وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در ایذه ⚖️【آپدیت 1403】

انتخاب بهترین وکیل در ایذه در استان خوزستان، یکی از مهم ترین مواردی است که پس از گرفتار شدن در مشکلات حقوقی، باید به آن پرداخت. با مطالعه در سایت ها و مجلات حقوقی معتبر، می توان بهترین وکیل در ایذه را شناخت و سپس به او اعتماد کرده و پرونده حقوقی را به او واگذار کرد.

هر شخصی توقعات و خواسته هایی را از وکیل خود دارد، بهتر است که قبل از انعقاد قرارداد وکالتی، چندین جلسه مشاوره را با وکیل مورد نظر خود را داشته باشید و اگر به این نتیجه رسیدید که این وکیل می تواند توقعات و خواسته های حقوقی شما را برآورده کند، او را انتخاب کرده و قرارداد وکالتی را با او ببندید.

موضوعات و مشکلات حقوقی مختلف هستند و یک وکیل پایه یک دادگستری در ایذه، می تواند به تمامی این موضوعات و دعاوی ها، دسترسی داشته و به آن ها بپردازد. اما معمولا وکلا در یک یا دو مورد از این دعاوی ها، تخصص بیشتری داشته و بهتر می توانند به آن ها رسیدگی نمایند زیرا قبلا سابقه ی انجام در این نوع پرونده ها را داشته اند پس بنابراین راحت تر می توانند به مشکلات و مسائل مربوط به آن رسیدگی داشته باشند. در ادامه به معرفی 5 تا از بهترین وکیل در ایذه می پردازیم. این وکلا دارای تخصص خوب وکالتی هستند و سالهاست که در شهر ایذه به کار در حوزه وکالت مشغول می باشند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

هزینه حق الوکاله وکیل ایذه

وکلای ایذه دارای حق الوکاله های متفاوتی هستند زیرا عواملی در پرونده های حقوقی که وکیل برعهده می گیرد، نرخ وکالتی را تعیین می کند. عواملی مانند درجه سختی کار، زمانبر بودن آن، موضوع و پیچیدگی آن و عواملی نظیر این موارد سبب می شود تا یک وکیل میزان هزینه حق الوکاله را تعیین نماید و به مراجعه کننده اش اعلام کند. اما نکته ای که وجود دارد این است که معمولا وکیل و موکل، طبق توافقاتی که با هم دارند به یک نتیجه کلی رسیده و سپس نرخ وکالتی را تعیین می کند. هزینه وکالتی در قرارداد وکالتی به صورت واضح درج می شود تا مشکلاتی در آینده به وجود نیاید.

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در اهواز

فهیمه منتهایی

فهیمه منتهایی

وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان است و در شهر ایذه به فعالیت های حقوقی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در ایذه شناخته شده است و در زمینه های حقوقی مانند ملکی، ثبتی، کیفری، طلاق، خانواده و غیره تخصص بالایی دارد. خانم فهیمه منتهایی تمام تلاش خود را برای گرفتن حق و حقوق موکلش در دادگاه می کند و هدفش جلب رضایت مردم است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123668073

آدرس: خوزستان، ایذه، فلکه اصلی، خیابان حافظ جنوبی

 

عبدالرضا مقصودی مال امیری

عبدالرضا مقصودی مال امیری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرستان ایذه است. ایشان سالهاست که در این شهر وکالت می کند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ایذه، از نگاه مردم انتخاب گردیده است. آقای عبدالرضا مقصودی مشاوره های حقوقی را برای موکلین و مراجعین خود برقرار می کند و دلسوزانه به حل امور حقوقی آن ها می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166915092

آدرس: خوزستان، ایذه، بلوار چویل، نبش کوچه مهدی

پروانه لیموچی تاراجی

پروانه لیموچی تاراجی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهرستان ایذه مشغول به کار در کلیه دعاوی های حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در ایده نزد مردم معرفی شده است و به تمامی دعاوی ها تسلط بالایی دارد. خانم پروانه لیموچی تمام تلاش خود را برای گرفتن حق موکلش می کند و دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه از آن ها دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۹۰۰۸۳۵

آدرس: استان خوزستان، ایذه، خیابان حافظ جنوبی، روبروی هلال احمر، طبقه فوقانی فروشگاه بعثت

حسین علی حاتمی

حسین علی حاتمی

وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان و شهر ایذه است. ایشان در دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی و غیره به کار وکالت می پردازد و به همه ی این دعاوی ها تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. آقای حسین علی حاتمی به عنوان یکی از بهترین وکیل در ایذه مشغول به کار است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم این شهر ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166160228

آدرس: استان خوزستان، ایذه، خیابان امام، حسینیه اعظم، مجتمع ستایش، طبقه 4

روزبه کاراوند

روزبه کاراوند

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهرستان ایذه به کار و تخصص در امور وکالت می پردازد. ایشان در دعاوی های مختلف مشغول به کار است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ایذه شناخته و معرفی شده است. آقای روزبه کاراوند بهترین خدمات حقوقی را به مردم شهرستان ایذه ارائه می دهد و مردم به او اعتماد و اطمینان کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۹۱۱۷۷۶

آدرس: استان خوزستان، ایذه، خیابان امام خمینی، جنب گاراژ محمدی، طبقه فوقانی، ابزار فروشی داودی

نکاتی مهم جهت انتخاب بهترین وکیل در ایذه

 • برای شناخت بهترین وکیل در ایذه، نیاز است تا تحقیقات لازمه را در مورد وکلایی که در این شهر وجود دارند، انجام دهید.
 • برای انتخاب وکیل در ایذه، هیچ گاه عجولانه و بدون آگاهی تصمیم نگیرید.
 • از افرادی که آگاهی کاملی در زمینه های حقوقی و شناخت وکلا دارند، کمک بخواهید.
 • با چندین وکیل ملاقات داشته باشید و سپس یکی از آن ها را که شناخت نسبی از او پیدا کرده اید را انتخاب نمایید
 • جلسات مشاوره با وکیل انتخابی خود، می تواند به شما کمک کند تا او را بیشتر بشناسید و ویژگی هایی را که یک وکیل خوب و خبره دارد را در او بیابید
 • زمان کافی و لازم را برای جستجوی یک وکیل خوب و حرفه ای در نظر بگیرید
 • از منبع های معتبر و افراد قابل اعتماد در این خصوص کمک بخواهید
 • قبل از انعقاد قرارداد وکالتی، از وکیل انتخابی خود شناخت کافی و کاملی پیدا کنید
 • متن قرارداد وکالتی را با دقت مطالعه کرده و نسبت به وظایف خود و وکیل تان، آگاهی کامل پیدا کنید
 • بودجه ای را برای انتخاب وکیل تان در نظر گرفته و براساس همان بودجه، وکیل خود را انتخاب نمایید
 • به سوابق کاری او و تخصصی که در انجام کار وکالت دارد، دقت کنید
 • از میزان پرونده های پیشین او که با موفقیت یا شکست مواجه شده است، مطلع شوید
 • اخلاقیات یک وکیل را در نظر بگیرید زیرا این موضوع یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید در نظر گرفته شود، اگرنه که در طول انجام کار دچار مشکل خواهید شد
 • هر وکیلی در یک یا دو دعاوی، تخصص بالاتری نسبت به سایر دعاوی ها دارد، پس وکیلی را انتخاب کنید که تخصص اش با موضوع شما یکی بوده باشد.
 • سن  و جنسیت وکیل، تاثیر مهمی در انجام کار حقوقی شما نخواهد داشت

وظایف اصلی بهترین وکیل در ایذه چیست؟

  1. وکیلی که بتواند با نادیده گرفتن منافع مالی، به خوبی کار موکلش را انجام داده و دلسوزانه پیگیری پرونده او را داشته باشد، مورد اعتماد و اطمینان مردم و موکلین قرار خواهد گرفت.
  2. آگاهی و تخصص به کلیه دعاوی ها و امور حقوقی را داشته باشد و به موضوعاتی مانند ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره آشنایی داشته باشد
  3. مطالعه کتب های حقوقی را داشته باشد و اطلاعات و دانش حقوقی خود را به روز نماید زیرا احتمال تغییر برخی قوانین حقوقی وجود خواهد داشت
  4. تحصیلات خود را در زمینه حقوق به سمت قابل قبولی برساند و دوره های حقوق را با موفقیت پشت سربگذارد
  5. مهارت هایی را که لازمه پیشرفت کاری اش می باشد را در اولویت قرار داده و آن ها را افزایش دهد.
  6. به تمامی وظایفی که در قرارداد وکالتی ذکر شده است، عمل کرده و نسبه به کارش تعهد و مسئولیت بالایی داشته باشد.
  7. دفاعیات بسیار خوبی را از موکلش انجام دهد و به جمع آوری مستنداتی که به شرایط موکلش کمک می کند، بپردازد.
  8. به تمامی سوالات حقوقی موکلش پاسخ دهد و او را راهنمایی کرده تا دچار ابهامات و اشتباهاتی نشود.
  9. با استفاده از راه حل های مناسب و کاربردی به پیشرفت و پیشبرد پرونده های حقوقی کمک کند
  10. همدلی و همدردی با موکلین و مراجعینی که به او مراجعه می کنند، سبب می شود تا به وکیل اعتماد بیشتری کرده و راحت تر بتوانند مشکلات خود را به او بازگو نمایند
  11. به دلیل فشار کاری زیاد در حوزه حقوق، ممکن است وکلا صبر و تحمل خودشان را از دست دهند، بنابراین بهتر است تا صبر و تحمل خود را بالا برده و اخلاق مدار باشند
  12. ارتباط خوب و موثری را با موکل خود داشته باشند
  13. از تمام تلاش و توانایی های خود برای به دست آوردن و رسیدن به نتایج مطلوب پرونده حقوقی که به او واگذار شده است، استفاده نمایند.

بهترین وکیل در ایذه کیست؟

وکلای خبره و موفق زیادی در شهر ایذه در استان خوزستان مشغول به فعالیت هستند و شناخت و انتخاب یکی از این وکلا، برای اخذ پرونده حقوقی خود، مشکل است و نیاز به بررسی و تحقیقات و همچنین شناخت کافی دارد.

بهترین وکیل در ایذه کسی است که به تمامی امور حقوقی و دعاوی ها، تخصص داشته باشد و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه دهد. برگزاری مشاوره های حضوری یا غیر حضوری توسط وکیل، می تواند به مراجعین و موکلین کمک های زیادی کرده و در مورد دانش و مسائل حقوقی مربوط به پرونده حقوقی شان، آگاه شوند.

داشتن تحصیلات خوب وکلا و گذراندن دوره های مربوط به حقوق، تاثیرات خیلی زیادی در روند درست اجرای کار داشته و سبب می شود تا به قوانین و مقررات حقوقی، تسلط بالایی پیدا کنند. همچنین داشتن سوابق کاری بالا و تجربیات خوب یک وکیل، سبب می شود تا مدیریت بهتری بر پرونده های حقوقی که برعهده گرفته است، داشته و مشکلات آن ها را به خوبی شناسایی کند زیرا وکیلی که سابقه کاری بالایی دارد، با انواع چالش ها و مشکلات پرونده ها آگاه است و به خوبی می داند که چه راه حل هایی را باید برای آن ها در نظر بگیرد.

یکی از ویژگی های بسیار خوب و مثبتی که سبب می شود یک وکیل به عنوان بهترین نزد مردم انتخاب شود، این است که بتواند پرونده های حقوقی را که برعهده گرفته است را با موفقیت انجام دهد. لازمه موفقیت یک پرونده حقوقی دفاعیات بسیار خوب از موکل در دادگاه می باشد. در واقع با بیان بسیار خوب جهت دفاعیات از موکلش در دادگاه، حتی امکان تغییر رای دادگاه به نفع موکل، توسط وکیل وجود خواهد داشت.

بنابراین نباید هیچ گاه قدرت کاری وکیل را در نظر گرفت. یک وکیل با انجام درست وظایف اش، می تواند جان، مال، آبرو و یا زندگی یک فرد را نجات دهد. از گذشته تا به الان هم، وکلای بسیار زیادی بوده اند که با کار حقوقی خود توانسته اند، زندگی افرادی را نجات دهند و به آن ها کمک کنند. بنابراین اگر تصمیم به موفقیت در پرونده حقوقی خود را دارید، توصیه می شود تا برای انتخاب و شناخت وکیل، زمان بگذارید و سپس او را انتخاب نمایید.

کلام آخر

افرادی که در شهرستان ایذه زندگی می کنند و دچار مشکلات حقوقی هستند، می توانند با مطالعه در این مقاله و شناخت بهتر وکلای این شهر، وکیل خود را انتخاب نمایند. معمولا افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند، استرس و اضطراب زیادی را تجربه کرده و نمی دانند باید چه کنند و چه راه حلی را برای حل مشکل شان داشته باشند. این استرس و اضطراب ناشی از آن است که این افراد هیچگونه تجربه و دانشی را در زمینه ی حقوق نداشته و نگران از دست رفتن حق و حقوق خود می باشند.

در این شرایط، منطقی ترین راه حل، اخذ یک وکیل خوب و حرفه ای در شهر یا منطقه ای است که در آن سکونت دارید. اما قبل از اخذ وکیل، نیاز است که شرایط و ویژگی های او را بشناسید و سپس به او اعتماد کنید.

واگذاری پرونده حقوقی به یک وکیل، به معنای واگذاری کلیه امور حقوقی که به پرونده ارتباط دارد می باشد. بنابراین از این جهت می توان به یک آسوده خاطری رسید که مشکلات حقوقی را به کسی سپرده اید که می تواند به خوبی مشکلات حقوقی شما را حل کرده و به تمامی مراحل دادگاهی آشنا باشد. به طور کلی حضور یک وکیل می تواند تاثیرات بسیار مثبتی در انجام کار شما داشته باشد و از لحاظ روحی و زمانی هم، به شما کمک خواهد کرد تا به نتایج دلخواه دست پیدا کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا