وکلاوکیل خانواده

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در قم ⚖️【آپدیت 1402】

موضوعات خانوادگی زیر مجموعه امور حقوقی می باشد و یکی از اصلی ترین گرایشات در علوم حقوق است. بنابراین موضوعات حقوقی خانواده جزو حوزه تخصصی وکیل خانواده محسوب می شود. هدف اصلی در این مقاله، معرفی بهترین وکیل خانواده در قم می باشد و همچنین افزایش اطلاعات در رابطه با مسائل حقوقی خانواده، که در این مقاله قرار داده شده تا با آگاهی بیشتر بتوان، بهترین وکیل خانواده در قم را انتخاب کرد. در سایت وکیل از ما وکیل های موفق و متخصص در شهرهای دیگر هم وجود دارد که با مراجعه به  مقالات دیگر می توان وکیل مورد نظر را در حوزه تخصصی و شهر مربوطه خود انتخاب کرد.

وکیل خانواده کیست

پرونده های دعاوی خانواده یک پرونده حقوقی معمولی نیست زیرا مشکلات خانوادگی باعث آسیب رساندن به فرزندان زوجین و حتی خود زوجین می شود و از این رو این پرونده ها، بسیار حساس هستند، بنابراین یک وکیل خانواده علاوه بر تسلط بر مباحث حقوقی خانواده، باید به مباحث شرعی و فقهی هم آگاه باشد زیرا حقوق خانواده بر پایه شرع و فقه اسلامی بوده بنابراین در مواردی هم می توان با استناد به آیات و روایات اسلامی از موکل در دادگاه دفاع نمود. همچنین یک وکیل خانواده علاوه بر تسلط و تمرکز بر امور دعاوی خانواده، باید روحیه جسورانه و مسالمت آمیز داشته باشد زیرا اینچنین پرونده هایی را کسی می تواند بپذیرد که روحیه مناسبی داشته باشد.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

مهدی رضازاده

وکیل مهدی رضا زاده

آقای مهدی رضازاده، وکیل پایه یک دادگستری در قم و مشاورحقوقی، از وکلای قوه قضائیه قم، با 17سال سابقه وکالت در تمام امور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی، یکی از وکلای نمونه قم می‌توان معرفی کرد. با انتخاب وکیل رضازاده، برای دعاوی حقوقی می‌توان تاثیر مثبتی در روند و مسیر قانونی پرونده داشت. وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین، برخورد و رفتار حرفه‌ای و مناسب با موکلین، فن بیان و نفوذ کلام، به عنوان یکی از وکلای برتر قم بعنوان یک وکیل حرفه‌ای و مسئولیت پذیر شناخته شود.

فعالیت ایشان در دعاوی متعددی است همچون:

 • پرونده‌های حقوقی: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های ملکی: (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 • پرونده‌های کیفری: (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و…)
 • پرونده‌های خانواده: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

جهت اعطای وکالت به آقای مهدی رضازاده، یکی از وکلای خوب شهر قم با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره همراه: 09123536467
آدرس: قم، خیابان هفتم تیر، کوچه اول، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه زیرزمین، واحد 2

مرضیه صفدری

بهترین وکیل قم

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قم می باشد و با 8 سال سابقه کاری در امر وکالت توانسته است موکلین را راضی نگه دارد و به عنوان بهترین وکیل خانواده قم، در بین مردم شناخته شده است. ایشان در زمینه های وکالتی همچون حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه حقوقی
 • مدرس دانشگاه
 • دارای مدرک دکتری خصوصی از دانشگاه تهران
 • رتبه 12 آزمون کانون وکلا

تماس: 09127516901

آدرس: فم، خیابان جهاد، تیرسراج8، محله عمران آباد

فرشته قنبری

بهترین وکیل خانواده در قم

وکیل پایه یک دادگستری می باشد  و دارای مدرک دکتری تخصصی در رشته حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشد. ایشان به دلیل سوابق خوب و رضایت موکلین، به عنوان بهترین وکیل خانواده در شهر قم فعالیت می کند. همچنین قبول پرونده هایی همچون خانواده، حقوقی، ملکی، ثبتی و کیفری در شهر قم را به عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی گروه حقوق
 • استاد دانشگاه
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • مشاور حقوقی

تماس: 09122538669

آدرس:  قم، سالاریه، خیابان اقاقیا، مجتمع اداری آرین، طبقه دوم،  واحد سوم

علی عابدینی

بهترین وکیل خانواده در قم

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سابقه بسیار بالایی در حوزه وکالت دارد. ایشان قبول دعاوی در زمینه های خانواده، کیفری، ثبتی، ملکی، اسناد رسمی و تجاری و غیره را بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه کار وکالتی در شهر قم
 • مشاور حقوقی
 • کارشناسی حقوق قضائی

تماس: ۰۹۱۲۳۵۱۳۶۲۳

آدرس: قم، میدان حضرت ولی عصر(عج)، ۲۰متری منتظر المهدی، روبروی هنرستان ثامن الائمه

رضا سخائی

بهترین وکیل خانواده در قم

 به عنوان رییس مرکز دادگستری شهر قم مشغول به فعالیت می باشد و تخصص و مهارت در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و غیره را در شهر قم به عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه در شهر قم
 • رییس کانون وکلا دادگستری شهر قم
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز

تماس: 09121518082

آدرس: قم، ابتدای سالاریه، ابتدای بلوار شهدای گلزار، ساختمان گلزار، طبقه اول، واحد سوم

احمد جمالی

بهترین وکیل خانواده در قم

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حوزه های مختلف وکالتی تخصص و مهارت دارد و به دلیل پرونده های موفق وکالتی که انجام داده است به عنوان بهترین وکیل خانواده در قم  شناخته شده است. همچنین ایشان در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی و غیره تخصص دارد.

تخصص و مهارت:

 •  12 سال سابقه وکالتی
 • مشاور حقوقی

تماس: 09163686979

آدرس: قم، خیابان باجک، کوچه بیست و دوم، پلاک ۳۹۲

بهزاد سیفی

بهترین وکیل خانواده در قم

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر قم مشغول به فعالیت است. دارای ده ها پرونده موفق در زمینه های مختلف وکالتی است و قبول دعاوی در زمینه های خانواده، ملکی، حقوقی، کیفری و غیره را بر عهده می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 13 سال سابقه کار وکالتی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

تماس: ۰۹۱۲۲۵۱۱۷۹۳

آدرس: قم، دورشهر، مقابل سینما تربیت، ساختمان شفا، واحد چهارم

عبدالمجید باقری

بهترین وکیل خانواده قم

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قم می باشد و در حوزه های مختلف وکالت تخصص و مهارت دارد. ایشان قبول دعاوی در زمینه های خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و غیره را به عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالتی در شهر قم
 • کارشناس حقوق قضائی
 • مشاور حقوقی

تماس: 09197461710

آدرس: قم، دورشهر، کوچه دوازدهم، پلاک هشتنم، طبقه 4

رسول رضائی

بهترین وکیل خانواده در قم

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر قم مشغول به فعالیت در حوزه های مختلف  وکالتی می باشد. با سابقه خوبی که در زمینه وکالتی دارد توانسته است اعتماد مردم را جلب کند و به عنوان بهترین وکیل خانواده در قم شناخته شود. تخصص ایشان در زمینه های دعاوی خانواده، کیفری،ملکی، حقوقی و غیره است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سالقه کار وکالتی
 • مدرس دانشگاه در دانشگاه قم
 • مشاور حقوقی

تماس: 09100120059

آدرس: قم، میدان سعیدی، زیرزمین بانک سینا

ابراهیم دلشاد معارف

بهترین وکیل خانواده در قم

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قم می باشد و دارای پرونده های موفق بسیاری در حوزه های مختلف وکالت است. ایشان قبول دعاوی در زمینه های خانواده، ثبتی، کیفری، ملکی و غیره را به عهده دارد .

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی
 • عضو هیئت علمی دانشگاه

تماس: 09123515609

آدرس: قم، شهدای قدوسی، بین کوچه سی و دوم و سی و چهارم، طبقه فوقانی بانک سپه

عباس رحیمی

بهترین وکیل خانواده در قم

وکیل پایه یک دادگستری  در شهر قم می باشد و  با رضایتی که موکلین از ایشان داشته اند به عنوان بهترین وکیل خانواده در قم شناخته شده است و همچنان در این شهر مشغول به فعالیت می باشد. تخصص در دعاوی های مختلف مانند خانواده، ثبتی، ملکی، حقوقی، کیفری و غیره را به عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی در شهر قم
 • عضو هیئت علمی دانشگاه قم در سال 91
 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه تهران

تماس: 09121169550

آدرس: قم، بلوار امین، کوچه بیست و چهارم، پلاک سوم

نکات مهم در انتخاب وکیل خانواده

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در قم نیاز است تا به یکسری اصول و قواعد مهم توجه داشت تا با در این مسیر با مشکلات مواجه نشوید. رعایت کردن موارد زیر در انتخاب وکیل الزامی است :

 • قبل از هر اقدامی با پرس و جو و تحقیق از افراد مورد اعتماد و همچنین مطالعه سایت های معتبر در مورد بهترین وکیل در قم تحقیق و بررسی کنید.
 • تخصص وکیل مورد نظرتان را بررسی کنید و در مورد میزان سوابق کاری مفید او و تجربه ای که دارد آگاه شوید.
 • وکیلی را انتخاب کنید که با او احساس راحتی کنید به طوری که تمام مشکلاتتان را با صراحت و بدون محدودیت بیان کنید مثلا اگر با وکیل خانم راحت تر هستید می توانید وکیل خانم اختیار کنید، در غیر اینصورت می توانید از وکیل آقا کمک بگیرید.
 •  وکیل مورد نظرتان باید دارای روحیه ای جسور و اعتماد به نفس بالایی باشد تا بتواند در دادگاه به درستی از شما دفاع کند.

الزام در مراجعه به وکیل خانواده

در دعاوی های خانوادگی گاها آنقدر لجاجت ها و اختلافات بیشتر می شود که باعث بروز مشکلات نیز می شود. در این میان هر یک از طرفین تمام تلاشش را می کند تا به هر طریقی از دیگری پیروز شود اما پیروزی اصلی سلامت جسم و روح است. در این مورد از پرونده ها، جسم و روح به شدت دچار آسیب می شود و ممکن است بازگشت به ادامه زندگی سابق، قدری طول بکشد. بنابراین سپردن این پرونده ها به یک وکیل مجرب و متخصص می تواند روح و روان را تا حدودی آرام کند، به دلیل اینکه یک وکیل با تخصص و تجربه ای که در اکثر پرونده ها دارد، می تواند این اطمینان را به شما بدهد تا پرونده را در روال درست به جریان اندازد و شرایط را برای موکلش آرام می کند.

مطالب مشابه: لیست 10 از بهترین وکیل طلاق در قم

وظایف اصلی وکیل خانواده

هر وکیل در هر حوزه ای از وکالت خود، وظایفی را به عهده دارد. وظیفه های اصلی یک وکیل این است که قبل از هر اقدامی با ارائه مشاوره درست به مراجعه کننده، او را از گمراهی رها سازد و با او صریح و شفاف صحبت کند و به او آرامش خاطر بدهد. مورد دوم این است که وکیل باید پرونده را با دقت بررسی کند و پیگیری های لازمه و پیوسته را برای موکلش داشته باشد و تمام هدفش به اتمام رساندن پرونده به نفع موکلش باشد. سپس با اسناد، مدارک و شواهدی که دارد با تمام وجود از موکلش دفاع کند.

مشاوره از وکیل خانواده

گاها پیش می آید یکی از طرفین قصد جدی برای طلاق نداشته و تنها هدفش این است که طرف مقابل از اقدام او به خود بیاید و تغییراتی را در شرایط پیش رو آمده ایجاد کند. در این مواقع عملکرد وکیل خانواده متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر موکل به صورت جدی خواهان جدایی باشد پس وکیل باید اقدام جدی را در این راستا انجام دهد به طوری که تنها هدفش رای طلاق به نفع موکلش از سوی دادگاه باشد. اما در برخی موارد اگر هدف موکل اقدام جدی برای طلاق نباشد و صرفا به دلیل ترساندن همسرش و تغییر درست زندگی اش این اقدام را انجام داده باشد،  در این مواقع  وکیل خانواده با تخصصی که در این زمینه دارد، زوجین را به یک مشاور خانواده ارجاع می دهد تا صلح و سازش را میان آنها برقرار کند و کمک بزرگی به ادامه زندگی مشترک و بهبود آن کرده باشد. در قانون وکالت، اولین قدم هر وکیل، مذاکره و صلح و سازش میان زوجین است و در نهایت در صورت عدم سازش زوجین باهم و به نتیجه نرسیدن می تواند به اقدامات دیگر بپردازد.

الزام در مراجعه به وکیل خانواده

در دعاوی های خانوادگی گاها آنقدر لجاجت ها و اختلافات بیشتر می شود که باعث بروز مشکلاتی هم نیز می شود و هر یک از طرفین تمام تلاشش را می کند تا به هر طریقی از دیگری پیروز شود اما پیروزی اصلی سلامت جسم و روح است. در این نوع از پرونده ها، جسم و روح به شدت دچار آسیب می شود و ممکن است بازگشت به ادامه زندگی سابق قدری طول بکشد. بنابراین سپردن این پرونده ها به یک وکیل مجرب و متخصص می تواند روح و روان را تا حدودی آرام کند. به دلیل اینکه یک وکیل با تجربه و تخصصی که در اکثر پرونده ها دارد می تواند این اطمینان را به شما بدهد تا پرونده را در روال درست به جریان اندازد و شرایط را برای موکلش آرام می کند.

هزینه وکیل خانواده در قم

به جز دغدغه انتخاب وکیل برای مراجعه کننده، دغدغه هزینه اخذ وکیل هم پیش می آید. بهترین پیشنهاد این است قبل از هر اقدامی ابتدا با وکیل مربوطه در مورد قیمت و هزینه انجام کار صحبت و مشورت کنید زیرا هر پرونده بنا به درجه سختی که دارد در کاهش و افزایش قیمت تاثیرگذار خواهد بود، بنابراین با به توافق رسیدن با وکیل در مورد قیمت، از همان ابتدا دغدغه هزینه را از خود دور کنید و با توجه به بودجه ای که در نظر دارید وکیل مربوطه را انتخاب کنید.

کلام آخر

در زندگی همه  آدمها مشکلاتی وجود دارد اما برخی مشکلات به راحتی قابل حل شدن نیستند و نیاز به کمک و مشاوره افرادی دارد که در این زمینه تجربه داشته اند. در این مقاله سعی بر این بوده است تا با معرفی ده تا از بهترین وکیل خانواده در قم، به زوجین عزیز در شهر قم کمک شود تا اگر نیاز به اخذ وکیل خانواده داشتند با مطالعه در این مقاله، وکیل مورد نظر خود را با توجه به شرایطی که دارند انتخاب کنند. با انتخاب هر وکیل می توانید به آدرس مربوطه او در این مقاله مراجعه کنید و با مشاوره ای درست و صحیح در رابطه با پرونده مربوطه، پرونده را به وکیل بسپارید. البته باید به این نکته توجه داشت که اگر از همان ابتدا، انتخاب درستی برای وکیل داشته باشید، تا انتهای مسیر می توانید با خیال راحت صفر تا صد کار را به او بسپارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا