وکلا

5 تا از بهترین وکیل در ساوه ⚖️【آپدیت 1402】

برای اخذ بهترین وکیل در ساوه، نیاز است تا بهترین ویژگی های یک وکیل خوب و متخصص را شناخته تا انتخاب درستی را داشته باشید. کلمه لغوی وکالت، به معنای واگذاری است و در واقع قراردادی است که یک شخص بریا انجام مراحل کاری و حقوقی خود، یک نفر متخصص در این زمینه را، وکیل خود می کند و توقعی که از او دارد این است که صفر تا صد مراحل کاری حقوقی مربوط به پرونده را انجام دهد.

وکالت یکی از ابزارهای مهم در زمینه اجرای عدالت و اخذ حق مردم در جامعه می باشد. بنابراین برای انجام امور وکالتی که اموری پیچیده و حساس می باشد، نیاز است تا خبره ترین و بهترین وکیل را انتخاب کنید. علت معروفیت یک وکیل، پیروزی در پرونده های قضایی است که بر عهده گرفته است و موجب اعتماد و اطمینان مردم نیز می شود. برای عدم تردید در انتخاب وکیل، لیستی از بهترین وکیل در ساوه را در این مقاله آورده ایم تا با بررسی و تحقیق در مورد این وکلا، بتوانید بهترین وکیل را از میان آن ها انتخاب کنید.

بهترین وکیل در ساوه کیست

بهترین وکیل در ساوه به کسی گفته می شود که با منعقد شدن قرارداد بین وکیل و شخصی دیگر که موکل نامیده می شود، وکیل به عنوان نماینده شخصی موکل در محاکم قضایی در دادگاه حضور پیدا می کند و به دفاعیات به نفع موکل می پردازد. وکیل نسبت به پرونده حقوقی که بر عهده گرفته است تعهد داشته و موظف است تا پایان مراحل کاری و اجرای حکم، در کنار موکلش بوده و به او راهنمایی و مشاوره دهد. یک وکیل حقوقی در زمینه دعاوی هایی مانند کیفری، طلاق، خانواده، ثبتی، ملکی و غیره تخصص داشته و می تواند آن ها بر عهده بگیرد. اما معمولا وکلا در یک یا دو زمینه حقوقی، تخصص و مهارت دارند و بهتر می توانند تسلط و تمرکز کافی نسبت به موضوعاتی که بیشتر کار کرده اند داشته باشند. از این رو توصیه می شود قبل از انتخاب وکیل، تخصص آن را در مورد موضوع دعاوی هایی که بر عهده دارد سنجیده و سپس اقدام به اخذ وکیل کنید.

به طور کلی انتخاب بهترین وکیل در ساوه، سبب می شود تا روال کاری پرونده در روند مثبت به پیش رود و مراحل اجرایی کار که زمانبر است، توسط وکیل انجام پذیرد. وکیل تمام تلاش خود را کرده تا بتواند پرونده را با موفقیت روبرو کرده و حقی که از موکلش ضایع شده است را به او بازگرداند.

هزینه بهترین وکیل در ساوه چگونه محاسبه می شود

حق الزحمه یا حق الوکاله وکیل معمولا در هنگام بررسی پرونده توسط وکیل صورت می گیرد و معمولا قبل از انعقاد قرارداد، وکیل و موکل در مورد هزینه حق الووکاله با هم توافق کرده و سپس قرارداد منعقد شده و این هزینه در قرارداد به صورت کاملا شفاف و واضح ذکر خواهد شد. اما میزان دستمزد وکیل، با توجه به میزان درجه سختی کار و مدت زمان انجام کار متغیر می باشد. در واقع وکیل با بررسی کلی پرونده و با توجه به موضوع پرونده، میزان دستمزد را به موکل اعلام می دارد.

نکته ای که باید خاطر نشان کرد این است که دریافت حق الوکاله بالای برخی وکلا، نشان دهنده ی صلاحیت و تخصص بالای آن ها نمی باشد، حتی ممکن است که برخی وکلایی که هزینه کمتری نسبت به وکلای دیگر دریافت می کنند، تخصص و مهارتشان بسیار بیشتر از سایر همکاران خود باشد.

به طورکلی میزان حق الوکاله وکلا،قیمت ثابتی نداشته و متغیر است و عواملی در میزان کاهش و افزایش آن، تاثیر گذار است.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در اراک
🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره تخصصی+ پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

معصومه امیری

معصومه امیری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ساوه می باشد. ایشان وکیلی کاربلد و با تخصص در کلیه دعاوی حقوقی است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ساوه توسط مردم شناخته و معرفی شده است. همچنین ایشان در کلیه پرونده های حقوقی مانند کیفری، ثبتی، ملکی، مالی، تجاری، خانواده و غیره  قبول دعاوی می کند و در موضوعات ارث، وصیت، ملکی، خانواده و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. خانم معصومه امیری مشاوره های بسیار کاربردی و مفیدی را به موکلین و مراجعه کنندگان خود ارائه می کند و راهکارهای بسیار اصولی را در جهت رفع مشکلات حقوقی به آن ها ارائه می دهد تا در سریع ترین زمان ممکن، پرونده های حقوقی آن ها را با موفقیت به پایان برساند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه و تخصص کاری در وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان مرکزی
 • تخصص در پرونده های ارث، وصیت، ملکی، خانواده و سایر پرونده های حقوقی و کیفری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120946071 ، 08642212388

آدرس: شهر ساوه، میدان امام خمینی، امام خمینی 14 ( کوچه بانک ملی)، ساختمان هماط 4، واحد 13

مجتبی حیدری

مجتبی حیدری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر ساوه به فعالیت مشغول است و در کار و حرفه خود بسیار تخصص دارد در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت هایی را در شهر ساوه انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سوابق کار وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:09121551809

آدرس: ساوه، سه راه طالقانی، مجتمع تریتا، طبقه ۴، واحد۱۵

بهروز میرزا بابائی

بهروز میرزا بابائی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر ساوه به فعالیت مشغول است و در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۵۵۰۴۱۵

آدرس: ساوه، خیابان امام، امام ۱۶، نبش بن بست خلیلی، س اسدی،  طبقه ۳

رضا ملائی

رضا ملائی

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان بهترین وکیل در ساوه شناخته شده است. ایشان به تمامی امور حقوقی تسلط دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۵۵۰۱۴۳

آدرس: ساوه، خیابان شریعتی، شریعتی۶، داخل کوچه، سمت راست، درب اول، طبقه اول

مهدی شکیبا فر

مهدی شکیبا فر

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهاست که در شهر ساوه به فعالیت مشغول می باشد. ایشان در کلیه دعاوی های حقوقی تسلط و مهارت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۶۱۰۰۷۶

آدرس: ساوه، خیابان طالقانی، چهار راه طالقانی، ابتدای ولی عصر غربی، پلاک ۱۲

مطالب مشابه: 5 تا از بهترین وکیل در خمین

مزایای بهره مندی اخذ بهترین وکیل 

 • تسریع در انجام مراحل کاری پرونده
 • جلوگیری از تلف شدن وقت
 • جلوگیری از ضرر و زیان و صرفه جویی در هزینه ها
 • پیشروی مراحل کاری پرونده به طور صحیح و اصولی
 • دفاعیات قابل توجه و قوی در دادگاه توسط وکیل
 • آگاهی و تخصص بالای وکیل از قوانین حقوقی
 • ارائه مشاوره های تخصصی و حرفه ای به موکل
 • ارائه بهترین روش ها و راه حل های کاربردی به موکل
 • همراهی موکل از ابتدای پرونده تا انتهای آن
 • حضور در دادگاه و دادسرا به جای موکل
 • عدم حضور موکل در دادگاه و سپردن کلیه امور به وکیل
 • پیگیری مداوم وکیل در مورد شرایط پرونده حقوقی
 • تهیه گزارشات کاری به موکل از نحوه انجام  و شرایط کاری
 • درصد بالای موفقیت در پرونده و رسیدن به نتایج مطلوب
 • حس اطمینان و آرامش در موکل جهت سپردن وظایف به یک فرد متخصص

ویژگی های بهترین وکیل در ساوه

یک وکیل موفق و مجرب در انجام کلیه امور حقوقی، نیاز است تا ویژگی هایی را داشته باشد. به مهم ترین ویژگی هایی از وکلای ساوه اشاره می کنیم:

 1. تخصص در قوانین حقوقی و آگاهی از کلیه تبصره ها و قانون هایی که در کلیه امور حقوقی وجود دارد
 2. بروز بودن اطلاعات وکلا و بالا بردن دانش حقوقی از مواردی است که یک وکیل نیاز است تا آن ها را بداند، زیرا در قوانین حقوقی ممکن است تغییراتی صورت پذیرد که وکیل باید با این تغییرات جلو رود و دانش خود را بروز کند.
 3. حفظ اسرار موکل و رازدار بودن وکیل مهم است و باید تمامی اطلاعاتی از موکل را که برای پیگیری و وکالت در اختیار او قرار داده می شود را حفظ کند.
 4. یک وکیل خوب و مجرب، بر اساس چارچوب و مراحل اصولی برای طی شدن پرونده، پیش می رود.
 5. وکیل با بررسی دقیق پرونده و شنیدن صحبت های موکل، بهترین راهکار و مناسب ترین راه حل قانونی را به موکلش پیشنهاد داده تا به سریع ترین روند ممکن در پرونده برسد
 6. وکیل باید از امید واهی به وکلش پرهیز کند و از نتیجه قطعی در مورد پرونده به موکلش هم خودداری کرده، زیرا نتایج قطعی برای یک پرونده، فقط در دادگاه توسط قاضی مشخص می شود و وکیل اجازه ندارد تا در ابتدای کار در مورد نتایج قطعی به موکلش چیزی بگوید زیرا این موضوع برای او دردرسر ساز بوده و برایش جرم محسوب می شود.
 7. وقت شناسی وکیل از جمله مواردی است که باید وکیل در طول کار به آن توجه کند، زیرا معمولا موکلین، در کنار نتیجه مطلوب کار، میزان وقت و زمان انجام کار بسیار برایشان مهم می باشد.
 8. وکیل باید در حوزه خود تخصص بالایی داشته باشد و تمامی تلاش ها و مراحل کاری که انجام می دهد در چارچوب قوانین باشد و از دور زدن موکل و یا انجام دادن کار برخلاف قوانین پرهیز کند.
 9. صبوری و حوصله بالای وکیل خصوصا در برخی از پرونده های وکالتی که میزان پیچیدگی آن ها و زمانبر بودن آن ها زیاد است، بسیار مهم می باشد.
 10. ارتباط درست و صحیح با موکل برقرار کردن و خوش خلقی وکیل در انجام کارش بسیار مهم است، زیرا همین موضوع سبب می شود تا مراجعه کنندگان بهتر بتوانند با او ارتباط برقرار کرده و به او اعتماد بیشتری هم داشته باشند.
 11. یک وکیل خبره باید پیگیری مداوم و مستمر را برای پرونده حقوقی موکلش داشته باشد. زیرا پیگیری به موقع از روند اجرایی پرونده سبب می شود تا روال کاری بهتر و موثر تر انجام شود و به پرونده به نتایج مطلوبی برسد.
 12. وکیل موظف است تا در تمامی جلسات دادگاهی موکلش حضور داشته باشد و حتی در صورت عدم حضور موکلش، خودش به جای او حضور پیدا کرده و به عنوان نماینده و حامی، از او دفاعیات خوبی را به عمل آورد.
 13. وکیل باید تمام تلاشش را کرده تا حقی که از موکلش ضایع شده است را به او بازگرداند.
 14. مطالعه کتب های مختلف حقوقی توسط وکیل، سبب می شود تا وکیل همیشه اطلاعاتش بروز باشد

کلام آخر

وکالت جزو یکی از شغل های کاملا تخصصی به حساب می آید. هر وکیل معمولا در یک یا دو زمینه حقوقی تخصص و مهارت خوبی دارد مثلا برخی وکلا در زمینه ملکی یا برخی دیگر در زمینه خانواده ماهر هستند، بنابراین توصیه می شود که حتما وکیلی را انتخاب کنید که حوزه تخصصی اش با موضوع پرونده حقوقی شما یکی باشد تا بهتر بتواند به شما کمک کند.

انتخاب یک وکیل خوب، یکی از مهم ترین دغدغه هایی است که برای افراد به وجود می آید و برای انتخاب وکلا، باید شناخت کافی از وکیل و زمینه کاری او داشته باشیم. بسیاری از افراد در ساوه در جستجوی یک وکیل خبره و مجرب هستند که دارای سوابق کاری بسیار خوبی باشد و آگاه به کلیه قوانین حقوقی هم بوده باشد. انتخاب یک وکیل خوب از این جهت مهم می باشد که می تواند به طور کلی مسیر و روال یک پرونده حقوقی را تغییر دهد و در صورت انتخاب اشتباه وکیل، احتمال ضرر و زیان و تلف شدن وقت بالا می باشد.

در این مقاله به بهترین وکیل در ساوه پرداخته ایم و همچنین اطلاعات کاملی را در مورد شناخت ویژگی های بهترین وکلا و هزینه آن ها در اختیار کاربران عزیز قرار داده ایم که در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی، بهتر بتوانند وکیل مورد نظرشان با توجه به میزان توقعی که از او دارند انتخاب کرده و سپس کلیه امر حقوقی خود را به او بسپارند.

4.8/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا