وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در سبزوار ⚖️【آپدیت 1403】

سبزوار یکی از شهر های استان خراسان رضوی است که افراد زیادی در این شهر ساکن هستند و زندگی می کنند. مردم شهر سبزوار هم ممکن است دچار مشکلات حقوقی در زمینه های مختلفی مانند ملکی، کیفری، مالی، اقتصادی، ثبتی، طلاق، خانواده و غیره شوند که نیاز به بهترین وکیل در سبزوار دارند تا مشکلات حقوقی آن ها را حل کرده و حق و حقوقی که از آن ها ضایع شده است، توسط وکیل پس گرفته شود.

کلیات این مقاله به این شرح است که به معرفی 5 تا از بهترین وکیل در سبزوار پرداخته است و به خصوصیات و مهارت های وکلا می پردازد تا مردم سبزوار برای انتخاب وکیل خود در این شهر، ویژگی های این وکلا را در نظر گرفته و یکی از آن ها را برای انجام امور وکالتی خود انتخاب نمایند.

همچنین در این مقاله به اهمیت در مورد اخذ یک وکیل خوب در پرونده حقوقی پرداخته ایم. یک وکیل خوب می تواند حتی جان موکلش را که در خطر است نجات دهد و یا می تواند حق و حقوق او را که پایمال گشته است را به او بازگرداند به همین دلیل است که یک وکیل دارای قدرت زیادی برای حل و فصل پرونده های حقوقی است و دقت و توجه برای اخذ یک وکیل خوب می تواند زندگی افراد را نجات دهد و از استرس و اضطراب آن ها کم کند. توصیه می شود تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید و بهترین وکیل در سبزوار را بشناسید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

هزینه حق الوکاله وکلا

حق الوکاله ی هر وکیلی با دیگری متفاوت است حتی یک وکیلی که در شهرستان به کار وکالت مشغول است با وکیلی که شهر های بزرگ تری به کار وکالت می پردازد، قطعا متفاوت خواهد بود. همچنین گاهی ممکن است وکیلی به دلیل اعتبار و معروفیتی که در حرفه شغلی خود دارد، هزینه حق الوکاله اش از سایر وکلای دیگر بیشتر باشد و این افزایش قیمت را به دلیل تخصص بیشتر و سوابق کاری زیادی که دارد، دریافت نماید.

اما نکته ای که وجود دارد این است که، نمی توان به طور قطعیت گفت که وکیلی که دارای افزایش قیمت برای دستمزد کاری اش است، همیشه بهترین است و یا تخصص بالایی دارد.

به طور کلی دلیل تغییر نرخ وکالتی وکلا به دلیل شرایط موجود در پرونده های حقوقی است که به آن ها واگذار می شود. برخی پرونده های حقوقی ممکن است دارای پیچیدگی های زیادی باشند و یا ممکن است برای حل مشکلات آن، نیاز به زمان بیشتری داشته باشند و یا به طور کلی دارای سختی های بیشتری باشند که یک وکیل با در نظر گرفتن تمامی این موارد، نرخ وکالتی خود را به موکل یا مراجعینش اعلام می دارد.

قطعا پرونده ای که درجه سختی کارش بیشتر از سایر پرونده های دیگر باشد، هزینه اش بیشتر خواهد بود زیرا قرار است تا زمان و زحمت زیادی برای آن در نظر گرفته شود. بنابراین وکلا با توجه به شرایطی که در پرونده های حقوقی موجود است، نرخ وکالتی خود را اعلام می کنند.

در نهایت بهترین وکیل در سبزوار با توافقی که با موکلش دارد، میزان حق الوکاله را تعیین کرده و سپس قراداد وکالتی را امضا کنند.

فرشید سخایی

فرشید سخاییآقای فرشید سخایی، یکی از بهترین وکلای پایه یک در سبزوار هستند که علاوه بر سوابق درخشانی که در این حوزه دارند، باتجربه و کاردان بوده و به تمامی قوانین حقوقی و کیفری تسلط دارند. ایشان فردی خوشرو، باصداقت، متعهد و مورد وثوق موکلین هستند و با ۱۵ سال سابقه وکالت، مشاوره ها و راهکارهای مناسبی به مراجعین توصیه می نمایند. آقای سخایی تخصص و مهارت کافی را در زمینه کیفری، حقوقی و خانواده دارند و با تلاش و پیگیری لازم، پرونده ها را در زمان مناسب با موفقیت به پایان می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • ۱۵ سال سابقه در حوزه وکالت
 • وکیل بانک ملت
 • وکیل و نماینده حقوقی در دانشگاه فناوری های نوین
 • مشاوره حقوقی
 • سابقه مشاوره در واحد معاضدت دادگستری

شماره تماس:09155721417

آدرس: سبزوار، میدان صاحب الزمان(نجارآباد)، کوچه انقلاب۶، پلاک۵، طبقه اول، دفتروکالت فرشید سخایی


حمیدرضا نیک فر

حمیدرضا نیک فر

وکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان رضوی و شهر سبزوار است و به کار و امور حقوقی تسلط بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در سبزوار توسط مردم انتخاب گردیده است و وکیلی با صداقت و اخلاق مدار می باشد. آقای حمیدرضا نیک فر در مقابل کار و امور وکالتی موکلینش مسئولیت و تعهد بسیار بالایی دارد تا پرونده های حقوقی آن ها را با موفقیت همراه کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151710690

آدرس: خراسان رضوی، سبزوار، خیابان مطهری، جنب حسینیه باقرالعلوم، طبقه 1، واحد 2


صدیقه منصوری

صدیقه منصوری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که در شهر سبزوار مشغول به فعالیت های تخصصی در حوزه وکالت می باشد. ایشان به رسیدگی و پیگیری در امور حقوقی می پردازد و نسبت به تمامی وظایف اش، مسئولیت داشته و بهترین خدمات حقوقی را به مردم شهر سبزوار ارائه می دهد. خانم صدیقه منصوری به عنوان یکی از بهترین وکیل در سبزوار شناخته شده است و مردم از او شناخت کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۷۱۴۳۱۸

آدرس: خراسان رضوی، سبزوار، روبروی علوم پزشکی، خیابان اسدآبادی ۲۳، داخل کوچه


علی اکبر ناظری فرد

علی اکبر ناظری

وکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان رضوی می باشد و در شهر سبزوار به فعالیت های تخصصی در حوزه های وکالتی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در سبزوار شناخته و معرفی شده است و مشاوره هایی را در خصوص کمک به مردم جهت حل مشکلات حقوقی، ارائه می دهد. آقای علی اکبر ناظری فرد وکیلی کاردان و با تجربه می باشد و موجب رضایت مردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: خراسان رضوی، سبزوار، کاشفی شمالی، نبش کاشفی 10، طبقه فوقانی نان فانتزی، واحد 1


صادق گوهری فخر اباد

صادق گوهری

وکیل پایه یک دادگستری در سبزوار است و سالهاست که در این شهر فعالیت دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در سبزوار شناخته شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار خوب و مفیدی را به مردم ارائه می دهد. آقای صادق گوهری فخر آباد دارای قدرت بیان بالایی است و دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09153524978

آدرس: خراسان رضوی، سبزوار، بلوار مدرس، مدرس 30، ساختمان اوج، طبقه اول، واحد 8، پلاک 572

چگونه یک وکیل خوب در سبزوار را بشناسم؟

پرونده های حقوقی زیادی در دادگاه ها وجود دارد که دارای موضوعات مختلف حقوقی هستند. به همین دلیل است که وکلای زیادی در این شهر هم برای حل مشکلات این پرونده ها، مشغول به کار هستند و به رسیدگی در این امور می پردازند. در این تعداد از وکلا در شهر سبزوار، وکلای خبره و متخصصی وجود دارد که می توانند به کلیه امور حقوقی پرداخته و در مدت زمان محدودی تمامی مشکلات موکلین را حل کنند.

اما معمولا نگرانی که وجود دارد این است که چگونه می توان وکلای خوب و مجرب را از وکلای ناکاربلد تشخیص داد. برای پاسخ به این سوال، راه های زیاد و معتبری وجود دارد تا بتوان بهترین وکیل در سبزوار را شناخت و امور حقوقی خود را به او سپرد.

یکی از این راه ها، مراجعه به سایت های حقوقی وکلا و یا صفحات مجازی است که وکلا در اختیار دارند و در این صفحات یا سایت خود، کار ها و مهارت های خود را شرح داده و بیشتر به معرفی خود و پرونده هایی که بر عهده گرفته اند، می پردازند. همچنین افرادی که دیدگاه یا نظراتی را در سایت این وکلا گذاشته اند، می توانند به شما کمک کرده تا این وکیل را بیشتر و بهتر بشناسید.

دومین راه برای شناخت بهترین وکیل در سبزوار، مراجعه به موسسات حقوقی در شهر سبزوار است. امروزه موسسه های حقوقی وجود دارند که می توان به آن ها مراجعه کرد و با توجه به موضوع پرونده حقوقی خود و انتظاری که از یک وکیل می توان داشت، شما را راهنمایی کرده و وکیلی کاربلد و با سابقه را به شما معرفی می نمایند. البته نیاز است که قبل از رجوع به این موسسه ها، از مجوز آن ها اطمینان حاصل کرده باشید زیرا برخی موسسات ممکن است به صورت غیر قانونی مشغول به کار باشند و برای شما مشکلاتی را ایجاد کنند.

یکی دیگر از راه های راحت تر و بی درسر، این است که می توان به مجلات حقوقی که در سایت های مختلف است مراجعه کرده و اطلاعات خود را در زمینه شناخت وکلا در شهر خود و یا اطلاعات حقوقی بالا ببرید. سایت وکیل از ما، جزو سایت هایی است که مجلات حقوقی زیادی را برای شرح میزان تخصص و مهارت وکلا در شهر های مختلف ایران دارد و به شما کمک می کند تا وکلای خوب و خبره را در شهر مورد نظر خود پیدا کرده و در مورد آن ها بیشتر بدانید. همچنین این مجلات حقوقی، اطلاعات حقوقی را در اختیار شما قرار می دهد تا در مورد مسائل حقوقی آشنایی بیشتری داشته باشید.

و در نهایت می توان از افرادی کمک گرفت که قبلا سابقه مراجعه به وکلا را داشته اند و افراد قابل اعتمادی هم هستند. این افراد می توانند از دوستان، آشنایان بوده باشند که به شما کمک کنند تا انتخابی خوبی را داشته باشید.

شرح وظایف یک وکیل خوب و مجرب

 1.  حضور در جلسات دادگاهی یا دادسرا به عنوان نماینده و حامی موکل خویش
 2. پیگیری کردن مداوم و مستمر پرونده های حقوقی که بر عهده دارد
 3. ارائه اسناد و مدارکی در دادگاه، که به کمک موکل تهیه شده است
 4. مطالعه دقیق پرونده حقوقی و بررسی و رسیدگی به تمامی مراحل کاری پرونده
 5. دفاعیات بسیار خوب از موکل در دادگاه و رساندن پرونده به نتایج مثبت در دادگاه
 6. مشاوره حقوقی کاربردی و اصولی به مراجعین در خصوص آگاه سازی اطلاعات حقوقی آن ها
 7. ارائه راهکارهای بسیار مناسب در جهت پیشرفت پرونده های حقوقی
 8. تحلیل درست مشکلات موجود در پرونده های حقوقی و رساندن موکل به نتایج دلخواه
 9. آشنایی با علم روانشناسی در جهت برقراری ارتباط درست با موکلین یا مراجعین
 10. افزایش مهارت ها به جهت پیشرفت در امور حقوقی
 11. گذراندن تمامی دوره های حقوقی لازمه
 12. گذراندن تحصیلات مربوط به رشته های حقوقی
 13. به روز بودن دانش حقوقی و اطلاع از قوانین تغییر یافته در حقوق
 14. در جهت افزایش اطلاعات حقوقی، مطالعه کتب های مختلف حقوق انجام پذیرد
 15. احساس همدلی و همدردی با موکل و انتقال آرامش به او
 16. تلاش برای پایمال نشدن حق موکل
 17. راهکارهایی برای رسیدن سریع به موکل به نتایج مطلوب و ارزنده در دادگاه
 18. قدرت کلام و بیان بسیار خوب خصوصا در هنگام دفاعیات از موکل
 19. قدرت نوشتاری خوب
 20. حفاظت از اسناد و مدارک موکل که به او سپرده شده است
 21. فاش نکردن رازهای موکل که به اعتماد کرده است
 22. سواستفاده نکردن از اعتماد موکل و پرهیز از دروغ و نیرنگ به او
 23. تنها به منافع مادی خود اهمیت ندادن و وجدان کاری داشتن

کلام آخر

با توجه به افزایش جمعیت در هر شهر و استانی در ایران، قطعا مشکلات حقوقی هم افزایش می یابد و طبیعتا درخواست وکلا هم برای حل مشکلات حقوقی، بیشتر خواهد شد بنابراین وکیلی که سوابق کاری خوبی دارد و تجربیات کار در زمینه های حقوقی را داشته است، بیشتر مورد توجه خواهد بود و مردم به او اعتماد بیشتری خواهند داشت.

دغدغه موکلین این است تا حق و حقوق شان پایمال نشود و از وکیل می خواهند که حق شان را که ممکن است مادی یا غیر مادی باشند را باز پس گیرند. وکلا هم با توجه به تجربه ای که از پرونده های پیشین خود داشته اند، تلاش خود را کرده تا حق موکلشان را به او بازگردانند.

انتخاب یک وکیل خوب با تخصص بالا، می تواند به موفقیت پرونده های حقوقی کمک کند و مشکلات مردم را حل کند. مشکلات حقوقی جزو مشکلاتی هستند که نیاز به یک شخص کاربلد و متخصص دارد و یک فرد عادی نمی تواند این امور را انجام دهد.

بنابراین وکلا با بهره گیری از مهارت و تجربه ای که دارند به موکلین خود کمک می کند و راهکار های بسیار مناسبی را در جهت پیشبرد پرونده به آن ها دارند تا بتوانند کمک های شایانی را به آن ها داشته باشند.

در این مقاله می توانید وکلای خوب و خبره ای که در شهر سبزوار به فعالیت وکالتی مشغول هستند را بشناسید و در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف، به این وکلا اعتماد کرده و کلیه امور حقوقی را به آن ها بسپارید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا