وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در اندیمشک ⚖️【آپدیت 1403】

پس از به وجود آمدن مشکلات حقوقی در هر زمینه ای، نیاز به یک وکیل خوب و متخصص احساس می شود. افرادی که در شهر اندیمشک زندگی می کنند و با مشکلات حقوقی مواجه می شوند، باید به جستجوی بهترین وکیل در اندیمشک باشند و نسبت به این موضوع بی توجهی نداشته باشند زیرا برخی از افراد فقط یک وکیل را برای پرونده حقوقی خود اخذ می کنند و در مورد او تحقیقاتی انجام نمی دهند و سپس او را انتخاب می کنند. در صورتی که، یک وکیل باید کاربلد و حرفه ای باشد تا بتوان به رفع مشکلات حقوقی کمک کند. برخی از مشکلات حقوقی بسیار پیچیده می باشند و نیازمند زمان بسیاری هستند و نیاز به یک وکیل خوب و مجرب را دارند تا توانایی حل مشکلات حقوقی را داشته باشند.

انتخاب یک وکیل خوب همانند یک پزشک خوب است. همانطور که یک پزشک با تشخیص درست، می تواند جان بیمارش را نجات دهد، انتخاب یک وکیل خوب هم می تواند مشکلات حقوقی او را حل کند. البته در مسائل و مشکلات کیفری، جان انسان ها هم در خطر می باشد که نیاز است تا وکیل با ارائه اسناد و مدارکی معتبر به نفع موکلش، جان او را نجات دهد. هدف از ارائه این مقاله، معرفی 5 تا از بهترین وکیل در اندیمشک است تا افرادی که در این شهر زندگی می کنند، بهترین وکیل در اندیمشک را بشناسند و به او اعتماد کرده و پرونده های حقوقی خود را به او واگذار می کنند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

شاخصه های یک وکیل خبره

 • داشتن  اعتماد به نفس و عزت نفس بالا در انجام امور وکالتی
 • بیان و کلام نافذ و خوب
 • متعهد در انجام کار و به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی واگذار شده به او
 • بهره گیری از معلومات و دانش حقوقیی خود تا زمان حاصل شدن نتیجه
 • تسریع بحشیدن به کار و مراحل اجرایی
 • تسلط خوب بر تبصره ها و ماده های قانونی و استفاده به موقع از آن ها
 • حفاظت از آبرو و حیثیت موکل اش
 • اخذ حق و حقوق موکل با ارائه راه حل های کاربردی
 • پیگیر شدن پرونده حقوقی و حشور در جلسات دادگاه و دادسرا حتی در صورت نبود حضور موکل
 • امانتدار و رازدار در حین انجام کار
 • مطالعه کلی و جزیی پرونده حقوقی و تجزیه و تحلیل درست آن
 • بروز کردن اطلاعات حقوقی
 • صراحت و صداقت داشتن در گفتار و هنگام ارتباط با موکلین و مراجعین
 • پرهیز از وعده وعید های نا به جا
 • برقراری ارتباط درست و صحیح با مراجعین و موکلین

شاخصه های یک وکیل خبره

مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در اهواز

فتانه میرعالی

فتانه میرعالی

وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان  شهرستان اندیمشک است و در این شهر به کار وکالت مشغول می باشد. ایشان در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، خانواده و طلاق به کار و تخصص در حوزه وکالت مشغول است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار خوبی را برای مردم شهر اندیمشک برگزار می کند. خانم فتانه میرعالی راهکار های بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهد و به آن ها کمک های زیادی را در این خصوص می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: خوزستان ، اندیمشک، انتهای خیابان سینا، بن بست رحیمی

فرهاد جهانگیری

فرهاد جهانگیری

وکیل پایه یک دادگستری اندیمشک می باشد و سالهاست که در این شهر به عنوان وکیل و مشاور حقوقی شناخته شده است. ایشان بسیار اخلاق مدار است و در مشاوره های خود، بهترین خدمات و راهنمایی ها را به مردم ارائه می دهد تا پرونده های آنان را به نتایج مطلوب برساند. آقای فرهاد جهانگیری به عنوان یکی از بهترین وکیل در اندیمشک توسط مردم شناخته شده است و مردم به او اعتماد کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 

آدرس: اندیمشک، خیابان اسحاق روشن، نبش کوچه پناهی، پاساژ شاه آبادی، طبقه فوقانی

شهناز درویشی

شهناز درویشی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در اندیمشک شناخته و معرفی شده است. ایشان تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین خود می کند و مشاوره های بسیار مفیدی را به آن ها ارائه می دهد. خانم شهناز درویشی به تمامی دعاوی ها تسلط داشته و در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، اقتصادی، تجاری، طلاق و غیره مشغول به کار در شهر اندیمشک می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09163411063

آدرس: اندیمشک، خیابان امام، جنب بانک ملی، شعبه بازار

فرخ کردونی

فرخ کردونی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر اندیمشک سالهاست که به فعالیت های حقوقی مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اندیمشک شناخته و معرفی شده است و به دعاوی های ملکی، خانواده، ثبتی، کیفری و غیره می پردازد. آقای فرح کردونی وکیلی صادق و روراست با موکلینش است و بهترین خدمات حقوقی را به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: اندیمشک

غلامعباس حاجی پور

غلامعباس حاجی پور

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اندیمشک در استان خوزستان است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در اندیمشک شناخته و به مردم معرفی شده است. ایشان تلاش و کوشش بسیاری برای جلب رضایت مردم کرده و مفید ترین مشاوره های حقوقی را در اختیار موکلین و مراجعین خود قرار می دهد. آقای غلامعباس حاجی پور در دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، ثبتی و غیره به کار مشغول است و مورد اعتماد مردم هم واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۴۲۴۲۷۷

آدرس: اندیمشک، خیابان روشن، کوچه نوین، پلاک ۳۸۵

مطالب مشابه: جهت مشاهده 5 تا از بهترین وکیل در آبادان کلیک کنید

چگونه یک وکیل خوب در اندیمشک را پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک وکیل خوب و خبره، نیاز است وکلای شهر اندیمشک را بشناسیم و با تحقیقاتی که انجام می دهیم به یک نتایج کلی و دقیق دست پیدا کنیم. افرادی که برای اولین بار دچار مشکلات حقوقی در هر زمینه ای می شوند، استرس و اضطراب زیادی خواهند داشت و نگران این هستند که چگونه می توانند بهترین وکیل در اندیمشک را پیدا کنند و به او اعتماد داشته باشند.

برای جستجوی یک وکیل خوب و خبره در شهر اندیمشک، باید از راه و روش های قابل اعتماد کمک بگیریم و تحقیقات را از منابع های معتبر، آغاز نماییم. راه هایی زیادی هستند که می توانند وکلای خوب و برتر را به ما معرفی نمایند. یکی از این راه ها، موسسه های حقوقی است که در شهر های ایران مشغول به کار هستند. این موسسه ها، کار و فعالیت در زمینه معرفی وکلا را برعهده دارند و با توجه به شرایط و مشکلات موجود در پرونده های حقوقی مراجعین، وکیلی را به آن ها پیشنهاد می دهند که تخصص اصلی اش با موضوع پرونده حقوقی مراجعه کننده یکی بوده باشد.

مجلات حقوقی مانند وکیل از ما وجود دارند، که وکلای هر شهر را به خوبی معرفی می کنند و تجربیات و تخصص آن ها را به کاربران شرح می دهند. این مجلات حقوقی، علاوه بر معرفی وکلا، به دانش حقوقی کاربر کمک کرده زیرا مطالب حقوقی مفیدی را در اختیار کاربران قرار می دهند. همچنین برخی وکلا، دارای سایت های حقوقی هستند که در سایت خود، به طور کامل به معرفی خود پرداخته اند و سوابق کاری و نمونه پرونده های خود را هم برای مردم به اشتراک کذاشته اند، با مراجعه به سایت های وکلا، می توانید در مورد آن ها بیشتر بدانید و با نظرات و دیدگاه هایی هم که مردم در سایت می گذارند، می توان در مورد وکیل و میزان رضایت از او هم، اطلاعاتی بدست آورد زیرا مردم صادقانه ترین نظرات را به اشتراک می گذارند.

با ارائه راه و روش های گفته شده، می توان به یک نتیجه کلی رسید و با تحقیقات لازمه و درست، یک وکیل خوب و حرفه ای را برای انجام کار حقوقی خود پیدا کرد. همانطور که می دانید در اکثریت سایت ها و مجلات حقوقی به اهمیت انتخاب بهترین وکیل، پرداخته اند و مزیت های آن را هم شرح داده اند تا در آینده دچار مشکلات نشوید و پرونده حقوقی خود را با نتایج مثبت همراه کنید.

نکات مهم در انتخاب وکیل خبره

در ادامه به نکاتی مهم در مورد انتخاب بهترین وکیل در اندیمشک می پردازیم. هر شخصی که دچار مشکلات حقوقی می شود، نیاز است تا این نکات مهم را در نظر گرفته و براساس آن وکیل خود را انتخاب نمیاد تا دچار مشکل و اشتباه در پرونده های حقوقی خود نشود.

 • تحقیقات درست از منبع های معتبر را انجام داده و سپس عقد قرارداد با وکیل خود را داشته باشید
 • قرارداد وکالتی را به طور کامل مطالعه کنید و نسبت به وظایف خود و وکیل تان، آگاه شوید و سپس امضا را انجام دهید
 • از سابقه کاری وکیل باخبر شوید و نسبت به پرونده هایی که در گذشته انجام داده است، بررسی هایی را انجام دهید و میزان موفقیت و شکست را در این پرونده ها، جویا شوید
 • با توجه به موضوع پرونده حقوقی خود، وکیل خود را انتخاب نمایید که تخصص اش با مشکل و موضوع پرونده شما، همخوانی داشته باشد
 • اخلاق خوب یک وکیل، تاثیر بسیار زیادی را در نحوه برقراری موکلین و مراجعین خواهد داشت و آن ها راحت تر می توانند مشکلات خود را با او در میان بگذارند
 • برای تحقیق از وکیل انتخابی خود، از دوستان یا آشنایان قابل اعتماد، مجلات حقوقی، سایت های حقوقی و موسسات حقوقی معتبر استفاده نمایید.
 • به کلام و قدرت بیان او دقت نمایید. وکیلی که بیانی شیوا و خوب داشته باشد، دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه از موکل خود انجام می دهد.
 • داشتن ویژگی صبر و حوصله ی بالا در هر وکیلی، از ویژگی های مثبت در او به شمار می رود زیرا کار وکالتی دارای سختی خاص خودش می باشد
 • بکار بردن روش های موثر در جهت حل مشکلات در پرونده های حقوقی
 • تعهد بالا در هنگام اخذ پرونده های وکالتی
 • پیگیر پرونده های حقوقی باشد که بر عهده گرفته است. این پیگیری باید به صورت مستمر و مداوم بوده باشد

نکات مهم در انتخاب وکیل خبره

کلام آخر

داشتن یک وکیل برای هر شخصی در هنگام بروز مشکلات حقوقی، حق قانونی او می باشد. امروزه وکلای خبره زیادی از خانم تا آقا هستند که به کار وکالتی در شهر های مختلف ایران مشغول هستند و دارای تخصص و مهارت های زیادی هم می باشند. همچنین اگر نگران هزینه حق الوکاله آن ها هستید، می توان وکیلی را اخذ نمایید که نرخ وکالتی اش با درآمد شما هم خوانی داشته باشد.

اگر جزو افرادی هستید که هزینه حق الوکاله ای وکیل، برایتان حائز اهمیت است، پس پیشنهاد می شود وکیلی را انتخاب نمایید که نرخ معقول تری داشته باشد. به طور کلی نرخ و هزینه وکیل، جزیی از شرایط انتخاب او می باشد و باید به مواردی نظیر تخصص، مهارت، سوابق، اخلاقیات و مواردی دیگری که در مقاله ذکر شده است، اهمیت بدهید.

پیشنهاد می کنیم تا این مقاله را با دقت مطالعه کرده تا با شناخت کاملی از وکلا، انتخاب خوب و درستی را داشته باشید و سپس در مورد وکلای شهر اندیمشک بیشتر بدانید زیرا در این مقاله به طور کامل در مورد خصوصیات وکلا و تخصص و مهارت شان پرداخته ایم تا انتخاب راحت تری داشته باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا