وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در نوشهر ⚖️【آپدیت 1403】

نوشهر یکی از شهر های استان مازندران است و وکیل های زیادی در این شهر به وکالت می پردازند. برای شناخت بهترین وکیل در نوشهر، پیشنهاد می شود تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید زیرا در این مقاله به ویژگی های بهترین و مورد اعتماد ترین وکیل در شهر نوشهر پرداخته ایم تا در مدت زمان کمتری بتوان وکیل مورد نظر خود را پیدا کرد و سپس پرونده حقوقی خود را به یک وکیل خوب واگذار کرد.

برای جستجوی یک وکیل خوب و مجرب، باید حساسیت زیادی به خرج داد تا موکل دچار ضرر و زیان نشده و پرونده با شکست در دادگاه مواجه نشود. با تحقیق و دقت زیاد در انتخاب یک وکیل خوب، احتمال بالا رفتن موفقیت در پرونده های حقوقی وجود خواهد داشت و از آنجایی که یک وکیل بسیار به کارش خبره است، می تواند کلیه امور حقوقی موکلش را به بهترین نحو انجام دهد.

برای شناخت وکلای خبره و موفق در شهرستان نوشهر، نیاز است تا تحقیقات جامع و کاملی از وکیل انجام شود. این تحقیقات باید از منابع معتبر باشد و سپس از افرادی که در گذشته سابقه اخذ وکیل داشته اند، می توانند از تجربه آن ها استفاده کرد. به طور کلی برای شناخت وکلای خوب در هر شهری، نیاز به تحقیقات است که این تحقیقات از راه های مختلف قابل انجام است.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل در نوشهر چه وظایفی دارد؟

 1. مطالعه و بررسی پرونده با جزییات کامل
 2. تحقیقات و رسیدگی به پرونده ای که یک وکیل بر عهده گرفته است
 3. پیگیری دقیق و مداوم پرونده های حقوقی
 4. حضور در جلسه های دادگاه و دادسرا
 5. رازدار و امانتدار موکل
 6. برقراری ارتباط خوب با موکل به جهت بیان جزییات و مشکلاتش
 7. ارائه جلسه های مهم حقوقی با موکل و پاسخ به سوالات او
 8. ارائه دفاعیات بسیار خوب و قوی در دادگاه
 9. حمایت از موکل از مراحل اولیه پرونده تا انتهایی آن
 10. رساندن پرونده حقوقی به نتایج مطلوب و مثبت
 11. اخلاقیات خوب خصوصا در هنگام ارتباط با موکلین و مراجعین
 12. بروز بودن اطلاعات خصوصا در هنگام تغییرات احتمالی قوانین حقوقی
 13. پرهیز ار دروغ و خیانت به موکل
مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در مازندران

نبی الله صلاحی

نبی الله صلاحی

آقای نبی الله صلاحی وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران است و در شهر نوشهر به کار وکالت می پردازد. ایشان به دلیل سابقه طولانی مدیریتی بالا در دستگاههای اجرایی کشور، به عنوان یکی از بهترین وکیل در نوشهر شهرت دارد و از توانمندی خاصی و موفقیت در پرونده های پیچیده ملکی و کیفری برخوردار می باشد. آقای نبی الله صلاحی مورد وثوق و اعتماد شهروندان نوشهری و موکلینش می باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121155727

آدرس: مازندران، نوشهر، همافران، خیابان 15خرداد، ساختمان مرزنشینان، طبقه 2


محمد علی موحدی

محمد علی موحدی

وکیل و مشاور حقوقی در شهرستان نوشهر است و به تمامی دعاوی ها و همچنین کلیه قوانین های حقوقی تسلط بالایی دارد. ایشان در تلاش است تا مردم را به هدف اصلی شان که رسیدن به حق و حقوق شان است برساند. آقای محمد علی موحدی مشاوره های حقوقی در شهر نوشهر را به روش های مختلف برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: مازندران، نوشهر، خیابان فردوسی شمالی، مقابل کوچه دکتر معین، ساختمان آمود، طبقه 2،  واحد 3


مهرداد بهنامی

مهرداد بهنامی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهرستان نوشهر که در استان مازندران واقع شده است به عنوان وکیل مشغول به کار است. ایشان در زمینه هایی مانند کیفری، شهرداری، ملکی، ثبتی، مالی، خانواده و غیره مشغول به کار است. آقای مهرداد بهنامی از وکلای خوب و موفق در حوزه وکالتی است و مردم به او اعتماد بسیاری برای واگذاری پرونده های حقوقی شان به او دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس

آدرس: مازندران، نوشهر، چهار راه انقلاب، طبقه فوقانی کفش ملی


 عاطفه گیل

عاطفه گیل

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و در شهرستان نوشهر به کار وکالتی می پردازد. ایشان وکیلی موفق و با اخلاقیاتی بسیار خوب می باشد و مشاوره های بسیار خوب و تخصصی را به موکلینش ارائه می دهد. خانم عاطفه گیل به عنوان یکی از بهترین وکیل در نوشهر توسط مردم شناخته و معرفی گردیده است و دعاوی های مختلفی را برعهده می گیرد و به این دعاوی ها تسلط بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مازندران، نوشهر، میدان آزادی، بلوار سعدی، بعد از بهزیستی


 ابراهیم رستمی

ابراهیم رستمی

وکیل پایه یک دادگستری است و در زمینه های مختلف حقوقی به فعالیت می پردازد. ایشان سالهاست که در شهرستان نوشهر به عنوان وکیل و مشاور حقوقی مشغول به کار است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در نوشهر به مردم معرفی شده است. آقای ابراهیم رستمی بسیار اخلاق مدار است و ارتباط بسیار خوبی را با موکلین خود برقرار می کند تا در هنگام بیان مشکلات با او راحت باشند و احساس همدلی و همدردی را هم با آن ها داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: مازندران، نوشهر، خیابان 15خرداد، پاساژ برزو، طبقه 1


 بهرام کمالیان

بهرام کمالیان

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر نوشهر مشغول به کار در حوزه وکالت است. ایشان در زمینه دعاوی های ملکی، مالی، کیفری، ثبتی، طلاق و غیره مشغول است و خدمات حقوقی خوب و کاربردی را به موکلین و مراجعین خود ارائه می دهد. آقای بهرام کمالیان تمام تلاش خود را برای رساندن مردم به اهدافشان می کند و با دفاعیات بسیار خوبی که ار موکلین خود دارد، پرونده های آنان را با موفقیت همراه می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: مازندران، نوشهر، ضلع شمالی میدان همافران


محمد طاهر امینی

محمد طاهر امینی

وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران و شهرستان نوشهر است و به تمامی امور حقوقی و همچنین قوانین مربوط به آن، تسلط بسیار بالایی دارد. ایشان در تلاش است تا با ارائه راه حل های بسیار خوب و مفید، مشکلات حقوقی مردم را حل کرده و به آن ها کمک کند. آقای محمد طاهر امینی به عنوان یکی از بهترین وکیل در نوشهر به مردم معرفی شده است و بسیار متعهد و مسئولیت پذیر در انجام کارهای وکالتی خود می باشد و آن ها را به بهترین نحو انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: مازندران، نوشهر، بلوار سعدی، طبقه فوقانی، فرش و موکت امینی


محمد حسین پور

ایشان در مازندران در نوشهر به کار وکالت مشغول است و در زمینه های مختلف حقوقی مشغول به کار می باشد و در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی مشغول به فعالیت است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: مازندران،


اهمیت اخذ یک وکیل خبره در پرونده های حقوقی نوشهر

موضوعات حقوقی در پرونده هایی که در دادگاه های شهر نوشهر، وجود دارد متفاوت است. این موضوعات شامل کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره است که هر کدام از این موضوعات سختی ها و پیچیدگی های خاص خودش را دارد و نیاز به کسی دارد که در این امور حرفه ای بوده باشد و همچنین به تمامی این دعاوی ها هم تسلط نسبی داشته باشد. یک وکیل پایه یک دادگستری، به تمامی دعاوی های حقوقی تسلط دارد و معمولا هم در یک یا دو دعاوی، بیشتر از سایر دعاوی های دیگر تخصص داشته و بیشتر به آن می پردازد.

اخذ یک وکیل خبره در پرونده های حقوقی، از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است، خصوصا در موضوعات حقوقی که جان یک انسان در خطر است یا مال او ضایع شده است. در چنین شرایط هایی نیاز به یک وکیل خبره و مجرب داریم تا با دانش حقوقی که دارد، بهترین راهکار ها را به موکلش ارائه دهد و بهترین خدمات حقوقی را در اختیار او قرار دارد.

یک وکیل کاربلد، با ارائه روند کاری درست و اصولی، می تواند به کوتاه تر کردن زمان پرونده های حقوقی کمک کند. برخی از وکلایی که تجربه خیلی زیادی در انجام کار حقوقی ندارند سبب کشدار شدن و زمانبر شدن پرونده حقوقی در پرونده می شوند، اما لازم به ذکر است که برخی دیگر از پرونده های حقوقی مانند طلاق هستند که مدت زمان انجام آن ها طولانی تر از سایر پرونده های دیگر می باشد که البته بستگی به شرایط مربوط به آن پرونده هم دارد که تمامی این موارد باید توسط وکیل از همان مراحل اولیه به موکلش بیان شود تا مشکلاتی پیش نیاید.

همچنین آرامش و اطمینان خاطر موکل به دلیل سپردن تمامی موارد به وکیل اش، سبب می شود تا از این جهت کمتر دچار استرس و اضطراب شده و صفر تا صد پرونده حقوقی اش را به وکیلش بسپارد.

به طور کلی، اخذ یک وکیل خوب و متخصص مزیت های فراوانی را برای موکل به همراه دارد و قطعا هیچگونه ضرری برای او نخواهد داشت زیرا هدف یک وکیل خوب، به موفقیت رساندن پرونده موکلش در دادگاه می باشد و همچنین گرفتن حق و حقوق او با روش ها و راهکار های قانونی است.

کلام آخر

برای جلوگیری از شک و تردید برای اخذ یک وکیل خوب و مجرب، نیاز است تا تحقیقات در مورد وکیل را به خوبی انجام داده و از افراد قابل اعتماد کمک بخواهید. هرچقدر که آگاهی تان از وکیل و مسائل حقوقی بیشتر باشد، در هنگام انتخاب وکیل دچار سردرگمی نشده و انتخاب بهتری خواهید داشت.

وکیلی که دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی باشد، دارای سابقه درخشان کاری است و پرونده هایی که از گذشته برعهده گرفته است را با موفقیت همراه کرده و همین موضوع سبب جلب اعتماد موکلین و مردمی می شود که برای سپردن پرونده حقوقی خود، به جستجوی یک وکیل خوب و مجرب هستند. وکلای کاربلد، به خوبی می دانند که چه موقع و چگونه باید از ماده و تبصره های قانونی استفاده نمایند تا به نفع موکلشان بتوانند، امور حقوقی را به پیش ببرند، همچنین یک وکیل خوب، دارای بیانی شیوا و نفوذ کلامی بسیار خوب است و با کلام قدرتمند خود، از موکلش در برابر قاضی، دفاعیات خوبی را به عمل می آورد. این دفاعیات، سبب می شود تا مسیر پرونده به نفع موکل به تغییر انجامد حتی اگر همه جیز بر علیه او بوده باشد. پس دفاعیات و روند کاری که یک وکیل برای موکلش انجام می دهد، در پیشرفت و موفقیت پرونده حقوقی تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

به همین دلیل است که در مقالات و مجلات حقوقی، بر اهمیت انتخاب وکیل توصیه های بسیار زیادی دارند و همواره تاکید بر تحقیقات گسترده ا منبع های قابل اعتماد را می کنند تا مراجعه کنندگان، دچار خطا و اشتباه نشده و وکیلی را انتخاب نکنند که به آن ها ضرر و زیان وارد کند.

بنابراین در این مقاله به راحتی می توانید، لیستی از بهترین وکیل در نوشهر را مشاهده نمایید و برای امور حقوقی خود از آن ها استفاده کنید زیرا این وکلا دارای سوابق و تخصص های بسیار خوب در همه ی دعاوی های حقوقی هستند و به سرعت می توانند کلیه امور حقوقی، هرچند سخت و پیچیده را انجام دهند.

4/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا