وکلاوکیل کیفری

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در مشهد ⚖️【آپدیت 1403】

مشاوره با یک وکیل مجرب و متخصص در امور کیفری، یک امر حیاتی محسوب است و از این جهت نیز خیلی‌ها به دنبال بهترین وکیل کیفری در مشهد هستند. دعاوی کیفری به علت ماهیت جزایی، تاثیرات زیادی بر روی زندگی افراد به جای می‌گذارند و آشنایی کامل با قوانین مربوط با موضوع درگیر شده، اهمیت زیادی دارد. دعاوی کیفری به اموری مربوط می‌شود که در آخر مجازاتی برای مرتکب آن صادر خواهد شد. دادگاه کیفری نیز با توجه به پرونده، در 2 دادگاه کیفری 1 و کیفری 2 تقسیم می‌شود.

تخصصی شدن امور حقوقی موجب شده تا وکیل کیفری در شهر مشهد دایره فعالیت خود را به دعاوی کیفری محدود کند و به شکل تخصصی در دعاوی جزایی و جنایی وکالت و مشاوره نماید. وکیل کیفری حرفه‌ای، نقش مؤثری در نتیجه دعاوی کیفری دارد و به همین خاطر هم پیشنهاد می‌شود جهت کسب بهترین نتیجه از دعاوی کیفری، پیش از هر گونه اقدام نزد بهترین وکیل کیفری در مشهد بروید و شرایط پرونده خود را برای او بازگو کنید تا بررسی های لازم صورت گیرد و راه حل های ممکن به شما گفته شود.

چه زمانی باید از بهترین وکیل کیفری در مشهد کمک گرفت؟

از آنجایی که دفاع از خود در دادگاه و اثبات دعوی کاری نسبتا پیچیده و دشواری است، توصیه می‌شود رسیدگی به پرونده کیفری را به دست یک وکیل متخصص بسپارید و خودتان بدون مهارت و تخصص، کارهای بیهوده‌ای انجام ندهید. دقت داشته باشید اگر زمانی نتوانید به تنهایی از حق و حقوق‌تان در دادگاه دفاع کنید، یعنی اتهام را پذیرفته‌اید و در نتیجه مجرم  شناخته خواهید شد. با مجرم شدن هم قطعا حکمی شامل مجازات برای‌تان صادر می‌شود که شاید تأثیرات بسیار نامطلوبی بر زندگی‌تان به جای بگذارد.

به همین خاطر بهترین و مناسب ترین راه حل، داشتن یک وکیل باتجربه در حوزه دعاوی کیفری است. افرادی که از بهترین وکیل کیفری در مشهد برای حل پرونده خود کمک می‌گیرند، در دادگاه خیال‌شان راحت‌تر است و از این طریق هم کمتر دچار استرس و اضطراب می‌شوند. وکیل کیفری با جمع آوری مدارک و اسناد لازم، مطلوب‌ترین راهکارها را انتخاب می‌کند و در برابر موارد احتمالی که علیه‌تان در دادگاه مطرح می‌شود، بهترین دفاعیات را بروز می‌دهد. از این طریق هم نمی‌گذارد حق‌تان پایمال شود و  هم خیلی سریع پرونده را به یک نتیجه ممتاز می‌رساند.

در صورتی که توانایی مالی برای داشتن وکیل کیفری را ندارید، می‌توانید از وکلایی که دادگاه در اختیار متهمان می‌گذارد، کمک بگیرید تا مشورت‌های لازم را ارائه دهد و هر گونه کار یا اقدامی هم که برای دفاع از شما در دادگاه وجود دارد، انجام دهد.

توجه داشته باشید هر چقدر دیرتر از وکیل کیفری برای رسیدگی به موضوع پرونده‌تان کمک بگیرید، ممکن است روند پرونده بیشتر با اختلال و مشکل مواجه شود. در چنین شرایطی هم قطعا رسیدن به یک نتیجه ایده‌آل، زمان‌بر و طولانی خواهد شد. پس اگر زمانی درگیر مشکلات کیفری شدید، سریعا به دنبال بهترین وکیل کیفری در مشهد باشید و کارهای‌تان را به دست شخصی مطمئن بسپارید تا بعدا پشیمان نشوید.

مهم ترین وظایف وکیل کیفری در مشهد

وکیل کیفری نیز مانند سایر وکلا دارای یک‌ سری وظایف است که از جمله مهم ترین وظیفه آن‌ها می‌توان به دفاع از موکلین و حضور به موقع در دادگاه اشاره کرد. با توجه به این که شما فقط یک بار می‌توانید دعوی خود را مطرح نمایید، خیلی مهم است که توضیحات دقیقی بدهید و همچنین مدارک کاملی برای دفاع از خود ارائه دهد.

اکثر افرادی که دعوی کیفری را مطرح می‌کنند، اما از بهترین وکیل کیفری در مشهد کمک نمی‌گیرند، حق‌شان در دادگاه ضایع خواهد شد و مجبور می‌شوند هزینه‌های سنگینی را بابت دادرسی بپردازند. از این رو توصیه می‌شود در صورتی که در صدد طرح یک دعوی کیفری هستید، حتما از مشاور و وکیلی که به روند دادگاه‌های کیفری و قوانین آشنا است، راهنمایی بگیرید.

حوزه مسائلی که دربرگیرنده پروندهای کیفری بوده، بسیار گسترده هستند ‌برخورد قانونگذار با جرایم مربوط به پرونده‌های کیفری بسیار سختگیرانه‌تر از سایر جرایم است. در واقع یک وکیل خوب وظیفه دارد با کلام گویا، مدارک معتبر و شواهد قابل قبول از موکل خود در دادگاه طرفداری نماید و اجازه ندهد حق کسی ضایع شود.

دقت داشته باشید که بهترین وکیل مشهد، باید از تجربه کاری مرتبط در زمینه حقوق کیفری برخوردار شد و تمام قوانین مربوط به آن را هم بداند. با توجه به این که در جرایم کیفری خیلی امکان توافق میان طرفین وجود ندارد، بهتر است برای طرح شکوائیه جهت دعاوی کیفری در مشهد حتما از یک وکیل کیفری باسابقه کمک بگیرید.

وظایف وکیل کیفری مشهد

مطالب مشابه: لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در مشهد

همان طور که تا این بخش از مقاله متوجه شدید، انتخاب یک وکیل کیفری باتجربه برای حل پرونده‌های مرتبط با این زمینه اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر نیز ما سعی داریم در این قسمت از مطلب، شما را با 10 از بهترین وکیل کیفری در مشهد آشنا کنیم تا هنگام انتخاب دچار سردرگمی نشوید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

علی بهروش

علی بهروشآقای علی به روش، یکی از افراد فعال در حوزه دعاوی کیفری بوده و دارای یکی از بزرگترین مجموعه های وکالتی در شهر مشهد می باشد. ایشان را به جهت قدرت در کلام و نترس بودن در برخورد با قضات خبره دادگاه کیفری و بیان نکات ریز پرونده، می توان جزوی از ویژگیشان نامبرد. یکی از دلایلی که ایشان را می توان جزو وکلای خبره کیفری دانست، وجود یک تیم خبره زیر نظر ایشان بوده که هر یک از اعضای این تیم در زمان وکالت در پرونده مسئول پیگیری قسمتی از کار می باشد، چرا که در یک پرونده کیفری علاوه بر دانش حقوقی نیاز به پیگیری مجدانه دارد. آقای به روش، مالک و بنیان گذار سامانه وکیل نوین بوده و بالغ بر 2300 وکیل با این سامانه فعالیت داشته و پل ارتباطی خوبی بین وکیل متخصص و مردم بر قرار گردیده است، همچنین ایشان دانش پژوه مقطع دکتری و مدرس دانشگاه می باشد و بین افراد حقوقی و دانشجویانشان دارای نام نشان مثبتی هستند. از رزومه این کارآموز وکالت، وکالت در دفتر حمایت حقوقی قضایی ایثارگران و آمرین امر به معروف و نهی از منکر بوده و سابقه درخشانی در این سازمان دارد از جمله پرونده هایی که نام ایشان در آن می درخشد: دعاوی مواد مخدر، سرقت، کلاهبرداری، نزاع، درگیری و قتل می باشد. قابل ذکر است که ایشان هر پرونده ای را نمی پذیرد ولی می توانید در پرونده های خود از راهنمایی ایشان استفاده کنید، ضمنا مشاوره ایشان در روز دوشنبه ها با اسم دوشنبه های مهدوی رایگان میباشد که این امر نیاز است زمان تماس گفته شود.

شماره تماس: 09156222213  – 05136140000

آدرس: مشهد، قاسم آباد، چهار راه ورزش، نبش شاهد 33، برج ایلما، طبقه 4، واحد 401

آدرس سامانه وکیل نوین: vakilnovin.ir  – vakilnovin.com


علی ابراهیمی مهر

وکیل علی ابراهیمی مهر

آقای علی ابراهیمی‌مهر وکیل پایه یک دادگستری مشهد و فارغ‌التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد مشهد و دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشد. ایشان با 15 سال سابقه حقوقی جز یکی از بهترین وکلای مشهد به حساب می‌آید.

ایشان با وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، وکالت ایرانیان خارج از کشور، ثبتی و شرکتی دارای پرونده‌های موفق زیادی می‌باشد. همچنین وکیل ابراهیمی مهر، با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی برای پرونده‌های موکلین را کسب کند. گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان است. آقای ابراهیمی مهر به عنوان یک وکیل حرفه‌ای مشهد، در دعاوی مختلفی آماده ارائه خدمات حقوقی، به تمامی ایرانیان ساکن مشهد یا مشهدی‌های ساکن خارج از کشور می‌باشد.

در ادامه به برخی از موارد حقوقی که ایشان قبول وکالت می‌کند، اشاره شده است. همچنین تیم تخصصی ابراهیمی مهر دارای سابقه حقوقی درخشانی بوده و مشهدی‌های عزیز می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی (الزام به تنظیم سند رسمی در مشهد، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، مطالبه وجه چک و سفته، تحریر ترکه، اعتراض ثالث اجرائی، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … ) دعاوی کیفری من الجمله؛ (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر) و همچنین در دعاوی خانواده ( طلاق توافقی مشهد و سایر امور خانوادگی) به این تیم حقوقی اعطای وکالت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس:


علیرضا قدیری

وکیل علیرضا قدیری

« علیرضا قدیری» وکیل پایه یک دادگستری، فارغ التحصیل دانشگاه تهران، با بیش از ۲۵سال سابقه وکالت در پرونده های مهم، یکی از بهترین وکلای مشهد، عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد.
ایشان سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان را بعنوان عضو اصلی داشته و مسئولیتهای مختلفی را در آن ارگان به عهده داشته است، از جمله: بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور (اسکودا). همچنین ایشان مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد و نیز مسئولیت کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا و عضویت در کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خراسان را در کارنامه خود دارا می باشد.

موفقیت ایشان در تربیت و سرپرستی تعداد بی شماری از کارآموزان وکالت و تدریس علوم حقوقی در مراکز علمی و سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان از جمله فعالیتهای ایشان می باشد.« علیرضا قدیری» سالهای متمادی دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور بوده است و انجام فعالیتهای علمی در حوزه جزائی در کارنامه ایشان می درخشد. همچنین موفقیتهای قابل توجهی در پیروزی پرونده های مهم داشته اند که قابل تحسین می باشد.

حوزه فعالیت حقوقی وی: امورملکی، امور حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می باشد. مراجعه به ایشان یعنی بهره مندی از دانش حقوقی بعلاوه تجربه سالیان وکالت که باعث اطمینان خاطر افراد و موکلین خواهد شد.

آدرس: تماس: 

آدرس:


رضا حسینی برج

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ی ۱۰ ساله در شهر مشهد، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد می‌باشد. ایشان بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری در این حوزه شروع به فعالیت حرفه‌ای نموده است که بیش از یک دهه در حوزه وکالت به صورت حرفه ای در امور مربوط به: وکالت حرفه ای حقوقی، وکالت حرفه ای کیفری، وکالت تخصصی خانواده، وکالت در اداره ثبت، طلاق فوری در 7روز، وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور، وکالت خارجیان مقیم در ایران، بصورت کاملاً حرفه ای عمل می‌کند.

ایشان با دیدگاه و رویکرد حرفه‌ای، نگرشی جدید در علم حقوق و اندیشه قضایی دارند و به صورت حرفه‌ای بیش از 7000 پرونده موفق دارند و رزومه قوی و موفق در انجام پرونده‌ها و امور وکالت و رضایت حداکثری موکلین از عملکرد ایشان نقطه عطف این وکیل دادگستری می‌باشد. این حجم از رضایت و توفیق در پرونده‌ها باعث شده که وکیل “رضا حسینی برج” یکی از بهترین وکیل های شهر مشهد شناخته شود و تبحر این وکیل زبانزد مردم گردد.

وکالت فوری با موضوعات:

۱- سرقت
۲- کلاهبرداری
۳- رابطه نامشروع ، تجاوز
۴- خیانت در امانت
۵- قتل
۶- تصادفات [خسارات، شکستگی، فوت] ۷- دیه ،بیمه
۸- جرایم سایبری، جرایم رایانه‌ای
۹- جرایم سیاسی، امنیتی ،محاربه
۱۰- وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره تماس: 0915602400405137600011

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد 6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1


مریم جلالی

مریم جلالی

مریم جلالی، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و دارای ۱۰ سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت، عضو کانون وکلای استان خراسان رضوی، با شماره پروانه ۱۹۷۰، دارای پرونده‌های موفق بسیاری در تمام دعاوی کیفری می‌باشد. ایشان به عنوان یک وکیل حرفه ای در مشهد، در جلسه های مشاوره‌ با افراد و بررسی اسناد و مدارک ارائه شده، نتایج احتمالی از پیگیری پرونده را با توجه به مستندات ارائه شده با مراجعه کنندگان در میان می‌گذارد تا آنها با دید باز نسبت به انعقاد قرارداد با وکیل اقدام نمایند.

 • وکیل مریم جلالی، در شکایات:
  خیانت در امانت
 • کلاهبرداری
 • شرب خمر
 • رابطه نامشروع
 • جرائم منافی عفت
 • سرقت
 • فروش مال غیر
 • ضرب و جرح
 • قتل
 • مواد مخدر
  و سایر پرونده های کیفری آماده ارائه خدمات وکالتی مناسب با شرایط موکلین می باشد. دعاوی کیفری از آن دسته از دعاوی هستند که باید وکالت پرونده را به فردی زبده در حرفه وکالت بسپارید. زمان مراجعه به وکیل کیفری بسیار مهم است.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره همراه: 09151176941 

شماره محل کار: 05135019840

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک2354، دفتر وکالت مریم جلالی

آدرس سایت: WWW.MARYAMJALALIVAKIL.IR


سید مجید شایسته خو

مجید شایسته خو

آقای سیدمجید شایسته خو، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد می باشند. ایشان عضو کانون وکلا مرکز از سال ۱۳۷۹ و کانون خراسان از سال ۱۳۸۲، با بیش از ۲۰ سال سابقه وکالت و فارغ التحصیل دانشگاه فردوسی مشهد، با تیمی مجرب از وکلاء و وکیل چند هتل و هولدینگ کلان اقتصادی بوده و دارای حسن سابقه در زمینه پرونده های ملکی بزرگ می باشند. همچنین ایشان، دعاوی مربوط به مهریه و بازداشت املاک را بدرستی پیگیری نموده و دارای فعالیت تخصصی در دعاوی دادگاه انقلاب و پرونده های مواد مخدر نیز هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت سید مجید شایسته خو از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید: 

شماره تماس: 09151135825

آدرس: مشهد، پنجراه سناباد، ساختمان وکلا


سید احمد مقدم حسینی

حسینی

جناب آقای سید احمد مقدم حسینی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مشهد می باشد. ایشان تسلط و تخصص کاری در تمامی حوزه های حقوق را برعهده دارد و دارای 18 سال سابقه کاری درخشان وکالتی در مشهد و تهران نیز می باشد. آقای مقدم حسینی، سابقه تدریس در دانشکده حقوق و دانشکده الهیات دانشگاه ازاد اسلامی مشهد را نیز دارد.

سوابق:

 • 18 سال سوابق کاری تخصصی در حوزه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151108441

آدرس: مشهد، نبش سناباد ۴۲، ساختمان ۷۷، طبقه دوم


محمّد سید نژاد

 محمّد سید نژاد-وکیل از ما

محمد سید نژاد نمونه‌ای دیگر از مجرب ترین و باتجربه ترین وکیل‌هایی است که می‌توانید با خیالی آسوده پرونده کیفری‌تان را به وی بسپارید تا شاهد نتایج عالی باشید. این وکیل خبره تا کنون توانسته موفقیت‌های زیادی به دست آورد و سابقه کاری طولانی مدتی دارد. رفتار مناسب و تعهد کاری نیز از ویژگی‌های قابل توجه وکیل محمد سید نژاد به شمار می‌رود که نباید آن‌ها را نادیده گرفت.

آدرس: مشهد، جنب دادگستری

تماس: 09153162787

محبوبه توکلی

از دیگر وکلای پایه یک دادگستری مشهد که به عنوان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز نیز 16 سال سابقه حرفه‌ای دارد، محبوبه توکلی است. این مشاور حقوقی و وکیل متخصص در انواع دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و تجاری تجربه کافی دارد و می‌تواند به موفقیت شدن پرونده‌تان و رفع مشکلات موجود بسیار کمک کند.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر

تماس: 090806737051

ویژگی‌های بهترین وکیل کیفری در مشهد

توجه داشته باشید بهترین وکیل کیفری در مشهد دارای سابقه کار مفیدی است و مدت‌های طولانی نیز بر روی پرونده‌های مربوط به دعاوی کیفری، به شکل تخصصی کار کرده‌اند. از این جهت نیز می‌توانند به سادگی و در مدت زمانی نسبتاً کوتاه، نتایج مثبتی را به دست آورند.
یک وکیل خوب و حرفه‌ای، تنها منافع خود را در نظر نمی‌گیرد و تمام سعی خود را می‌کند تا حق موکل ضایع نشود. آشنا بودن با قوانین جدید دادگاه نیز از دیگر ویژگی‌های مهم وکلای کیفری مشهد به شمار می‌رود که نباید نسبت به آن بی‌تفاوت باشید، زیرا اگر وکیل مورد نظرتان به خوبی با قوانین آشنایی نداشته باشد، با مشکلات جدی‌تری مواجه خواهید شد.
وکیلی که قصد انتخاب کردن آن را دارید، باید حتما با صبر و حوصله باشد و در مواقع لازم پیگیری‌ها را انجام دهد. فراموش نکنید بهترین وکیل کیفری در مشهد، وکیلی است که وجدان و تعهد کاری داری و نهایت سعی خود را به کار می‌گیرد تا پرونده را به موفقیت برساند.

ویژگی‌های یک وکیل کیفری خوب

کلام آخر

همان طور که تا این بخش از مقاله متوجه شدید، یکی از مهم ترین بخش‌های وکالت، امور کیفری است که در آن وکیل باید دارای تجربه کافی در برخی امور باشد و بتواند به بهترین شکل ممکن با استفاده از اطلاعات و تجربه خود، از حقوق متهم یا شکی دفاع کند. وکیلی که دارای تخصص کافی در این زمینه باشد، اجازه نمی‌دهد حق افراد ضایع شود و مشکلات بیشتری هم به وجود بیاید. بنابر این تا حد امکان سعی کنید از وکیلی که دارای رزومه معتبر و مناسبی است برای حل پرونده‌های کیفری کمک بگیرید تا دچار مشکل نشوید. همچنین توصیه می‌کنیم نسبت به موارد مهمی که در این مقاله ذکر شد بی‌توجه نباشید و حتما از بهترین وکیل کیفری در مشهد که به معرفی آن‌ها پرداختیم، یک وکیل با سابقه عالی را انتخاب کنید تا بعداً دچار پشیمانی نشوید و پرونده‌تان نیز با موفقیت حل شود.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا