وکلا

5 تا از ✔️ بهترین وکیل در بجنورد ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله به معرفی 5 تا از بهترین وکیل در بجنورد پرداخته ایم تا افرادی که در شهر بجنورد با مشکلات حقوقی روبرو می شوند بتوانند با مطالعه در این مقاله، وکیل مورد نظر خود را پیدا کرده و پرونده حقوقی خود را به او بسپارند. وکلایی که در این مقاله معرفی شده اند دارای تخصص و مهارت بالایی در زمینه های مختلف حقوقی هستند و سالها در امور حقوقی به کار وکالت پرداخته اند.

از آنجایی که شغل وکالت جزو مشاغلی است که از گذشته وجود داشته است، پس یک فرد در هنگام مشکلات حقوقی می تواند یک فرد را به عنوان نماینده حقوقی خود انتخاب کرده تا در دادگاه ها به جای او به کلیه امور پرداخته و از او دفاع کند. این فرد باید متخصص و خبره باشد و تحصیلات و دوره های حقوقی را با موفقیت گذرانده باشد تا به عنوان وکیل پایه یک دادگستری انتخاب شود و بتواند به فعالیت در سایر امور حقوقی بپردازد. سایت وکیل از ما، علاوه افزایش اطلاعات حقوقی، به معرفی وکلا در شهر های مختلف ایران پرداخته است که در هر شهری که هستید می توانید به این سایت مراجعه کرده و وکیل مورد نظر خود را در شهر خود پیدا کرده و از او شناخت پیدا کنید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل بجنورد چه کسی است؟

بهترین وکیل در بجنورد به کسی گفته می شود که به تمامی قوانین و مقررات حقوقی مسلط بوده باشد و دارای سوابق کاری بسیاری خوبی هم باشد. در واقع هرچقدر که سوابق کاری یک وکیل بیشتر بوده باشد، اعتماد و اطمینان مردم نسبت به آن وکیل بیشتر خواهد بود. مردم بجنورد معمولا به سراغ وکلایی می روند که به عنوان بهترین وکیل در بجنورد در بین مردم شناخته شده اند و محبوب و مشهور می باشند. اما به طور کلی برای انتخاب و اخذ یک وکیل برای پرونده های حقوقی بهتر است تا تحقیقات کلی و لازمه را در مورد وکیل مربوطه انجام داده و سپس امور حقوقی خود را به آن ها بسپاریم.

بهترین وکیل بجنورد

 مرتضی قاسمی

علی قاسمی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بجنورد می باشد و به کار وکالت تخصص دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در بجنورد به فعالیت پرداخته و مشاوره های حضوری و غیر حضوری مفیدی را به مردم ارائه می دهد. آقای مرتضی قاسمی وکیلی قابل اعتماد و صادق با مردم است و تلاش خود را به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی مردم می کند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سوابق کار در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: خراسان شمالی ، بجنورد، میدان شهید، نبش داروخانه آریا، طبقه اول، دفتر وکالت

 حسین نصیری

حسین نصیری

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر بجنورد به کار وکالتی می پردازد. ایشان وکیلی فعال و موفق در زمینه دعاوی های حقوقی است و تسلط کاملی به کلیه امور حقوقی دارد و به عنوان بهترین وکیل در بجنورد هم شناخته شده است. آقای حسین نصیری با ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد و به آن ها کمک های زیادی را در این خصوص می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در شهر بجنورد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: خراسان شمالی،

محمد باقر مقدسی روئین

محمد باقر مقدسی روئین

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهاست که در شهر بجنورد مشغول به کار و تخصص در امور وکالت می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، طلاق، خانواده، ثبتی و غیره تخصص بالایی دارد و بسیار توانمند در رفع مشکلات حقوقی مردم هستند. آقای محمد باقر محمدی روئین بهترین وکیل در بجنورد شناخته شده است و ارتباط بسیار خوبی با موکلینش دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در شهر بجنورد
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۷۹۵۴۰۱

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان شریعتی جنوبی، شریعتی 4 پلاک 24

علی افشار

علی افشار

وکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان شمالی می باشد و در شهرستان بجنورد به کار وکالت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در بجنورد شناخته شده است و کردم به او اعتماد و اطمینان کافی برای سپردن پرونده های حقوقی خود به او دارند. آقای علی افشار تمام تلاش خود را برای جلب رضایت موکلین خود دارد و بهترین مشاوره های حقوقی را به آن ها ارائه می دهد

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در بجنورد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۸۵۲۰۰۶

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی غربی

 زهره میر مرتضوی

زهره میر مرتضوی

وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان بجنورد است و سالهاست که در این شهر به وکالت می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در بجنورد شناخته و به مردم معرفی شده است و دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی در دعاوی های مختلف وکالتی می باشد. خانم زهره میر مرتضوی در دعاوی های ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره مهارت دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در بجنورد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان هفدهم شهریور، کوچه ی سعدی، پلاک ۳۱

مهم ترین پارامتر های بهترین وکیل در بجنورد

 1. بهترین وکیل در بجنورد به تمام قوانین و امور حقوقی مسلط است و بهتر می داند که چه موقع از تبصره ها و ماده های حقوقی باید استفاده نماید
 2. تحصیلات بالای یک وکیل در حوزه حقوق و گذراندن دوره های ضروری مربوط به حقوق، برای یک وکیل الزامی است و سبب می شود تا تمامی قوانین وکالتی و حقوقی را بهتر دانسته و تسلط کافی را نسبت به یک وکیلی که تحصیلات پایینی دارد، داشته باشد
 3. استفاده از راه و روش های نوین در جهت برطرف کردن مشکلات حقوقی در کلیه پرونده ها، به روند درست انجام کار کمک خواهد کرد و با سرعت بالاتری پرونده حقوقی انجام خواهد شد.
 4. تحلیل کردن و بررسی درست در پرونده های حقوقی، به روال انجام کار به طور اصولی کمک خواهد کرد.
 5. رسیدگی به موقع و پیگیری های مداوم در پرونده های حقوقی، از جمله وظایف مهم یک وکیل است
 6. صبوری در انجام کار خصوصا در شغل وکالت که فشار کاری در آن بیشتر است، از ویژگی های مهم بهترین وکیل در بجنورد می باشد.
 7.  بیان قوی  و کلام خوب برای یک وکیل، از پارامتر هایی است که یک وکیل باید داشته باشد، خصوصا در هنگام ارائه دفاعیات در دادگاه و در مقابل قاضی
 8. منافع موکل را حفظ کرده و حق و حقوقی را که از او، پایمال شده است را با هر روش و راهکاری، پس گیرد و به او بازگرداند.
 9. پرهیز کردن از دروغ به موکل و صداقت و صراحت را در هنگام کار به کار ببرد تا موکلش به او اعتماد داشته باشد
 10. تنها به منافع مادی و مالی خود اهمیت ندهد و دلسوزانه برای رفع مشکلات حقوقی موکلش تلاش کند
 11. سواستفاده نکردن از اعتمادی که موکل به او داشته و او را برای پرونده حقوقی خود انتخاب کرده است.
 12. امانتدار خوب برای حفظ اسناد و مدارکی که موکل به او واگذار است
 13. حفظ اسراری که به جهت موضوع  پرونده حقوقی به وکیل گفته شده و به او اعتماد شده است.
 14. اصول نظم در انجام کلیه امور وکالتی بسیار حائز اهمیت است
 15. اخلاق خوب و خوش حلقی خصوصا در هنگام ارتباط با موکل  و مراجعینی که خودشان به جهت مشکلات حقوقی که دارند دچار استرس هستند، الزامی است و باعث نتایج مثبت خواهد شد.
 16. بکارگیری دانش روانشناسی و آموختن آن در جهت ارتباط با مراجعین و موکلین
 17. حس همدلی و همدردی با موکلین و مراجعینی که دچار مشکلات حقوقی هستند و به کمک وکیل نیاز دارند
 18. ارتباط درست و موثر با مراجعه کنندگان و کمک به آن ها در جهت رفع مشکلات حقوقی
 19. استفاده از دلایل کافی و ارائه مستندات قوی که به شرایط موکل کمک کرده تا رای دادگاه به نفع او تغییر نماید
 20. در تمامی جلسات دادگاهی و دادسرا  شرکت کرده و از موکلش دفاعیات بسیار خوبی را به عمل آورد
 21. افزایش ویژگی هایی همچون اعتماد به نفس و عزت نفس که به پیشرفت در امور و شرایط کاری یک وکیل کمک خواهد کرد
 22. ارائه و برگزاری مشاوره های حضوری و غیر حضوری برای مردم شهر بجنورد که دچار مشکلات حقوقی هستند
 23. دریافت هزینه حق الوکاله معقول برای مراجعین
 24. تلاش برای رضایت مردم و موکلین به عنوان یهترین وکیل در بجنورد
 25. جلب اعتماد مردم و موکلین
 26. تخصص بالای کاری و تلاش برای افزایش مهارت هایی که به یک وکیل برای تخصص کاری اش کمک خواهد کرد
 27. سوابق درخشان کاری و به ثبت رساندن پرونده های موفق در کارنامه کاری خود
 28. در دسترس پذیر بودن در هنگامی که موکل تمایل به برقراری ارتباط و پیگیری پرونده حقوقی اش دارد
 29. تلاش برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین که به او سپرده شده است
 30. تعهد و مسئولیت بالای انجام کار خصوصا از زمانی که پرونده های حقوقی را بر عهده می گیرند

میزان هزینه حق الوکاله وکلای بجنورد

شاید یکی از مهم ترین سوالات بعد از چگونه پیدا کردن وکیل در بجنورد، میزان حق الوکاله آن ها باشد. وقتی کسی که با مشکلات حقوقی مواجه می شود، شاید یکی از نگرانی هایش میزان حق الوکاله وکلا می باشد که ممکن است از عهده آن بر نیاید. بنابراین می توان گفت که میزان حق الوکاله وکلا برای هر پرونده ی حقوقی، به موضوع و شرایط همان پرونده حقوقی بستگی دارد.

شرایط و مواردی در هر پرونده حقوقی وجود دارد که نیاز است تا وکیل به آن بپردازد و با بررسی آن، می توان میزان حق الوکاله را به موکل یا مراجعه کننده اش اعلام نماید. در این شرایط موکل یا مراجعه کننده قبل از بستن قرارداد وکالتی با وکیل اش، می توان تصمیم گرفته که آیا از عهده هزینه وکیل انتخابی خود بر می آید یا باید به جستجوی وکیل دیگری باشد.

البته برخی از افراد، ترجیحا کیفیت کار و تخصص یک وکیل برای شان مهم تر از هزینه حق الوکاله می باشد اما این موضوع جزو مواردی است که نیاز است تا مراجعه کننده یا وکیل برای آن تصمیم بگیرد. در هر صورت عواملی مانند پیچیدگی و سختی کار در یک پرونده، مدت زمان انجام پرونده حقوقی و مواردی از این قبیل، در قیمت وکالتی وکیل موثر خواهد بود.

برخی دیگر از وکلا هستند که دارای تجربیات و سوابق کاری بسیار بالایی هستند و در شهر یا منطقه خود، نام آور می باشند و همچنین دارای رزومه وکالتی قوی هستند، اعتماد به این وکلا کار بسیار آسانی است و پرونده حقوقی با درصد بالایی از موفقیت همراه خواهد شد. بنابراین این وکلا با توجه به سوابق کاری و رزومه خود، میزان حق الوکاله خود را افزایش می دهند زیرا وکیلی که سالها در کار وکالتی است و دارای تحصیلات بسیار خوبی هم در این زمینه می باشد، قطعا نسبت به یک وکیل تازه کار و مبتدی، میزان حق الوکاله اش بیشتر خواهد بود.

به عنوان مثال برخی پرونده های حقوقی را باید زمان بیشتری برای آن ها صرف کرده و دارای سختی های کاری بیشتری هستند که یک وکیل تمامی این موارد را در نظر گرفته و سپس در نهایت هزینه حق الوکاله خود را به موکلش اعلام می دارد.

میزان حق الوکاله

کلام آخر

شغل وکالت جزو مشاغلی است که دارای سختی ها و پیچیدگی هایی خاص خودش می باشد. کسی که به عنوان یک وکیل انتخاب می شود باید به تمامی دعاوی های حقوقی و قوانین مربوط به حقوق، تسلط داشته باشد تا بتواند پرونده های حقوقی را انجام داده و به موکلینش کمک کند.

براساس آمارها، افرادی که از وکلای خوب و متخصص استفاده کرده اند، در امور حقوقی و پرونده های حقوقی خود موفق تر از کسانی بوده اند که خودشان کار حقوقی خودشان را انجام داده اند. کسی که وکیلی را اختیار می کند به وکیل اعتماد کرده و کلیه امور حقوقی و اسناد و مدارک خود را به او واگذار کرده و بابت حق الوکاله ای که به او پرداخت می کند، از او می خواهد تا پرونده حقوقی را به درستی به پیش ببرد.

وظیفه وکیل در این شرایط این است که از اعتماد موکلش سواستفاده نکرده و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده حقوقی موکلش انجام دهد. اخذ یک وکیل مزیت های بسیار خوبی را برای موکلش به همراه دارد و سبب می شود تا موکلش را به شرایط خوبی از پرونده وکالتی اش برساند پس چیزی که مهم است انتخاب درست یک وکیل برای روبرو شدن با مشکلات حقوقی است تا بعد ها دچار مشکلات نشوید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا