وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در هشتگرد ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله به بررسی و معرفی 5 تا از بهترین وکیل در هشتگرد می پردازیم که به امور حقوقی واقف هستند و تسلط بالایی در کلیه قوانین و دعاوی حقوقی دارند.

افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می شوند، ترجیح می دهند به وکیلی اعتماد نمایند که سوابق درخشانی داشته باشد و نمونه پرونده های موفقی را هم در کارنامه خود داشته باشد. انتخاب یک وکیل خوب باعث می شود تا امور حقوقی در زمینه های ملکی، کیفری، ثبتی، خانواده و غیره به درستی انجام شود و مراحل کاری آن به صورت قانونی قابل انجام باشد. انتخاب یک وکیل بسیار مهم است و باید به آن توجه زیادی شود. در واقع با تحقیقات درست از منابع معتبر، می توان وکیلی خبره و موفق در انجام کار وکالتی را پیدا کرد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

یک وکیل موفق چه مهارت هایی می تواند داشته باشد؟

یک وکیل جهت رشد شغلی اش، نیاز دارد تا مهارت هایی را تقویت کند که موجب پیشرفت کاری اش شود. در واقع با تقویت مهارت هایی در جهت شغل وکالت، سبب می شود تا وکیل بتواند مشکلات مختلف را در دعاوی های مختلف مدیریت نماید و چالش های مربوط به هر پرونده را شناسایی کند. مهارت هایی که می تواند برای شغل وکالت موثر باشد عبارتند از 1- مهارت کلامی که برای یک وکیل بسیار مهم و تاثیرگذار در شغلش است. 2- تسلط بر روانشناسی به دلیل ارتباط و همدلی با موکلین و مراجعینش 3- تسلط بر اصول گزارش نویسی 4- آموختن زبان بدن جهت ارتباط با دیگران 5- دانستن قوانین بین الملل و قوانین دعاوی های دیگر و غیره که همگی جزو مهارت های الزامی برای هر وکیل می باشد و سبب پیشرفت کاری خواهد شد.

وکیل هشتگرد

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در کرج کلیک نمایید[/bo

موسسه حقوقی حامی عدالت روشن

بهترین وکیل در کرج

موسسه حقوقی حامی عدالت روشن با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیتی مفید همراه با تیمی مجرب از وکلای پایه یک دادگستری و داوران قوه قضاییه می باشد که تخصص آن ها در پیگیری کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده می باشد. این موسسه با بهره گیری از وکلای باتجربه و جوان، باعث پیشرفت و پیشبرد نتایج بهتر در پرونده های حقوقی می شود. موسسه حقوقی حامی عدالت روشن برای موکلینی که نمی توانند مراجعه حضوری داشته باشند، امکان مشاوره رایگان تلفنی را فراهم کرده است و همچنین این موسسه حقوقی از لحاظ سطح علمی و حقوقی به روز می باشد به طوریکه همین موضوع سبب تمایز آن به نسبت موسسات حقوقی دیگر شده است.

شماره تماس: 09004045645

آدرس: هشتگرد،


صدیقه حضرتی

صدیقه حضرتی

وکیل پایه یک دادگستری در هشتگرد می باشد و به امور وکالتی تسلط بالایی دارد. ایشان وکیلی بااخلاق است و به امور حقوقی موکلینش، رسیدگی کرده تا پرونده های آنان را با نتایج قابل قبولی مواجه نماید. خانم صدیقه حضرتی وکیلی متخصص همراه با مهارت حقوقی بالایی است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: هشتگرد، 

حسین ذبیحی سیف

حسین ذبیحی سیف

وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز و شهرستان هشتگرد می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل هشتگرد مشغول به کار می باشد و بسیار حرفه ای در امور حقوقی عمل کرده است. آقای حسین ذبیحی سیف در دعاوی کیفری، ملکی، خانواده، طلاق و غیره فعالیت دارد و مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: هشتگرد، 

سید جواد موسوی

سید جواد موسوی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در هشتگرد مشغول به انجام کار وکالت می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل هشتگرد شناخته شده است و وکیلی با مهارت کاری بالا است. ایشان مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می کند و راهکارهای مفید را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: هشتگرد، سعید آباد،

آزاده جلایی

آزاده جلایی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در هشتگرد می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل هشتگرد شناخته شده است و خدمات حقوقی بسیار خوب و کاربردی را به مردم ارائه می دهد. خانم آزاده جلایی یکی از وکلای خوب و باتجربه در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، تجاری و غیره می باشد و تمام تلاش خود را برای موفقیت پرونده هایی که برعهده گرفته است می کند تا رضایت موکلین خود را جلب نماید.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
آدرس: هشتگرد، میدان امام خمینی(ره)، خیابان خسرو پور، مجتمع ماهان، طبقه سوم، واحد 9

یک وکیل خوب چه شاخصه هایی دارد؟

یک وکیل خوب و حرفه ای، زمانی می تواند به عنوان یک وکیل قابل اعتماد انتخاب شود که مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گیرد. در واقع یک وکیل خوب دارای شاخصه هایی است که با داشتن آن ها، تبدیل به ی وکیل خوب و متبحر خواهد شد به طوریکه موجب رضایت مردم و موکلین خواهد شد. شاخصه های مهم از یک وکیل متخصص و خوب شامل موارد ذیل می باشد:

 • دارا بودن عزت نفس و اعتماد به نفس
 • مسلط بودن به قوانین حقوقی
 • ایجاد نظم طول انجام کار
 • قدرت کلامی بالا و نفوذ کلامی خوب
 • سابقه کاری بالا
 • تخصص و مهارت در کلیه امور حقوقی
 • امانتدار در حفظ مدارک و اسناد
 • حضور در دادگاه ها و دادسرا
 • صداقت با موکل و پرهیز از دروغگویی
 •  اعتماد به نفس و عزت نفس بالا
 • راهکارهای مفید و کاربردی جهت رفع مشکلات پرونده
 • تسریع در انجام کار
 • بروز رسانی اطلاعات و دانش حقوقی
 • به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی در چارچوب قوانین
 • صراحت در گفتار و کلام
 • اخذ حق و حقوق تضییع شده موکل
 • پیگیری و رسیدگی مداوم به امور حقوقی موکل

هزینه حق الوکاله 

یکی از دغدغه های افراد پس از مواجه شدن با مشکلات حقوقی، هزینه حق الوکاله می باشد. حق الوکاله وکلا، در هر شهر و شهرستانی با توجه به عواملی، متفاوت است البته معمولا حق الوکاله وکلا در شهرستان کمتر از کلان شهر ها می باشد اما عواملی در تعیین میزان حق الوکاله وکلا تاثیر دارد مانند سختی هایی که در یک پرونده وجود دارد و یا میزان زمانی که در یک پرونده به کار برده می شود و به طول می انجامد. تمامی عوامل نامبرده شده، سبب می شود تا یک وکیل در نظر گرفته و سپس با توجه به تاین عوامل، میزان حق الوکاله را تعیین نماید. اما در نهایت موکل و وکیل با توافقاتی که با هم دارند، می توانند به یک نتیجه کلی برسند و در مورد هزینه رضایت داشته باشند.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در حق الوکاله، سوابق و تجربیات وکیل است، هرچقدر که سوابق کاری وکیل بیشتر باشد، اعتماد مردم به وکلا بیشتر شده و سبب می شود تا وکیل مبلغی را برای حق الوکاله اش با توجه به سوابق کاری اش، در نظر بگیرد.

هزینه حق الوکاله 

کلام آخر

هنگامی که با مشکلات حقوقی مواجه شدید، نیاز است وکیلی را انتخاب نمایید که تجربیات بالایی در زمینه های حقوقی داشته باشد و تلاش کند تا مراحل کاری و اجرایی حقوقی را به بهترین شکل انجام دهد. در واقع وکیلی که به کارش متعهد است، تمامی مراحل کار و امور حقوقی را در چارچوب درست و قانونی انجام می دهد. تمامی این موارد سبب می شود تا احتمال موفقیت پرونده بیشتر شود و رضایت موکلین و مراجعین هم جلب شود.

در این مقاله لیستی از بهترین وکیل در هشتگرد را خواهیم داشت که به تمامی امور حقوقی تسلط کامل داشته و بهترین و مفید ترین مشاوره ها را به مردم ارائه می دهند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا