وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در بیرجند ⚖️【آپدیت 1403】

برای جستجوی بهترین وکیل در بیرجند، نیاز به زمان است. تحقیقات و پرس و جو از منبع های معتبر و افراد قابل اطمینان، می تواند قدری زمانبر باشد ولی زمانی که برای انجام این کار می گذارید، بسیار مفید خواهد بود زیرا سبب می شود تا وکیلی خوب و خبره را انتخاب نمایید و اینکه دچار دردسر و مشکلات ناشی از بی تجربگی وکیل که ممکن است سبب ضرر و زیان هایی به شما شود، نشوید.

عجولانه تصمیم گرفتن و بی توجهی کردن به انتخاب وکیل، می تواند موجب خساراتی برای شما شود و پرونده حقوقی با شکست در دادگاه مواجه شود. بنابراین تحقیقات از وکیل، جزو اموری ضروری در انجام کارهای حقوقی است و باید به آن دقت و توجه شود تا به نتایج ارزنده ای دست پیدا کرد.

سایت وکیل از ما، با ارائه مجله های حقوقی در مورد بهترین وکلا در هر شهر از ایران، به شما کمک می کند تا وکلا را بیشتر شناخته و در مورد تجریبات کاری و شرایط کاری آن ها بیشتر بدانید. در این مقاله هم، به معرفی لیستی 5 تایی از بهترین وکیل در بیرجند پرداخته ایم تا با مطالعه و تامل، وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید و کلیه امور حقوقی و مشکلاتی که در زمینه های حقوقی دارید را، به او بسپارید و از این جهت خیالی آسوده داشته باشید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

چرا برای امور حقوقی خود به وکیل نیاز داریم؟

در پرونده های حقوقی، خصوصا پرونده هایی که دارای مشکلات بیشتری هستند و جان، مال یا آبروی انسان در خطر است، اخذ یک وکیل خوب و حرفه ای ضروری می باشد زیرا فردی که دچار مشکلات حقوقی می شود به دلیل تنش ها و استرس اضطرابی که دارد نمی تواند بر روی مشکلات حقوقی تمرکز داشته باشد و از طرفی هم دانش انجام این کار را ندارند. ولی یک وکیل، سالها دوره های حقوقی را گذرانده و تحصیلاتش در این زمینه می باشد، پس طبیعی است که به کلیه امور حقوقی و مشکلات ناشی از آن، واقف باشد.

همچنین یک وکیل طبق تجربیاتی که دارد، با روش ها و راه حل های مناسب، مسیر پرونده حقوقی را به شکل درستی به پیش می برد تمامی مراحل کاری را به طور قانونی انجام می دهد.

اگر کسی هستید که زمان انجام پرونده حقوقی تان، مهم است، توصیه می شود تا حتما وکیلی را اخذ کنید زیرا یک وکیل زمان انجام کار را به خوبی مدیریت می کند و با راهکار ها و استراتژی هایی که می دهد، زمان انجام کار را محدود می کند.

یکی دیگر از دلایل و ضرورت اخذ وکیل برای پرونده های حقوقی، گرفتن حق و حقوق موکل است. کسی که دچار مشکلات حقوقی می شود، بیشترین دغدغه اش، حق و حقوقی است که ممکن است پایمال شود که این کار، از عهده وکیل بر آمده و می تواند با ارائه دفاعیات بسیار خوب در دادگاه و در مقابل قاضی، از حق موکلش دفاع کند.

البته تمامی این موفقیت ها در پرونده های حقوقی زمانی به وجود می آید که بهترین وکیل در هر شهر یا منطقه ای انتخاب شود که به کلیه امور حقوقی تسلط و تمرکز بالایی داشته باشد.

نیاز به وکیل حقوقی

 سید حسن هاشمی

حسن هاشمی

وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان بیرجند می باشد و به کلیه دعاوی های مختلف حقوقی می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در بیرجند انتخاب گردیده است و قادر است تا بهترین دفاعیات را در دادگاه از موکلینش انجام دهد و موجب موفقیت در پرونده حقوقی آن ها شود. آقای حسن هاشمی در حرفه خود بسیار موفق است و موکلین او، رضایت بالایی را از ایشان دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه بیرجند
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۶۱۴۷۶۸

آدرس: خراسان جنوبی، بیرجند، خیابان طالقانی یک، پلاک ۱۴

 حسن طاحونه بان گیو

حسن طاحونه بان گیو

وکیل پایه یک دادگستری در شهر بیرجند است و به تمامی دعاوی های حقوقی، تسلط بسیار خوبی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در بیرجند به مردم این شهر معرفی گردیده است و مردم از او رضایت داشته و امور حقوقی خود را به او می سپارند. آقای حسن طاحونه بان به موکلین و مراجعین خود احترام بسیار زیادی گذاشته و تلاش برای رضایت آن ها را در اولویت کاری اش قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری استان خراسان جنوبی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۶۲۴۴۲۷

آدرس: خراسان جنوبی، بیرجند، بلوار شهدای عبادی، مقابل دادگستری

مرتضی روحانی مقدم

مرتضی روحانی مقدم

وکیل پایه یک دادگستری در شهر بیرجند است و در حال حاضر در این شهر به وکالت مشغول می باشد. ایشان دارای تخصص و مهارت بالایی در حوزه وکالت است و مشاوره های حضوری و غیرحضوری را برای مردم شهر بیرجند برگزار می کند و آقای مرتضی روحانی مقدم به عنوان یکی از بهترین وکیل در بیرجند مشغول به کار است و مردم از او رضایت کافی را دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۶۱۲۷۹۵

آدرس: خراسان جنوبی، بیرجند، خیابان طالقانی، نبش طالقانی ۱۱

مریم کمیلی

مریم کمیلی

وکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان جنوبی است و چندین سال است در شهر بیرجند به کار و امور وکالتی مشغول می باشد. ایشان در دعاوی های کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، ملکی و غیره مشغول است و در تمامی این دعاوی ها تخصص بسیار بالایی دارد. خانم مریم کمیلی مشاوره های حقوقی بسیار خوبی هم به موکلین و مردم شهر بیرجند ارائه می دهد و به آن ها کمک های بسیار زیادی برای رفع مشکل حقوقی شان می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۲۸۴۴۷۹

آدرس: خراسان جنوبی، بیرجند، بین طالقانی ۱۶و۱۸، طبقه اول

وظایف مهم بهترین وکیل در بیرجند چیست؟

 1. مسئولیت پذیری وکیل بیرجند به تمامی وظایف موجود که در قرارداد وکالتی به طور واضح ذکر شده است و توسط وکیل و موکل امضا شده است.
 2. ارائه مستندات مهم در دادگاه، مبنی بر بیگناهی موکل و یا برای گرفتن حق و حقوقی که از وی سلب شده است
 3. ارائه استراتژی ها و راهکار های درست و اصولی در جهت پیشبرد اهداف پرونده و به موفقیت رساندن آن
 4. ارائه جلسات مشاوره با موکل و پاسخ دهی به تمامی سوالات او در جهت مشکلات پرونده حقوقی اش
 5. افزایش دانش حقوقی و بروز رسانی آن در صورت تغییرات
 6. آموختن دانش روانشناسی در جهت کمک به موکلین و مراجعین برای ارتباط درست و موثر
 7. افزایش مهارت کلامی و نفوذ کلامی بالا در هنگام ارائه دفاعیات از موکل در دادگاه
 8. تنظیم لایحه دفاعیات قوی از موکل به طوریکه همه چیز به نفع موکل تغییر پیدا کند
 9. صبوری و تحمل بالا خصوصا در هنگام اجرای پرونده های وکالتی که گاهی ممکن است به طول انجامد
 10. خلق و خوی بسیار خوب با مراجعین و موکلین
 11. انجام کلیه امور اجرایی پرونده های حقوقی موکل در چارچوب قوانین کاری
 12. تقویت در مهارت هایی که باعث پیشرفت کاری وکیل خواهد شد
 13. گذراندن دوره های حقوقی و تحصیلات بالا که باعث تمرکز و تسلط بر قوانین حقوقی خواهد شد
 14. یک وکیل موظف است تا تمامی مراحل کاری حقوقی را در چارچوب قوانین انجام دهد و بر خلاف قوانین کاری را انجام ندهد.
 15. روراستی و صادق بودن با مراجعه کنندگان و موکلین
 16. عدم سواستفاده از اعتماد موکلینی که پرونده های حقوقی خود را به او سپرده اند
 17. پرهیز از دروغ و ریا در انجام کار وکالت
 18. حفظ اسراری که موکل به آن ها بازگو کرده است

لزوم مشاوره با وکیل در بیرجند

برای اخذ و انتخاب بهترین وکیل در بیرجند، نیاز به شناخت کافی از او می باشد. برای شناخت کافی از وکیل انتخابی خود، نیاز است تا جلسات مشاوره ای را با او داشته باشید تا بتوان ویژگی هایی که نیاز است یک وکیل داشته باشد را، در او پیدا کنید و سپس با خیالی آسوده او را انتخاب نمایید. جلسات مشاوره ای وکلا، یا به صورت رایگان و یا هزینه بر می باشد که قبل از هرگونه اقدامی و قرار ملاقات با وکیل خود، نیاز است تا در مورد میزان هزینه جلسات مشاوره ای که براساس هر یک ساعت محاسبه می شود، اطلاع پیدا کرد.

در جلسات مشاوره می توان در مورد مشکلات حقوقی پرونده خود، با وکیل خود صحبت کرد و از او بخواهید که درصد احتمالی برای موفقیت پرونده در دادگاه را به شما بیان کند. وکلا با مطالعه دقیق پرونده و بررسی چالش ها و بررسی های پرونده حقوقی مراجعه کننده، میزان زمان انجام کار و همچنین میزان حق الوکاله را به مراجعه کننده اعلام می کنند.

جلسات مشاوره با وکیل، بسیار مهم است. مراجعه کننده در این جلسات می تواند خلق و خوی وکیل را در نظر گرفته و میزان صبر و حوصله ی او را بسنجد زیرا قرار است تا شما وکیلی را اختیار کنید که ساعت ها با او گفتمان داشته باشید و ارتباط برقرار کنید، پس نیاز است که اخلاقیات او را در نظر بگیرید. همچنین در جلسات مشاوره، می توان از تجربیات و تخصص یک وکیل مطلع شد و سپس تصمیم نهایی خود را برای انعقاد قرارداد وکالتی با وکیل انتخابی خود داشته باشید. توصیه می شود با چندین وکیل، جلسه مشاوره داشته باشید و از بین آن ها، یکی را انتخاب نمایید.

هزینه ی وکالتی وکیل در بیرجند

هزینه ی وکالتی یک وکیل در بیرجند، یکی دیگر از دغدغه های افرادی است که دچار مشکلات حقوقی می شوند. این افراد با توجه به درآمد و وضعیت مالی که دارند ناچار هستند وکیل اختیار کنند. نکته ای که وجود دارد این است که وکلایی که هزینه ی بیشتری نسبت به سایر همکاران خود می گیرند، لزوما نمی تواند دلیلی بر خوب بودن آن ها باشد، مگر اینکه این وکلا دارای سوابق و آمار بالایی از موفقیت در پرونده های وکالتی باشند، در این شرایط است که به دلیل اعتماد بالای مردم به آن ها، درخواست برای این وکلا هم زیاد می شود و قطعا هزینه حق الوکاله ای آن ها هم بیشتر خواهد شد.

اما به طور کلی، هزینه ی حق الوکاله ی یک وکیل، با توجه به شرایط هایی که یک پرونده حقوقی دارد، تعیین می شود. عواملی مانند سختی و یا مدت زمانی که برای یک پرونده حقوقی در نظر گرفته می شود، میزان حق الوکاله ای هم توسط وکیل، تعیین می گردد. بنابراین می توان گفت که هزینه ی وکلا، قیمت و نرخ ثابتی ندارد و عموما براساس شرایط و مشکلات پرونده حقوقی موکل، تعیین می گردد زیرا همه پرونده های حقوقی شبیه به هم نمی باشند و موضوعات، سختی و پیچیدگی در آن ها متفاوت است که همه ی این موارد در میزان قیمت تاثیر گذار خواهد بود.

هزینه ی وکالتی وکیل در بیرجند

کلام آخر

در هر شهر و استانی، وکلای زیادی وجود دارد که مشغول به کار و فعالیت در زمینه های حقوقی هستند. اما پس از روبرو شدن با مشکلات حقوقی، نیاز است تا کسی را به عنوان وکیل انتخاب نماییم که در کار وکالتی خود بسیار خبره بوده باشد و به مراحل دادگاهی و دادسرا آشنایی کامل داشته باشد و نحوه مراحل اجرایی پرونده حقوقی را به خوبی بداند.

برای رسیدن به نتایج مثبت و مطلوب در پرونده های حقوقی، باید از بهترین وکیل در هر شهر یا استانی استفاده کرد تا بعد ها دچار پشیمانی نشویم زیرا یک وکیل به قوانین های حقوقی، آشنایی کامل دارد و می داند که چه موقع باید از آن ها استفاده نماید تا به موفقیت دست پیدا نماید. به همین دلیل است در مقاله های حقوقی، به ضرورت داشتن یک وکیل خوب و حرفه ای، تاکید می شود تا موکل دچار خساراتی در این خصوص نشود.

در این مقاله به بررسی بهترین وکیل در بیرجند پرداخته ایم و مهارت ها و تجربیات آنان را بیان کردیم. این وکلا سالها در زمینه های حقوقی مشغول به کار در شهر بیرجند بوده اند و دارای تخصص بسیار بالایی هستند. بنابراین می توان به این وکلا، اعتماد کرده و پس از تحقیقات کلی از آن ها، امور حقوقی خود را به آن ها بسپارید.

4.3/5 - (6 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا