وکلا

10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

گاهی ممکن است با مشکلات چک مواجه شوید و نیاز به داشتن و اخذ بهترین وکیل چک برگشتی در اهواز داشته باشید. وکیل چک و سفته به کسی گفته می شود که به دعاوی چک و سفته می پردازد و رسیدگی های لازمه را به عمل می آورد و از تمامی مسائل مربوط به امور چک و سفته آشنایی کامل دارد. وکیل می تواند روند حل مشکلات چک را تسریع دهد و پیگیری های لازمه را در دادگاه انجام دهد و به مراجعین و موکلین خود کمک کند. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا با بهترین وکیل چک برگشتی در اهواز آشنا شوید و کلیه امور مربوط به چک را به آن ها بسپارید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل چک برگشتی در اهواز چه کسی است؟

بهترین وکیل چک برگشتی در اهواز به کسی گفته می شود که می تواند به طور تخصصی به کلیه امور مربوط به چک برگشتی و مسائل مربوط به چک بپردازد. وکیل فردی دلسوز و قابل اعتماد است که به تمامی دعاوی آگاهی کامل داشته و با توجه به تجربیاتی که در زمینه های مختلف حقوقی دارد می تواند به امور مربوط به حقوقی به طور دقیق بپردازد.

اعتماد و اطمینان به یک وکیل متخصص می تواند روند کاری شما را جلو انداخته و به شما در جهت پیروزی پرونده کمک کند. وکیل با ارائه اسناد و مدارک معتبر و ارائه آن ها در دادگاه به موکل خود کمک می کند تا همه چیز را به نفع او به پایان برساند.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان کلیک کنید

سکینه باقری

سکینه باقری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اهواز مشغول به انجام کلیه امور وکالتی می باشد. ایشان وکیلی با سابقه کاری بالا و تسلط بسیار خوبی به قوانین حقوقی نیز دارد. ایشان به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در اهواز در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09187413055

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، دفتر وکالت علی محمد صالحی


فریبا قلی زاده

فریبا قلی زاده

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان خوزستان، شهر اهواز مشغول به ارائه خدمات حقوقی می باشد. ایشان وکیلی با استعداد و متخصص در ارائه خدمات حقوقی به طور تخصصی است.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه کاری تخصصی
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09368221714

آدرس: اهواز، خیابان شریعتی (سی متری)، خیابان شهید قنواتی، روبه روی بیمارستان اروند


عبدالحسین رضایی راد

عبدالحسین رضایی راد

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اهواز می باشد. ایشان تخصص و مهارت بالایی در زمینه برطرف کردن مشکلات حقوقی داشته و سابقه بسیار درخشانی هم در این حوزه دارد. آقای عبدالحسین رضایی راد حدود 26 سال سابقه تدریس را در دروس های فقهی و حقوقی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کاری وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09168043215

آدرس: اهواز، گلستان، دانشگاه شهید چمران، دانشکده الهیات، طبقه سوم


احمد نورانی

احمد نورانی

بهترین وکیل چک برگشتی در اهواز وکیل پایه یک دادگستری است و سال های زیادی است که در شهر اهواز به حوزه وکالتی می پردازد. ایشان وکیلی متخصص در اکثر زمینه های وکالتی است و مسلط به قانون و قوانین های حقوقی می باشد و دارای اطلاعات حقوقی به روز است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 06136750764

آدرس: آبادان، انتهای خیابان امیری، نبش منتظری، ساختمان بانک سامان، واحد 3


شیما صالحی وند

شیما صالحی وند

وکیل پایه یک دادگستری است و به تمامی امور وکالتی تسلط بالایی داشته و به خوبی می تواند درصدد رفع مشکلات مردم و موکلین خود برآید. ایشان وکیلی با سابقه کاری بسیار خوب و درخشان است و ارتباط بسیار خوبی با موکلین خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • 10 سال سابقه کاری و تخصصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09163367128

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، خیابان اصلی کمیل، روبروی پارک زیتون، ساختمان پاستور، طبقه 4


مولود اسدی

مولود اسدی

وکیل پایه یک دادگستری است و تسلط بالایی بر سایر قوانین حقوقی دارد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین خود می کند تا رضایت آن ها را جلب نماید. ایشان به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در اهواز در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166662850

آدرس: اهواز، فلکه سوم کیانپارس، ساختمان پزشکان


مصطفی فیروزی

مصطفی فیروزی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به کلیه امور حقوقی تسلط و مهارت بالایی دارد. ایشان وکیلی متخصص است که تمام سعی و تلاش خود را در جهت نتیجه رساندن پرونده های حقوقی موکلین خویش می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09165099921

آدرس: اهواز، نادری، پاساژ کارون، ساختمان مهندسی، طبقه 1، واحد 3


زهرا عسگری

زهرا عسگری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و مشاوره حقوقی به صورت تخصصی را هم در شهر اهواز برگزار کرده و به موکلین خود خدمات حقوقی بسیار خوبی را ارائه می دهد. ایشان وکیلی بسیار با اخلاق و صبور است که ارتباط بسیار خوبی را با موکلین و مراجعین خود برقرار می کند و به آن ها راهنمایی های بسیار مفیدی را ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق
 • عضویت در کانون وکلا دادگستری خوزستان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166368709

آدرس: اهواز، امانیه، میدان ساعت، جنب پمپ بنزین، دفتر علی محمد صالحی، طبقه 1


رسول سواری

رسول سواری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به امور حقوقی تسلط بالایی دارد و در شهر اهواز به انجام کلیه دعاوی ها مشغول است. ایشان وکیلی با صداقت در انجام امور کاری خویش است و بهترین راه و روش های ممکنه در چارچوب قوانین حقوقی را به مردم و موکلین خود ارائه می دهد. آقای رسول سواری به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در اهواز شناخته شده است و به تخصص امور چک می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09365296628

آدرس: اهواز، کیانپارس بین ٨و٧ شرقی پلاک ٢۵١


امیر کروشاوی

امیر کروشاوی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر اهواز به کار وکالت می پردازد. ایشان وکیلی با سابقه کاری خوب است و بهترین خدمات حقوقی را به مردم  مراجعین ارائه می دهد. آقای امیر کروشاوی وکیلی با اخلاق و با تجربه است و به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در اهواز در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه و مهارت در حوزه وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۱۱۰۳۹۰

آدرس: اهواز، خیابان انقلاب، نبش خیابان ولیعصر، مجتمع وکلا، طبقه دوم، واحد چهارم


مجازات چک برگشتی

قانون مجازات برای متهم چک برگشتی تعیین گردیده است و این قانون برای همه افراد می باشد حتی کسانی که با عدم آگاهی گرفتار مشکلات چک شده اند که بر اساس ماده 7 قانون اصلاحی در سال 1382 شامل مجازات زیر می باشند:

 • در صورتی که مبلغ چک کمتر از 10 میلیون ریال باشد مجازات آن، حبس تا حداکثر 6 ماه خواهد بود.
 • در صورتی که مبلغ چک از 10 میلیون ریال تا 50 میلیون ریال باشد مجازات آن، حبس تا از 6 ماه تا یکسال خواهد بود.
 • در صورتی که مبلغ چک بیشتر از 50 میلیون ریال باشد مجازات آن، حبس از یکسال تا دو سال خواهد بود.

کلام آخر

چک از جمله اسناد مهم و قانونی در ایران می باشد. همچنین چک از مهم ترین دعاوی است که در مراجع قضایی و دادگاه ها به آن زیاد پرداخته می شود زیرا مشکلات و دردسر هایی را برای افراد به وجود می آید که سبب می شود افراد وکیلی را برای انجام امور کاری خود اخذ کنند تا مشکلات چک آن ها حل شود.

وکیلی که در دعاوی مخصوص به چک تخصص بالایی داشته باشد، می تواند به راحتی و با بهره گیری از تجربیاتی که دارد به حل کلیه مشکلات حقوقی بپردازد و پرونده را به نتایج مطلوبی برساند.

مشکلات چک معمولا دارای پیچیدگی هایی نیز می باشند که نیاز است تا از یک وکیل متخصص و کاربلد کمک بخواهیم تا دچار ضرر و زیان هایی نشده و مراحل کاری هم به درستی انجام شود. در این مقاله می توان کلیه امور مربوط به چک را به بهترین وکیل چک برگشتی در اهواز که در این مقاله معرفی کرده ایم واگذار کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا