وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در قائمشهر ⚖️【آپدیت 1403】

جستجوی بهترین وکیل در قائمشهر، کار چندان سختی به نظر نمی رسد ولی ممکن است قدری زمانبر باشد زیرا باید دقت و توجه زیادی به آن شود. هنگام انتخاب بهترین وکیل در مازندران در هر شهری که سکونت دارید و دچار مشکلات حقوقی می شوید، بسیار مهم است تا فردی را انتخاب نمایید که فردی آگاه و با تجربه در مسائل و امور حقوقی باشد تا بتوان به او اعتماد کرده و کلیه مشکلات و دعاوی های حقوقی را به او واگذار نمایید. برای انتخاب و اخذ وکیل، لازم است تا نکاتی را رعایت نمایید. یکی از این نکات این است که وکیلی را انتخاب نمایید که کاربلد ترین باشد و در بین مردم شهرت و نام خوبی را داشته باشد. سپس در نظر گرفتن هزینه وکالتی وکیل بسیار مهم است که نرخ وکالتی اش، مناسب باشد و خدمات بسیار خوبی را به موکلینش ارائه دهد.

تمامی این موارد در هنگام انتخاب وکیل، بسیار تاثیر گذار خواهد بود و توصیه می شود بر اساس نیاز های خود و توقعاتی که از یک وکیل دارید، وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. بنابراین ما تلاش کرده ایم تا لیستی از معرفی وکلای شهر قائمشهر را داشته باشیم که همگی آن ها جزو، بهترین وکیل در قائمشهر شناخته و به معرفی شده اند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

نکاتی مهم برای جستجوی بهترین وکیل در قائمشهر

 1.  تحقیقات لازمه را برای بهترین وکیل در قائمشهر انجام دهید.
 2. از منابع های معتبری مانند همین وب سایت استفاده نمایید. وب سایت وکیل از ما به شما کمک می کند تا وکلای خوب و مجرب شهر قائمشهر را بشناسید.
 3. از تجربه ی افراد قابل اعتماد بهره بگیرید. افرادی مثل دوستان، خانواده و کسانی که تاکنون از وکلای قائمشهر استفاده برای مشکلات حقوقی شان استفاده کرده اند.
 4. بودجه ای را برای اخذ وکلا در نظر بگیرید زیرا برخی وکلا ممکن است که دارای هزینه حق الوکاله ای، زیادی باشند، بنابراین بهتر است از هزینه وکالتی وکیل انتخابی خود مطمعن شوید تا بتوانید از عهده هزینه های وکیل خود به نحو مطلوبی برآیید.
 5. قبل از قرارداد وکالتی با وکیل انتخابی خود، با چندین وکیل ملاقات داشته باشید و از بین آن ها یک وکیل خوب و کاربلد را انتخاب نمایید.
 6. برای انتخاب وکیل خود، وقت بگذارید و عجولانه تصمیم نگیرید.
 7. لیستی از وکلای باتجربه را تهیه کرده و برای تحقیق از هریک از آن ها، زمان بگذارید.
 8. تحقیقاتی که در خصوص وکلا انجام می شود باید در مورد میزان سوابق کاری، آمار پرونده هایی که با موفقیت مواجه شده است و مواردی از این قبیل، آگاهی پیدا نمایید.
 9. مرد یا زن بودن، سن و مواردی از این قبیل، دلیلی بر خوب یا بد بودن وکیل نمی باشد.
 10. تحصیلات بالای یک وکیل، تاثیر مثبتی بر اجرای امور وکالتی خواهد داشت و قطعا تسلط بیشتری نسبت به قوانین حقوقی دارد.

نکاتی مهم برای جستجوی بهترین وکیل

یحیی ادیب فر

یحیی ادیب فر

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر قائمشهر به کار وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در قائمشهر، معرفی و شناخته شده است و در دعاوی های ملکی، کیفری، تجاری، خانواده و غیره به فعالیت های تخصصی می پردازد. آقای یحیی ادیب فر به کسانی که مشکلات حقوقی دارند، راهکار های بسیار مناسب و اصولی را ارائه می دهد و به آن ها کمک های بسیار زیادی در این زمینه دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: مازندران،

ابراهیم بیدل کیاسری

ابراهیم بیدل کیاسری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر قائمشهر می باشد و همچنان در این شهر به کار و حرفه وکالتی مشغول می باشد. ایشان دارای اخلاقیات بسیار خوب و صبور در کلیه امور حقوقی می باشد و مردم به او اعتماد کاملی را دارند. آقای ابراهیم بیدل کیاسری به عنوان یکی از بهترین وکیل در قائمشهر شناخته و معرفی شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار خوبی را برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: مازندران،

حمید ابهری علی آباد

حمید ابهری علی آباد

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان مازندران و در شهر قائمشهر به کار وکالتی مشغول می باشد. ایشان به صورت تخصصی در دعاوی های مختلف وکالتی مشغول به کار است و نمونه پرونده های موفق زیادی را بر عهده داشته است. آقای حمید ابهری علی آباد به عنوان یکی از بهترین وکیل در قائمشهر شناخته شده است و مردم به او اعتماد کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مازندران،

احمد احمدی

احمد احمدی

وکیل پایه یک دادگستری در استات مازندران و شهرستان قائمشهر می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در قائمشهر شناخته و به مردم معرفی شده است. ایشان راه و روش های بسیار مناسبی را به مردم ارائه می دهد و به آن ها کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی، مشکلات حقوقی خود را حل کرده و به نتایچ مطلوب برسند. آقای احمد احمدی دارای صبر و تحمل بالایی می باشد و روابط بسیار خوبی با موکلین و مراجعه کنندگان خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123409172

آدرس: مازندران، قائمشهر، خیابان دکتر شریعتی، خیابان خزر35، کوچه ایثار، پلاک 12، طبقه 2

بهترین وکیل در قائمشهر چه کسی است؟

با توجه به مشکلات حقوقی و سختی آن و همچنین قوانین های پیجیده ی حقوقی، یک فرد عامی و عادی هیچ گاه نمی تواند از عهده امور حقوقی و اجرایی آن برآید. بنابراین نیاز به داشتن یک وکیل خبره و مجرب است که در به تمامی امور و دعاوی های حقوقی، آگاه باشد و تجربه و مهارت کافی را داشته باشدتا بتواند تمامی مراحل اجرایی را به طور اصولی انجام دهد.

یک وکیل خوب و موفق در هر شهر و منطقه ای، به عنوان بهترین وکیل شناخته شده است و در بین مردم معروف و محبوب می باشد. این وکلا تمامی وظایف خود را به خوبی انجام داده و در مقابل پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته اند بسیار متعهد بوده و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن آن انجام می دهند.

برای شناخت بهترین وکیل در قائمشهر، باید از او شناخت کافی و کاملی داشته باشید و در مورد آن ها تحقیقات لازمه را انجام دهید. تحقیقات باید از منابع معتبر و افراد قابل اعتماد باشد که بتوان با خیالی آسوده، وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

یک وکیل خوب و موفق، برای پیشرفت کاری خود، نیاز دارد تا اطلاعات حقوقی اش را بروز کند و از تغییرات احتمالی که ممکن است در قوانین حقوقی به وجود آید، مطلع شده و اطلاعات خود را بروز نماید. همچنین تسلط داشتن بر کلیه قوانین حقوقی، از دیگر مواردی است که سرعت انجام کار را افزایش داده و سبب می شود تا وکیل راهکار های بسیار مناسبی را در اختیار موکلش قرار دهد.

وکیل باید آشنایی کاملی با مراحل کاری پرونده های حقوقی، دادسرا، دادگاه و روال درست انجام کار، داشته باشد تا بتواند مراحل اجرایی کار را سرعت ببخشد و به موکل خود کمک کند. همچنین باید بداند در چه مواقعی باید از تبصره ها و ماده های حقوقی استفاده نماید.

یکی از دغدغه های مراجعه کننده ای که وکیل اختیار می کند، این است که حق خود را به وسیله ی وکیل پس گیرد. وکیل با استفاده از جمع آوری مدارک و اسنادی مهم به نفع موکلش و همچنین ارائه دفاعیات قابل قبول در دادگاه، می تواند حق پایمال شده ی موکلش را پس گیرد.

تمامی این موارد زمانی می تواند به نفع موکل باشد و به موفقیت برسد که یک وکیل تمامی وظایف کاری اش را به درستی انجام داده و وکیلی خبره و موفق در وکالت باشد.

ضرورت انتخاب یک وکیل خبره

پرونده های حقوقی زیادی در دعاوی های مختلف وجود دارد که همچنان هم رو به افزایش است.در شهر قائمشهر هم، این پرونده ها در موضوعات مختلف حقوقی وجود دارند که در دادگاه ها، بررسی می شوند. همچنین وکلای زیادی در شهر قائمشهر، مشغول به انجام فعالیت های تخصصی وکالت می باشند.

در شرایطی که مردم قائمشهر گرفتار مشکلات حقوقی می شوند، نیاز به بهترین وکیل در قائمشهر را دارند تا با استفاده از مهارت و تخصص او، بتوانند مشکلات حقوقی شان را حل کنند. انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای، مزیت های بسیار زیادی را برای مراجعینی که با مشکلات حقوقی روبرو شده اند را دارد. این مزیت ها شامل کوتاه تر شدن زمان انجام کاری پرونده ها ی حقوقی است زیرا یک وکیل می داند از چه راه و روش هایی باید استفاده نماید تا مسیر اجرایی پرونده های حقوقی را کوتاه تر کند. یکی دیگر از مزیت های خیلی خوب اخذ وکیل، این است که افرادی که دارای مشغله کاری و زندگی شخصی خود هستند، به جای حضور در جلسات دادگاهی متعدد و پیگیری های مربوط به امور حقوقی، می توانند تمامی این موارد را به وکیل خود واگذار کرده و سپس از نتایج و روند کار مطلع شوند.

بهترین وکیل در قائمشهر با تنطیم لایحه دفاعیات بسیار خوب و با نفوذ کلامی بالای خود، می تواند حق و حقوق موکلش را که ضایع شده است را به او بازگرداند.

به طور کلی اخذ یک وکیل کاردان و حرفه ای، مزیت های بسیار زیادی برای موکلش دارد که ما به مهم ترین از آن ها اشاره کرده ایم. به همین دلیل است که همواره بر اهمیت داشتن وکیل، توصیه می شود اما باید وکیلی انتخاب شود که کاربلد، متخصص، خبره در کلیه امور حقوقی باشد.

حق الوکاله یک وکیل در قائمشهر

میران حق الوکاله ی یک وکیل در قائمشهر، به شرایطی که پرونده حقوقی دارد، بستگی خواهد داشت. عواملی در این موضوع نقش دارند که سبب می شود تا وکیل میزان حق الوکاله خود را تعیین نماید. برخی پرونده ها وجود دارند که دارای سختی ها و پیچیدگی های بسیاری هستند و نیاز به زمان و راه حل های خلاقانه برای برطرف کردن مشکلات حقوقی آن دارند. وکیل با بررسی و مطالعه کلی پرونده های حقوقی مراجعینش، میزان حق الوکاله اش را تعیین کرده و به مراجعه کننده اش اعلام می کند.

برخی از وکلا هم هستند که با توجه به سوابق و رزومه کاری خوبی که دارند، میزان حق الوکاله خود را تعیین می نمایند. به طور کلی هزینه حق الوکاله هر وکیل، ثابت نیست و متغیر است و عواملی در افزایش یا کاهش دادن این هزینه نقش خواهند داشت.

توصیه می شود که بودجه ای را برای وکیل خود در نظر گرفته و با توجه به بودجه مورد نظر خود، وکیل خود را اخذ نمایید تا بعد ها با مشکلات مالی روبرو نشوید.

حق الوکاله یک وکیل در قائمشهر

کلام آخر

شهرستان قائم شهر یکی از شهر های استان مازندران می باشد که دارای وکلای بسیار خوب و متخصصی هم می باشد که دارای سوابق و تخصص هایی در زمینه های مختلف حقوقی هستند. وقتی شما با مشکلی حقوقی مواجه می شوید و نیاز به داشتن یک وکیل پیدا می کنید، نیاز است تا وکیلی را اخذ کنید که تخصص اصلی اش با مشکل پرونده حقوقی شما، یکی باشد.

وکیل های پایه یک دادگستری در همه ی دعاوی های حقوقی، فعالیت دارند ولی معمولا در یک یا دو حوزه از دیگر حوزه ها، تخصص بیشتری دارند. بنابراین قبل از اخذ وکیل، توصیه می شود تا از تخصص او با خبر شوید.

همچنین در این مقاله به اهمیت اخذ وکیل پرداخته ایم و مواردی را در مورد شماخت بیشتر وکلای قائم شهر داشته ایم. وکلایی که سالها در حوزه های حقوقی فعالیت داشته اند و تلاش خود را برای ارائه خدمات حقوقی خوب، به مردم داشته اند. لازم به ذکر است قبل از انتخاب هر وکیل، از میزان تخصص و سوابق او اطمینان حاصل کنید و قرار ملاقات را با او داشته باشید تا از نحوه رفتار او و نوع بیان او مطلع شده و سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید.

4/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا