وکلاوکیل طلاق

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در قم ⚖️【آپدیت 1403】

زمانی که عقد نکاح در زن و مرد جاری می شود، زندگی مشترکشان هم آغاز می شود، اما گاهی بنا به دلایلی ممکن است تحمل زندگی کردن با همدیگر را نداشته باشند و تصمیم به جدایی بگیرند، بنابراین با جاری شدن طلاق، نکاح هم از بین می رود. در این مقاله سعی  شده است که در مورد بهترین وکیل طلاق در قم صحبت شود و زوجینی که در قم زندگی می کنند و بنا به دلایلی تصمیم به جدایی گرفتند، مطالعه این مقاله می تواند برای آنها مفید باشد و از طریق این مقاله می توانند با لیست ده تایی وکیل های موفقی که در این مقاله گنجانده شده است، وکیل موردنظر خود را انتخاب کنند. همچنین در سایت  وکیل از ما، می توان وکیل های دیگر در حوزه های تخصصی شان را مشاهده کرد و بنا به نوع مشکل حقوقی یکی از آنها را انتخاب کرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

طلاق چیست؟

در زندگی مشترک ممکن است اختلاف هایی به وجود آید که گاهی این اختلاف ها شدت پیدا می کند و زوجین دیگر قادر به ادامه زندگی با هم نیستند، بنابراین آخرین راه را که طلاق است انتخاب می کنند. گاهی هم پیش می آید که یکی از زوجین اقدام به طلاق گرفتن می کند و گاهی هم هر دو طرف با تصمیمی که می گیرند به صورت کاملا توافقی از هم جدا می شوند که باید مراحل قانونی طلاق در این راستا انجام شود.طلاق از نظر لغوی به معنای جدا شدن می باشد. پروسه طلاق ممکن است ماه ها و گاها سالها به طول انجامد، بنابراین افرادی که تصمیم به طلاق گرفته اند قبل از هر اقدامی بهتر است بهترین وکیل خانواده و طلاق را برای این کار انتخاب کنند تا در کمترین زمان و با تخصصی که وکیل مربوطه در این حوزه دارد، پرونده طلاق را با موفقیت به پایان برساند.

طلاق چیست؟

دکتر محمد سلیمی افشارجقی

محمد سلیمی

آقای دکتر محمد سلیمی با بیش از 13 سال سابقه وکالت در امور حقوقی، کیفری، ملکی، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، خانوادگی، تقسیم ترکه، ارث، چک، سفته، تجاوز به عنف، جرایم حدی، جعل سند و … هستند. ایشان دارای دکترای حقوق خصوصی و پروانه وکالت از کانون وکلا دادگستری قم می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکلای قم شناخته شده اند.

تخصص جناب دکتر محمد سلیمی:

 • خانواده
 • دادگاه انقلاب
 • دعاوی
 • جرائم مالی و اقتصادی
 • ملکی
 • کیفری
 • دیه
 • اراضی
 • تصادف
 • دعاوی پیمانکاری
 • قراردادها
 • حقوق تجاری
 • و غیره

شماره تماس: 09127523247

 آدرس: قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک15، طبقه دوم


غزاله شکیبایی مهر

غزاله شکیبایی

خانم غزاله شکیبایی مهر یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در قم می باشد. ایشان دارای سابقه وکالت در انواع دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت است و به عنوان یکی از وکلای زن فعال در شهر قم به فعالیت مشغول است. خانم غزاله شکیبایی مهر به عنوان یک وکیل با موکلین خود تعامل و همفکری دارند و دلسوزانه به مسائل مربوط به پرونده آن ها رسیدگی می کنند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121534047


نفیسه جباری‌ تیمور آبادی

بهترین وکیل قم

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و با سابقه و تجربه کاری بالایی که در شهر قم داشته اند باعث رضایت موکلین شده است و به عنوان بهترین وکیل طلاق قم در بین مردم  شناخته شده اند و در زمینه های مختلف وکالتی تخصص و فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

تماس:

آدرس: قم، ۴۵ متری صدوق، بین کوچه ۱ و ۳، پلاک۷۵


هاشم زمانی

بهترین وکیل طلاق در قم

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قم می باشد. با سابقه کاری بالایی که دارند به عنوان بهترین وکیل طلاق قم شناخته شده اند. در زمینه های  خانواده، ثبتی، ملکی، کیفری فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق قضائی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

تماس: ۰۹۱۲۲۵۲۴۲۳۰

آدرس: قم، میدان مطهری، خیابان مولوی، نرسیده به بیمارستان گلپایگانی، کوچه ششم، پلاک یکم


محسن صالح

محسن صالح

وکیل پایه یک دادگستری که در حال حاضر در شهر قم فعالیت می کند. ایشان به دلیل سابقه خوب وکالت، به عنوان بهترین وکیل طلاق در قم شناخته شده اند. همچنین در زمینه های وکالتی همچون خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت هستند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

تماس: ۰۹۱۲۴۵۲۱۷۹۰

آدرس: قم، زنبیل آباد، عطاران، بعداز ۴راه اول، نبش خ ولیعصر، مجتمع تجاری یاسمن، طبقه سوم، واحد نهم


محسن برهانی

بهترین وکیل طلاق در قم

 وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یک وکیل مجرب، سابقه موفقیت ده ها پرونده وکالتی را در شهر قم به عهده دارد و تخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی را عهده دار است.

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

تماس: 09121510700

آدرس: قم، خیابان شهید منتظری، نبش کوی بیست و چهارم، پلاک 2


بهزاد سیفی

بهزاد سیفی

ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در قم مشغول به کار وکالتی می باشند و وکیل پایه یک دادگستری در شهر قم هستند. در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و غیره مشغول به فعالیت  می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه درخشان وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

تماس: ۰۹۱۲۲۵۱۱۷۹۳

آدرس: قم، دورشهر، مقابل سینما تربیت، ساختمان شفا، واحد چهارم


مریم عابدی

مریم عابدی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد که هم اکنون در شهر قم مشغول فعالیت می باشند و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی هستند و در زمینه های مختلف وکالتی تخصص و فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • عضو کانون وکلای دادگستری شهر قم
 • معاونت آموزش حقوقی مشاوران و مدیران صنعت املاک و مستغلات
 • مشاور حقوقی

تماس: ۰۹۱۲۳۵۳۵۷۸۲

آدرس: قم، خیابان صفائیه، کوچه ۲۸، ساختمان پارس


حسن آذری

حسن آذری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد.سابقه بسیار بالایی در زمینه های مختلف وکالتی دارد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در قم در بین مردم شناخته شده است. ایشان در زمینه های حقوقی، خانواده، ثبتی، کیفری و غیره تخصص و مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • 21 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

تماس: ۰۹۱۲۱۵۳۲۹۱۶

آدرس: قم، بلوارامین، فلکه مفتح، تقاطع مفتح و بکائی، پلاک ۱۷۰

انواع طلاق

طلاق هم مانند سایر مباحث حقوقی انواع مختلفی دارد. طلاق یا به درخواست مرد یا به درخواست زن انجام می شود و یا ممکن است به صورت توافقی از طرف زوجین باشد. در قانون مدنی ماده 1143 طلاق را به دو قسمت طلاق رجعی ( طلاقی که قابل برگشت است)  و  طلاق باطن ( طلاقی که قابل برگشت نیست) تقسیم بندی کرده است.

مطالب مشابه: لیست 10 از بهترین وکیل خانواده در قم

طلاق از طرف مرد

براساس قانون مدنی در ماده 1133، مرد با توجه به شرایط موجود در این ماده می تواند به دادگاه تقاضای طلاق همسرش را بدهد. در واقع مرد باید به دادگاه، درخواستی را مبنی بر عدم امکان سازش با همسرش را بدهد و در صورتی که ثابت کند، قادر به ادامه زندگی با همسرش نیست، گواهی طلاق برای او صادر می شود و در ادامه باید تمامی حق و حقوق زن را مانند نفقه، مهریه و غیره را بپردازد.

طلاق از طرف زن

زن از دو طریق می تواند طلاق بگیرد :

 1. زمانی که زن حق طلاق داشته باشد.( بدین منظور که مرد، سند رسمی وکالت حق طلاق را به همسر خود بدهد  و در این صورت است که زن بدون حضور مرد هم می تواند طلاق بگیرد و یا هرزمان بخواهد می تواند با سند رسمی که از جانب همسرش به او داده شده طلاق بگیرد. )
 2. زمانی که شرایط عسر و حرج و یا شرایط دیگری را داشته باشد. ( بدین منظور است که اگر زن در دادگاه اثبات کند که زندگی با مرد را نمی تواند ادامه دهد و قاضی دادگاه با توجه به اظهارات و شواهد آن را تایید کند، زن می تواند بدون رضایت مرد طلاقش را بگیرد که البته این موضوع بسیار طولانی می باشد و موضوع عسر و حرج در خیلی از مواقع متفاوت است).

تاریخچه طلاق

طلاق در گذشته و در سرزمین های باستانی هم وجود داشته است و در کشورهایی مانند ایران، مصر، چین، یونان، قانون طلاق جاری می شده است. به مرور زمان کشورهای اروپایی هم، حق طلاق را برای زوجین به رسمیت شناختند و در سال 1969 در انگلستان، قانون طلاق به تصویب رسید که این موضوع، طلاق را برای زن و مرد آسان تر کرد. امروزه در بسیاری از کشورهای اروپایی آمار طلاق افزایش داشته است و حتی در کشورهایی که ازدواج همجنسگرایان آزاد است قانون طلاق برای آن ها هم در نظر گرفته شده است.

تاریخچه طلاق

کلام آخر

مبحث طلاق، مبحث پیچیده ای می باشد و حتی ممکن است زمان طلاق زوجین به طول انجامد و مشکلاتی هم در این مسیر برایشان به وجود آید. بنابراین انتخاب بهترین وکیل طلاق در قم، با بررسی  و تحقیق از آشنایان و دوستان مورد اعتماد و همچنین با مشاوره از وکلا و مطالعه سایت های معتبر و صفحات مجازی وکلا، می تواند به زوجین در انتخاب وکلا کمک کند. در این مواقع، زوجین با وجود اتفاقی که برای زندگی مشترکشان رخ داده است از لحاظ روحی بسیار بهم ریخته هستند و نمی توانند به درستی تصمیم بگیرند و از پس مشکلاتشان بر آیند، بنابراین کمک گرفتن از یک وکیل  مجرب و متخصص در این راستا، می تواند کمک زیادی را به آنها کند.

3.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا