلا

10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در مشهد ⚖️【آپدیت 1403】

مشکلات در زمینه چک همواره وجود داشته است و پرونده های زیادی در خصوص چک و چک برگشتی در دادگاه ها دیده می شود. اگر به هر دلیلی دچار مشکلات و گرفتاری های مربوط به چک شدید، می توانید به لیست ده تایی از بهترین وکیل چک برگشتی در مشهد که در این مقاله آمده است مراجعه نمایید و از وکلایی که در این مقاله آورده شده است کمک بخواهید. اگر که دچار مشکلات مربوط به چک شده اید تنها دو ماه مهلت دارید تا برای شکایت کیفری چک اقدامات لازم را انجام دهید که بهتر است تا از یک وکیل خوب و خبره کمک بخواهید تا روند انجام کار را تسریع ببخشد و پیگیری های لازمه را انجام دهد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مزایای اخذ بهترین وکیل چک برگشتی در مشهد

در هنگام مواجه شدن با مشکلات مرتبط با چک، نیاز به اخذ وکیل الزامی است. اخذ وکیل مزایای زیادی را برای موکل در پیش دارد که در ادامه به آن اشاره می کنیم تا به اهمیت موضوع اخذ وکیل در کلیه پرونده های حقوقی خصوصا پی ببرید.

 1. اخذ وکیل در پرونده های چک برگشتی سبب می شود تا مدت زمان انجام کار با سرعت بیشتری انجام شده و پرونده زودتر به سرانجام برسد.
 2. بهترین وکیل چک برگشتی در مشهد جهت دفاعیات از موکل خود می تواند اموال صادر کننده چک را با اسناد و مدارک قانونی، توقیف نماید.
 3. در برخی مواقع افراد شاکی به دلیل اقدام دیر به هنگام شکایت، موجب تضییع در حق و حقوق خود می شوند که یک وکیل می تواند با تجربیات و مهارتی که دارد، راهکاری مناسب را برای انجام این مشکل پیدا نماید.
 4. وکیل چک می تواند با بهره گیری از تجربیاتی که از پرونده های پیشینی که از چک داشته است، کلیه راهنمایی های لازمه را به دارنده چک ارائه دهد و به او در این زمینه کمک های زیادی داشته باشد.
 5. اخذ یک وکیل خوب و خبره موجب می شود تا از ضرر و زیان های احتمالی که ممکن است برای دارنده چک به وجود آید، جلوگیری شود.
 6. وکیل قادر است تا هرگونه ضرر و زیان مربوط به وصول چک را با طرح دعوا در مرجع قضایی پیگیری نماید.
مطالب مشابه» جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در اهواز کلیک کنید

دکتر عباس شفیعی

عباس شفیعی

آقای دکتر عباس شفیعی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، دانش پژوه مقطع دکترای تخصصی حقوق، دارای سابقه اعلام وکالت در حوزه های کیفری و حقوقی، خانواده، بیمه، ثبتی، مهاجرت و شرکتها و امور قراردادها می باشند.

وکیل با تخصص و تجربه کافی، بهترین مشاور حقوقی برای دعاوی مرتبط با وصول چک، شکایت از چک برگشتی، خسارت تاخیر تادیه، استعلام چک صیادی، دفاع در برابر چک برگشتی و نیز آگاهی از آخرین تغییرات قوانین مرتبط است.
بهترین وکیل چک در مشهد راهنمای شما در باب پرونده های مربوطه به چک و سفته می باشد.
در مشهد، وکیل متخصص در امور مربوط به قوانین صدور چک برگشتی، بلامحل و چک صیادی می‌ تواند به شما در اثبات حقوقتان کمک حیاتی کند.

 برخی از سوابق آقای دکتر عباس شفیعی:

 • وکیل و مشاور حقوقی بنیاد شهید استان خراسان رضوی
 • سابقه مشاوره در واحد معاضدت دادسرای ناحیه ۶ مشهد
 • عضو انجمن بزه‌دیدگان ثانویه تحت نظر واحد پیشگیری از وقوع جرم در دادسرای ناحیه ۶ مشهد
 • همکاری و مشاوره اداره امور سرپرستی صغار و محجورین و آسیب دیده های اجتماعی
 • دارای مجوز تدریس در زمینه امور قیمومیت از معاونت محترم دادستان ناحیه ۵ مشهد

جهت بهره‌مندی از مشاوره تخصصی و اعطای وکالت به آقای دکتر عباس شفیعی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

(حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی و هماهنگی)

شماره تماس: 09152032002

آدرس: مشهد بلوار سجاد، بهارستان ۴ ، پلاک ۲۷، طبقه سوم، واحد ۹

آدرس وب سایت: https://mashhad-law.com/


علی بهروش

علی بهروش

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر مشهد مشغول به انجام کلیه دعاوی وکالتی است و به طور تخصصی به حل مشکلات موکلین و مراجعین می پردازد و به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در مشهد انتخاب شده است.

تخصص و مهارت: 

 • دکتری حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151026897

آدرس: مشهد، قاسم آباد، بلوار شاهد، شاهد 33، برج ایلما، ورودی اداری، طبقه چهار، واحد 401


علی عباسی

علی عباسی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق درخشان و بالایی در شهر مشهد است. ایشان بهترین وکیل چک برگشتی در مشهد می باشد و مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع گردیده است و به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در مشهد انتخاب شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خراسان
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد، خیابان پاسداران 1\3، طبقه فوقانی بانک ملی، واحد 110، دفتر آقای حسین بهرامی زاده


فرشید سخایی

فرشید سخایی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق کاری بسیار بالایی در شهر مشهد می باشد و به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در مشهد انتخاب شده است. ایشان تسلط بالایی به قوانین حقوقی دارد و در زمینه های حقوقی مختلف مانند چک، ملکی، کیفری، تجاری، اسناد و غیره به فعالیت مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد، سبزوار، حاشیه میدان صاحب الزمان، کوچه انقلاب 6، پلاک 5، طبقه 1


اعظم حشمتی

اعظم حشمتی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر مشهد مشغول به انجام فعالیت می باشد. ایشان وکیلی با استعداد و با سابقه کاری خوب می باشد که مشاوره های بسیار خوبی را هم نیز ارائه می دهد و به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در مشهد انتخاب شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151226077

آدرس: مشهد، وکیا باد، صدف 2، پلاک 1


علی خالقی پوستچی

علی خالقی پوستچی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر مشهد به کار وکالت مشغول می باشد. ایشان تسلط بالایی در حل مشکلات حقوقی مردم دارد و بهترین و مفید ترین مشاوره ها را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: مشهد، بلوار جانبازان 2 و4، ساختمان هواپیمائی قطر، طبقه 4


عبدالرضا رخشانی مقدم

عبدالرضا رخشانی مقدم

وکیل پایه یک دادگستری در خراسان رضوی می باشد و وکیلی متعهد و با مسئولیت بالا در انجام امور وکالتی می باشد. ایشان وکیلی متخصص در حل مشکلات حقوقی است و مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس : 09155032300

آدرس: مشهد، خیابان وکیل آباد 43، بین صدف 1 و 3، پلاک7


محمود مولائی قاسم آبادی

محمود مولائی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد می باشد. ایشان وکیلی با تخصص و مهارت بالای حقوقی نیز می باشد و به دعاوی مختلفی همچون چک، کیفری، مالی، ملکی و غیره می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد، خیابان احمد آباد، ابوذر غفاری ۹، پلاک ۸۹/۳


ملیحه اختراعی صناعی

ملیحه اختراعی صناعی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد است و مشاوره های حقوقی را در زمینه های مختلف به مردم ارائه می دهد. ایشان وکیلی متخصص با سوابق کاری بسیار خوب است و به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در مشهد مشغول به فعالیت است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد، خیابان مجد جنوبی، پلاک 40، شرکت تیراژ


مرتضی رشیدیان یزد

مرتضی رشیدیان یزد

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد می باشد و به قوانین حقوقی مسلط است. ایشان در زمینه های چک، تجاری، ملکی، خانواده و غیره مشغول به فعالیت تخصصی می باشد.

تخصص و مهارت:

 •  دکترای حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 0915504899

آدرس: مشهد، خیابان احمدآباد، بین سه راه راهنمایی و میدان فلسطین، ساختمان مریم، طبقه سوم، واحد 302


خصوصیات یک وکیل خبره 

از آنجایی که موضوع مربوط به چک برگشتی از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین نیاز است تا در انتخاب یک وکیل خوب و خبره توجه ویژه ای داشته باشیم. یک وکیل خوب و خبره دارای خصوصیاتی است که در هنگام انتخاب وکیل، بهتر است تا این خصوصیات را در نظر بگیریم و سپس اقدام به اخذ وکیل کنیم:

 • به تمامی قوانین مربوط به چک اشراف کامل دارد.
 • پیگیری ها و رسیدگی های لازمه را انجام می دهد و اسناد و مدارک لازمه را در جهت ارائه و به نفع موکل جمع آوری می کند.
 • راه حل های مفیدی را در جهت به پیش بردن پرونده ارائه می دهد و به شرایط موکل اش کمک زیادی کرده تا پرونده را با نتایج مطلوبی همراه سازد.
 • شناخت مشکلات پرونده و تلاش برای به موفقیت رساندن آن در چارچوب قانونی از دیگر مواردی است که جزو خصوصیات یک وکیل می باشد.
 • رازداری وکیل در کار، سبب اعتماد و اطمینان بیشتر موکلین و مراجعین خواهد بود.

کلام آخر

چک در واقع نوعی سند تجاری برای مبادله پول می باشد که گاهی سبب مشکلاتی نیز می شود و افراد را دچار دردسر هایی می کند. از آنجایی که معمولا چک به عنوان پول استفاده می شود، بنابراین به آن توجه ویژه ای شده و قانون گذار قوانینی را برای چک تعریف کرده است.

در چنین شرایطی می توان از بهترین وکیل کیفری در مشهد و یا بهترین وکیل در مشهد کمک و راهنمایی خواست که در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به انجام فعالیت می باشند و آگاه به تمام مشکلات حقوقی خصوصا چک می باشند.

در این مقاله بهترین وکیل چک برگشتی در مشهد را معرفی کرده ایم که دارای تخصص و مهارت بالایی می باشند و به امور مربوط به چک آگاهی کامل دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا