وکلا

10 تا از بهترین وکیل در خمینی شهر ⚖️【آپدیت 1402】

اخذ یک وکیل بسیار خوب و حرفه ای، بسیار در روند و اجرای درست و اصولی پرونده حقوقی تاثیر گذار خواهد بود تا بتوان به نتایج مطلوب دست پیدا کرد. پیشنهاد می کنیم تا با دقت به مطالعه این مقاله بپردازید تا بتوانید ویژگی ها و مشخصات بهترین وکیل در خمینی شهر را داشته باشید و به واسطه ی آن وکیل خود را  انتخاب کرده و کلیه امور حقوقی خود را از صفر تا صد به او بسپارید.

از آنجایی که اخذ یک وکیل بسیار مهم می باشد و از ضرورت های بسیاری برای رفع مشکلات حقوقی برخوردار است. بنابراین باید تحقیقات لازمه را انجام دهد و از منبع های معتبری برای شناخت وکلا استفاده کرد. این موضوع آنقدر اهمیت دارد که می تواند در زندگی شخصی شما تاثیرات مثبت و منفی بگذارد زیرا کسی که که درگیر پرونده های حقوقی می شود قطعا یا مال یا جان و یا آبرویش در خطر است و نیاز به کمک کسی دارد تا با استفاده از تجربیات او، مشکلاتش را حل کند. بنابراین توصیه می شود در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی، دقت و توجه لازمه را داشته باشید.

لزوم مشاوره با وکیل در خمینی شهر

توصیه می شود که قبل از اخذ و انتخاب وکیل در خمینی شهر، با چندین وکیل ملاقات حضوری داشته باشید و جلسات مشاوره را با آنان برگزار کنید. سپس این وکلا را بسنجید و با توجه به معیار های مورد نظر خود و توقعی که از وکیل خود دارید، یکی از این وکلا را انتخاب نمایید.

مزیت های برگزاری مشاوره این است که شما رفتار ها و نحوه ارتباط وکیل را در نظر گرفته و همچنین از نحوه بیان و تسلط کلامی او آگاه می شوید. شاید این موارد در لحظات اول، چندان مهم به نظر نرسد ولی همین موارد، بسیار مهم می باشد و اگر به آن اهمیت داده نشود، در آینده با وکیل انتخابی خود، با مشکل روبرو خواهید شد.

برخی از این وکلا، برای جلسات مشاوره خود، هزینه ای را دریافت می نمایند و برخی دیگر این جلسات را رایگان برگزار می کنند. بهتر است قبل از قرار ملاقات با وکیل، از رایگان یا هزینه بر بودن جلسات اطمینان حاصل نمایید و سپس اقدام کنید.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

علیرضا علیجانی

علیرضا علیجانی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در خمینی شهر به کار وکالت می پردازد. ایشان وکیلی فعال با سابقه کاری بسیار بالا می باشد و پرونده های زیادی را تاکنون به موفقیت رسانده است و بسیار توانمند در کار و امور حقوقی است. آقای علیرضا علیجانی به عنوان یکی از بهترین وکیل در خمینی شهر توسط مردم شناخته است و مردم به او اعتماد کامل دارند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال تخصص کار در وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

ساعت کاری روزهای شنبه تا چهارشنبه 5 الی 8 بعد از ظهر

شماره تماس: 0913328751903133615072

آدرس: اصفهان، خمینی شهر، خیابان امام شمالی، جنب مسجد هاشمیه، ساختمان قرض الحسنه حسنات، طبقه اول، واحد ۲

آدرس سایت: vakilbashy.ir

سید محمدعلی‌ بنی‌هاشمی‌

سید محمدعلی‌ بنی‌هاشمی‌

آقای سید محمدعلی بنی هاشمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه مکفی و درخشان به مراجعین خود مشاوره ارائه میدهد. ایشان یکی از وکلای خبره در خمینی شهر می باشد و پرونده های زیادی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه
 • حقوقی
 • کیفری
 • خانواده
 • ملکی

شماره تماس: 09132060664

آدرس دفتر: خمینی شهر، خیابان شریعتی شمالی، روبروی بانک صادرات، فرعی ۸۱

زهره بقائی

زهره بقائیوکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در خمینی شهر می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در خمینی شهر انتخاب شده است و دارای سوابق درخشان کاری وکالت است. خانم زهره بقائی به عنوان مشاور حقوقی بانک صادرات خمینی شهر فعالیت دارد و نمونه پرونده های موفقی را در کارنامه وکالتی خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سوابق کار و تخصص در زمینه حقوق
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09134023104

آدرس: اصفهان، خمینی شهر، منظریه، بلوار دانشجو، بلوار بهشت، پارک بهشت، بلوار فیض الاسلام، بعد از مشاورین املاک جام جم و یاقوت، روبروی کافه بهشت، پلاک 32

نازنین غنی فرجام

نازنین غنی فرجام

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در خمینی شهر است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در خمینی شهر شناخته و معرفی گردیده است. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی مانند ملکی، کیفری، مالی، اقتصادی، ثبتی، کیفری و غیره به فعالیت و تخصص می پردازد و موفقیت های زیادی را در خصوص دعاوی های حقوقی داشته است. خانم نازنین غنی فرجام در کار و حرفه شغلی خود بسیار موفق است و موجب رضایت موردم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه کار در امور حقوقی
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09135349143

آدرس: اصفهان، خمینی شهر، میدان نماز، بلواردانشجو، جنب کوچه فجر۳، موسسه حقوقی سپهر عدالت

ندا نجفی

ندا نجفی

وکیل پایه یک دادگستری در استان اصفهان در شهرستان خمینی شهر است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در خمینی شهر انتخاب شده است و به تمامی امور حقوقی تسلط کامل دارد. خانم ندا نجفی در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، تجاری و غیره مشغول به کار و فعالیت در شهر خمینی شهر می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09132180811

آدرس: اصفهان، خمینی شهر، خیابان بوعلی، نرسیده به میدان امام، مجتمع الماس شب، طبقه 4، واحد 10

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در اصفهان

معیار هایی برای اخذ بهترین وکیل در خمینی شهر

 • سابقه و تجربه ی یک وکیل در درجه اول، از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا  تجربیاتی که یک وکیل در طی سالیانی که مشغول به کار وکالت بوده است، سبب می شود تا با مشکلات و انواع چالش های مربوط به پرونده های حقوقی در موضوعات مختلف آگاه شود.
 • مهارت و تخصص وکیل، از جمله معیارهایی است که باید به آن اهمیت داده شود. هرچه میزان مهارت ها و تخصص یک وکیل بیشتر باشد، راه حل های مناسب تری را برای موفقیت پرونده های حقوقی ارائه می دهد.
 • کلام خوب و تسلط بالا در هنگام صحبت کردن، سبب می شود تا دفاعیات قوی از موکلش در دادگاه در مقابل قاضی داشته باشد و همه چیز را به نفع موکلش تغییر دهد.
 • صادق بودن در وکالت، از ویژگی های یک وکیل خوب و موفق است. خصوصا در حوزه وکالت که نیاز به جلب اعتماد مردم می باشد و سبب می شود تا مردم به دلیل صراحت و صداقت در کلام وکیل خود، بیشتر به او اعتماد داشته باشند.
 • خلق و خوی بسیار خوب وکیل، برای مراجعین و موکلین بسیار مهم است و همچنین نحوه برخورد و ارتباط با وکیل هم جزو مواردی است که موکلین به او اهمیت زیادی می دهند.
 • تحصیلات بالای وکیل سبب می شود تا تمامی قوانین و مقررات حقوقی را به صورت تئوری مسلط شوند و بهتر به پرونده های حقوقی رسیدگی نمایند.
 • داشتن نظم در هر کاری سبب موفقیت در آن کار خواهد شد خصوصا اگر آن کار، مربوط به حوزه وکالت باشد.

ویژگی های بهترین وکیل در خمینی شهر

هر وکیلی جهت جلب اعتماد و اطمینان مردم و مراجعه کنندگان، نیاز به داشتن ویژگی هایی دارد تا به عنوان بهترین وکیل در خمینی شهر توسط مردم انتخاب شود. یک وکیل خوب و حرفه ای در خمینی شهر اصفهان، باید دارای تجربه و مهارت کافی در دعاوی های حقوقی باشد و با توجه به تجربه ای که دارد راحت تر می تواند مشکلات را شناسایی و مدیریت نماید.

همچنین یک وکیل خوب و خبره، تلاش خود را برای افزایش مهارت های خود بالا می برد مهارت هایی نظیر علم روانشناسی، مهارت نوشتن، بیان، رفتار بدن، نحوه ارتباط و غیره که همگی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب و خبره می باشد و اگر یک وکیل تمامی این مهارت ها را داشته باشد و برای تقویت آن ها تلاش کند، پرونده های حقوقی را با موفقیت به اتمام می رساند. موکلی که پرونده حقوقی خود را به وکیل انتخابی اش می سپارد، به اعتماد کرده و تمامی مشکلات خود را برای او بازگو کرده و اسناد و مدارک اش را در اختیار وکیل قرار داده تا تمامی مراحل کاری و اجرایی پرونده حقوقی اش را انجام دهد. در این شرایط، وکیل موظف است تا امانتدار و راز دار خوبی باشد و حفظ مدارک و اسناد موکل را تا انتهای کار داشته باشد و همچنین از فاش کردن اسرار موکلش جلوگیری کند.

در شهرستان خمینی شهر، وکلای خیلی خوب و حرفه ای وجود دارد که مشغول به کار وکالتی در تمامی امور حقوقی هستند و سالها در این زمینه فعال هستند و از نظر مردم، به عنوان بهترین وکیل در خمینی شهر شناخته و معرفی شده اند. تمامی این وکلا، دارای ویژگی های نامبرده هستند و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مردم می کنند.

هزینه حق الوکاله وکیل در خمینی شهر

هزینه های وکلا در استان اصفهان، کاملا متفاوت است، خصوصا اگر وکیلی در یکی از شهرستان های استان اصفهان باشد قطعا هزینه اش نسبت به وکلایی که در استان هستند کمتر است. هزینه حق الوکاله یک وکیل در خمینی شهر، با توجه به میزان سختی پرونده، موضوع و پیچیدگی هایی که یک پرونده دارد به وجود می آید.

یک وکیل با در نظر گرفتن تمامی مواردی که در یک پرونده حقوقی وجود دارد و مشکلات احتمالی آن، حق الوکاله خود را در نظر گرفته و به آن می پردازد. در واقع چنین می توان گفت که مواردی برای در نظر گرفتن حق الوکاله ی وکلا وجود دارد که باعث افزایش یا کاهش نرخ وکالتی خواهد شد که وکیل و موکل می توانند با توافقاتی که با هم دارند نسبت به حق الوکاله تصمیماتی را بگیرند.

سپس بعد از انجام توافقات با یکدیگر، یک قرارداد وکالتی را تنظیم کرده و تمامی وظایفی که وکیل و موکل در مقابل هم دارند، به صورت واضح در آن نوشته شده و سپس توسط هر دو طرف امضا می شود. وکیل و موکل موظف است تا طبق قرارداد، به وظایف خود عمل نمایند. همچنین وکیل باید میزان حق الوکاله ای را که با موکلش توافق کرده، به صورت کاملا واضح و شفاف در قرارداد وکالتی ذکر نماید تا مشکلاتی به وجود نیاید.

برای اطلاع از قیمت حق الوکاله ی یک وکیل، نیاز است تا با یک قرار ملاقات با وکیل انتخابی خود و سپس بررسی پرونده توسط وکیل، میزان حق الوکالتی تعیین گردد. سپس موکل می تواند تصمیم بگیرد که آیا او وکیل انتخابی اش خواهد بود یا خیر.

نکته ای که وجود دارد این است که بالا بودن حق الوکاله ی برخی وکلا، نمی تواند دلیلی بر خوب  بودن یک وکیل باشد. در واقع نوع شهر هم می تواند بر افزایش حق الوکاله تاثیر بگذارد. به عنوان مثال میزان حق الوکاله ی یک وکیل در تهران، قطعا با یک وکیل در شهرستان متفاوت است و همین موضوع یکی از دلایل کاهش و افزایش حق ال وکاله خواهد بود.

کلام آخر

هر شخصی بعد از مواجه شدن با مشکلات حقوقی، یک وکیل خوب و حرفه ای را اخذ کرده تا بتواند به او کمک کند. با قراردادی فی مابین که بین وکیل و موکل بسته می شود، موکل پرونده حقوقی اش را در اختیار وکیل مورد نظرش قرار داده و سپس وکیل از همان لحظه به عنوان نماینده او انتخاب شده و کلیه امور حقوقی به عهده او خواهد بود تا به بهترین شکل و با طی کردن مراحل اصولی آن را انجام دهد.

یک وکیل با آشنایی که از دادگاه ها و دادسرا ها دارد و با توجه به مراحل کاری که برای هر پرونده می شناسد، به طور اصولی می تواند تمامی این مراحل کاری را انجام داده و به موکلینش کمک کند تا روال اجرایی کار حقوقی، در مسیر درست انجام گیرد تا به موفقیت دست یابد. همین موضوع سبب کاهش استرس موکل شده و اطمینان دارد که وکیلش از تجربیات و مهارت خوبی در این خصوص برخوردار است و کمک شایانی به او خواهد کرد. با انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای، میزان موفقیت در پرونده بالا خواهد رفت و موکل دچار ضرر و زیان ناشی از ناآگاهی در مورد مسائل حقوقی نمی شود و زودتر می تواند به اهدافش دست پیدا کند.

در این مقاله به بررسی بهترین وکیل در خمینی شهر می پردازیم تا افرادی که در این منطقه زندگی می کنند، با مطالعه در این مقاله به شناخت وکلا دست پیدا کرده و سپس وکیل خود را با توجه به توقعات و انتظاری که از او دارند انتخاب کنند.

3.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا