وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در شهرکرد ⚖️【آپدیت 1403】

شناخت بهترین وکیل در شهرکرد، از جمله مواردی است که باید به آن توجه زیادی نمود. امروزه درگیر شدن در پرونده های حقوقی، برای هر شخصی اتفاق می افتد و بهتر است تا بهتر است تا به جای صرف کردن وقت خود در دادگاه ها و سردرگمی، از همان مراحل اولیه یک وکیل خوب و با تجربه پیدا کنید و تمامی امور حقوقی خود را به او بسپارید.

اگر نیاز به پیدا کردن بهترین وکیل در شهر کرد داشتید، توصیه می شود تا با مراجعه به سایت وکیل از ما و همچنین مراجعه به این مقاله، به وکلای معرفی شده در این مقاله، اعتماد و مراجعه کرده و از آن ها مشاوره و کمک بخواهید. همچنین می توانید با شناخت از سوابق و تجربه های آنان، وکیل مورد نظر خود را با توجه به موضوع پرونده حقوقی خود انتخاب نمایید.

یک وکیل به کسی اطلاق می شود که پس از عقد قرارداد، تمامی امور حقوقی موکلش را انجام داده و در شرایط پیچیده در کنار موکلش باشد و علاوه بر یک وکیل خوب، روانشناس خیلی خوبی هم بوده باشد تا بتواند از لحاظ روحی موکلینش را درک کرده و آن ها را آرام نماید. همچنین تمام تلاشش را در جهت، تسریع در انجام کار داشته باشد و پشتکار لازم و پیگیری های مداوم را برای پیشبرد پرونده حقوقی انجام دهد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل در شهرکرد کیست؟

وکلای خوب و خبره ای در شهرکرد وجود دارند که همگی مشغول به انجام کار وکالتی می باشند. اما در میان آن ها، وکلایی وجود دارند که در امور حقوقی خود، بسیار حرفه ای عمل کرده و دارای تخصص بسیار بالایی در دعاوی های مختلف وکالتی هستند. این وکلا مهارت های بسیار خوبی را در حوزه وکالت دارند و تلاش خود را برای افزایش و تقویت این مهارت ها به کار می گیرند تا به پیشرفت کاری خود کمک کنند.

بهترین وکیل در شهرکرد، نمونه پرونده های حقوقی موفقی را در کارنامه وکالتی خود دارد و سوابق درخشان او سبب شده است تا مردم به او اعتماد بیشتری داشته باشند. این وکلا، ارتباطات و تعاملات خوبی را با مردم برقرار می کنند و روش های بسیار مناسب را برای حل مشکلات حقوقی ارائه می دهند. وکیلی که به عنوان بهترین از نگاه مردم انتخاب می شود، تلاش برای جلب رضایت مردم را دارد و خدمات حقوقی بسیار خوبی را به آن ها ارائه می دهد.

نکته ای که وجود دارد این است که، انتخاب وکیل برای پرونده حقوقی، یکی از مهم ترین کار هایی است که هر فرد باید برای پرونده حقوقی خود انجام دهد و عجولانه عمل نکند. برای اخذ و جستجوی بهترین وکیل در شهرکرد نیاز به زمان است و باید با صبر و حوصله و سپس تحقیقات کلی و جزیی، وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمود.

اکرم روحی

اکرم روحی

 سجاد شهباز قهفرخی

 سجاد شهباز قهفرخی

وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهرکرد به مردم معرفی گردیده است. ایشان خدمات حقوقی بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد و دفاعیات بسیار خوبی را هم از موکلین و مراجعین خود دارد. آقای سجاد شهباز در زمینه دعاوی های مختلفی به وکالت می پردازد و مشاوره هایی هم در این خصوص به مردم می دهد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق خصوصی از دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شهرکرد، خیابان سعدی، نبش کوچه ۴۵ طبقه فوقانی مبل فروشی

 مرجان غفاری فارسانی

مرجان غفاری

وکیل پایه یک دادگستری است و مشاور حقوقی در شهرکرد هم می باشد. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی اعم از کیفری، مالی، ملکی، ثبتی، خانواده و غیره فعالیت دارد و مشاوره های اصولی همراه با راه و روش های خلاقانه ای را به مردم ارائه می دهد. خانم مرجان غاری فارسانی ارتباط و تعاملات بسیار خوبی را با مراجعین و موکلین خود برقرار می کند و دارای خلق و خوی بسیار خوبی هم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:09133841976

آدرس: شهرکرد، بلوار حافظ، روبه روی ثبت احوال، مجتمع مهر، طبقه دوم

 عبدالرشید خرسندی

عبدالرشید خرسندی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهرکرد به کلیه فعالیت های حقوقی به صورت تخصصی می پردازد. ایشان به قوانین حقوقی مسلط است و مشاوره های بسیار خوب و مفیدی را در این شهر ارائه می دهد و به عنوان بهترین وکیل در شهرکرد شناخته شده است. آقای عبدالرشید خرسندی در زمینه دعاوی های ملکی، مالی، تجاری، کیفری، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره فعال است و در حل مشکلات حقوقی مردم، بسیار حرفه ای عمل می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09139813350

آدرس: شهرکرد، حد فاصل چهارراه فصیحی و فلکه آبی، پاساژ چهار سوق، طبقه دوم

 علی براتی

 علی براتی

وکیل پایه یک دادگستری در استان چهار محال و بختیاری است و به تمامی اصول و قوانین حقوقی تسلط کامل دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهرکرد توسط مردم شناخته شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مردم برگزار می کند. آقای علی براتی وکیلی فعال و صادق با مراجعین خود می باشد و یکی از اهدافش، رسیدن به نتایج خوب و ارزنده در حوزه وکالت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مسلط به زبان انگلیسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شهرکرد، بلوارآیت الله کاشانی، نبش خیابان شهید رجایی، کوچه۲1، پلاک 23، طبقه 4

خدیجه کرمی

خدیجه کرمیوکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد است و بسیار مسلط به قوانین حقوقی می باشد و در زمینه دعاوی های خانواده، طلاق، ملکی، کیفری، شهرداری و غیره مهارت دارد. ایشان دارای سوابق درخشان کاری نیز می باشد و در شهرکرد به فعالیت های تخصصی در حوزه وکالت می پردازد. خانم خدیجه کرمی راهکار های بسیار مناسب و اصولی را به مردم و مراجعین خود داده و به آن ها کمک های بسیار زیادی در این خصوص دارد.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 8 سال سوابق و تجربه وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:09139888830

آدرس: شهرکرد، سورشجان، خیابان عدالت، جنب دادگاه عمومی بخش لاران

فاطمه جعفری فارسانی

فاطمه جعفری فارسانی

وکیل پایه یک دادگستری در شهرکرد است و سالهای زیادی است که به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در این شهر به کار در امور وکالتی مشغول می باشد. ایشان دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود در دادگاه دارد و مشاوره های بسیار کاربردی را به موکلین و مراجعین خود ارائه می دهد. خانم فاطمه جعفری فارسانی به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهرکرد به فعالیت مشغول است و سابقه ی درخشان بسیار خوبی را دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: شهرکرد، خیابان کاشانی، روبروی دادگستری، پلاک ۹۶، طبقه همکف

هزینه بهترین وکیل در شهرکرد

وکیل شهرکرد با انعقاد قرارداد وکالتی، پرونده حقوقی را برعهده می گیرد و بابت امور حقوقی که تعهد به انجام آن است،  هزینه حق الوکاله ای را دریافت می کند. هزینه حق الوکاله براساس موضوع و شرایط پرونده حقوقی تعیین می گردد. به عنوان مثال برخی پرونده های حقوقی، نیاز به زمان بیشتری دارند تا بتوانند به نتایج مطلوب برسند یا برخی از پرونده های حقوقی دارای مشکلات زیادی هستند و نیاز به راهکار های کاربردی و بهتری دارند. به همین دلیل است که تمامی این موارد در تعیین نرخ وکلا اثر گذار است و سبب افزایش یا کاهش حق الوکاله ی وکلا خواهد شد.

وکیل در شهرکرد، با برگزاری جلسه مشاوره، به بررسی کلی پرونده حقوقی مراجعه کننده می پردازد و هزینه نهایی حق الوکاله را اعلام می دارد و سپس با توافقاتی که با یکدیگر انجام می شود، نرخ وکالتی مشخص می شود. سپس وکیل در قرارداد وکالتی که میان وکیل و موکل انجام می شود، وکیل موظف است تا تمامی وظایف و همچنین حق الوکاله ای که تعیین شده است را، به طور شفاف و واضح در قرارداد وکالتی بنویسد.

به طور کلی نرخ وکالتی وکیل، هرچقدر که باشد با توافقاتی که با وکیل و موکل انجام می شود می توان به یک قیمت ثابت برسد. نکته ای که وجود دارد این است که هزینه بالای حق الوکاله، نمی تواند دلیلی بر بهتر یا متخصص بودن وکیل باشد. پس بهتر است با توجه به بودجه ای که برای وکیل درنظر گرفته اید، وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

کلام آخر

وکالت هم مانند شغل های دیگر، نیازمند به تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد و شغلی کاملا تخصصی محسوب می شود و در هر زمینه از دعاوی های آن، نیازمند وکیلی است که تخصص در آن دعاوی را داشته باشد و به امور حقوق کاملا مسلط باشد. بنابراین انتخاب یک وکیل خوب در شهر کرد بسیار مهم می باشد و باید صلاحیت انجام کارهای حقوقی را داشته باشد تا بتواند پرونده های حقوقی را با موفقیت همراه کند.

برای اخذ یک وکیل خوب و موفق، نیاز است تا از او شناخت کافی را داشته باشید و وکیلی را انتخاب نمایید که وظایف و مسئولیت هایش را شناخته و نسبت به آن ها آگاه باشد. همچنین متعهد بودن به وظایف، از جمله مواردی است که یک وکیل باید در طول انجام کار وکالتی اش به آن عمل نماید. وقتی یک نفر، وکیلی را برای پرونده حقوقی خود انتخاب می کند به او اعتماد کرده و او را به عنوان نماینده حقوقی خود انتخاب می نماید و تمامی امور حقوقی را از صفر تا صد، به او واگذار می نماید و اطمینان دارد که وکیل با بهره گیری از دانش و علوم حقوقی خود، بهترین خدمات را به او ارائه می دهد.

اما تمامی این موارد، در مورد وکیلی صدق می کند که متخصص در کلیه امور حقوقی بوده باشد و سوابق خوب وکالتی او باعث شود تا مردم به او اعتماد و اطمینان بیشتری داشته باشند.

در واقع به دلیل بیشتر شدن مشکلات حقوقی، مردم در شهر های مختلف به جستجوی یک وکیل خبره و با تجربه هستند تا بتوانند به او اعتماد کرده و کلیه امور حقوقی خود را به و بسپارند. در واقع انتخاب یک وکیل خوب و موفق، از مهم ترین مواردی است که باید در هنگام بروز مشکلات حقوقی به آن توجه زیادی شود.

در این مقاله به بررسی و معرفی 10 تا از بهترین وکیل در شهرکرد پرداخته ایم و به میزان سوابق و تجربیات آن ها هم اشاراتی داشته ایم. این وکلا در شهرکرد، به تمامی دعاوی های حقوقی پرداخته و تخصص داشته و می توانید با شماره تماس های مندرج شده ی وکلا، با آن ها ارتباط برقرار کرده و سپس جلسات مشاوره را با آن ها داشته باشید.

3.5/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا