وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل تغییر نام و نام خانوادگی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

اگر تصمیم به تغییر نام و نام خانوادگی دارید باید بدانید که هیچ محدودیتی برای تغییر نام و نام خانوادگی جود ندارد و هر شخصی می تواند با مراجعه به سازمان ثبت احوال، این درخواست را ثبت نماید اما به دلیل قوانینی که در هنگام تغییر و ثبت نام و نام خانوادگی به وجود می آید سبب می شود تا مشکلاتی در این خصوص به وجود آید که نیاز است تا از بهترین وکیل تغییر نام و نام خانوادگی در تهران کمک و مشاوره بخواهید. توصیه می شود از وکیلی کمک بخواهید که تخصص اصلی او در این زمینه باشد و تاکنون پرونده هایی را در این زمینه را انجام داده باشد و قوانین مربوط به آن را بداند.

کمک و مشاوره از وکیل سبب می شود تا تغییر نام و نام خانوادگی در مدت زمان کمتری انجام شود و مشکلاتی در این زمینه پیش نیاید هر شخصی تنها یکبار می تواند درخواست برای انجام این کار را داشته باشد به همین دلی است که توصیه می شود در همان ابتدای کار از بهترین وکیل تغییر نام و نام خانوادگی کمک بخواهید تا به بهترین شکل ممکن این کار را برای شما انجام دهد. در ادامه به قوانین مربوط به نام و نام خانوادگی و معرفی وکلایی که در این زمینه تخصص بالایی دارند می پردازیم.

نحوه انجام تغییر نام و نام خانوادگی

در برخی مواقع که نام و نام خانوادگی یکسری از افراد نامتعارف یا دارای الفاظ زشتی باشد، می توان برای تغییر نام اقدام کرد ولی اگرکه نام و نام خانوادگی متقاضی، متداول بوده باشد و مورد دلخواه او نباشد، تنها با مراجعه به ثبت احوال و با داشتن حکم قضایی، می تواند برای انجام این کار اقدام نماید و سپس برای طرح دادخواست در دادگاه عمومی حقوقی در محل صدور شناسنامه، اقدامات لازم را انجام دهد.

اگر متقاضی یه دلیل شرایط کاری و محدودیت زمان نتواند کلیه این امور و دادخواست را انجام دهد، می تواند از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران کمک بخواهد زیرا با مشاوره و کمک از وکیل، روال کاری در سریع ترین حالت ممکنه انجام خواهد شد و با نتیجه ای مطلوب مواجه خواهید شد. نحوه انجام تغییر نام و نام خانوادگی توسط وکیل بدین صورت است که وکیل متخصص، در ابتدا دادخواستی را برای موکلش تنظیم کرده و سپس از طریق دفاتر قضایی برای ثبت آن، اقداماتی را انجام می دهد.

پس از آن، مدارک هویتی متقاضی، ضمیمه دادخواست شده و سپس مدارک و مستندات که برای تغییر نام در دادخواست به ثبت رسیده است، باید ضمیمه گردد. در دادخواست ارائه شده به دادگاه، باید نام جدید انتخابی قید شده باشد زیرا در صورت صادر شدن حکم، شناسنامه با این نام صادر خواهد شد.

تغییر نام و نام خانوادگی

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مریم غیایی

مریم غیایی

سرکار خانم مریم غیایی، یکی از وکلای پایه یک دادگستری و بهترین وکیل تغییر نام و نام خانوادگی در تهران است که در زمینه های حقوقی و کیفری به فعالیت می پردازد. ایشان تخصص بالایی در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و تنظیم قراردادها دارد. خانم مریم غیایی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص در دعاوی:

 • تنظیم قراردادها
 • کیفری
 • ملکی
 • خانواده

شماره تماس: 09124027604

آدرس: تهران، پاسداران، میدان هروی، برج هروی، بلوک b، طبقه۳، واحد ۳۰۴


الهام گوشوائی

الهام گوشوائی

خانم الهام گوشوائی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل تغییر نام و نام خانوادگی در تهران می باشند. تخصص ایشان در زمینه تمامی دعاوی خانواده، انواع دعاوی ملکی، انواع دعاوی کیفری، انواع دعاوی حقوقی، پرونده های تصادفات، امور ارث، دعاوی ثبتی و غیره می باشد.

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09125131107


آذین طالبی

آذین طالبی

سرکار خانم آذین طالبی، وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد. ایشان عضو کانون وکلای مرکز و شهر تهران با شماره پروانه ۳۶۷۹۱ می باشند و از سال ۱۳۸۹ در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت دارند و با قدرت نفوذ کلام و به کارگیری درست از تخصص خود، توانسته با درصد بالایی از رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده ای از وکلای برتر قرار داده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120403134

آدرس: تهران، بلوار نلسون ماندرلا(جردن)، خیابان سلطانی، پلاک ۸۲،  واحد ۱


 علی اصغر احمدی

علی اصغر احمدی

آقای علی اصغر احمدی از وکلای متخصص در تهران هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری می باشند.

برخی از تخصص آقای دکتر احمدی:

 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و …)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

شماره تماس: 09111773575

چرا باید امور مربوط به تغییر نام و نام خانوادگی را به وکیل بسپاریم

اگر قصد تغییر نام و نام خانوادگی خود را دارید توصیه می شود تا این کار را به وکیل خود بسپارید. سپردن کلیه امور به وکیل مزیت هایی را برای شما داشته که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

 • با واگذاری کلیه امور به وکیل، صفر تا صد توسط وکیل انجام خواهد شد و نیازی به حضور موکل نیست.
 • کلیه امور مربوط به تغییر نام شما، در پروسه زمانی کمتری انجام می پذیرد.
 • درصد موفقیت در پرونده بیشتر خواهد شد.
 • وکیل با توجه به تجربه های بالایی که در پرونده های تغییر نام داشته، به خوبی از عهده انجام این کار برمی آید.
 • ارائه دادخواست توسط وکیل، سبب راحتی در انجام پروسه پرونده خواهد شد.
 • امکان داشتن مشاوره های حقوقی در رابطه با تغییر نام با وکلای حاذق و متخصص
 • پیگیری مداوم توسط وکیل حاذق و متخصص دادگستری انجام خواهد شد و سپس اطلاع رسانی به موقع به موکل انجام خواهد شد.

بهترین وکیل تغییر نام و نام خانوادگی در تهران کیست؟

از آنجایی که خیلی از افراد از نام و نام خانوادگی خود رضایت نداشته، بنابراین به فکر تغییر آن هستند و تصمیم دارند تا نام دلخواه خود را در شناسنامه شان به ثبت برسانند بنابراین به جستجوی بهترین وکیل تغییر نام و نام خانوادگی در تهران و یا شهر محل سکونت خود هستند اما سوالی در اینجا مطرح می شود این است چگونه یک وکیل خوب مربوط به تغییر نام و نام خانوادگی را انتخاب کنیم.

در پاسخ به این سوال چنین می توان گفت که باید وکیلی را انتخاب کنیم که سابقه و تجربه انجام پرونده های تغییر نام را داشته باشد و به قوانین مربوط به آن تسلط داشته تا بتواند به بهترین شکل این امور را انجام دهد زیرا برای تغییر نام و نام خانوادگی، قوانینی وجود دارد که وکیل با درنظر گرفتن آن قوانین و مدیریت زمانی، بهترین نتایج را برای موکلش ایجاد نماید.

یک وکیل خوب و حاذق، مشاوره های حقوقی را در این زمینه به موکل خود ارائه می دهد و صفر تا صد کار را به بهترین نحو انجام می دهد حتی در بیشتر مواقع با داشتن یک وکیل، نیازی به حضور موکل نیست و وکیل به عنوان نماینده حقوقی موکلش انتخاب شده و موظف است تا تمامی امور حقوقی مربوط به پرونده موکلش را انجام دهد و سپس او را در جریان تمامی نتایج حاصله بگذارد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل ثبتی در تهران کلیک کنید

وکیل تغییر نام و نام خانوادگی

کلام آخر

نام و نام خانوادگی هر فرد، معرف یک فرد است و در این میان ممکن است برخی از افراد از نامی که برایشان توسط والدین انتخاب شده است، راضی نباشند و تمایل به تغییر نام و نام خانوادگی خود داشته باشند که در این مواقع بهتر است تا از بهترین وکیل تغییر نام و نام خانوادگی در تهران یا دیگر شهرها استفاده نمایند و نام دلخواهشان را در شناسنامه خود به جای نام قبلی خود ثبت نمایند.

تغییرات در نام و نام خانوادگی جزو امور تخصصی است که با کمک بهترین وکیل تغییر نام و نام خانوادگی در تهران به بهترین شکل قابل انجام است و وکیل با ارائه یک مشاوره در این خصوص، کمک های زیادی را برای شما خواهد داشت. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل تغییر نام و نام خانوادگی در تهران می پردازیم که توانایی این را دارند تا در کلیه امور مربوط به تغییر نام به شما کمک کرده و پروسه انجام این کار را به بهترین شکل انجام دهند.

5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا