وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در چالوس ⚖️【آپدیت 1403】

خوشبختانه امروزه وکلای متخصص و حاذقی وجود دارد که دارای تجربیات بسیار بالایی هستند و در دعاوی مختلف مشغول به فعالیت می باشند. در هر شهری از ایران که باشید، می توانید لیستی از بهترین وکلا را در سایت های معتبر پیدا کنید و کلیه امور حقوقی خود را به آن ها بسپارید. در این مقاله بهترین وکیل در چالوس را مشاهده خواهید کرد و براساس آن و موضوع پرونده خود می توانید وکیل موردنظر خود را پیدا نمایید. با مراجعه به وکیل، می توان به موفقیت بالایی در پرونده های مختلف دست پیدا کرد و زمان را سرعت بخشید. با روبرو شدن با مشکلات حقوقی دغدغه پیدا کردن وکیل هم بیشتر می شود و زمان و هزینه هم برای اخذ وکیل بسیار حائز اهمیت می باشد. سایت وکیل از ما به شما کمک می کند تا در هر شهری که باشید، وکیل خود را انتخاب نمایید و با خیالی آسوده کلیه امور حقوقی را به وکیل خود بسپارید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ویژگی های بهترین وکیل در چالوس

هر وکیلی دارای ویژگی هایی است که همان ویژگی ها، سبب می شود تا اعتماد و اطمینان مردم به او جلب شود. ویژگی های مهمی که یک وکیل باید داشته باشد این است که در وهله اول، اعتماد موکلین خود را جلب کند و رازدار و امانتدار خوبی باشد. یک وکیل باید در کار خود بسیار حرفه ای عمل کند و نیاز به مهارت آموزی دارد. هرچقدر که میزان مهارت یک وکیل در انجام امور حقوقی بیشتر باشد، در کار خود موفق تر خواهد بود.

یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل در مازندران، قدرت کلامی بالا است که یک وکیل باید آن را داشته باشد. قدرت و تسلط کلامی بالای یک وکیل برای دفاعیات از موکل خود، بسیار مهم و حائز اهمیت است و سبب می شود تا در دادگاه به منفعت موکل ختم شود. همچنین پیگیری و بررسی های به موقع وکیل، سبب پیشبرد و پیشرفت پرونده های حقوقی می شود زیرا پرونده های حقوقی، لازمه پیگیری های مداوم می باشند. به طور کلی اخذ پرونده به یک وکیل حاذق، مزایاهای زیادی را به همراه دارد و از میزان استرس و اضطراب ناشی از ناآگاهی در خصوص مشکلات پیش آمده کم می کند.

ویژگی های بهترین وکیل در چالوس

راضیه سعادتی

وکیل راضیه سعادتی

خانم راضیه سعادتی یکی از بهترین وکلای استان مازندران می‌باشند. نامبرده فارق التحصیل دانشکده حقوق و رتبه ۳۶ کانون وکلا دادگستری مازندران بوده است. عمده تمرکز کاری ایشان در شهر های ساحلی مازندران است که قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی ، خانواده و …. می‌نمایند.

آنچه برای وکیل وظیفه است پیگیری های مستمر پرونده های ارجاعی و کنکاش جهت رسیدن به نتیجه است که این توانمدی ها در سرکار خانم سعادتی می‌درخشد.

اقداماتی که توسط ایشان انجام می‌گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی
 • وکالت در پرونده‌های خانواده
 • وکالت در پرونده حقوقی
 • وکالت در پرونده‌های الزام به تنظیم سند رسمی
 • وکالت در پرونده‌های فسخ مبایعه نامه و ابطال سند
 • وکالت در شکواییه  های کیفری
 • وکالت در شکواییه انتقال مال غیر
 • وکیل در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت
 • وکالت در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • مشاوره حقوقی و کیفری

شماره تماس: 09115854003


منصوره فتاحی

 

منصوره فتاحی

وکیل پایه یک دادگستری در چالوس می باشند و دارای تجارب ارزشمند حقوقی نیز هستند. ایشان به عنوان یکی از وکلای حاذق مشغول به کار وکالت می باشد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های وکالتی می کند تا رضایت موکلین و مراجعین خود را جلب نماید. خانم منصوره قتاحی در زمینه های ملکی، خانواده، کیفری، مالی، حقوقی و غیره مشغول به کار است و تخصص بالایی در این زمینه ها دارد.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۹۵۴۹۸۵

آدرس: چالوس، خیابان ۱۷ شهریور، ابتدای خیابان کوروش، مجتمع سپید، واحد ۲۳


رضا ردایی

رضا ردایی

وکیل پایه یک دادگستری در چالوس می باشد و دارای تخصص و مهارت بالایی در انواع دعاوی نیز است و بهترین خدمات مشاوره ای و حقوقی را در اختیار مردم و موکلین خود قرار می دهد. ایشان وکیلی حاذق و با اخلاق است و مشاوره های تخصصی بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد. آقای ذضا ردایی دارای بیانی شیوا و تسلط کلامی بالایی نیز است.

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09111939870

آدرس: چالوس، خیابان رادیو دریا، کوچه مه مهر، پلاک 25


یوسف خرم فرهادی

یوسف خرم فرهادی

وکیل پایه یک دادگستری است و در چالوس به انجام کلیه امور وکالتی مشغول است. ایشان در زمینه های کیفری، مالی، تجاری، خانواده و غیره مشغول به کار می باشد و یکی از بهترین وکیل در چالوس در بین مردم شناخته شده است. آقای یوسف خرم فرهادی مشاوره های حضوری و غیرحضوری را نیز ارائه می دهد و مورد اعتماد و اطمینان مردم واقع شده است.

تخصص و مهارت: 

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره همراه: ۰۹۱۱۱۹۱۴۷۰۲

آدرس: چالوس، خیابان 17 شهریور، جنب بانک مسکن، پاساژ منطقی، طبقه 2


جهانسوز شیخ الاسلامی کندلوسی

جهانسوز شیخ الاسلامی کندلوسی

وکیل پایه یک دادگستری در چالوس است و به عنوان یک وکیل و مشاور حقوقی در این شهر به فعالیت مشغول است و به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت دارد. ایشان وکیلی متعهد و با مسئولیت پذیری بالا است و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مردم به همراه دارد و پرونده های آن ها را با موفقیت همراه می سازد.

تخصص و مهارت: 

 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره همراه: ۰۹۱۱۳۹۲۹۲۳۶

آدرس: چالوس، خیابان امام، نبش بانک سپه، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ٢

وکیل و موکل، نسبت به یکدیگر چه وظایفی دارند؟

پس از اینکه مراجعه کننده، وکیل خود را انتخاب می کند، قرارداد توافقی میان وکیل و موکل انعقاد می یابد که باید تمامی موارد به طور شفاف و کامل در آن توضیح داده شود تا وظایف هر یک از آن ها مشخص شود. در آن قرارداد، تمامی وظایف و مسئولیت های وکیل و موکل ذکر شده و هردوی آن ها، به این وظایف متعهد هستند.

موکل در مقابل هزینه حق الوکاله وکیلی که اختیار کرده است براساس توافقات صورت گرفته، وظیفه دارد. درواقع باید این توافقات و میزان هزینه به طور واضح و شفاف شرح داده شود تا مشکلی به وجود نیاید، همچنین وظایف وکیل هم باید در قرارداد به طور کامل ذکر شود که موظف به انجام آن می باشد. درواقع وکیل باید تمام سعی و تلاش خود را برای به پیروزی رساندن پرونده انجام دهد و مسیر درست را در برگیرد. ارائه دفاعیات قوی و ارائه اسناد و مدارک جهت گرفتن حق و حقوق موکل، از دیگر وظایف مهم یک وکیل حاذق می باشد.

درواقع هر یک از آن ها که به وظایف خود عمل نکنند، موجب اختلال در کار حقوقی می شود و خسارت هایی را برای آن ها خواهد داشت و از طرفی هم موجب تلف شدن زمان خواهد شد.

وظایف یک وکیل حاذق چیست؟

هر وکیل دارای یکسری وظایفی است که موظف به انجام آن می باشد. یک وکیل قابل اعتمادترین برای هر موکل خواهد بود و به عنوان نماینده حقوقی هر موکل انتخاب می شود. در ادامه به مهم ترین وظایف حقوقی یک وکیل حرفه ای و حاذق می پردازیم:

 • ارائه اسناد و مدارک مهم و لازمه برای دفاع از موکل
 • سماجت های وکیل در جهت پیگیری پرونده
 • شرکت در کلیه جلسات و مذاکره ها در جهت پیشرفت اهداف
 • ارائه مشاوره های تخصصی به موکلین و مراجعین
 • دفاعیات قوی از موکل و گرفتن حق و حقوق او
 • امانتداری از کلیه رازها و مدارک و اسناد موکل
 • بالابردن مهارت ها در جهت پیشرفت پرونده
 • به روز رسانی قوانین حقوقی

وظایف یک وکیل حاذق چیست؟

کلام آخر

هر شخصی پس از درگیر شدن با مشکلات حقوقی، عاقلانه ترین راه ممکن را انجام می دهد. انجام دادن بهترین راه، اخذ و اختیار کردن بهترین وکیل در چالوس می باشد که باید با بررسی و تحقیقات جامع و کامل از سایت های حقوقی معتبر که مجله محور هم می باشند، انجام شود و یا می توان با پرس جوهایی از اطرافیان قابل اعتماد و اشخاصی که از پیش سابقه اخذ وکیل را داشته اند، انجام داد. نکته ای که مهم می باشد این است که انتخاب وکیل در هر دعاوی، نباید به طور عجولانه انجام پذیرد و باید با دقت و بررسی لازم و سپس با توجه به موضوع پرونده و مشکل، وکیل اختیار کرد.

وکیل می تواند راهکارهای اصولی و کاربردی را به مراجعین و موکلینش ارائه دهد و براساس مشکل و شرایط پرونده، به آن ها کمک نماید. همچنین به دلیل اینکه وکیل، آشنایی کاملی با مراحل دادگاه و دادسرا دارد، کمک های بسیار زیادی را برای موکلین خود خواهد داشت. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل در چالوس پرداخته ایم و به مهارت و تخصص آن ها پرداخته ایم تا براساس سوابق و تخصص هر یک از آن ها، بتوان انتخابی درست را داشت و احتمال ضرر و زیان را پایین آورد.

4.5/5 - (18 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا