وکلا

10 تا از بهترین وکیل تخریب اموال در تهران ⚖️【آپدیت 1402】

در این مقاله به بررسی ده تا از بهترین وکیل تخریب اموال در تهران می پردازیم که هر کدام از آن ها دارای سوابق کاری بالا و تجریبات بسیار خوبی در کلیه پرونده های حقوقی هستند و می توانند به شما کمک کنند تا به حقی که تضییع شده است برسید.

به طور کلی اموال به دو دسته تقسیم می شود: اموال شخصی و عمومی. اموال شخصی به اموالی گفته می شود که هر شهروند در اختیار دارد و اموال عمومی به اموالی گفته می شود که در اختیار دولت قرار دارد. تخریب اموال بر طبق مجازات قانون اسلامی جریمه و مجازات دارد و طبق قانون با او برخورد خواهد شد. در شرایطی که اموال شخصی تخریب می شود فردی که دچار خسارات مالی شده می تواند وکیل اختیار کرده تا بر اساس قانون از حق و حقوق او دفاع کند و پرونده را به هدف ممکنه برساند.

وکیل تخریب اموال چه کسی است؟

هر شخصی که به هر دلیلی به اموال کسی دیگر آسیب وارد نماید دچار مجازات و جریمه خواهد شد. معمولا در صورت بروز اتفاقات اینچنینی، وکلایی وجود دارند که به عنوان بهترین وکیل تخریب اموال در تهران شناخته می شوند و از موکل خود دفاعیاتی را به عمل می آورند تا به اهداف خود برسند.

حتی اشخاصی که به این کار اقدام کرده اند و به عنوان متهم هم شناخته شده اند می توانند وکیل اختیار کرده و وکیل در این شرایط می تواند مجازات او را کاهش داده و او را تبرئه کند.

بهترین وکیل تهران به کسی گفته می شود که به قوانین مربوط به تخریب اموال آگاهی و اشراف کامل داشته باشد و با مسیر ها و راهکار هایی که خودش بهتر می داند به پیشرفت پرونده کمک کند. قوانین حقوقی در هر حوزه ای تنها به کسی نیاز دارد که تخصص و تحصیلات را در این زمینه گذرانده باشد سپس او می تواند راهنما و مشاور خوبی در این شرایط باشد. بنابراین واگذاری چنین پرونده هایی تنها به یک وکیل دلسوز و خبره ای نیاز دارد که هدفش مالی نبوده و به رفع مشکلات موکلش اهمیت داده تا بتواند پرونده را به موفقیت برساند.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل شهرداری در تهران کلیک کنید

بی تا امیری

بی تا امیری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان  با ۱۴ سال سابقه ی کار حرفه ای در زمینه ی دعاوی مختلف اراضی از جمله منابع طبیعی و اراضی ملی، اراضی زمین شهری و اوقافی و‌ سایر دعاوی ملکی مانند خلع ید، اجاره و بیع، ثبتی، شرکتهای تجاری، امور بازرگانی، کیفری، خانوادگی و کلیه فعالیتهای حقوقی فعالیت دارد. خانم بی تا امیری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد و در کمترین زمان ممکن اقدام به حل و فصل مشکلات حقوقی می نماید. همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل شهرداری در تهران شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کار تخصصی و حرفه ای در وکالت
 • کارشناسی ارشد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121902248 – 02126568895

ارائه مشاوره تخصصی بصورت حضوری و آنلاین

(پاسخگویی فقط از ساعت 12 الی 19 با تعیین وقت قبلی)


مرتضی احمد پور

مرتضی احمد پور

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان وکیلی موفق در تهران مشغول به کار است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل تخریب اموال در تهران شناخته شده است و به به کار وکالت می پردازد. آقای مرتضی احمد پور وکالت و مشاور حقوقی شرکت های معتبری همچون شرکت مهندسین توزین دقت، شرکت ساختمانی سازه پردازان سمنان، شرکت ساختمانی سازه پردازان سمنان، شرکت هلیکوپتری بالگرد افق کیش، شرکت تجهیزات پزشکی آرسین افرا طب و غیره را برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۳۱۴۶۵

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوسی شرق، مابین خیابان وفا آذر و علی حسینی، پلاک 308، واحد 20 طبقه 4


شکوفه عیوض زاده

شکوفه عیوض زاده

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و به عنوان وکیلی موفق و با تجربه در بین مردم شناخته شده است. ایشان در زمینه دعاوی مختلف تخصص و مهارت بالایی دارد و خدمات حقوقی را به بهترین شکل به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو اصلی کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122018033

آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 1


آیسان اقبالی

آیسان اقبالی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و خدمات حقوقی را به بهترین نحو به مردم ارائه می دهد. ایشان مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری را برگزار کرده و پرونده های حقوقی را بررسی و پیگیری می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120561613

آدرس: تجریش، خیابان شهید جعفری، روبروی تالار سعد آباد، پلاک 36، طبقه فوقانی بانک شهر


راحله جوکار

راحله جوکار

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و تخصص و مهارت بالایی در کلیه امور حقوقی دارد. ایشان تمام تلاش خود را در جهت به موفقیت رساندن پرونده های وکالتی مردم دارد و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125076701

آدرس: تهران، شهرک ولی عصر، خیابان شهید بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک ١۶٧، طبقه ٣، واحد ١١


مصطفی آقا زاده

مصطفی آقا زاده

وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران است و در کلیه امور حقوقی مشغول به فعالیت تخصصی می باشد و به انجام کلیه دعاوی ها می پردازد. ایشان وکیلی با تجربه است و به پیشرفت پرونده وکالتی کمک زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٢١۵۶۴٣٢٢۴١

آدرس: استان تهران، رباط کریم، بلوار امام خمینی ره، پاساژ میلاد قائم، طبقه ٣، واحد ٨


روح انگیز قهرمانی ارشد

روح انگیز قهرمانی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و دارای سابقه بالا در زمینه های مختلف وکالتی نیز می باشد. ایشان تجربیات و تخصص بالایی در امور وکالتی دارد و جزو بهترین وکیل تخریب اموال محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری در وکالت
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122844127

آدرس: تهران، خیابان مطهری، نرسیده به شریعتی، پلاک 8، طبقه سوم


فرزاد فهیم یگانه

فرزاد فهیم یگانه

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و مشغول به فعالیت حقوقی است. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت تخصصی می باشد و تجربیات بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02144746828

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش گلستان 14، برج نگین رضا، طبقه 5، واحد 508


فاطمه طهماسبی

فاطمه طهماسبی سروستانی

وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران است و در دعاوی های مختلف مشغول به کار می باشد. ایشان سوابق کاری بالایی داشته و به طور تخصصی به رفع مشکلات حقوقی مردم کمک زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه و تخصص در وکالت
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق
 • عضوکانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126803801

آدرس: تهران، رسالت، خیابان مجیدیه شمالی، کوچه جعفری، پلاک 16، واحد 3


فائزه نقاش

فائزه نقاش

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان تهران مشغول به امور وکالتی است. ایشان موفق به کسب رتبه 30 آزمون ورودی کانون وکلا دادگستری مرکز شده اند و دارنده سه دوره از جایزه تحصیلی بنیاد ملی نخبگان هستند. خانم فائزه نقاش به عنوان یکی از بهترین وکیل تخریب اموال در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • عضو بنیاد ملی نخبگان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129538522

آدرس: تهران، خیابان آپادانا، روبروی خیابان نوبخت، پلاک 114، طبقه سوم غربی، واحد 5


چه مجازاتی برای تخریب اموال صورت گرفته است؟

تخریب اموال یکی دیگر از جرم هایی است که بر طبق قانون مجازات هایی برای آن در نظر گرفته شده است و برای این مجازات ها انواع مختلفی در نظر گرفته شده است. به طور کلی هر اموالی که دارای ارزش باشد و تخریب در آن صورت گیرد، مجازات برای آن در نظر گرفته می شود. برای تخریب اموال شخصی منقول مجازات حبس 6 ماه تا 1 سال در نظر گرفته می شود.

البته نکته ای که وجود دارد این است که تخریب اموال تنها برای اموال های بی جان و یا اشیا نیست و حیوانات هم شامل آن می شود و مثلا اگر شکار حیوانی صورت گیرد که از سوی دولت ممنوع اعلام شده باشد، از لحاظ قانونی جرم محسوب شده و مجازات برای آن فرد در نظر گرفته می شود.

کلام آخر

در این مقاله در مورد تخریب اموال و مجازات تعیین شده برای آن صحبت کرده ایم و به معرفی بهترین وکیل تخریب اموال در تهران پرداخته ایم. هر وکیلی در هر حوزه تخصصی، دارای وظایفی است که نیاز است آن را انجام دهد تا بتواند مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گیرد.

انتخاب وکیل در هر حوزه و مشکل حقوقی بسیار مهم می باشد و نیاز به تجریبات و تخصص وکیلی است که بتواند روال عادی پرونده را به درستی انجام داده و سپس اجرا نماید. یک وکیل خوب می تواند سخت ترین و پیچیده ترین پرونده را که حتی بر علیه موکل است را به نفع او به اتمام برساند. به جرات می توان گفت برعکس این قضیه هم وجود خواهد داشت و در صورت انتخاب وکیل بی تجربه و ناآگاه، امکان شکست در پرونده های ساده هم وجود دارد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا