وکلاوکیل کیفری

لیست 10تا از بهترین وکیل کیفری در مشهد ⚖️ [ آپدیت 1401 ]

تبلیغ در وکیل از ما

مشاوره با وکیلی مجرب و متخصص در امور کیفری، یک امر حیاتی محسوب می‌شود و از این جهت نیز خیلی‌ها به دنبال بهترین وکلا کیفری در مشهد هستند. دعاوی کیفری به علت ماهیت جزایی، تاثیرات زیادی بر روی زندگی افراد به جای می‌گذارند و آشنایی کامل با قوانین مربوط با موضوع درگیر شده، اهمیت زیادی دارد. دعاوی کیفری به اموری مرتبط می‌شود که در آخر مجازاتی برای مرتکب آن صادر خواهد شد. دادگاه کیفری نیز با توجه به پرونده، در 2 دادگاه کیفری 1 و کیفری 2 تقسیم می‌شود.

تخصصی شدن امور حقوقی موجب شده تا وکیل کیفری در شهر مشهد دایره فعالیت خود را به دعاوی کیفری محدود کند و به شکل تخصصی در دعاوی جزایی و جنایی وکالت و مشاوره نماید. وکیل کیفری حرفه‌ای، نقش مؤثری در نتیجه دعاوی کیفری دارد و به همین خاطر هم پیشنهاد می‌شود جهت کسب بهترین نتیجه از دعاوی کیفری، پیش از هر گونه اقدام به یک وکیل باتجربه دعاوی کیفری در مشهد مراجعه نمایید.

مهم ترین وظایف وکیل کیفری در مشهد

وکیل کیفری نیز مانند سایر وکلا دارای یک‌ سری وظایف هستند که از جمله مهم ترین وظیفه آن‌ها می‌توان به دفاع از موکلین و حضور به موقع در دادگاه اشاره کرد. با توجه به این که شما فقط یک بار می‌توانید دعوی خود را مطرح نمایید، خیلی مهم است که توضیحات دقیقی بدهید و همچنین مدارک کاملی برای دفاع از خود ارائه دهد.

اکثر افرادی که دعوی کیفری را مطرح می‌کنند اما از بهترین وکلا کیفری در مشهد کمک نمی‌گیرند، حق‌شان در دادگاه ضایع خواهد شد و مجبور می‌شوند هزینه‌های سنگینی را بابت دادرسی بپردازند. از این رو توصیه می‌شود در صورتی که در صدد طرح یک دعوی کیفری هستید، حتما از مشاور و وکیلی که به روند دادگاه‌های کیفری و قوانین آشنا است، راهنمایی بگیرید.

حوزه مسائلی که دربرگیرنده پروندهای کیفری بوده، بسیار گسترده هستند ‌برخورد قانونگذار با جرایم مربوط به پرونده‌های کیفری بسیار سختگیرانه‌تر از سایر جرایم است. در واقع یک وکیل خوب وظیفه دارد با کلام گویا، مدارک معتبر و شواهد قابل قبول از موکل خود در دادگاه طرفداری نماید و اجازه ندهد حق کسی ضایع شود.

دقت داشته باشید که بهترین وکیل مشهد، باید از تجربه کاری مرتبط در زمینه حقوق کیفری برخوردار شد و تمام قوانین مربوط به آن را هم بداند. با توجه به این که در جرایم کیفری خیلی امکان توافق میان طرفین وجود ندارد، بهتر است برای طرح شکوائیه جهت دعاوی کیفری در مشهد حتما از یک وکیل کیفری باسابقه کمک بگیرید.

مطالب مشابه: بهترین وکیل مشهد

همان طور که تا این بخش از مقاله متوجه شدید، انتخاب یک وکیل کیفری باتجربه برای حل پرونده‌های مرتبط با این زمینه اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر نیز ما سعی داریم در این قسمت از مطلب، شما را با 10 از بهترین وکیل کیفری در مشهد آشنا کنیم تا هنگام انتخاب دچار سردرگمی نشوید.

رضا احسانی

رضا احسانی-وکیل از ما

رضا احسانی به عنوان بهترین وکلا کیفری در مشهد می‌تواند در حل پروندهای مربوط به دعاوی کلاهبرداری، سرقت، فروش مال غیر، ارتباط نامشروع، خیانت در امانت و سایر موارد مرتبط، به شما کمک زیادی کند. این وکیل محبوب با فن بیان شیوا، آگاهی کافی، برخورد مناسب با موکل، آشنایی با قوانین جدید، بررسی موضوع دقیق و پیگیری به موقع، مسیر پرونده را به بهترین شکل ممکن پیش می‌برد.

وکیل رضا احسانی دارای شماره پروانه وکالت 18384 از کانون وکلای دادگستری و مدرک کارشناسی ارشد حقوق بوده و به عنوان عضو رسمی مرکز وکلای دادگستری مشهد فعالیت می‌کند.

آدرس: مشهد، احمد آباد، ابتدای بلوار ملاصدرا

تماس: 09153182546

احسان ذاکر

 احسان ذاکر-وکیل از ما

احسان ذاکر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در شهر مشهد سال‌های زیادی است که فعالیت می‌کند. وی علاوه‌بر پرونده‌های کیفری، در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، اسناد رسمی، بیمه، دیوان عدالت اداری و حقوقی نیز فعالیت می‌کند و تا کنون پرونده‌های زیادی در این خصوص داشته است.

آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، نبش بلوار ایرج میرزا سابق ( جلال آل احمد )

تماس: 09153094980

حسین رضایی مقدم

 حسین رضایی مقدم-وکیل از ما

حسین رضایی مقدم کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، فارغ التحصیل دانشگاه پلیس تهران و وکیل پایه یک دادگستری با 12 سال سابقه اشتغال در نهادهای نظامی و دولتی، انواع پرونده‌های مختلف در مورد دعاوی کیفری نظیر کلاهبرداری، خیانت در امانت، قتل عمد، جعل سند، تصرف عدوانی و ایراد ضرب عمدی را می‌پذیرد و با تخصص خود آن‌ها را به موفقیت می‌رساند.

آدرس: شهد، بلوار هاشمیه، برج آبان

تماس: 09155502022

توحید جلایری ‌نیا

 توحید جلایری ‌نیا-وکیل از ما

توحید جلایری نیا نیز با 12 سال سابقه درخشان توانسته لقب بهترین وکیل مشهد را از آن خود کند. این وکیل حرفه‌ای به غیر از پرونده‌های کیفری، در زمینه تمامی دعاوی حقوقی، ثبتی و ملکی هم پرونده قبول می‌کند و تخصص زیادی دارد.
از جمله ویژگی‌های بارز این وکیل مجرب می‌توان به فن بیان رسا، شناخت قوانین، برخورد مناسب با موکل، صبور، امانت دار و با حوصله اشاره کرد. وکیل جلایری نیا دارای شماره پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری است و در حال حاضر به عنوان کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین عضو رسمی مرکز وکلای دادگستری مشهد فعالیت می‌کند.

 

آدرس: مشهد، وکیل آباد

تماس: 09120814235

وحید ملازاده ایابی

 وحید ملازاده ایابی-وکیل از ما

وحید ملازاده ایابی یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر مشهد است که در زمینه دعاوی کیفری وکالت می‌کند و تخصص زیادی در کار خود دارد. این وکیل باوجدان دارای شماره پروانه وکالت 8487 از قوه قضاییه بوده و آخرین مدرک تحصیلی وی نیز کارشناسی حقوق قضایی است.
ایشان در کار خود صداقت و جلب رضایت موکل را در اولویت هر چیزی قرار داده و اجازه نمی‌دهد حق کسی ضایع شود. وحید ملازاده ایابی هر گونه اقدام اجرایی در رابطه با دفاع از حق موکل لازم باشد را انجام می‌دهد.
آقای ملازاده ایابی دارای 13 سال سابقه مفید در زمینه وکالت بوده و می‌تواند انواع مشکلات‌تان را در زمینه‌های مختلف انجام دهد. وی بسیار رازدار بوده و شما می‌توانید بدون نگرانی موضوع‌ خود را برای او بازگو کنید.

 

آدرس: مشهد، قاسم آباد، بلوار شاهد

تماس: 09155177481

مجید مبارکی

 مجید مبارکی-وکیل از ما

مجید مبارکی کارشناس حقوق، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد، بوده که حدود‌ 7 سال سابقه کاری دارد. ایشان دارای شماره پروانه 25571 از کانون وکلای دادگستری است و می‌تواند نتیجه عالی را در سریع ترین زمان ممکن به دست آورد. از این رو اگر شما هم به دنبال بهترین وکلا کیفری در مشهد برای دعاوی کیفری خود هستید، بهتر است از مجید مبارکی کمک بگیرید.

آدرس: مشهد، قاسم آباد، امامیه 10، نبش چهارراه اول

تماس: 09155051605

نیره برومند ابراهیمی

 نیره برومند ابراهیمی-وکیل از ما

یکی دیگر از بهترین وکیل‌ کیفری در مشهد نیره برومند ابراهیمی است. این وکیل متخصص در کار خود صداقت و احساس مسئولیت پذیری دارد و جلب رضایت موکلین برایش اهمیت زیادی دارد. آقای حسین رضایی مقدم مسئله موکل را مشکل خود دانسته و همواره تمام تلاش خود را کار می‌گیرد تا نتیجه‌ای عالی به دست آورد.

آدرس: مشهد، بلوار دانشجو

تماس: 09153187422

صدیقه بهنام تقدس

 صدیقه بهنام تقدس-وکیل از ما

اگر به دنبال یک وکیل متخصص برای حل پرونده کیفری خود هستید، صدیقه بهنام تقدس می‌تواند برای‌تان انتخاب مناسبی باشد. این وکیل پایه یک دادگستری از آگاهی کافی در زمینه وکالت برخوردار بوده و می‌تواند بدون محدودیت به رفع مشکلات کیفری در زمینه‌های گوناگون از جمله کلاهبرداری، سرقت، جعل استاد و مدارک، قتل و سایر موارد مرتبط کمک کند.

آدرس: مشهد، خیابان آبکوه، بین آفرین شمالی و شهریار شمالی

تماس: 09155254716

محمّد سید نژاد

 محمّد سید نژاد-وکیل از ما

یکی از بهترین وکیل کیفری در مشهد آقای محمد سید نژاد، از مجرب ترین و باتجربه ترین وکیل‌هایی است که می‌توانید با خیالی آسوده پرونده کیفری‌تان را به وی بسپارید تا شاهد نتایج عالی باشید. این وکیل خبره تا کنون توانسته موفقیت‌های زیادی به دست آورد و سابقه کاری طولانی مدتی دارد. رفتار مناسب و تعهد کاری نیز از ویژگی‌های قابل توجه وکیل محمد سید نژاد به شمار می‌رود که نباید آن‌ها را نادیده گرفت.

آدرس: مشهد، جنب دادگستری

تماس: 09153162787

محبوبه توکلی

 محبوبه توکلی-وکیل از ما

از دیگر وکلای پایه یک دادگستری مشهد که به عنوان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز نیز 16 سال سابقه حرفه‌ای دارد، محبوبه توکلی است. این مشاور حقوقی و وکیل متخصص در انواع دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و تجاری تجربه کافی دارد و می‌تواند به موفقیت شدن پرونده‌تان و رفع مشکلات موجود بسیار کمک کند.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر

تماس: 090806737051

ویژگی‌های یک وکیل کیفری خوب در مشهد

توجه داشته باشید بهترین وکلا کیفری در مشهد دارای سابقه کار مفیدی هستند و مدت‌های طولانی نیز بر روی پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری، به شکل تخصصی کار کرده‌اند. از این جهت نیز می‌توانند به سادگی و در مدت زمانی نسبتاً کوتاه، نتایج مثبتی را به دست آورند.
یک وکیل خوب و حرفه‌ای، تنها منافع خود را در نظر نمی‌گیرد و تمام سعی خود را می‌کند تا حق موکل ضایع نشود. آشنا بودن با قوانین جدید دادگاه نیز از دیگر ویژگی‌های مهم وکلای کیفری مشهد به شمار می‌رود که نباید نسبت به آن بی‌تفاوت باشید زیرا اگر وکیل مورد نظرتان به خوبی با قوانین آشنایی نداشته باشد، با مشکلات جدی‌تری مواجه خواهید شد.
وکیلی که قصد انتخاب کردن آن را دارید، باید حتما با صبر و حوصله باشد در مواقع لازم پیگیری‌ها را انجام دهد. فراموش نکنید بهترین وکیل مشهد، وکیلی است که وجدان و تعهد کاری داری و نهایت سعی خود را به کار می‌گیرد تا پرونده را به موفقیت برساند.

مطالب مشابه: بهترین وکیل خانواده در مشهد

کلام آخر

همان طور که تا این بخش از مقاله متوجه شدید، یکی از مهم ترین بخش‌های وکالت، امور کیفری است که در آن وکیل باید دارای تجربه کافی در برخی امور باشد و بتواند به بهترین شکل ممکن با استفاده از اطلاعات و تجربه خود، از حقوق متهم یا شکی دفاع کند. وکیلی که دارای تخصص کافی در این زمینه باشد، اجازه نمی‌دهد حق افراد ضایع شود و مشکلات بیشتری هم به وجود بیاید. بنابر این تا حد امکان سعی کنید از وکیلی که دارای رزومه معتبر و مناسبی است برای حل پرونده‌های کیفری کمک بگیرید تا دچار مشکل نشوید.

همچنین توصیه می‌کنیم نسبت به موارد مهمی که در این مقاله ذکر شد بی‌توجه نباشید و حتما از بهترین وکلا کیفری در مشهد که به معرفی آن‌ها پرداختیم، یک وکیل با سابقه عالی را انتخاب کنید تا بعداً دچار پشیمانی نشوید و پرونده‌تان نیز با موفقیت حل شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا