وکلا

10 تا از بهترین وکیل در آمل ⚖️【آپدیت 1402】

خیلی از افراد در شهر آمل، ممکن است وقتی با مشکلات حقوقی روبرو شوند دچار سردرگمی شده و ندانند که در وهله اول باید چه کنند. بنابراین به جستجوی بهترین وکیل در آمل هستند تا تمامی امور حقوقی خود را به او بسپارند و از استرس و اضطراب ناشی از این مشکلات رها یابند.

یک وکیل خوب در شهر آمل، نسبت به وظایف خویش آگاه است و نسبت به پرونده های حقوقی موکلش، تعهد و مسئولیت داشته تا آن ها را به بهترین نحو انجام دهد. برای انتخاب یک وکیل باید وظایف و ویژگی های او را بشناسیم تا در انتخاب او دچار اشتباه نشویم. بنابراین در این مقاله تلاش کرده ایم تا کلیه وظایف وکلا و شرایطی که باید یک وکیل مجرب و متخصص داشته باشد را بیان کرده، تا نسبت به آن ها آگاه بوده و بتوانید وکیل مورد نظر خود را در شهر آمل به درستی انتخاب نمایید.

وکلای معرفی شده در این مقاله، سالهاست که به امور وکالتی در شهر آمل مشغول می باشند و به عنوان بهترین وکیل در مازندران توسط مردم شناخته شده اند و نسبت به تمامی دعاوی ها تخصص و تسلط بالایی دارند. توصیه می شود پس از انتخاب وکیل، در مورد او تحقیقات لازمه را انجام داده و سپس قرارداد وکالتی را با او ببندید.

میزان محاسبه دستمزد وکلا 

برای مطلع شدن از دستمزد وکلا، معیارهای مختلفی وجود دارد که براساس آن معیارها، می توان از میزان حق الوکاله یک وکیل اطلاع پیدا کرد. این معیار ها برای هر پرونده حقوقی متفاوت است. یک وکیل با بررسی و مطالعه پرونده های حقوقی به میزان زمان انجام کار، پیچیدگی ها و مشکلاتی که ممکن است یک پرونده داشته باشد و یا درجه سختی کار، همگی از جمله عواملی هستند که در میزان نرخ و دستمزد وکلا نقش خواهند داشت.

از آنجایی که موضوع پرونده های حقوقی متفاوت است و شرایط هر پرونده با دیگری کاملا متفاوت است، بنابراین حق الوکاله وکلا، قیمت ثابتی ندارد و باید یک پرونده حقوقی توسط یک وکیل بررسی شده و سپس میزان حق الوکاله وکیل به مراجعه کننده اش اعلام شود. سپس مراجعه کننده با توجه به حق الوکاله اعلام شده توسط وکیل، می تواند تصمیم بگیرد که وکیل مورد نظر را با این تعرفه اخذ کند یا خیر.

در نهایت وکیل و موکل به صورت توافقی، میزان حق الوکاله را تعیین کرده و سپس قرارداد وکالتی بین آن ها بسته خواهد شد.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی

خانم روجا اخلاقی وکیل پایه یک دادگستری، لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، متخصص دعاوی حقوقی، ملکی و مهاجرت، دارنده تنها تیم تخصصی در شمال کشور با تجربه چندین سال کار حقوقی (همراهی صفر تا صد شما در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده توسط متخصصین مجرب).
قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران، آمل و بابلسر وجود دارد. بگذارید تجربه ی ما راهنمای شما باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم اخلاقی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

تلفن تماس: 09111253766
تلفن دفتر: 09020656649

آدرس دفتر: مازندران، آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه ۵، واحد ۹، دفتر وکالت روجا اخلاقی

آدرس پیج اینستاگرام برای آشنایی بیشتر: @Roja.akhlaqi

آزاده ابراهیمی اسکی

آزاده ابراهیمی اسکی خانم آزاده ابراهیمی اسکی وکیل پایه یک دادگستری، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی هستند. ایشان رتبه ۱۸ کشوری آزمون وکالت سال ۸۸ بوده و موفق به کسب رتبه برتر وکالت در مازندران شدند. از دیگر سوابق وکالتی ایشان ریاست هیئت‌مدیره موسسه حقوقی و داوری دادپیشگان روشنگر آمل از سال ۱۳۹۶ تا به امروز می باشد. خانم وکیل آزاده ابراهیمی بیش از ده سال سابقه ی وکالت موفق و درخشان داشته و در حال حاضر مدیر گروه حقوقی و وکالتی در استان مازندران می باشد. گروه حقوقی ابراهیمی با پذیرش پرونده ها از مشاوره حقوقی تا عقد قرارداد و شرکت در دادگاه و تحریر دادخواست و شکوائیه تا مرحله پایانی اجرای حکم به دفاع از حق شما می پردازند. زمینه فعالیت وکیل آزاده ابراهیمی با توجه به سابقه ی کاری ایشان و رشته تحصیلی تخصصی شان دعاوی ملکی و حقوقی و خانوادگی می باشد. شرایط پرداخت حق وکاله به صورت اقساط نیز از جمله امتیازات کار با این گروه است.

تخصص و مهارت:

 • کیفری
 • خانواده
 • طلاق

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۲۷۰۹۰۱ _ ۰۱۱۴۳۲۷۵۴۰۰

آدرس: آمل خیابان امام رضا رضوان سیزده ساختمان ترنج طبقه آخر

اینستگرام: Vakil_ebrahimii

نسیم اندرز

نسیم اندرز

وکیل پایه یک دادگستری در شهر آمل است و به تمامی قوانین حقوقی تسلط کافی را دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در آمل توسط مردم شناخته شده است و با ارائه مشاوره های کاربردی و بسیار خوب، به مردم شهر آمل کمک های بسیار زیادی می کند. خانم نسیم اندرز در حوزه های مختلف وکالتی مانند خانواده، طلاق، ملکی، مالی، تجاری، کیفری و غیره تخصص و مهارت بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09111145045

آدرس: استان مازندران، آمل، خیابان نور، فرهنگشهر، فرهنگ 18

 فرشاد سلیمانی

فرشاد سلیمانی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهرستان آمل که در استان مازندران واقع می باشد، مشغول به کار وکالتی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در آمل مشغول به کار تخصصی وکالت می باشد و بسیار تمرکز بالایی در انجام کلیه پرونده های حقوقی را دارد. آقای فرشاد سلیمانی دارای سوابق کاری بسیار بالا و تجربیات بسیار خوبی در دعاوی های مختلف وکالتی است و همین موضوع سبب شده است تا مردم به او اعتماد و اطمینان کافی را داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در آمل
 • 13 سال سوابق و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09111270353

آدرس: استان مازندران، آمل، خیابان امام رضا، پاساژ محمدی، طبقه 1

 مصطفی عابدی

 مصطفی عابدی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهرستان آمل در استان مازندران مشغول به کار است. ایشان در زمینه دعاوی های متفاوتی مانند خانواده، طلاق، ملکی، مالی، تجاری و غیره تخصص داشته و سابقه موفقیت در پرونده های مختلف حقوقی را بر عهده داشته است. آقای مصطفی عابدی یکی از با تجربه ترین وکلا در شهر آمل می باشد و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مردم دارد تا بتواند مشکلات حقوقی آن ها را حل و فصل کند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سوابق در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09119214035

آدرس: استان مازندران، آمل، بندرگز، خیابان آمل، روبروی بانک تجارت، ساختمان معقولی، طبقه یک

بهترین وکیل در آمل چه ویژگی‌ هایی را دارد؟

 • تسلط بر همه قوانین و مقررات حقوقی و افزایش اطلاعات حقوقی  و بروز رسانی آن ها
 • سوابق خوب و درخشان و موفقیت در تمامی پرونده های حقوقی که وکیل بر عهده گرفته است
 • تحلیل های درست جهت شناخت و رفع مشکلات حقوقی که باعث سرعت بخشیدن در انجام کار و رسیدن به نتایج خوب و موفق در پرونده خواهد شد
 • تلف نکردن وقت و وقت شناس بودن در کلیه امور و مراحل کاری
 • برقراری نظم در انجام امور که باعث پیشبرد و پیشرفت در تمامی امور وکالتی خواهد شد
 • قدرت کلامی بسیار خوبدر هنگام ارائه دفاعیات در دادگاه از موکل
 • ارائه مدارک و اسناد در جهت دفاع از موکل در دادگاه
 • بروز رسانی در اطلاعات حقوقی در برابر قوانین و مقررات حقوقی که گاها در حال تغییر است
 • اخلاقیات خوب در جهت برقراری ارتباط با موکل و مراجعینش
 • جلب اعتماد و اطمینان موکلین و مراجعین و حفاظت از اسرار آن ها
 • توانایی قلم نوشتاری خوب
 • مهارت ارتباطی خوب برای برقراری با موکلین و مراجعینش
 • برگزاری جلسات متعدد مشاوره و آگاهی موکلین در خصوص کلیه مسائل حقوقی و پاسخ به سوالات آن ها
 • آشنایی با تمامی مراحل دادگاه و دادسرا
 • حضور به موقع وکیل در تمامی جلسات دادگاهی
 • ارائه راهکار های اصولی و درست برای کمک به موکل برای پیشبرد پرونده حقوقی
 • دلسوزانه تمامی امور و مراحل کاری را انجام دادن
 • به تعهدات و مسئولیت های موجود در قرارداد وکالتی عمل کردن
 • صداقت در امور کاری خویش و خودداری از ریا و دروغ در انجام کار وکالتی
 • انجام کلیه امور اجرایی و پرونده در چارچوب قوانین و مقررات
 • تلاش برای بدست آوردن نتایج مطلوب در دادگاه
 • جلب اعتماد و اطمینان موکل به خودش

اهمیت اخذ مشاوره با بهترین وکیل در آمل

پس از انتخاب وکیل خود، جلسات مشاوره با او را برقرار کنید. این جلسات مشاوره باید قبل از انعقاد قرارداد وکالتی انجام گیرد زیرا در این جلسات مشاوره، بهتر است تا وکیل خود را سنجیده که آیا این همان وکیلی مورد انتخاب شما است یا خیر. این جلسات مشاوره، یکی از مهم ترین جلسات است و می توانید با در نظر گرفتن خلق و خوی وکیل و همچنین میزان صبر و حوصله او و یا مهارتی که در انجام کار دارد را سنجیده و بهتر تصمیم بگیرید. همچنین در این جلسات می توان به این نتیجه رسید که آیا می توان با وکیل انتخابی، مشکلات خود را به راحتی بازگو کنید و یا با او تعاملات داشته باشید.

باید به این نکته دقت شود که شما قرار است بعدها ساعت ها و یا جلسات متعددی را با وکیل خود داشته باشید، بنابراین باید با او احساس راحتی داشته باشید و در بیان احساسات و مشکلات خود خجالت نکشید و به راحتی بتوانید با وکیل خود ارتباط برقرار کنید. برخی وکلا هستند که خلق و خوی مناسبی نداشته و صبر و تحمل بالایی ندارند، در صورتی که در انجام کار وکالتی، ویژگی صبر باید در بین وکلا باشد تا بتوانند امور حقوقی را به خوبی انجام دهند.  بنابراین در جلسات مشاوره می توان، خلق و خوی وکیل خود را در نظر گرفته و سپس او را انتخاب نمایید.

یکی از مواردی که شاید به ظاهر مهم نباشد این است، برخی از افراد خانم یا آقا بودن وکیل بسیار برایشان مهم است و بهتر می توانند مثلا با همجنس خود مشکلات خود را به طور صریح بیان کنند. بنابراین از همان مراحل اولیه انتخاب، باید به این موضوع دقت شود و وکیلی را انتخاب نمایید که بتوان با او احساس راحتی در بیان مشکلات را داشت.

برخی وکلا، بابت جلسات مشاوره ای که برگزار می کنند، هزینه دریافت می کنند و این هزینه ها هم در هر جلسه برای هر وکیلی متفاوت می باشد. با درخواست برای هر جلسه مشاوره، بهتر است از میزان هزینه جلسه مشاوره مطلع شده و سپس اقدام به برگزاری جلسات مشاوره برای وکیل را داشته باشید. البته برخی از وکلا هم هستند که بابت جلسات مشاوره، هزینه ای دریافت نمی کنند و این جلسات کاملا رایگان می باشد به طور کلی میزان هزینه و یا رایگان بودن جلسات مشاوره، از جمله مواردی است که یک وکیل به صورت کاملا اختیاری تعیین می نماید.

تمامی موارد بیان شده، شاید در وهله اول، چندان مهم به نظر نیاید، اما طبق آمار صورت گرفته از افرادی که دچار مشکلات حقوقی شده ان، این نتیجه حاصل شده است که تمامی موارد گفته شده در روال کاری پرونده تاثیر گذار خواهد بود چنانچه این موارد در انجام کار، اتفاق افتد، پرونده حقوقی نیمه کاره خواهد ماند و به نتایج نامطلوبی هم دست پیدا خواهد کرد. بنابراین در حین کار باید به تمامی این موارد دقت و توجه کافی شود.

کلام آخر

یک بیمار در هنگام بیماری و جهت بدست آوردن سلامت خود، به جستجوی بهترین وکیل در شهر خود است تا به او مراجعه کرده و هرچه سریعتر سلامتی خود را بدست آورد. انتخاب یک وکیل هم در هنگام مواجه شدن با مشکلات حقوقی، به مانند انتخاب پزشک بسیار مهم می باشد و به همان اندازه قابل اهمیت است زیرا در پرونده های حقوقی موضوع مال، جان، آبرو و زندگی هر کسی در میان است و نیاز به یک وکیلی متخصص و دلسوز دارد تا در این شرایط سخت به او کمک کند تا بتواند او را نجات دهد.

به جرات می توان گفت که بیان و گفتار یک وکیل و یا دفاعیاتی که از موکلش در دادگاه دارد، می تواند سبب تغییر رای قاضی دادگاه شود، حتی اگر همه چیز بر علیه موکلش هم باشد ولی در واقع خیلی از وکلا بوده اند که با مهارتی که داشته اند و با ارائه مستندات بسیار خوب و قوی در دادگاه، توانسته اند تا موکلشان را نجات داده و حق و حقوق او را به او بازگردانند.

یک وکیل خوب وکیلی است که به تمامی وظایف اش آگاه بوده باشد و نسبت به موکلش احساس مسئولیت کند تا بتواند تمامی مراحل اجرایی پرونده حقوقی موکلش را به بهترین شکل انجام دهد. در واقع طی یک قرارداد وکالتی که بین وکیل و موکل بسته می شود، تمامی وظایف و مسئولیت های وکیل و موکل در آن قرارداد ذکر شده و با امضایی که وکیل و موکل در آن قرارداد زده، نسبت به یکدیگر تعهد داشته و باید به وظایف خود عمل کنند تا پرونده حقوقی به موفقیت دست پیدا نماید.

در این مقاله به معرفی5 تا از بهترین وکیل در آمل پرداخته ایم. شهری که در استان مازندران قرار دارد و مانند دیگر شهر ها دارای پرونده های حقوقی در زمینه های مختلف است که نیاز به وکلایی حاذق و بسیار خوب دارد تا مشکلات حقوقی مردم را رفع کند. توصیه می شود تا تا انتهای مقاله را با ما همراه بوده باشید تا در مدت زمان کمتری، وکیل مورد نظر خود را در آمل پیدا کرده و کلیه مشکلات حقوقی خود را به او بسپارید.

4.1/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا