وکلاوکیل کیفری

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در مشهد ⚖️【آپدیت 1402】

مشاوره با وکیلی مجرب و متخصص در امور کیفری، یک امر حیاتی محسوب می‌شود و از این جهت نیز خیلی‌ها به دنبال بهترین وکلا کیفری در مشهد هستند. دعاوی کیفری به علت ماهیت جزایی، تاثیرات زیادی بر روی زندگی افراد به جای می‌گذارند و آشنایی کامل با قوانین مربوط با موضوع درگیر شده، اهمیت زیادی دارد. دعاوی کیفری به اموری مرتبط می‌شود که در آخر مجازاتی برای مرتکب آن صادر خواهد شد. دادگاه کیفری نیز با توجه به پرونده، در 2 دادگاه کیفری 1 و کیفری 2 تقسیم می‌شود.

تخصصی شدن امور حقوقی موجب شده تا وکیل کیفری در شهر مشهد دایره فعالیت خود را به دعاوی کیفری محدود کند و به شکل تخصصی در دعاوی جزایی و جنایی وکالت و مشاوره نماید. وکیل کیفری حرفه‌ای، نقش مؤثری در نتیجه دعاوی کیفری دارد و به همین خاطر هم پیشنهاد می‌شود جهت کسب بهترین نتیجه از دعاوی کیفری، پیش از هر گونه اقدام به یک وکیل باتجربه دعاوی کیفری در مشهد مراجعه نمایید.

چه زمانی باید از وکیل کیفری در مشهد کمک گرفت؟

از آن جایی که دفاع از خود در دادگاه و اثبات دعوی کاری نسبتا پیچیده و دشواری است، توصیه می‌شود رسیدگی به پرونده کیفری را به دست وکیلی متخصص بسپارید و خودتان بدون مهارت و تخصص، کارهای بیهوده‌ای انجام ندهید. دقت داشته باشید اگر زمانی نتوانید به تنهایی از حق و حقوق‌تان در دادگاه دفاع کنید، یعنی اتهام را پذیرفته‌اید و در نتیجه مجرم  شناخته خواهید شد. با مجرم شدن هم قطعا حکمی شامل مجازات برای‌تان صادر می‌شود که شاید تأثیرات بسیار نامطلوبی بر زندگی‌تان به جای بگذارد.

به همین خاطر هم بهترین و مناسب ترین راه حل، داشتن وکیلی باتجربه در حوزه دعاوی کیفری است. کسانی که از وکیل کیفری در مشهد برای حل پرونده خود کمک می‌گیرند، در دادگاه خیال‌شان راحت‌تر است و از این طریق هم کمتر دچار استرس و اضطراب می‌شوند.

وکیل کیفری با جمع آوری مدارک و اسناد لازم، مطلوب ترین راهکارها را انتخاب می‌کند و در برابر موارد احتمالی که علیه‌تان در دادگاه مطرح می‌شود، بهترین دفاعیات را بروز می‌دهد. از این طریق هم نمی‌گذارد حق‌تان پایمال شود و خیلی سریع پرونده را به یک نتیجه ممتاز می‌رساند.

در صورتی که توانایی مالی برای داشتن وکیل کیفری را ندارید، می‌توانید از وکلایی که دادگاه در اختیار متهمان می‌گذارد، کمک بگیرید تا مشورت‌های لازم را ارائه دهد و هر گونه کار یا اقدامی هم که برای دفاع از شما در دادگاه وجود دارد، انجام دهد.

توجه داشته باشید هر چقدر دیرتر از وکیل کیفری برای رسیدگی به موضوع پرونده‌تان کمک بگیرید، ممکن است روند پرونده بیشتر با اختلال و مشکل مواجه شود. در چنین شرایطی هم قطعا رسیدن به یک نتیجه ایده‌آل، زمان‌بر و طولانی خواهد شد. پس اگر زمانی درگیر مشکلات کیفری شدید، سریعا به دنبال بهترین وکیل کیفری در مشهد باشید و کارهای‌تان را به دست شخصی مطمئن بسپارید تا بعدا پشیمان نشوید.

مهم ترین وظایف وکیل کیفری در مشهد

وکیل کیفری نیز مانند سایر وکلا دارای یک‌ سری وظایف هستند که از جمله مهم ترین وظیفه آن‌ها می‌توان به دفاع از موکلین و حضور به موقع در دادگاه اشاره کرد. با توجه به این که شما فقط یک بار می‌توانید دعوی خود را مطرح نمایید، خیلی مهم است که توضیحات دقیقی بدهید و همچنین مدارک کاملی برای دفاع از خود ارائه دهد.

اکثر افرادی که دعوی کیفری را مطرح می‌کنند اما از بهترین وکلا کیفری در مشهد کمک نمی‌گیرند، حق‌شان در دادگاه ضایع خواهد شد و مجبور می‌شوند هزینه‌های سنگینی را بابت دادرسی بپردازند. از این رو توصیه می‌شود در صورتی که در صدد طرح یک دعوی کیفری هستید، حتما از مشاور و وکیلی که به روند دادگاه‌های کیفری و قوانین آشنا است، راهنمایی بگیرید.

حوزه مسائلی که دربرگیرنده پروندهای کیفری بوده، بسیار گسترده هستند ‌برخورد قانونگذار با جرایم مربوط به پرونده‌های کیفری بسیار سختگیرانه‌تر از سایر جرایم است. در واقع یک وکیل خوب وظیفه دارد با کلام گویا، مدارک معتبر و شواهد قابل قبول از موکل خود در دادگاه طرفداری نماید و اجازه ندهد حق کسی ضایع شود.

دقت داشته باشید که بهترین وکیل مشهد، باید از تجربه کاری مرتبط در زمینه حقوق کیفری برخوردار شد و تمام قوانین مربوط به آن را هم بداند. با توجه به این که در جرایم کیفری خیلی امکان توافق میان طرفین وجود ندارد، بهتر است برای طرح شکوائیه جهت دعاوی کیفری در مشهد حتما از یک وکیل کیفری باسابقه کمک بگیرید.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در مشهد

همان طور که تا این بخش از مقاله متوجه شدید، انتخاب یک وکیل کیفری باتجربه برای حل پرونده‌های مرتبط با این زمینه اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر نیز ما سعی داریم در این قسمت از مطلب، شما را با 10 از بهترین وکیل کیفری در مشهد آشنا کنیم تا هنگام انتخاب دچار سردرگمی نشوید.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

مصطفی زمان زاده

وکیل مصطفی زمانی زاده

مصطفی زمان زاده، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دانش آموخته دانشگاه فردوسی مشهد و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و در مدت بیش از ۱۷ سال فعالیت حقوقی، اجرایی و انتظامی خود توانسته به عنوان یک وکیل مسئولیت پذیر، متخصص و متعهد در شهر مشهد و نیشابور، سایر شهرهای استان و کشور، فردی مسئولیت‌پذیر نسبت به امورات موکلین شناخته شود.

اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان و گروه وکیل زمان زاده انجام می گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده های حقوقی اعم از امور ملکی، قرادادها، مطالبه وجه چک و سفته، الزام به ایفای تعهد و …
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری (کلاهبرداری، مواد مخدر، جرائم امنیتی و….)
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پرونده شرکت های تجاری
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری
 • وکیل ایرانیان خارج از کشور

برای ارتباط و یا مشاوره جضوری با بهترین وکیل مشهد می توانید با وقت قبلی به آدرس محل کار ایشان به نشانی زیر مراجعه فرمایید:

آدرس دفتر وکالت: مشهد، بلوار سجاد، نرسیده به چهارراه بزرگمهر، مجتمع افرا، طبقه چهارم واحد ۴۰۴

شماره تماس: 09155976367


علی ابراهیمی مهر

وکیل علی ابراهیمی مهر

آقای علی ابراهیمی‌مهر وکیل پایه یک دادگستری مشهد و فارغ‌التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد مشهد و دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشد. ایشان با 15 سال سابقه حقوقی جز یکی از بهترین وکلای مشهد به حساب می‌آید.

ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، وکالت ایرانیان خارج از کشور، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل ابراهیمی مهر، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. آقای ابراهیمی مهر به عنوان یک وکیل حرفه‌ای مشهد، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ایرانیان ساکن مشهد یا مشهدی‌های ساکن خارج از کشور می‌باشد.

در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است. همچنین تیم تخصصی ابراهیمی مهر دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و مشهدی‌های عزیز می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی در مشهد، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله؛ (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی مشهد و سایر امور خانوادگی) به این تیم حقوقی اعطای وکالت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه و تخصص حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151186862 

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5

حضور در دفتر با هماهنگی و تعیین وقت قبلی


علیرضا قدیری

وکیل علیرضا قدیری

« علیرضا قدیری» وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از ۲۵سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.
ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد.« علیرضا قدیری» سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیتهای قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد. مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد.

آدرس: تماس: 09155909549

آدرس: خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر

آدرس وبسایت: www.alireza-ghadiri.com

آدرس اینستاگرام: alirezaghadiri_vakil@


رضا حسینی برج

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد. ایشان بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری در این حوزه شروع به فعالیت حرفه‌ای نموده است که بیش از یک دهه در حوزه وکالت به صورت حرفه ای در امور مربوط به: وکالت حرفه ای حقوقی، وکالت حرفه ای کیفری، وکالت تخصصی خانواده، وکالت در اداره ثبت، طلاق فوری در 7روز، وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور، وکالت خارجیان مقیم در ایران، بصورت کاملاً حرفه ای عمل می‌کند.

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ای، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 7000 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف این وکیل دادگستری می‌باشد. این حجم از رضایت و توفیق در پرونده‌ها باعث شده که وکیل “رضا حسینی برج” یکی از بهترین وکیل های شهر مشهد شناخته شود و تبحر این وکیل زبانزد مردم گردد.

وکالت فوری با موضوعات:

۱- سرقت
۲- کلاهبرداری
۳- رابطه نامشروع ، تجاوز
۴- خیانت در امانت
۵- قتل
۶- تصادفات [خسارات، شکستگی، فوت] ۷- دیه ،بیمه
۸- جرایم سایبری، جرایم رایانه‌ای
۹- جرایم سیاسی، امنیتی ،محاربه
۱۰- وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 0915602400405137600011

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد 6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1


مریم جلالی

مریم جلالی

مریم جلالی، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و دارای ۱۰ سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان خراسان رضوی، با شماره پروانه ۱۹۷۰، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی کیفری می‌باشد. ایشان به عنوان یک وکیل حرفه ای در مشهد، در جلسه های مشاوره‌ با افراد و بررسی اسناد و مدارک ارائه شده، نتایج احتمالی از پیگیری پرونده را با توجه به مستندات ارائه شده با مراجعه کنندگان در میان می‌گذارد تا آنها با دید باز نسبت به انعقاد قرارداد با وکیل اقدام نمایند.

 • وکیل مریم جلالی، در شکایات:
  خیانت در امانت
 • کلاهبرداری
 • شرب خمر
 • رابطه نامشروع
 • جرائم منافی عفت
 • سرقت
 • فروش مال غیر
 • ضرب و جرح
 • قتل
 • مواد مخدر
  و سایر پرونده های کیفری آماده ارائه خدمات وکالتی مناسب با شرایط موکلین می باشد. دعاوی کیفری از آن دسته از دعاوی هستند که باید وکالت پرونده را به فردی زبده در حرفه وکالت بسپارید. زمان مراجعه به وکیل کیفری بسیار مهم است.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره همراه: 09151176941 

شماره محل کار: 05135019840

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک۱۳۲، دفتر وکالت مریم جلالی

آدرس سایت: WWW.MARYAMJALALIVAKIL.IR


امیر حسین ملکی زاده

وکیل امیر حسین ملکی زاده

وکیل پایه یک دادگستری،ایشان دارای مدرک دکتری حقوق بین الملل ومدرس حقوق بین الملل و زبان های خارجه می باشند استادی محبوب که بی شک اکثر وکلا ودانشجویان حقوق ایشان را جزو نخبگان حقوق یاد خواهند کرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات علمی دانشگاه ازاد مشهد
 • مدیر گروه رشته حقوق
 • مدرس زبان های خارجه و حقوق
 • مولف ومترجم کتاب های حقوقی و بیش از 100 مقاله علمی پژوهشی
 • مهاجرتی
 • کیفری
 • خانواده

شماره تماس: 09155588049

آدرس دفتر وکالت: مشهد بلوار سجاد بهارستان ۲ مجتمع تجاری وصالط ۳ واحد ۳۱


نیره برومند ابراهیمی

نیره برومند

یکی دیگر از بهترین وکیل‌ کیفری در مشهد نیره برومند ابراهیمی است و یکی از وکلای مشهد می باشد.

آدرس: مشهد، 

تماس: 


صدیقه بهنام تقدس

صدیقه تقدس

ایشان وکیل پایه یک دادگستری است و به فعالیت در کلیه دعاوی حقوقی می پردازد و مشاوره تخصص حقوقی را ارائه می دهد.

آدرس: مشهد، 

تماس:


محمّد سید نژاد

 محمّد سید نژاد-وکیل از ما

محمد سید نژاد نمونه‌ای دیگر از مجرب ترین و باتجربه ترین وکیل‌هایی است که می‌توانید با خیالی آسوده پرونده کیفری‌تان را به وی بسپارید تا شاهد نتایج عالی باشید. این وکیل خبره تا کنون توانسته موفقیت‌های زیادی به دست آورد و سابقه کاری طولانی مدتی دارد. رفتار مناسب و تعهد کاری نیز از ویژگی‌های قابل توجه وکیل محمد سید نژاد به شمار می‌رود که نباید آن‌ها را نادیده گرفت.

آدرس: مشهد، جنب دادگستری

تماس: 09153162787

محبوبه توکلی

 محبوبه توکلی-وکیل از ما

از دیگر وکلای پایه یک دادگستری مشهد که به عنوان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز نیز 16 سال سابقه حرفه‌ای دارد، محبوبه توکلی است. این مشاور حقوقی و وکیل متخصص در انواع دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و تجاری تجربه کافی دارد و می‌تواند به موفقیت شدن پرونده‌تان و رفع مشکلات موجود بسیار کمک کند.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر

تماس: 090806737051

ویژگی‌های یک وکیل کیفری خوب در مشهد

توجه داشته باشید بهترین وکلا کیفری در مشهد دارای سابقه کار مفیدی هستند و مدت‌های طولانی نیز بر روی پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری، به شکل تخصصی کار کرده‌اند. از این جهت نیز می‌توانند به سادگی و در مدت زمانی نسبتاً کوتاه، نتایج مثبتی را به دست آورند.
یک وکیل خوب و حرفه‌ای، تنها منافع خود را در نظر نمی‌گیرد و تمام سعی خود را می‌کند تا حق موکل ضایع نشود. آشنا بودن با قوانین جدید دادگاه نیز از دیگر ویژگی‌های مهم وکلای کیفری مشهد به شمار می‌رود که نباید نسبت به آن بی‌تفاوت باشید زیرا اگر وکیل مورد نظرتان به خوبی با قوانین آشنایی نداشته باشد، با مشکلات جدی‌تری مواجه خواهید شد.
وکیلی که قصد انتخاب کردن آن را دارید، باید حتما با صبر و حوصله باشد در مواقع لازم پیگیری‌ها را انجام دهد. فراموش نکنید بهترین وکیل مشهد، وکیلی است که وجدان و تعهد کاری داری و نهایت سعی خود را به کار می‌گیرد تا پرونده را به موفقیت برساند.

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل مشهد

کلام آخر

همان طور که تا این بخش از مقاله متوجه شدید، یکی از مهم ترین بخش‌های وکالت، امور کیفری است که در آن وکیل باید دارای تجربه کافی در برخی امور باشد و بتواند به بهترین شکل ممکن با استفاده از اطلاعات و تجربه خود، از حقوق متهم یا شکی دفاع کند. وکیلی که دارای تخصص کافی در این زمینه باشد، اجازه نمی‌دهد حق افراد ضایع شود و مشکلات بیشتری هم به وجود بیاید. بنابر این تا حد امکان سعی کنید از وکیلی که دارای رزومه معتبر و مناسبی است برای حل پرونده‌های کیفری کمک بگیرید تا دچار مشکل نشوید.

همچنین توصیه می‌کنیم نسبت به موارد مهمی که در این مقاله ذکر شد بی‌توجه نباشید و حتما از بهترین وکلا کیفری در مشهد که به معرفی آن‌ها پرداختیم، یک وکیل با سابقه عالی را انتخاب کنید تا بعداً دچار پشیمانی نشوید و پرونده‌تان نیز با موفقیت حل شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا