وکلا

5 تا از بهترین وکیل در نجف آباد ⚖️【آپدیت 1402】

برای جستجوی یک وکیل خوب، نیاز به زمان است تا یک فرد با حوصله و بدون استرس، بتواند بهترین وکیل در نجف آباد را پیدا کند. شاید انتخاب یک وکیل خوب، قدری زمانبر باشد ولی مهم این است که مراجعه کننده انتخاب خوبی خواهد داشت.

برای پرونده حقوقی در شهر نجف آباد، نیاز است تا یک وکیل خوب و با تجربه را جستجو کنیم که دارای سوابق کاری بسیار خوب باشد و دارای نمونه پرونده های موفق بسیار زیادی بوده باشد. در این شرایط است که می توان به وکیل انتخابی، اعتماد کرده و سپس پرونده حقوقی خود را به او واگذار کرد.

همچنین برای انتخاب یک وکیل خوب و شایسته، نیاز است تا تحقیقاتی را در مورد وکلا انجام دهید. بهتر است تا این تحقیقات از منابع معتبر باشد تا بهتر بتوان تصمیم گرفت و وکیل مورد نظر را اخذ کرد. در این مقاله به بررسی بهترین وکیل در نجف آباد پرداخته ایم تا از آن ها شناخت کافی را پیدا کرده و با توجه به تخصص و مهارتی که دارند، بتوانید یکی از آن ها را برای پرونده حقوقی تان انتخاب نمایید.

بهترین وکیل در نجف آباد چه کسی است؟

برای پاسخ به این سوال که چگونه می توان بهترین وکیل در نجف آباد را شناخت، می توان گفت که یک وکیل خوب در شهر نجف آباد، مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع است و مردم از او شناخت کامل دارند و دارای سوابق درخشان و بسیار خوب وکالتی است.

در واقع یک وکیل خوب در نجف آباد، پرونده های زیادی را با موفقیت انجام داده و به ثبت رسانیده است و دارای کارنامه وکالتی بسیار خوبی می باشد. همچنین دارای تجربیات بسیار خوب وکالتی می باشد که این تجربیات سبب می شود تا بهتر بتواند راهکار ها و روش های بسیار خوبی را به موکلین و مراجعینش در جهت کمک به آن ها ارائه دهد.

یهترین وکیل در نجف آباد، به مراحل کاری پرونده های حقوقی، آشنا می باشد و در تلاش است تا رضایت موکلینش را جلب کند و پرونده های حقوقی را که بر عهده گرفته است را با موفقیت روبرو کند.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

اکبر داوری نجف آبادی

اکبر داوری نجف آبادی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در استان اصفهان و شهرستان نجف آباد مشغول به انجام کار و حرفه وکالت می باشد. ایشان دارای سوابق بسیار خوب وکالتی و همچنین دارای سوابق درخشانی در کلیه دعاوی های حقوقی می باشد. آقای اکبر داوری نجف آبادی به مدت 5 سال هم مدرس دانشگاه بوده است و همچنین به عنوان یکی از بهترین وکیل در نجف آباد مشغول به کار و تلاش برای رضایت مردم در امور حقوقی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال تخصص و مهارت بالای وکالت
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۳۱۲۹۷۵

آدرس: اصفهان، نجف آباد، خیابان امام، ابتدای خیابان ۲۲ بهمن جنوبی

حسن منتظری نجف آبادی

حسن منتظری نجف آبادی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان است و چندین سال است که در شهر نجف آباد به کار وکالت می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در نجف آباد شناخته و معرفی شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد. آقای حسن منتظری نجف آبادی در زمینه دعاوی های ملکی، مالی، تجاری، ثبتی، طلاق، خانواده و غیره به فعالیت مشغول است و به تمامی این دعاوی ها تخصص داشته و می توان کمک های بسیاری به مردم داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال تخصص در زمینه حقوق
 • کارشناسی حقوق
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09138714172

آدرس: اصفهان، نجف آباد، خیابان امام شرقی، ابتدای خیابان 22 بهمن جنوبی، نرسیده به کوچه شهید بابک سرمدی، پلاک 44

سید محمد کافی موسویان

سید محمد کافی موسویان

وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان نجف آباد است و به کلیه دعاوی های حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل نجف آباد معرفی شده است و به امور حقوقی هم تسلط بسیار بالایی دارد. آقای سید محمد کافی موسویان مدرس دانشگاه به مدت 4 سال است و دارای سوابق بسیار خوب و درخشانی در حوزه های مختلف وکالت است و مشاوره های بسیار خوب و مفیدی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال تخصص در زمینه وکالت
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133333364

آدرس: اصفهان، نجف آباد، خیابان امام شرقی، نرسیده به پاساژ کوروش، مجتمع پرشیا، طبقه دوم، واحد 10

افسانه هاشمی

افسانه هاشمی

وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان نجف آباد در استان اصفهان است و در زمینه های مختلف حقوقی به وکالت می پردازد. ایشان نمونه پرونده های موفقی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است و مردم به او اعتماد کافی دارند. خانم افسانه هاشمی راهکار ها و روش های بسیار خوبی را به موکلینش در جهت رفع مشکلات حقوقی آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال تخصص در امور حقوقی
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09134757820

آدرس: اصفهان، نجف آباد، چهارراه شهرداری، جنب بانک ملی مرکزی، مجتمع نخل، طبقه دوم

رسول‌ انتشاری‌ نجف‌ آبادی‌

رسول_ انتشاری_ نجف_ آبادی_

وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان نجف آباد است و سالهاست که در این شهر مشغول به امور وکالتی است. ایشان در دعاوی های ملکی، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره تخصص داشته و به عنوان یکی از بهترین وکیل در نجف آباد معرفی گردیده است. آقای رسول انتشاری نجف آبادی بسیار با صداقت است و ارتباط بسیار خوبی با موکلینش دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132332814

آدرس: اصفهان، نجف آباد، خیابان شیخ بهایی جنوبی، خیابان دلگشا اول، شهید نساج، بن بست شهید مهدیه

چگونه یک وکیل خبره را در شهرستان نجف آباد پیدا کنم؟

برای جستجو و واگذاری پرونده های حقوقی به یک وکیل خوب و کاربلد، نیاز به صرف زمان است که باید توسط مراجعه کننده انجام شود و در این خصوص صبر و تحمل داشته باشد. راه هایی برای پیدا کردن بهترین وکیل در نجف آباد وجود دارد که نیاز است یکی از این راه ها را انجام داده و سپس برای اخذ وکیل به کار برد.

شاید یکی از ساده ترین راهکار های برای انتخاب یک وکیل خوب و متخصص، پرس و جو از دوستان اطرافیانی است که قبلا سابقه اخذ وکیل را داشته اند و در زمینه های حقوقی، آشنایی کافی دارند. این طرافیان باید مورد اعتماد بوده باشند تا بتوان از آن ها کمک گرفت.

تحقیق از سایت های حقوقی هم می تواند مناسب ترین راهکار باشد. این سایت ها، می تواند به شما کمک کند که در مورد وکلا بیشتر بدانید و به آن ها اعتماد کنید.

همچنین کمک خواستن از مجلات حقوقی مانند وکیل از ما، به شما کمک خواهد کرد که علاوه بر افزایش دانش حقوقی در زمینه های مختلف مانند شناخت بهتر وکلا، بهترین وکلای مربوط به هر شهر را بهتر بشناسید و با توجه به سوابق کاری که دارند، آن ها را انتخاب نمایید.

یکی دیگر از راه ها برای شناخت وکلا در شهر نجف آباد، موسسه های حقوقی است که سالهاست در این خصوص فعالیت دارند و به معرفی وکلا می پردازند. در واقع شما می توانید با مراجعه به موسسه های حقوقی و با توجه به مشکلی که در پرونده حقوقی شما وجود دارد، درخواست یک وکیل با سابقه و با تجربه را داشته باشید.

توصیه می شود که در هنگام اخذ و انتخاب وکیل برای پرونده حقوقی تان، کاملا صبور بوده باشید و زمانی را برای تحقیق و پرس و جو برای انتخاب وکیل خود اختصاص دهید تا با مشکلاتی روبرو نشوید.

هزینه یک وکیل حرفه ای در نجف آباد چقدر است؟

یک وکیل با بررسی کامل پرونده مراجعه کننده و در نظر گرفتن تمام شرایط مربوط به آن، میزان حق الوکاله خود را تعیین می کند. در واقع یک وکیل میزان زحمتی را که باید برای پرونده حقوقی داشته باشد را در نظر گرفته و براساس آن، هزینه وکالتی خود را اعلام می دارد.

به طورکلی نرخ وکالتی وکلا با سایر همکاران خود، ثابت نمی باشد و متفاوت است و همانطور که گفته شد، با توجه به شرایط پرونده های حقوقی که وکلا در نظر می گیرند، نرخ وکالتی خود را تعیین می کنند. عواملی مانند سختی کار، میزان زحمت و زمان انجام کاری که برای پرونده حقوقی گذاشته می شود و عواملی نظیر مواردی که بیان شد، همگی از جمله مواردی هستند که در هزینه حق الوکاله تاثیرات قابل توجهی خواهند داشت.

یک وکیل با ارائه جلسه مشاوره و بررسی پرونده و مشکلات آن، میزان حق الوکاله خود را به مراجعه کننده اش اعلام می کند و مراجعه کننده با در نظر گرفتن بودجه خود، می توان وکیل را انتخاب و سپس قرارداد وکالتی را با او منعقد کند.

میزان دقیق حق الوکاله باید توسط وکیل در قرارداد وکالتی نوشته شود و هیچ گونه ابهامی در این خصوص وجود نداشته باشد. همچنین نوع پرداخت و شرایط پرداختی آن هم، باید در قرارداد درج شده تا در آینده مشکلی به وجود نیاید.

معمولا وکیل و موکل، طبق توافقاتی که با هم دارند، قبل از انعقاد قرارداد، به یک نتیجه کلی برای حق الوکاله رسیده و سپس توافقاتی در این خصوص انجام خواهد شد. بنابراین می توان گفت هزینه حق الوکاله ثابت نیست و توسط عواملی که در پرونده های حقوقی وجود دارد، قابل تغییر است که باید به آن توجه شود.

میزان اهمیت مشاوره با وکیل

توصیه می شود قبل از انعقاد قرارداد، چندین جلسه مشاوره با وکیل انتخابی خود داشته باشید. این جلسات مشاوره خیلی اهمیت داشته و می تواند به شما کمک های زیادی را در این خصوص داشته باشد. اهمیت مشاوره با وکیل، بدین دلیل است که شما می توانید اخلاقیات و نحوه ارتباط یک وکیل با خود را بسنجید و میزان صبر و تحمل او را در نظر بگیرید. همچنین بیان و قدرت کلامی یک وکیل دارای اهمیت بسیار زیادی است که در این جلسات می توانید به نحوه کلام و گفتار او توجه کرده و او را در نظر داشته باشید.

همچنین در این جلسات می توانید با وکیل انتخابی خود صحبت کنید و میزان انجام کار را و مشکلات موجود در پرونده را شناخته و درصد موفقیت را از وکیل انتخابی خود بپرسید.

برخی از جلسات مشاوره هزینه داشته و برخی از آن ها توسط وکلا، رایگان می باشد. بهتر است که قبل از درخواست جلسه مشاوره، از رایگان بودن یا نبودن آن مطلع شوید و سپس اقدام به برگزاری جلسات مشاوره کنید. زیرا برخی از افراد این موضوع برای شان حائز اهمیت است و حق دارند تا از آن مطلع شوند.

هزینه مشاوره  ی وکلا، متغیر است و معمولا با توجه به سوابق و تجربیاتی که وکیل دارد این هزینه ها، تعریف می شود. هزینه مشاوره ها به صورت ساعتی است و براساس میزان ساعتی که در اختیار مراجعه کننده قرار می گیرد، قیمت تعیین خواهد شد. مشاوره ها به سه صورت حضوری، آنلاین و تلفنی می باشد و براساس مشغله کاری که دارید، می توان یکی از این روش ها را برای ملاقات با وکیل انتخاب کرد. البته برخی وکلا فقط مشاوره های حضوری داشته و ترجیح می دهند تا با موکل خود به صورت حضوری مشاوره داشته باشند، بنابراین بهتر است تا از نحوه مشاوره وکیل انتخابی خود، مطلع شده و سپس با او مشاوره داشته باشید.

کلام آخر

مشکلات حقوقی ممکن است برای هر انسانی و در هر شهری به وجود آید. مشکلات حقوقی در زمینه های مختلف امکان پذیر است و ممکن است جان، مال و یا آبروی انسان در خطر باشد. اخذ یک وکیل خوب و متخصص می تواند در این شرایط به شما کمک کرده و بهترین راهکار های تخصصی را به شما ارائه دهد تا با تصمیمی درست بتوانید به رفع مشکلات حقوقی بپردازید.

وکلا مشاوره های حضوری و غیر حضوری را قبل از انعقاد قرارداد وکالتی برگزار می کنند تا از مشکلات پرونده حقوقی مراجعه کننده آگاه شوند و سپس با توجه به شرایط موجود در پرونده، حق الوکاله خود را به مراجعه کننده بیان کنند. در این شرایط، مراجعه کننده تصمیم می گیرد که با توجه به حق الوکاله وکیل، اقدام به اخذ او برای امور حقوقی خود نماید یا خیر.

برخی از مشاوره های وکلا، شامل هزینه می شود و برخی از وکلای دیگر مشاوره های حقوقی رایگان را ارائه می دهند. بنابراین اگر هزینه جلسات مشاوره برای تان اهمیت دارد، پیشنهاد می شود اول از میزان حق مشاوره اطلاع پیدا کرده و سپس قرار ملاقات را با وکیل مورد نظر بگذارید

4.8/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا