وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در جردن ⚖️【آپدیت 1403】

انتخاب بهترین وکیل در جردن، از موارد مهمی است که بعد از به وجود آمدن مشکلات حقوقی که برای افرادی که در منطقه جردن تهران به وجود می آید و باید به آن توجه کرد. انتخاب یک وکیل خوب و خبره همانند یک انتخاب یک پزشک هنگام ظاهر شدن بیماری است. کسی که دچار بیماری می شود تمام سعی و تلاشش بر این است تا از یک پزشک خوب و حرفه ای در شغلش استفاده کند تا بتواند سلامتی اش را بدست آورد.

در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی در حوزه های مختلف هم باید مانند انتخاب پزشک حساسیت و توجه زیادی را به خرج داد. مهم ترین اهداف افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند، رسیدن به نتایج مطلوب و موفقیت در پرونده حقوقی در دادگاه می باشد بنابراین سعی بر این دارند تا وکلایی را انتخاب کنند که در این مسیر به آن ها کمک کرده و بهترین راه حل ها را به شما ارائه دهند.

هدف در این مقاله، معرفی 5 تا از بهترین وکیل در جردن می باشد که بتوان به سرعت این وکلا را شناخته و براساس حرفه و تخصصی که دارند آن ها را انتخاب کرد. توصیه می شود بعد از انتخاب وکلا برای پرونده حقوقی خود، پیش از بستن قرارداد، ابتدا تحقیقات کلی در مورد وکیل انتخابی خود انجام داده و سپس در نهایت او را انتخاب کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

نحوه جستجو و اخذ بهترین وکیل در جردن تهران

در شهر تهران پرونده های حقوقی زیادی در دادگاه ها وجود دارد و به دلیل جمعیت زیاد در این شهر و مناطق مختلفی که در شهر تهران برای زندگی وجود دارد، سبب شده است تا وکلای زیادی هم در مناطق مختلف تهران مشغول به کار و فعالیت در امور حقوقی شوند. منطقه جردن در تهران هم، جزو مناطقی است که جمعیت در آن زیاد است و وکیل های خبره و بسیار خوبی در این منطقه مشغول به فعالیت و تخصص می باشند.

اما تنها دغدغه ای که وجود دارد این است که چگونه می توان بهترین و حرفه ای ترین وکیل حقوقی را از بین تعداد زیادی از وکلا انتخاب کرد و شاید این یکی از بزرگترین نگرانی افرادی باشد که دچار مشکلات حقوقی می شوند. در ادامه به راه های مختلفی برای شناخت و انتخاب بهترین وکیل در جردن می پردازیم که بدون تلف شدن وقت، بهتر بتوانید وکلای مورد نظر خود را در زمینه های مختلف حقوقی انتخاب کنید.

یکی از راه های انتخاب بهترین وکیل تهران، مراجعه به موسسات حقوقی در شهر یا منطقه ای است که در آن زندگی می کنید. این موسسات اساس کارشان معرفی وکلای خبره و حرفه ای در کلیه امور های مختلف حقوقی است. در واقع تعداد زیادی وکلا در این موسسات حقوقی مشغول به کار هستند و به مردم معرفی می شوند تا بتوانند خدمات حقوقی را به آنان ارائه دهند. البته نکته ای که وجود دارد این است که باید به موسسات حقوقی معتبری مراجعه کرد که معتبر بوده و دارای مجوز باشند، پس قبل از مراجعه به این موسسات، تحقیقات لازمه را انجام دهید.

یکی دیگر از راه های آسان و قابل اعتماد، مراجعه به سایت های حقوقی و مجلات حقوقی است که در موتورهای جستجو به راحتی می توان آن ها را جستجو کرد و سپس در مورد وکلای شهر ها و مناطق مختلف ایران، اطلاعات بدست آورد، همچنین این سایت ها و مجلات حقوقی، اطلاعات زیادی را در مورد دانش حقوقی در اختیار کاربران قرار می دهند. سایت وکیل از ما، جزو مجلات حقوقی است و اطلاعات مفید و معتبری را در اختیار کاربران قرار داده و به آن ها کمک می کند تا در هر کجای ایران که باشند وکیل مورد نظر خود را جستجو کرده و او را انتخاب کنند.

و در نهایت برای انتخاب وکلا، راهی که دسترسی راحت تری می توان به آن داشت این است که از افراد و یا دوستان قابل اعتمادی که در این زمینه تخصص داشته و وکلا را می شناسند کمک بخواهید. مثلا برخی از این افراد قبلا سابقه اخذ وکیل را برای پرونده حقوقی خود داشته اند، بنابراین با توجه به تجربیات خود، بهتر می توانند شما را راهنمایی و به شما کمک کنند.

هزینه یک وکیل خبره در جردن

هزینه حق الوکاله هر وکیلی با وکیل دیگر متفاوت است به دلیل اینکه شغل وکالت و پذیرفتن پرونده ی حقوقی، قیمت ثابتی ندارد و معمولا عواملی مانند درجه سختی کار، میزان پیچیدگی و زمانی که یک وکیل صرف پرونده می کند را در نظر گرفته و سپس قیمت حق الوکاله خود را تعیین می کند. وکیل با در نظر گرفتن جلسه مشاوره اولیه با مراجعه کننده اش، پرونده حقوقی او را بررسی کرده و جزییات و کلیات آن را در نظر گرفته و سپس قیمت نهایی را با توجه به موارد و شرایطی که یک پرونده دارد، اعلام می دارد.

البته وکیل و موکل می توانند در مورد حق الوکاله و میزان آن، با یکدیگر توافق داشته باشند و سپس قرارداد وکالتی بین آن ها بسته شود. میزان حق الوکاله باید به صورت دقیق در قرارداد ذکر شده و سپس توسط موکل پرداخت شود.

پیام پارسا

پیام پارسا

وکیل پایه یک دادگستری در محله جردن تهران می باشد و دارای سوابق کاری بالای وکالتی و تخصص و مهارت بسیار خوبی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در جردن شناخته شده است و مشاوره های حضوری و غیرحضوری برای موکلین و مخاطبینش برگزار می کند و راهکار های بسیار مناسبی را به آن ها ارائه می دهد.

تخصص ومهارت:

 • 13 سال سابقه و تخصص در امور وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: 09122276706

آدرس: تهران، جردن، کوچه مروارید، برج سپیدار، پلاک 2، طبقه 2، واحد 7

نگین رئیسی

نگین رئیسی

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و در منطقه جردن تهران مشغول به فعالیت های حقوقی در زمینه های مختلف نیز می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در جردن توسط مردم شناخته شده است و به کلیه امور حقوقی تسلط و تمرکز بالایی دارد. خانم نگین رئیسی در دعاوی های کیفری، ملکی، مالی، تجاری، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت در شهر تهران می باشد و به عنوان مشاور حقوقی در شرکت های هلدینگ اقتصادی یاس و همچنین تعدادی بانک های خصوصی و دولتی فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • داوری بین‌المللی در موسسه حقوقی امنا
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢٢٠٣۶۴٠٢

آدرس: تهران، بلوار نلسون ماندلا ( جردن )، خیابان گلستان خیابان گیتی

 بابک خونساری

بابک خونساری

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و در منطقه جردن به فعالیت های وکالتی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در جردن توسط مردم شناخته شده است و بسیار تسلط کلامی بالایی دارد و به خوبی می تواند از موکلینش در دادگاه دفاع کند. آقای بابک خونساری در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره تخصص بالایی دارد. همچنین او در زمینه های جرائم رایانه ای و دعاوی تجارت الکترونیکی بسیار تخصص دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 886577890-021

آدرس : تهران، جردن، بالاتر از میرداماد، پلاک 3 واحد 18

 مهرداد دریاباری

مهرداد دریاباری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر تهران، منطقه جردن به فعالیت های مختلف وکالتی مشغول است. ایشان متخصص در پرونده های مالیاتی هستند و همچنین به ایرانیان مقیم خارج از کشور خدمات حقوقی ارائه می دهد و به رسیدگی و پیگیری پرونده های مختلف حقوقی می پردازد. آقای مهرداد دریاباری خدمات مشاوره حقوقی و وکالت را در زمینه های تجارت و امور تجاری را انجام می دهد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در جردن شناخته شده است.

شماره تماس: 09123050196

آدرس : تهران، جردن، قبادیان شرقی، پلاک 15، طبقه 3، واحد 12

پندار ساغری

پندار ساغری

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در جردن شناخته شده است. ایشان در دعاوی های حقوقی وکالتی مانند خانواده، کیفری، ثبتی، طلاق، ملکی و غیره مشغول به کار می باشد و پذیرش پرونده های عدالت اداری، دادگاه انقلاب و سازمان تعزیرات حکومتی را بر عهده دارد. آقای پندار ساغری وکالت ایرانیان خارج از کشور را هم نیز انجام می دهد و بهترین استرانژی ها را به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت از ایرانیان خارج از کشور
 • تنظیم قراردادهای تجاری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121062279

آدرس: تهران، خیابان گلفام، پلاک 68، طبقه همکف، واحد 4

یک وکیل خوب چه تخصص و مهارتی باید داشته باشد

 • قدرت سخنوری بالا جهت سخنرانی در دادگاه در هنگام دفاعیات از موکل خویش
 • بالا بودن قدرت تحمل و صبوری در برابر فشارهای سخت کاری وکالت
 • بالا بردن تمرکز و تسلط در انجام مراحل و امور حقوقی
 • آشنایی با دانش روانشناسی در جهت حفظ آرامش موکل
 • برقراری ارتباط موثر و خوب با موکل
 • حفظ کلیه اسرار موکل
 •  حفظ مدارک و اسناد موکل تا انتهای کار
 • بروز بودن اطلاعات وکالتی و مطالعه کتب های حقوقی مختلف و مفید
 • تخصص بالای وکالتی و تقویت مهارت های حقوقی خویش
 • تجربیات و سوابق بالا جهت اعتماد و اطمینان مردم
 • اخلاقیات خوب و خلق و خوی مناسب در هنگام تعاملات با موکلین

شرح وظایف یک وکیل خبره

بر طبق تحقیقات صورت گرفته، وکلا وظایف های مختلفی را در جهت امور کاری خویش بر عهده دارند که در ادامه به شرح وظایف بهترین وکیل در جردن می پردازیم:

 1.  حضور در تمامی جلسات دادگاه به عنوان نماینده موکل خویش
 2. پیگیری و رسیدگی به امور قید شده در وکالت نامه
 3. جمع آوری و نگهداری از  اسناد و مستندات مربوط به پرونده حقوقی برای ارائه به دادگاه و گرفتن حق موکل خود
 4. حضور و شرکت در تمامی جلسات در جهت بررسی بیشتر پرونده ها
 5. تنظیم لایحه دفاعیات قوی در جهت ارائه به دادگاه  
 6. مشاوره حقوقی به مراجعان و موکلین و راهنمایی و آگاه سازی اطلاعات حقوقی
 7. ارائه راه حل ها و راهکار های مناسب به مراجعین و موکلین جهت رفع مشکلا حقوقی موجود در پرونده
 8. تجزیه و تحلیل درست در جهت برطرف کردن مشکلات موجود در پرونده و رسیدن به نتایج مطلوب
 9. آگاهی به دانش روانشناسی در جهت ارتباط درست و صحیح با موکلین و مراجعان
 10. تقویت تمامی مهارت های لازمه که برای یک وکیل خبره و حرفه ای لازم می باشد
 11. گذراندن دوره های حقوقی و داشتن تحصیلات بالا در امور حقوق
 12. به روز رسانی اطلاعات و دانش حقوقی و به کار بردن آن ها در پرونده موکلین جهت پیشرفت بیشتر
 13. مطالعه کتب های مختلف حقوقی و بالا بردن دانش و اطلاعات حقوقی
 14. همدلی و همدردی با موکلش و انتقال آرامش به او
 15. تلاش برای گرفتن حق و حقوق موکل
 16. تلاش برای به رسیدن به نتایج دلخواه و موفقیت آمیز پرونده های حقوقی که وکیل بر عهده گرفته است
 17. توانایی بالای نوشتن و قدرت کلامی بالا در حهت دفاعیات از موکل در دادگاه
 18. رازدار و فاش نکردن تمامی اسرار موکل
 19. حفظ مدارک و اسناد موکل

کلام آخر

هر شخصی حق این را دارد تا برای مشکلات حقوقی خود از وکیلی که خود می خواهد استفاده کند. موکلین با بررسی و تحقیقات خود، وکیلی را اخذ می کنند و سپس کلیه امور حقوقی خود را به او می سپارند. باید این نکته را یادآوری کرد که با اخد وکیل، امکان موفقیت صد در صدی برای پرونده حقوقی وجود ندارد بلکه می توان با درصد بالایی به موفقیت در پرونده رسید زیرا این قاضی است که در نهایت رای نهایی دادگاه را اعلام می دارد و وکیل تنها وظیفه اش این است که تمام تلاش و کوشش خود را در جهت به موفقیت رساندن پرونده حقوقی موکلش داشته باشد تا بتواند تمامی مراحل اجرایی و اصولی کار را به درستی انجام دهد.

اخذ یک وکیل خوب و خبره در کلیه امور حقوقی، مزیت های بسیار زیادی را دارد و سبب می شود تا در مدت زمان کمتری روال کاری و اجرایی انجام شود و همچنین از ضرر و زیان های احتمالی موکل هم جلوگیری به عمل آید. یکی دیگر از مزیت های مهم اخذ وکیل، کاهش استرس و اضطراب موکل در کلیه امور حقوقی و اجرایی کار است که با اخذ وکیل می تواند در طول مسیر کاری و حقوقی، موجب آرامش خاطر در موکل شود.

با مطالعه در این مقاله، به شناخت بیشتر از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران خواهید رسید و همچنین با لیست 5 تایی از بهترین وکیل در جردن آشنا خواهید شد. این وکلا دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی نیز می باشند و تمام تلاششان را در جهت به موفقیت رساندن پرونده حقوقی موکل می کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا