وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در نور ⚖️【آپدیت 1403】

انتخاب بهترین وکیل در نور به هنگام روبرو شدن با مشکلات حقوقی، می تواند نیمی از مشکلات شما را حل کرده و به کمک شما بیاید. همچنین باعث کاهش استرس و اضطراب در موکلین شده و آن ها را امیدوار به موفقیت پرونده حقوقی شان در دادگاه می کند زیرا آن ها مطمئن هستند که امور حقوقی خود را به کسی سپرده اند که به کار وکالتی تخصص داشته و بهتر می تواند کلیه امور حقوقی را انجام دهد.

با تحقیقات درست و کلی از وکلا در شهرستان نور، می توان نتیجه ی درستی را گرفت. تحقیقات باید از مکان های معتبر و افراد قابل اعتماد انجام شود. مثلا می توان از دوستان و آشنایانی که برای مشکل حقوقی خود به وکیل مراجعه کرده اند کمک گرفت و یا می توان از مجلات حقوقی که در مورد وکلا اطلاعاتی را می گذارند تا شما را با وکلای شهر خودتان آشنا کنند، کمک گرفت. مجله حقوقی وکیل از ما، بزرگترین مجله حقوقی می باشد که به شما کمک های بسیار زیادی در جهت شناخت وکلا داشته تا به یک نتیجه ی کلی و بسیار خوب برسید.

با مطالعه این مقاله، با بهترین وکیل در مازندران که در شهرستان نور واقع شده اند، آشنا خواهید شد و در مورد سوابق و تجربه کاری آن ها اطلاعاتی را به دست خواهید آورد تا بهتر بتوانید تصمیم برای اخذ وکیل خود داشته باشید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

میزان حق الوکاله وکلای شهرستان نور

پس از اینکه وکیل مورد نظر خود را در استان مازندران و شهرستان نور انتخاب کردید، نیاز است تا در مورد هزینه ی حق الوکاله ی آن ها بدانید زیرا هزینه ی وکالتی برای بسیاری از موکلین مهم می باشد و ترجیح می دهند تا وکیلی را اختیار کنند که میزان حق الوکاله شان، بامیزان درآمد و حقوق شان همخوانی داشته باشد.

اکثریت وکلا نمی توانند به طور دلخواه نرخی را برای خود تعیین نمایند زیرا قیمت نرخ وکالتی، با شرایط موجود در پرونده تعیین خواهد شد. این شرایط می تواند شامل، سختی و پیچیدگی های پرونده حقوقی، زمانبر شدن آن و عواملی دیگر تاثیر گذار است. وکیل با در نظر گرفتن تمامی این موارد، نرخ وکالتی را به موکل خود اعلام کرده و سپس تصمیم نهایی را برای وکیل انتخابی خود، به او واگذار می کند.

معمولا اعلام نرخ وکالتی وکیل، در جلسه ی مشاوره به موکل بیان می شود و موکل با بررسی های بیشتر و در نظر گرفتن بودجه ای که برای وکیل خود در نظر گرفته است، تصمیم خود را به طور قاطع می گیرد.

نکته ی دیگری که وجود دارد و لازم به ذکر است این است که، برای اینکه بخواهید با وکیل مورد نظر خود، جلسات مشاوره داشته باشید نیاز است هزینه ای را بابت جلسه مشاوره تعیین نمایید. البته برخی وکلا بابت جلسات مشاوره، هزینه از مراجعین خود دریافت می کنند و برخی دیگر از وکلا، جلسات رایگان مشاوره دارند.

سعیده رحیمی نژاد

سعیده رحیمی نژادسعیده رحیمی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. ایشان دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی و با بیش از 19 سال سابقه وکالت در محاکم حقوقی و کیفری در دادگستری های تهران و مازندران علی الخصوص شهرهای ساحلی از جمله نور، نوشهر، چمستان، شهرهای آمل و ….. است.

تخصص و مهارت: 

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • مدرس دانشگاه
 •  دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی و با بیش از 19 سال سابقه
 • عضو دیوان داوری مرکز وکلای قوه قضائیه استان مازندران
 •  ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزایی، تجاری، خانواده، ارث و غیره به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی با امکان مشاوره حضوری و تلفنی با تعیین وقت قبلی
 • مشاور حقوقی

از جمله اقدامات خانم سعیده رحیمی نژاد عبارتند از:

 • متخصص در دعاوی حقوقی در زمینه ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری، اختلافات پیمانکاری، خلع ید، رفع تصرف، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، هبه، اجاره و غیره
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از فروش و انتقال مال غیر، جعل، کلاهبرداری، اختلاس، ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی، قاچاق کالا و ارز، مطالبه دیه، جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی و غیره
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث، وصیت، فرزندخواندگی و سرپرستی و غیره
 • متخصص در تنظیم قرارداد ها اعم از قرارداد بیع، اجاره، ارائه خدمات،شرکت، سرمایه گذاری، نمایندگی، پیمانکاری، توزیع، تولید، لایسنس و غیره
 • متخصص در دعاوی تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها، قراردادهای پیمانی، ورشکستگی، مطالبه چک و سفته و غیره

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با خانم سعیده رحیمی نژاد می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09113278378 – 01143275176


راضیه سعادتی

وکیل راضیه سعادتی

خانم راضیه سعادتی یکی از بهترین وکلای استان مازندران می‌باشند. نامبرده فارق التحصیل دانشکده حقوق و رتبه ۳۶ کانون وکلا دادگستری مازندران بوده است. عمده تمرکز کاری ایشان در شهر های ساحلی مازندران است که قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی ، خانواده و …. می‌نمایند.

آنچه برای وکیل وظیفه است پیگیری های مستمر پرونده های ارجاعی و کنکاش جهت رسیدن به نتیجه است که این توانمدی ها در سرکار خانم سعادتی می‌درخشد.

اقداماتی که توسط ایشان انجام می‌گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی
 • وکالت در پرونده‌های خانواده
 • وکالت در پرونده حقوقی
 • وکالت در پرونده‌های الزام به تنظیم سند رسمی
 • وکالت در پرونده‌های فسخ مبایعه نامه و ابطال سند
 • وکالت در شکواییه  های کیفری
 • وکالت در شکواییه انتقال مال غیر
 • وکیل در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت
 • وکالت در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • مشاوره حقوقی و کیفری

شماره تماس: 09115854003


سیده رقیه جسینی

سیده رقیه حسینی

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان مازندران و شهرستان نور، به انجام کلیه کارهای وکالتی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در نور شناخته شده است و به علوم حقوقی آشنا می باشد. خانم رقیه حسینی به تمامی دعاوی ها تسلط داشته و بسیار حرفه ای عمل می کند تا از دیگاه مردم، مورد رضایت قرار گیرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: استان مازندران، شهرستان نور، خیابان امام، جنب پمپ بنزین ایرانیان، طبقه ۳


مالک رستگار

مالک رستگار

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهرستان نور به کار وکالتی مشغول می باشد. ایشان در زمینه های حقوقی، ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی، طلاق و غیره تخصص و مهارت بالایی دارد و به کلیه قوانین حقوقی تسلط دارد. آقای مالک رستگار به عنوان یکی از بهترین وکیل در نور شناخته شده است و مردم از او رضایت کاملی را برای رسیدن نتایج مثبت پرونده های شان دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: استان مازندران، شهرستان نور، میدان امام، برج نور، طبقه ۴


بیت اله بالی

بیت اله بالیوکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهرستان نور مشغول به کار در امور حقوقی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در نور مشغول به کار است و خدماتی را مانند تنظیم شکواییه، مشاوره های حضوری و غیرحضوری، تنظیم لایحه دفاعیات و غیره را انجام می دهد. آقای بیت اله بالی در شهرستان نور سالهاست که به کار وکالت مشغول است و همواره در تلاش برای جلب رضایت مردم در این شهر می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: استان مازندران، شهرستان نور، نبش خیابان پاسداران، پاساژ هاشمی، طبقه اول


داریوش محمودی

داریوش محمودی

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان مشاوره حقوقی هم در شهرستان نور به فعالیت مشغول می باشد. ایشان در تلاش است تا نتایج مطلوب را برای موکلینش به همراه داشته باشد و امور حقوقی را به طور حرفه ای برای آن ها انجام دهد. آقای داریوش محمودی متخصص در دعاوی های مختلف است و سابقه ی بسیار خوبی هم در حوزه وکالتی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: استان مازندران، شهرستان نور، میدان امام، خیابان پاسداران، پاساژ هاشمی


محمدرضا نوروزی فیروز

محمدرضا نوروزی فیروز

وکیل پایه یک دادگستری در نور است و سالهاست که در استان مازندران و شهرستان نور به کلیه فعالیت های حقوقی می پردازد. ایشان تمام سعی و تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی که به او سپرده اند، می کند و همچنان حسن رضایت موکلین و مراجعین برای او بسیار مهم است. آقای محمدرضا نوروزی فیروز مشاوره های حقوقی خود را به دو روش حضوری و غیرحضوری برگزار می کند و همواره در تلاش است تا با ارائه دفاعیات قوی، نتایج بسیار خوبی را به موکلینش ارائه دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: استان مازندران، خیابان معلم، روبروی بانک کشاورزی، مجتمع حقوقی نور، طبقه ۳


منصوره حبیبی نیا

منصوره حبیبی نیا

وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان نور است و به تمامی دعاوی های حقوقی مانند ملکی، خانواده، طلاق، کیفری و غیره تسلط بسیار بالایی دارد و در این شهرستان سالهاست که به کار و تخصص در حوزه وکالت مشغول می باشد.
تخصص و مهارت:
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: استان مازندران، شهرستان نور، خیابان  امام، ایرانیان، طبقه سوم


حسین شادمان

حسین شادمان
وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهرستان نور به کار حقوقی مشغول است و در این شهرستان به کار وکالتی در زمینه های مختلف مشغول است.
تخصص و مهارت:
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: استان مازندران،


میکاییل قاسمی

میکاییل قاسمی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر نور می باشد و سالهاست که در این شهر به کار و تخصص در حوزه وکالت مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: استان مازندران،

برای انتخاب یک وکیل خوب و موفق، باید به چه نکاتی توجه کرد؟

 1. از منبع های معتبر برای تحقیقات از وکلا استفاده نمایید.
 2. تحقیقات باید قبل از انعقاد قرارداد وکالتی انجام گیرد
 3.  از دوستان و آشنایانی که قبلا از وکیل استفاده کرده اند و رضایت داشته اند، می توانید کمک بخواهید
 4. با چندین وکیل ملاقات داشته باشید و سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید
 5. از مجلات حقوقی و سایت های معتبر حقوقی، کمک بخواهید
 6. تخصص اصلی وکیل را در نظر بگیرید
 7. از سوابق وکیل انتخابی او مطمعن شوید و با او قبل از بستن قرارداد وکالتی، مشاوره داشته باشید
 8. وکیلی را انتخاب نمایید که هزینه حق الوکالتی اش با میزان بودجه ای که برای اخذ وکیل در نظر گرفته اید، همخوانی داشته باشد تا به مشکل برخورد نکنید
 9. اگر خانم یا آقا بودن وکیل برایتان مهم است و با یکی از آن ها بیشتر احساس راحتی در بیان مشکلات خود را دارید، پس این موضوع را جدی بگیرید
 10. بیان و قدرت کلامی وکیل خود را در نظر گرفته و نسبت به آن بی اهمیت نباشید
 11. اخلاقیات یک وکیل را در نظر بگیرید زیرا خلق و خوی خوب یک وکیل در هنگام کار بسیار مهم است زیرا قرار است ساعت های زیادی را با او تعامل داشته باشید و در مورد مشکلات خود با او صحبت کنید
کلام آخر

مشکلات حقوقی از گذشته تا به الان، همواره وجود داشته و به کمک وکیل این مشکلات رفع خواهد شد. اصلا مهم نیست که این مشکلات حقوقی چرا و به چه دلیل به وجود آمده اند، بلکه مهم این است که چگونه پایان می پذیرد. برای خاتمه یافتن این مشکلات به طور صحیح، نیاز است تا از یک وکیل حاذق کمک گرفت. وکیلی که سالها در حوزه وکالت مشغول به کار بوده است و به تمامی امور حقوقی و دعاوی ها، تسلط بالایی دارد.

راه های متفاوتی برای اخذ و انتخاب وکیل وجود خواهد داشت که همگی آن ها می تواند موکل را به نتایج مثبت برساند. چیزی که مهم است این است که، این راه ها باید به طور کاملا قانونی انجام شود و از افراد یا مکان های قابل اعتماد مشاوره و مشورت صورت گیرد.

انتخاب یک وکیل بسیار مهم است زیرا قرار است که ساعت ها با وکیل انتخابی خود، تعاملات داشته باشید و در مورد مشکلات حقوقی و پرونده خود، با او صحبت کنید. بنابراین نیاز به داشتن وکیلی است که با صبر و حوصله تمامی وظایف خود را انجام داده و هدف اصلی خود را، که رسیدن به موفقیت در پرونده های حقوقی است که برعهده گرفته است، بوده باشد.

با مطالعه این مقاله، بهترین وکیل در نور را خواهید شناخت. در این مقاله لیستی 10 تایی وجود دارد که همگی آن ها وکلایی هستند که در شهرستان نور به وکالت مشغول می باشند و در کار خود مهارت و تخصص بسیار بالایی دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا