وکلا

5 تا از بهترین وکیل در ستارخان ⚖️【آپدیت 1402】

منطقه ستارخان یکی از مناطقی است که در غرب تهران واقع شده است و وکلای زیادی در این این منطقه به انجام کار وکالت می پردازند. بهترین وکیل در ستارخان کسی است که به تمامی امور حقوقی و دعاوی های مختلف تسلط داشته و به سختی ها و مشکلات هر پرونده آگاه می باشد و از دانش حقوقی بالایی هم برخوردار است.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران، دارای اطلاعات بروز حقوقی است و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلینش دارد تا بتواند حق و حقوق آن ها را پس گیرد. نقش یک وکیل در یک پروسه حقوقی برای موکل بسیار پررنگ است و می تواند تمامی مراحل کاری را به نحو احسن انجام دهد و مشکلات موکلین را رفع نماید. به همین دلیل انتخاب یک وکیل برای پرونده های حقوقی بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد و نیاز است تا با تحقیقات کلی، یک وکیل خوب و متخصص را برای انجام کار حقوقی پیدا کرد تا به نتایج مثبت دست پیدا کرد.

در این مقاله به بهترین وکیل در ستارخان می پردازیم. این وکلا همگی به کار وکالت تخصص داشته و همگی آن ها وکیل پایه یک دادگستری می باشند و سالها تجربه و مهارت را در انجام کار حقوقی دارند.

وکیل پایه یک دادگستری در منطقه ستارخان به چه کسی گفته می شود؟

وکیل پایه یک دادگستری در ستارخان به کسی گفته می شود که آموزش دیده در حوزه وکالت باشد و تحصیلاتش را در این زمینه گذرانده باشد و سپس موفق به دریافت پروانه پایه یک دادگستری شده باشد. یگ وکیل حقوقی، مسئولیت پذیری و تعهد بالایی دارد و نمونه پرونده های موفقی در سوابق کاری خود برعهده دارد و تنها به منافع خود فکر نکرده و دلسوزانه برای گرفتن حق و حقوق موکلش تلاش می کند.

زمانی یک وکیل به عنوان بهترین در منطقه خود شناخته می شود که مورد اعتماد مردم بوده و سوابق درخشان او سبب شده تا مراجعین و موکلین از او رضایت کافی را داشته باشند و پرونده های حقوقی خود را به او بسپارند. با تحقیقات درست و صحیح از منابع معتبر و افراد قابل اعتماد، می توانیک وکیل خوب و حاذق را در منطقه ستارخان تهران اخذ کرد و کلیه امور حقوقی خود را به او واگذار کرد.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

سهره سموات

وکیل سهره سموات

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری با ۱۷ سال سابقه  از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای تهران می باشد. پاسخگویی و پیگیری منظم و ارائه راه حل های مناسب از ویژگی های این وکیل دادگستری می باشد.

تخصص و مهارت:

 1. وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های بانکی( سابقه درخشان در پرونده های علیه بانک های خصوصی و دولتی)
 2. وکالت در دیوان عدالت اداری
 3. وکالت تخصصی در امور حقوقی ( سرقفلی و حق کسب و پیشه ، الزام به تنظیم، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت
 4. ملکی، تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش مال مشاع و ….)
 5. متخصص در پرونده های خانواده ( طلاق. مهریه. نفقه. ملاقات فرزند. حضانت و….)
 6. وکالت در کلیه دعاوی کیفری ( کلاهبرداری، اختلاس ، ارتشا ، مواد مخدر، جرایم اقتصادی، جرایم رایانه ایی، جرایم پزشکی و …..)
 7. انجام مشاوره تخصصی حقوقی در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری

شماره تماس: 09122219160

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، خیابان پاتریس، نبش کوچه سعیدی، پلاک ۷، واحد ۴
تهران، خیابان پاسداران، سه راه اقدسیه، خیابان تنگستان چهارم،  مجتمع تجاری اداری حیات سبز، طبقه سوم، واحد ۳۰۲

سمیه فتحی

سمیه فتحی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است که در منطقه ستارخان مشغول به کار و تخصص وکالتی می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره به کار وکالتی مشغول است و موجب رضایت مردم و موکلین واقع شده است. خانم سمیه فتحی به عنوان یکی از بهترین وکیل در ستارخان معرفی و شناخته شده است و مردم اعتماد کاملی به او دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • کسب رتبه 110 آزمون وکالت کانون وکلای تهران
 • کسب رتبه 86 آزمون قضاوت سال 1398
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120167247

آدرس: تهران، ستارخان، خیابان کاشانی پور، کوچه اعتباریان، پلاک 4، واحد 2

زهرا ملکی

زهرا ملکی

وکیل پایه یک دادگستری است و در تهران فعالیت و تخصص در امور وکالتی را دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در ستارخان به مردم معرفی شده است و مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد. خانم زهرا ملکی وکیلی متعهد و مسئولیت پذیر است و به پرونده های حقوقی موکلین رسیدگی می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٢١٩۶٠٠٣

آدرس: تهران، ستارخان، خیابان همایونشهر جنوبی، خیابان چمنزار، پلاک ۱۴، واحد ۴

الهام آریان کیان

الهام آریان کیان

وکیل پایه یک دادگستری است و در منطقه ستارخان به کار وکالتی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در ستارخان شناخته شده است و وکیلی متخصص در دعاوی های مختلف است. خانم الهام آریان کیان دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود انجام می دهد و تمام تلاشش را برای گرفتن حق و حقوق موکلش بر عهده می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١١٠۴٧٩٩

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، ضلع غربی پل تاج، پلاک۶١۶، واحد ۴

مهنوش اردوبادی

مهنوش اردوبادی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران است و سال هاست که در امور وکالتی تخصص بالایی دارد. ایشان با ارائه مشاوره های حقوقی، به موکلین خود کمک کرده تا بهترین خدمات را به آنان داشته باشد و مشاوره های حضوری و  غیر حضوری را هم در شهر تهران ارائه می دهد. خانم مهنوش اردوباری به عنوان یکی از بهترین وکیل در ستارخان در بین مردم شناخته و معرفی گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٣٢٢٨٠٢٧

آدرس: تهران، ستارخان، خیابان دکترحبیب اله، نبش ششم دریان نو، پلاک٢۴١، طبقه اول

چگونه یک وکیل خبره را در منطقه ستارخان پیدا کنم؟

جستجوی یک وکیل خوب و حاذق جزو مشکلاتی است که پس از به وجود آمدن مسائل حقوقی پیش می آید. برای افرادی که موفقیت پرونده حقوقی شان برایشان اهمیت دارد به جستجوی یک وکیل خوب و حاذق هستند تا بتوانند به او اعتماد کرده و مشکلات خود را به او بسپارند.

پیدا کردن بهترین وکیل در ستارخان از میان دیگر وکلا، کار چندان راحتی نیست و نیاز به تحقیق و بررسی دارد تا بتوان به یک نتیجه ی خوب دست پیدا کرد. برای تحقیقات درست و اصولی می توان مطالعه در سایت های حقوقی را داشت و یا از مجلات حقوقی کمک خواست. مجلات حقوقی در سایت های مختلف وجود دارند که به معرفی وکلا در شهر ها یا مناطق مختلف تهران می پردازند.

مجله حقوقی وکیل از ما، مفتخر است که به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین مجلات حقوقی در بین مردم شناخته شده است و به معرفی وکلای حاذق و متخصص در هر شهر و منطقه ای از تهران پرداخته شده است. همچنین به معرفی بهترین وکیل در ستارخان هم در این مقاله پرداخته ایم تا با خیالی آسوده بتوان، وکلای خوب و مجرب در ستارخان را بسناسید.

موسسه های زیادی در شهر تهران و در هر منطقه ای وجود دارد، که با توجه به منطقه ای که در آن زندگی می کنید، می توانید به این موسسه های حقوقی مراجعه کرده و با توجه به شرایط پرونده و موضوع آن، وکیلی را برای خود اختیار کنید. نکته ای که وجود دارد این است که، موسسه هایی را انتخاب نمایید که معتبر بوده و دارای مجوز بوده باشد.

همچنین می توان از افراد قابل اعتمادی که قبلا سابقه اخذ وکیل را داشته اند و یا دانش حقوقی یا شناخت از وکلا داشته اند، کمک گرفت. به طور کلی راه های زیادی برای شناخت وکلای ستارخان وجود دارد که باید برای آن زمانی را در نظر گرفت و سپس تحقیقات خود را در این زمینه انجام داد. قطعا برای زمان گذاشته شده برای اخذ بهترین وکیل در ستارخان، می توان به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کرد و سپس یک وکیل خوب و متخصص را پیدا کرد.

وظایف بهترین وکیل در ستارخان

 • حضور وکیل پایه یک دادگستری در تمامی جلسات دادگاهی و دادسرا
 • برگزاری مشاوره های تخصصی به مراجعین و موکلین و ارائه راه حل های مناسب جهت کمک به آن ها
 • بکارگیری روش هایی برای بالا بردن سرعت انجام کار و پیشرفت در امور
 • حفاظت از مدارک و اسناد موکل و تعهد بالای انجام کار
 • رسیدگی به تمامی مشکلات پرونده و تلاش برای رساندن  موکل به حق و حقوق اش
 • رساندن موکل به نتایج دلخواهش و جمع آوری اسنادی قوی مبنی بر دفاعیات از موکل در دادگاه
 • ارائه لایحه دفاعیات قوی از موکل در دادگاه
 • داشتن نفوذ کلامی خوب و بالا
 • آموختن دانش روانشناسی به هنگام برقراری ارتباط با موکلین
 • صداقت و صراحت در امور کاری
 • پرهیز از دروغ و ریا به موکل
 • برای پرونده های حقوقی که برعهده گرفته است، تعهد و مسئولیت داشته باشد
 • وقت شناس باشد و براساس برنامه ریزی درست پیش رود تا موکلش را به نتایج دلخواهش برساند
 • خلق و خوی خوب برای برقراری ارتباط درست با موکل و مراجعین

میزان حق الوکاله وکیل در ستارخان 

خیلی از مراجعین میزان حق الوکاله ی وکیلی که اخذ می کنند، بسیار برایشان مهم می باشد و ترجیح می دهند وکیلی را انتخاب نمایند که میزان حق الوکاله آن ها با بودجه ای که در نظر گرفته اند، مناسب باشد. اما میزان حق الوکاله یک وکیل زمانی مشخص می شود که وکیل پرونده را بررسی کرده و با توجه به شرایط و سختی های موجود در آن، حق الوکاله اش را به مراجعه کننده اعلام کند.

به طور کلی هزینه ی حق الوکاله ی وکیل، قیمت ثابتی نداشته و همه چیز بستگی به شرایط موجود در پرونده موکل دارد. برخی پرونده ها هستند که باید زمان زیادی برای آن ها در نظر گرفته شود و برخی پرونده های دیگر دارای سختی ها و پیچیدگی های زیادی هستند که همگی این موارد در میزان حق الوکاله ی یک وکیل تاثیر زیادی داشته و براساس این موارد است که وکیل حق الوکاله ی خود را تعیین می کند.

البته معمولا با توافقاتی که میان وکیل و موکل شکل می گیرد، در نهایت به یک قیمت ثابتی رسیده و سپس این قیمت در قرارداد وکالتی درج خواهد شد.

کلام آخر
مشکلات حقوقی همیشه وجود داشته و نوع و موضوع آن متفاوت می باشد و گاهی شرایطی پیش می آید که اصلا تصورش را هم نمی کنید یا به طور ناخواسته گرفتار مشکلات حقوقی می شوید. در این شرایط ممکن است استرس و اضطراب زیادی برای هر شخصی به وجود آید و به تنها راهی که فکر می کند این است که چگونه یک وکیل خوب و حاذق را پیدا کرده و کلیه امور حقوقی را به او بسپارد.
با تحقیقات درست از افراد و منبع های معتبر می توان به نتایج خیلی خوبی برای اخذ وکیل دست پیدا کرد. با انتخاب یک وکیل خوب و خبره می توان نیمی از مشکلات پرونده های حقوقی را حل کرده و تمامی امور و مشکلات حقوقی را به وکیل سپرد.
وکیل از راه های قانونی به رسیدگی پرونده های حقوقی موکلین می پردازد و سپس با جمع آوری مدارک و اسنادی مهم و ارائه آن ها در دادگاه، دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود انجام می دهد. یک وکیل وظیفه دارد تا مانند یک حامی در کنار موکلش باشد و به او برای رسیدن به اهدافش کمک کند و از هیچ کاری برای رسیدن به حق و حقوق اش دریغ نکند.
در واقع نمی توان گفت که با اخذ وکیل، میزان موفقیت در پرونده به صد در صد می رسد ولی می توان به جرات گفت که احتمال موفقیت در پرونده خیلی بیشتر از زمانی است که از وکیل استفاده نشود و تمامی امور حقوقی توسط خود شخص انجام شود. یک وکیل در همان ابتدای راه و با بررسی پرونده حقوقی موکل، می تواند به صورت احتمالی درصد موفقیت در پرونده را با توجه به شرایط ممکنه در پرونده، به او بیان کند ولی نمی تواند در همان مراحل ابتدایی، قول صد درصدی برای موفقیت در پرونده حقوقی را بدهد زیرا این کار برای وکیل جرم محسوب می شود و در نهایت این قاضی دادگاه است که فقط رای را صادر کرده و تا به آن لحظه کسی نمی تواند از میزان موفقیت پرونده اطلاع داشته باشد.
بنابراین اگر در منطقه ستارخان به جستجوی یک وکیل خوب و حاذق هستید، با مطالعه در این مقاله می توانید بهترین وکیل در ستارخان را بشناسید و با راه های مناسبی که در این مقاله بیان شده، می توان با تحقیقات درست و اصولی، وکیل مورد نظر خود را در ستارخان پیدا کرد و امور حقوقی خود را به او واگذار کرد.
4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا