وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در اهر ⚖️【آپدیت 1403】

به طور کلی یک وکیل خوب و حرفه ای، در موفقیت یک پرونده حقوقی هرچند سخت، تاثیرات مثبت بسیار زیادی را در پی خواهد داشت. راهنمایی ها و مشاوره گرفتن از وکیل حقوقی در خصوص موضوعات حقوقی برای مراجعه کننده، سبب می شود تا از ضرر و زیان های احتمالی خودداری شود. همچنین امکان ضرر و زیان هایی برای موکل وجود خواهد داشت اگر که، مراجعه کننده از وکیل کمک نخواسته و خودش تصمیم به حل مشکلات و مسائل حقوقی شود.  یکی از شهر های استان آذربایجان شرقی، شهرستان اهر می باشد که وکلای زیادی هم مشغول به فعالیت در این شهر می باشند و مردم این شهر، در صورت مواجه شدن با مشکلات حقوقی، باید به بهترین وکیل در اهر مراجعه نمایند و از او کمک بخواهند. یکی از دلایلی که تاکیدمان بر این است که از بهترین وکیل در اهر استفاده شود، وجود تجربیات و سوابق بسیار خوب وکیل می باشد که سبب می شود تا مسائل و مشکلات حقوقی، به طور اصولی حل شده و تمامی مراحل کاری توسط وکیل به طور صحیح انجام شود. در این شرایط، موکل تمامی امور حقوقی خود را به وکیلش می سپارد و از این بابت دارای خیالی آسوده است که وکیلش می تواند به خوب تمامی امور مربوط به پرونده اش را انجام داده و احتمال موفقیت در آن را بالا ببرد.

در این مقاله تلاش کرده ایم تا با شرح وظایف و شرایطی که یک وکیل خوب و حرفه ای داشته باشد، به شما کمک کرده باشیم تا بهترین وکیل در اهر را بشناسید و در هنگام تصمیم گیری برای انتخاب وکیل خود، دچار سردرگمی نشوید. همچنین با معرفی 5 تا از بهترین وکیل در اهر و در مورد میطان سوابق و تخصصی که دارند، به شما کمک می کنیم تا در مورد این وکلا بیشتر بدانید و در مدت زمان کمتری، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید و پرونده حقوقی خود را به او بسپارید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وظایف بهترین وکیل در اهر

 • حضور به موقع بهترین وکیل در اهر در دادگاه ها و دادسرا از وظایف مهم وکیل می باشد حتی اگر موکل به دلایلی حضور نداشته باشد.حضور داشته باشد.
 • ارائه مشاوره های حضوری یا غیر حضوری تخصصی به موکلین و مراجعان در خصوص آگاهی به مسائل و مشکلات حقوقی
 • ارائه راه حل ها و روش هایی که به موفقیت در پرونده کمک خواهد کرد و سبب سرعت انجام کار خواهد شد
 • امانتداری برای مدارک و اسنادی که موکل به وکیلش سپرده است
 • رسیدگی و پیگیری های مداوم و مستمر پرونده، به روال کاری مثبت در پرونده کمک خواهد کرد
 • تلاش برای رضایت موکل و رسیدن به حق و حقوقی که ذایل گشته است
 • ارائه دفاعیات بسیار خوب از موکل در دادگاه حتی در صورتی که او حضور نداشته باشد
 • بکارگیری دانش روانشناسی برای نحوه درست ارتباط با موکل و مراجعه کنندگان
 • بیان و رفتاری صادقانه در حین انجام کار و ارتباط با مردم
 • بابت تمامی وظایفی که باید انجام دهد، تعهد و مسئولیت بالایی داشته باشد
 • وقت شناسی و نظم در امور کاری خویش به پیشبرد و پیشرفت پرونده کمک خواهد کرد
مطالب مشابه: 10 تا از بهترین وکیل در تبریز

ابوالفضل نریمانی

ابوالفضل نریمانی

وکیل پایه یک دادگستری است و در استان آذربایجان شرقی و در شهر اهر فعالیت های حقوقی دارد. ایشان در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، طلاق و غیره مشغول است. آقای نریمانی فرد مشاوره های مفیدی را برای مردم شهر اهر برگزار می کند و راه حل های بسیار کاربردی را به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۴۱۲۸۸۷۱۸

آدرس: اهر، میدان دادگستری، ساختمان سهند، واحد ۳۰

جعفر خلیلی

جعفر خلیلی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهر است و چندین سال است که در این شهر به کار تخصصی وکالت مشغول می باشد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۱۸۳۱۸۳

آدرس: اهر، میدان یادبود، جنب بانک کشاورزی

 علی لله زاده

علی لله زاده

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهر هستند. ایشان بالغ بر صد پرونده موفق داشته اند. خدماتی مانند مشاوره حضوری و غیر حضوری، قراداد، اخذ پرونده را به بهترین نحو برای همشهری های خود انجام می دهند. آقای لله زاده وکیل متخصص  در زمینه های حقوقی اعسار, تعزیرات و مجازات های بازدارنده, جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده هستند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه کار حقوقی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۲۶۵۲۸۰

آدرس: اهر، چهارراه معلم، طبقه سوم، ساختمان میلاد

پروین کاظم پور

پروین کاظم پور

وکیل پایه یک دادگستری در استان آذربایجان شرقی می باشد و در شهرستان اهر مشغول به کار در امور وکالتی است. ایشان در دعاوی های مختلفی، قبول پرونده می کند. خانم کاظم پور وکیلی با صداقت و اخلاق مدار است که به موکلین خود مشاوره های بسیار مفیدی را در جهت حل مشکلات پرونده حقوقی آن ها می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۴۹۲۷۱۷۲۲

آدرس: اهر، روبروی دادگستری، طبقه فوقانی ساختمان سهند

سکینه مداحی

سکینه مداحی

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر اهر مشغول به کار است. ایشان در کلیه امور حقوقی تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد و دارای سابقه بسیار درخشانی است. خانم سکینه مداحی سابقه موفقیت در دهها پرونده حقوقی را بر عهده داشته است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری را در شهرستان اهر ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۴۱۰۶۴۱۲۷

ویژگی های یک وکیل حرفه ای

یک وکیل حرفه ای، ویژگی های بسیار زیادی را دارد که سبب اعتماد و اطمینان مردم شده است. ویژگی های اخلاقی و کاری یک وکیل در کنار هم، می تواند به او کمک کند که در کارش موفق باشد. در واقع تنها موفقیت در کار یک وکیل نیست که او را محبوب و مشهور در بین مردم می کند بلکه اخلاقیات و ویژگی های اخلاقی او، سبب خواهد شد تا مردم بتوانند از او به عنوان بهترین وکیل یاد کنند.

بنابراین ویژگی هایی نظیر تخصص داشت در کار و امور وکالتی، مسلط بودن بر تمامی قوانین و مقررات حقوق جز مواردی است که اگر یک وکیل داشته باشد، بهتر می تواند مدیریت درست و اصولی را برای کارش داشته باشد و از طرفی به سرعت مشکلات و مسائل حقوقی را در پرونده های حقوقی شناخته و با ارائه راهکار های درست و اصولی به موکلینش کمک خواهد کرد.

همانطور که گفته شد، اخلاقیات و خلق و خوی خوب او با موکلین و مراجعه کنندگانش، سبب می شود تا آن ها با او احساس راحتی بیشتری داشته و در مقابل بیان مشکلات و مسائل زندگی خود احساس خجالت نکنند. خصوصا ویژگی صبر و حوصله در انجام کار وکالت که دارای فشار کاری بیشتری است، سبب می شود تا وکیل بهتر بتواند امور حقوقی و پرونده حقوقی را که به او سپرده اند را مدیریت کند و از عهده آن برآید.

قدرت بیان و کلام نافذ وکیل، برای کار وکالت در درجه اول حائز اهمیت است و سبب می شود تا دفاعیات بسیار خوبی را از موکلش داشته باشد زیرا کلام دارای قدرت بوده و در بسیاری از شغل ها، بسیار حائز اهمیت است حتی می تواند باعث رای دادگاه و تغییر نظر قاضی شود.

دلیل ضرورت انتخاب بهترین وکیل در اهر چیست؟

در شهرستان اهر هم مانند دیگر شهر ها، با افزایش پرونده های حقوقی در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، تجاری و غیره روبرو هستیم. وکلای زیادی در این شهر به عنوان وکیل مشغول به کار وکالت هستند و همیشه درخواست برای بهترین وکیل در هر شهر یا منطقه ای، زیاد بوده است.  گاهی پیش می آید که به هر دلیلی، افراد ترجیح می دهند تا مسائل و مشکلات حقوقی را خودشان انجام دهند و چنین تصور می کنند که برای حل مشکل شان نیازی به وکیل ندارند. اما  در هر زمینه ی حقوقی، نیاز به داشتن وکیل احساس می شود زیرا یک فرد عادی هیچ گاه نمی تواند مانند یک وکیل خبره و حرفه ای باشد و نیاز دارد تا از یک فرد دلسوز و موفق کمک بخواهد.

یک وکیل با انعقاد قرارداد بین خود و موکلش و همچنین دریافت حق الوکاله ای که به صورت کاملا توافقی با موکل صحبت شده است، به انجام وظایف اش می پردازد.

در واقع دلایل زیادی برای اخذ یک وکیل خوب برای پرونده های حقوقی وجود خواهد داشت. یکی از این دلایل این است که افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند بنا به هر دلیلی ترجیح می دهند، در دادگاه حضور پیدا نکنند، بنابراین می توانند تمامی کلیه امور حقوقی را که نیاز به رسیدگی و پیگیری خواهد داشت را به وکیل شان بسپارند حتی اگر خودشان در دادگاه حضور پیدا نکنند. در واقع یک موکل، وکیلش را به عنوان نماینده حقوقی خودش انتخاب کرده و با اعتماد کاملی که به او داشته، صفر تا صد مراحل کاری را به او واگذار می کنند.

با اخذ وکیل، موکل می تواند به حق و حقوقی که از او ذایل شده است، برسد و این کار فقط از عهده یک وکیل خوب و کاربلد برخواهد آمد. نکته ای که وجود دارد این است که با اخذ یک وکیل نمی توان اینگونه تصور داشت که پرونده حقوقی به موفقیت صد در صدی خواهد رسید زیرا برای هیچ پرونده ای از ابتدا، صد در صدی وجود نخواهد داشت و اگر وکیلی از همان ابتدای کار به موکلش وعده و وعید های دروغین دهد، جرم مرتکب شده است زیرا نتیجه یک پرونده در انتهای کار، توسط قاضی اعلام خواهد شد و در مراحل اولیه کار، کسی نمی تواند به نتیجه ی قاطع برای انجام و موفق شدن در پرونده حقوقی برسد . ولی به جرات می توان گفت که، با واگذاری پرونده های حقوقی به وکیل، درصد موفقیت در پرونده افزایش پیدا خواهد کرد و براساس آماری که وجود دارد، افرادی که کلیه امور حقوقی خود را به وکیل واگذار کرده اند، در بیشتر مواقع با موفقیت روبرو شده اند.

هزینه حق الوکاله ی وکیل در اهر

هزینه های حق الوکاله ای وکلای اهر نسبت به یکدیگر متفاوت می باشد زیرا نرخ قیمت وکالتی آن ها، توسط پرونده های مختلفی که بر عهده می گیرند مشخص خواهد شد. مواردی مانند سختی کار، پیچیده بودن پرونده و مدت زمان انجام کار جزو مواردی است که در تعیین میزان حق الوکاله نقش خواهد داشت. موکلین برای اطلاع پیدا کردن از میزان حق الوکاله ی وکیل در اهر، نیاز باست تا طی برگزاری جلسات مشاوره با وکیل، پرونده  توسط وکیل بررسی شود و سپس نرخ وکالتی توسط او به موکل اعلام گردد.

کلام آخر

در شهرستان اهر، وکلای بسیار خوبی وجود دارد که هر  کدام از آن ها سالهاست مشغول به انجام کار وکالتی می باشند. برای شناخت بیشتر از این وکلا، نیاز به تحقیقات و شناخت کلی از آن هاست زیرا متاسفانه برخی وکلا، به منافع مالی خود بیشتر از انجام کاری دلسوزانه برای موکل خود فکر می کنند. یک وکیل خوب و حرفه ای، هدفش رضایت موکلش و به موفقیت رساندن پرونده حقوقی او می باشد.

وکیلی که نسبت به وظایف اش، تعهد و مسئولیت بالایی داشته باشد، همیشه موفق خواهد بود و مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار خواهد گرفت. همچنین وکیلی که کاربلد و حرفه ای باشد، توسط مردم به محبوبیت خواهد رسید و مردم پرونده های حقوقی خود را به او واگذار می کنند. نکته ای که مهم است، زمان و وقت کافی برای پیدا کردن یک وکیل خوب و حرفه ای است. اگر که در همان مراحل اولیه زمان کافی را برای اخذ وکیل خود بگذارید، انتخابی درست را خواهید داشت.

ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد که بهترین وکیل در اهر را بشناسید و با توجه به تخصص و سوابق کاری شان، آن ها را انتخاب نمایید. این وکلا سالهاست که در شهر اهر به کار در حوزه وکالت مشغول است و تخصص و مهارت بسیار بالایی هم دارند و قابل اعتماد می باشند.

3.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا