وکلا

5 تا از بهترین وکیل در نارمک ⚖️【آپدیت 1402】

منطقه نارمک جزو مناطق قدیمی و البته مدرن است که در شرق تهران واقع شده است و افراد زیادی در این منطقه سکونت دارند. در هر منطقه از تهران، افراد ممکن است درگیر مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف شوند که نیاز است تا یک وکیل در همان منطقه وجود داشته باشد تا بتوان امور حقوقی را به او سپرد. در این مقاله هم می خواهیم به معرفی بهترین وکیل در نارمک تهران بپردازیم که عزیزانی که در منطقه نارمک و شرق تهران سکونت دارند و ممکن است دچار مشکلات حقوقی شوند، وکیلی را در منطقه ای که در آن سکونت دارند بنا به دسترسی راحت تر، انتخاب کرده و به او اعتماد پیدا کنند.

بنابراین با مطالعه در این مقاله به ویژگی های مختلف از یک وکیل باتجربه و حرفه ای دست پیدا خواهید کرد و برای انتخاب و اخذ یک وکیل در نارمک، شناخت بیشتری از وکلا خواهید داشت تا بعدها دچار مشکلات نشوید.

بهترین وکیل در نارمک چه وظایفی را برعهده دارد

هر وکیلی در مقابل پرونده حقوقی که از موکلش بر عهده می گیرد وظایفی دارد که باید به آن وظایف عمل کند. این وظایف در قراردادی که فی مابین وکیل و موکل انجام گرفته است، درج شده است  که باید به طور شفاف بیان شده تا مشکلاتی به وجود نیاید. بنابراین در ادامه به مهم ترین وظایف از بهترین وکیل در تهران می پردازیم:

 1.  مدارک و اسنادی که از موکلش می گیرد را حفظ کرده و امانتدار خوبی باشد
 2. تحت هیچ شرایطی به موکلش خیانت نکرده و در مقابل اعتمادی که به دارد، سواستفاده نکند
 3. ارتباط خوب و موثری را با موکلش برقرار کند به طوریکه موکل با او احساس راحتی در حین بیان مشکلاتش با جزییات داشته باشد
 4. جلسات مشاوره ای را با موکلش برگزار کرده و در جهت دانش حقوقی و مشکلات پرونده او را آگاه کند
 5. لایحه دفاعیاتی را به طور دقیق تنظیم می کند تا آن را در دادگاه ارائه دهد
 6.  همراه بودن و همپا بودن با موکل از ابتدای پرونده تا هنگام جاری شدن رای دادگاه
 7. تلاش برای به نتیجه مثبت رساندن پرونده
 8. خلق و خوی مناسب در هنگام انجام امور کاری و تعاملات با موکل
 9. مطالعه دقیق پرونده به طور کلی و جزیی
 10. تلاش برای گرفتن حق و حقوق موکل
 11. تحقیقات و رسیدگی کامل ببه مشکلات پرونده حقوقی
 12. جمع آوری اسناد و مدارکی که به شرایط موکل کمک بسیار زیادی خواهد کرد
 13. پیگیری دقیق و مداوم پرونده
 14. تمامی اسرار موکل را حفظ کرده و محرم او باشد
 15. تمامی اطلاعات حقوقی که تغییرات در آن ها اتفاق افتاده است را بداند و بروز رسانی کند
 16. حضور در تمام جلسات دادگاه حتی در صورت عدم حضور موکل
 17. پرهیز از دروغ و ریا به موکل و صداقت داشتن با او
 18. ایجاد راه حل های درست و خلاقانه در جهت پیشبرد پرونده حقوقی

اهمیت مشاوره با وکیل در نارمک قبل از قرارداد

بعد از انتخاب وکیل خود و پیش از قرارداد، توصیه می شود تا جلسه مشاوره ای را با وکیل انتخابی خود برقرار کرده و تمامی انتظاراتی که از او دارید را در آن جلسه بیان کرده و سپس او را سنجیده که آیا می تواند همان وکیل انتخابی برای پرونده تان باشد یا خیر.

بنابراین در جلسات مشاوره اولیه و قبل از قرارداد حقوقی فی مابین، می توان به خیلی از نکات مهمی در مورد وکیل دست پیدا کرد. مثلا در این جلسه مشاوره، می توانید مدارک و مجوز های لازمه وکالتش را از او بخواهید و سپس بررسی کنید، همچنین در مورد میزان مشکلات پرونده و میزان توقعی که از وکیل خود دارید در این جلسات با او صحبت کنید. در این جلسه می توان میزان حق الوکاله وکیل را با توجه به موضوع و شرایط پرونده از او پرسید و سپس تصمیم برای انتخاب او را گرفت.

قدرت بیان و کلام یک وکیل، از مهم ترین موارد و نکاتی است که یک وکیل باید داشته باشد. بنابراین در این جلسات می تواند بیان و کلام او را در نظر گرفته و تسلط او را نسبت به قوانین و قانون های حقوقی هم بسنجید.

همچنین اخلاقیات خوب یک وکیل تاثیر زیادی در نحوه ارتباط با موکل دارد. میزان صبر و حوصله وکیل تان را در نظر گرفته و وکیلی را انتخاب کنید که دارای اخلاقیات خوبی باشد تا در ادامه مسیر کاری با او به مشکل نخورید.

تمامی این حساسیت ها به این دلیل است که یک مراجعه کننده بعد از انعقاد قرارداد حقوقی با موکلش، با او تعاملات زیادی خواهد داشت و قرار است ساعت های زیادی را در مورد پرونده و شرایط کاری با او صحبت کند و زمان بگذارد. بنابراین اگر در همان مراحل اولیه انتخاب درستی صورت نگیرد، موکل دچار ضرر و زیان هایی ناشی از اخذ وکیل می شود و تمام زمانی که در این مسیر گذاشته تلف خواهد شد.

پس این جلسه، جزو جلسات بسیار مهمی است که باید در نظر گرفته شود زیرا در این جلسات می توان به خوبی با وکیلی که قرار است او را انتخاب کنید آشنا شده و سپس به او اعتماد کنید. برخی از وکلا، بابت جلسات مشاوره هزینه ای را دریافت می کنند و برخی از آن ها به طور رایگان این جلسات را در اختیار مراجعین قرار می دهند. بنابراین قبل از قرار ملاقات با وکیل، از میزان هزینه جلسات مشاوره مطلع شده و سپس قرار ملاقات با وکیل را انجام دهید.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

 مهدیه صفایی

مهدیه صفایی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است که در شرق تهران و در منطقه نارمک مشغول به کلیه فعالیت های حقوقی در زمینه های مختلف می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در نارمک انتخاب گردیده است و سابقه بسیار بالایی در حوزه وکالتی دارد. خانم مهذیه صفایی در زمینه های خانواده، طلاق، ملکی، تجاری، مالی، کیفری و غیره به فعالیت تخصصی مشغول می باشد و مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی را به موکلین و مراجعینش ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری
 • 9 سال سوابق و تخصص کار وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09092301705

آدرس: تهران، نارمک، خیابان گلستان، پایین تر از میدان هلال احمر، کوچه شهید عالم نجف آبادی، پلاک 6، واحد 1

شیما زندجو

شیما زندجو

به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تهران مشغول به کار است و دارای سوابق کاری درخشانی در زمینه امور حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در نارمک تهران معرفی گردیده است و دارای نمونه پرونده های موفق زیادی هم نیز می باشد. خانم شیما زندجو انواع مشاوره های حقوقی و تخصصی را به افراد حقیقی و حقوقی ارائه می دهد و بهترین راهکارها را برای آنان دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کاری حرفه ای وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122088738

آدرس : تهران، نارمک، خیابان آیت، پایین تر از میدان نبوت، بین خیابان چمن غربی و خیابان شهید قاسم زاده، پلاک 350، ساختمان اسپیدار، طبقه 5، واحد 14

سولماز ناصری

سولماز ناصری

وکیل پایه یک دادگستری در شرق تهران است و در منطقه نارمک تهران به امور حقوقی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در نارمک معرفی گردیده است و تمام سعی و تلاشش در راستای به ثمر رساندن پرونده های حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یک وکیلی با صداقت همراه با خلق و خوی خوب در هنگام ارتباط و تعامل با مردم است و همین موضوع سبب شده است تا به او اعتماد و اطمینان کافی داشته باشند و پرونده های حقوقی شان را به او بسپارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢۴٣۴٢٢۶٩

آدرس: تهران، نارمک، خیابان ۴۶ متری شهید ثانی، تقاطع شهید غیاثی پور، لاین کندرو شرقی، پلاک ۵٩٨، طبقه اول

ژوزف امیریان

ژوزف امیریان

وکیل پایه یک دادگستری است و در منطقه نارمک که در شرق تهران واقع شده است به کار وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در نارمک انتخاب گردیده است و مورد اعتماد کامل مردم و مراجعینش نیز می باشد. آقای ژوزف امیریان بهترین و کاربردی ترین مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به افرادی که دچار مشکلات حقوقی هستند می دهد و به آن ها کمک می کند تابا سرعت بیشتری مشکلاتشان را رفع کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٣۵٩٧٩٠٢

آدرس : تهران، نارمک، خیابان افشاری، کوچه یوسف شعار، پلاک ١٧، واحد ١

محسن سخایی

محسن سخایی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و در منطقه نارمک تهران به فعالیت تخصصی وکالتی مشغول می باشد. ایشان تسلط و تمرکز کافی را به قوانین و مقررات حقوقی دارد و در زمینه های مختلف وکالتی از جمله کیفری، ملکی، مالی، تجاری، خانواده، ثبتی و غیره فعالیت دارد. آقای محسن سخایی به عنوان یکی از بهترین وکیل در نارمک انتخاب گردیده است و موجب رضایت مردم و موکلینش قرار گرفته است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٣٠٨۶٩٣۶

آدرس : تهران، نارمک، بزرگراه رسالت، خیابان دردشت، پلاک ۵٠٠، طبقه دو

اهمیت اخذ یک وکیل خوب در پرونده های حقوقی

کلیه دعاوی ها شامل کیفری، خانواده، طلاق، ملکی، ثبتی و غیره می باشد که ممکن است هرکسی با این مشکلات روبرو شده و دچار استرس و اضطراب شود. بنابراین در خلی از مواقع اخذ یک وکیل، مطمعن ترین و بهترین راهی است باید در نظر گرفت. اخذ یک وکیل خوب و حرفه ای، دارای مزیت های بسیار زیادی برای مراجعه کننده ای است که دچار مشکلات حقوقی شده است. یکی از مهم ترین مزایا، احساس آرامش و اطمینان خاطر موکل است، وقتی که کلیه امور حقوقی اش را به وکیلش می سپارد و مطمعن است که وکیل با توجه به مهارت و تخصصی که در این راستا دارد، بهترین مسیر را در جهت به نتیجه درست رساندن پرونده حقوقی انتخاب می کند.

یک وکیل خوب و حرفه ای، به تمام امور حقوقی به طور تخصصی آشنا می باشد و همچنین به مراحل کاری و اجرایی مربوط به پرونده های حقوقی در زمینه های مختلف، آگاه است و بهتر می تواند مشکلات و چالش های موجود در پرونده را مدیریت کند تا به نتایج درست و مطلوبی دست پیدا کند.

با اخذ یک وکیل خوب و متخصص، مدت زمان انجام کار یک پرونده حقوقی، کاهش پیدا می کند و وکیل با ارائه راه و روش های درست و کاربردی، مشکلات را از درست ترین روش ممکنه حل خواهد کرد و حق و حقوق موکلش را به او باز می گرداند.

به طور کلی اخذ یک وکیل خوب و متخصص، تاثیرات مثبتی را در جهت روند اجرایی و روال کاری پرونده خواهد داشت و کمک های بسیاری را به او خواهد کرد تا پرونده حقوقی به سرانجامی مثبت برسد و به نتایج عالی دست پیدا کند زیرا یک فرد عادی اطلاعات زیادی از قانون و مقررات حقوقی نداشته و نسبت به پیچیدگی ها و مشکلات یک پرونده هم آگاهی ندارد بنابراین اخذ یک وکیل خوب و متخصص در چنین شرایطی الزامی می باشد تا کلیه امور حقوقی و کاری به درستی پیش رود و در نهایت با رای مثبت دادگاه مواجه شوید.

کلام آخر

در شهر تهران، وکلای حاذقی وجود دارد که در زمینه های حقوقی مختلف به کار وکالت مشغول می باشند و تنها هدف شان، حفظ رضایت موکلین و مراجعه کنندگانشان است تا پرونده حقوقی شان به بهترین و مطلوب ترین نتیجه برسد. برای انتخاب و اخذ بهترین وکیل در نارمک تهران، راه ها و روش های بسیار زیادی وجود دارد تا بتوان یکی از حرفه ای ترین و متخصص ترین وکلا را در زمینه های مختلف حقوقی اخذ کرد.

یکی از این راه ها ، مراجعه به سایت های حقوقی و مجلات حقوقی است که در زمینه آگاهی و مسائل حقوقی و همچنین معرفی وکلا، مشغول به فعالیت هستند. سایت وکیل از ما، به معرفی تمامی وکلای خبره و متخصص در هر شهر یا منطقه ای از تهران می پردازد و با مراجعه به این سایت، می توان وکیل مورد نظر خود را با توجه به منطقه و شهری که در آن سکونت دارید انتخاب کنید و در مدت زمان کمتری، به نتایج مطلوب دست پیدا کنید.

در این مقاله، به لیستی از بهترین وکیل در نارمک پرداخته ایم که همگی این وکلا، دارای مهارت بسیار زیادی در کلیه امور حقوقی هستند و بهترین راهکار ها را به مردم و موکلینشان ارائه می دهند تا در مدت زمان کمتری بتوانند آن ها را هدفشان و گرفتن حق و حقوق شان نزدیک کنند.

3.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا