وکلا

10 تا از بهترین وکیل تعزیرات حکومتی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

نظارت بر بازار و قیمت ها، یکی از بخش های مهم اقتصاد یک کشور است که اگر این روش به درستی انجام نشود، سبب ایجاد مشکلاتی در بازار خواهد شد که این مشکلات می تواند شامل گرانی اجناس و یا کمبود جنس در بازار باشد بنابراین سازمان تعزیرات حکومتی جزو سازمان هایی است که در این حوزه فعالیت دارد و کنترل بازار را برعهده گرفته است. در این مقاله به آشنایی از سازمان تعزیرات حکومتی و قوانینی که برای آن وضع شده است پرداخته ایم و درصورت بروز مشکلات از سازمان تعزیرات حکومتی می توان از لیست ارائه شده از بهترین وکیل تعزیرات حکومتی در تهران یا بهترین وکیل تهران را معرفی کرده ایم که بتوان به راحتی یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده
جهت مشاهده معرفی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران کلیک کنید

وکیل تعزیرات حکومتی

چه تخلفاتی توسط سازمان تعزیرات قابل بررسی است؟

در قوانینی که در سازمان تعزیرات حکومتی حاکم است، تخلفاتی وجود دارد که توسط این سازمان قابل بررسی است که در ادامه به آن می پردازیم.

 1. گران فروشی جزو مهم ترین مسائلی است که توسط سازمان تعزیرات حکومتی قابل بررسی است.
 2. احتکار کردن اجناس و یا عرضه اجناس خارج از چارچوب قانون و همچنین اختلال در نظم بازار، از جمله تخلفاتی است که توسط این سازمان بررسی می شود.
 3. کم فروشی و یا تخلفات در فروش، از دیگر مسائلی است که مورد بررسی قرار می گیرد.
 4. در اختیار بودن فاکتورهای فرشندگان و قیمت های خرید و فروش، وظیفه بازرسان تعزیرات می باشد که به بررسی آن می پردازند و اگر این فاکتورها در اختیار فروشنده نباشد، به عنوان تخلف برای آن ها محسوب می شود.
 5. عدم درج قیمت بر روی کالاها جزو مسائلی است که توسط ماموران تعزیراتی بررسی شده و به عنوان تخلف محاسبه می شود.

مریم غیایی

مریم غیایی

سرکار خانم مریم غیایی، یکی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران است که در زمینه های حقوقی و کیفری به فعالیت می پردازد. ایشان تخصص بالایی در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و تنظیم قراردادها دارد. خانم مریم غیایی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را دارد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص در دعاوی:

 • تنظیم قراردادها
 • کیفری
 • ملکی
 • خانواده

شماره تماس: 09124027604

آدرس: تهران، پاسداران، میدان هروی، برج هروی، بلوک b، طبقه۳، واحد ۳۰۴


رسول احمدی

رسول احمدیآقای رسول احمدی وکیل متخصص حقوق تعزیرات (قاچاق کالا و ارز) و وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، با پیشینه تجربه در زمینه تجارت خارجی (صادرات و واردات و …)، عضو اتحادیه کارگزارن گمرک، دارای پروانه کارگزاری از گمرک ایران، مدیر شرکت جواهر ترخیص جنوب، متخصص در زمینه ی حقوق تعزیرات، قاچاق کالا و ارز، گمرکی، بانکی و دعاوی حقوقی و کیفری مرتبط می باشند.

ایشان یکی از بهترین وکلای بندرعباس می باشند که در تهران و بوشهر به فعالیت در تمامی زمینه های حقوقی مشغول است.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای رسول احمدی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09177236979

آدرس دفتر تهران: جنت آباد شمالی، کوچه محمدی، پلاک ۸، طبقه اول، واحد ۲

آدرس دفتر بندرعباس: چهارراه داماهی، دفتر وکالت احمدی


سعید نقدی

سعید نقدی

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد. ایشان مدیر گروه وکلای جوان ونداد می باشد که نزدیک ۲۰ وکیل دادگستری در مجموعه وی به صورت تخصصی مشغول فعالیت هستند.

شماره تماس: 09129739424

آدرس دفتر: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12


دکتر علی اصغر احمدی

علی اصغر احمدی

آقای دکتر علی اصغر احمدی از وکلای متخصص در تهران و به عنوان بهترین وکیل تعزیرات حکومتی در تهران می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی می باشد. پاسخگویی مناسب، مستمر و صادقانه در مدیریت قراردادهای وکالت و مشاوره از ویژگی های کاری آقای دکتر علی اصغر احمدی است.

برخی از تخصص آقای دکتر احمدی:

 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و …)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

شماره تماس: 09111773575


محمد لواسانی

محمد لواسانی

آقای محمد لواسانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران مشغول به فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان بیش از ده سال سوابق کاری درخشان وکالتی را دارد و متخصص در امور دعاوی خانواده نیز می باشد. آقای محمد لواسانی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه را در پرونده‌های وکالتی دارد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • فوق لیسانس حقوق
 • متخصص در دعاوی خانواده

شماره تماس: 09123101454

آدرس: تهران، شریعتی، نبش دولت، برج نگین قلهک، واحد ۷۱ (مراجعه با وقت قبلی)


مریم خداوردیان

مریم خداوردیان

سرکار خانم مریم خداوردیان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با مدرک ارشد علوم قضایی در شرق تهران وکالت می کند. ایشان در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت دارنداز افتخارات وی میتوان به کسب رتبه ۱۵ از دانشگاه شهر ری و سابقه وکالت بلند مدت با شرکت های خصوصی، معتبر اشاره نمود.

شماره تماس: 09125587404  – 33430487

آدرس دفتر: بلوار ابوذر، اتوبان محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان دهحقی، پایین تر از مجتمع قضایی شهید محلاتی ناحیه ۱۴ و دادگاه خانواده یک، نبش ۳۵ متری شاهد، ساختمان حامی پلاک ۹۱، طبقه دوم واحد ۳، دفتر وکالت مریم خداوردیان


عباس مقبل زاده

وکیل عباس مقبل زاده

آقای عباس مقبل زاده وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده که با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری ، “گروه وکلای همایونی” را تاسیس و مدیریت آن را نیز برعهده دارد.

 1.  عضو انجمن علمی حقوق کیفری
 2. عضو انجمن علمی سازمان ملل متحد
 3. عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران

نشانی: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو، جنب بانک صادرات، پلاک ۲۰۶، واحد ۵

( ملاقات حضوری فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی )

تلفن همراه : 09352577075

تماس : از ساعت ۹ الی ۲۴ ( حتی ایام تعطیل )

قوانین تعزیرات چیست؟

قوانین بسیاری از گذشته تا به الان برای سازمان تعزیرات حکومتی تصویب شده است و براساس سال های مختلف و با توجه به نیاز هر دوران، تغییراتی به وجود می آید تا بتوان از این طریق نیازهای جامعه را برطرف نمایند. مهم ترین قوانینی که در سازمان تعزیرات به آن پرداخته می شود، در رابطه با امور تخلفات است.

بهترین وکیل تعزیرات در تهران چه کسی است؟

بهترین وکیل تعزیرات در تهران به کسی گفته می شود که دارای تحصیلات حقوقی و پروانه وکالتی باشد و تجربیات بالایی در این زمینه داشته باشد. تسلط کامل وکیل از اطلاعات حقوقی و کلیه قوانین اقتصادی و صنفی، سبب می شود تا امور کاری به بهترین نحو انجام شود، همچنین وکیل باید توانایی این را داشته باشد تا در خصوص پرونده های تعزیراتی و دعاوی مشابه با آن، دفاعیات بسیار خوب و قوی را ارائه دهد.

یک وکیل به دلیل آشنایی با چنین پرونده هایی، سبب می شود تا آن ها را در مدت زمان کمتری انجام دهد و راهکارهای اصولی را به موکلش ارائه دهد تا پرونده را با نتایج مطلوبی مواجه نماید.

همچنین برای ایجاد امنیت اقتصادی و جلوگیری از تخلفات، قانون های ویژه ای در نظر گرفته شده است که در موضوع تعزیرات به کار گرفته شده است بنابراین هرچقدر که وکیل در این حوزه فعال تر و حرفه ای تر باشد، بهتر می تواند تا موکل خود را از مشکلات و مجازات هایی که برای او درنظر گرفته شده است، رها سازد.

برای ثبت شکایت در سازمان تعزیرات حکومتی چه باید کرد؟

روش هایی از ثبت شکایت از واحدهای صنفی مختلف وجود دارد که بر طبق قوانین تعزیرات حکومتی و مطابق با این سازمان هستند. تمامی روش های گفته شده، جهت شکایات و اعلام تخلفات به سازمان تعزیرات است تا در سریع ترین زمان ممکن به آن پرداخته شود بنابراین در ادامه به بررسی این روش ها می پردازیم:

 1. تماس با شماره 135، یکی از راه های ثبت شکایت از تخلفات است.
 2. یکی از روش های مرسوم برای ثبت شکایت از یک واحد صنفی، مراجعه حضوری به سازمان تعزیرات است یا کمک و راهنمایی خواستن از بهترین وکیل تعزیرات حکومتی در تهران می توان شکایات را انجام داد.
 3. سازمان تعزیرات حکومتی دارای یک وب سایت مخصوص جهت شکایات مردمی است که می توان هرگونه تخلف و شکایات را به آنجا گزارش دهید تا مورد بررسی قرار گیرد.

هزینه حق الوکاله وکیل تهران

هزینه حق الوکاله ای وکیل تهران یا بهترین وکیل تعزیرات حکومتی در تهران، با شهرستان قطعا متفاوت خواهد بود البته هزینه ثابتی برای وکلا وجود ندارد به دلیل اینکه تعیین هزینه وکالتی، با توجه به پرونده های حقوقی، زمانبر بودن آن ها، پیچیدگی و سختی آن ها انجام خواهد شد. وکیل با بررسی پرونده و توجه به جزییات آن، هزینه وکالتی خود ا به مراجعه کننده اعلام می دارد و موکل تصمیم می گیرد که پرونده را به وکیل موردنظر بسپارد یا خیر.

همچنین برخی وکلا از بابت مشاوره های تخصصی حقوقی که ارائه می دهند، هزینه ای را تعیین می نمایند و به ازای هر یک ساعت، از موکل هزینه دریافت می کنند بنابراین پیش از انجام مشاوره باید از میزان هزینه جلسات مشاوره آگاه بود البته برخی وکلا، جلسات مشاوره های حقوقی را به صورت رایگان برگزار می کنند و خدمات حقوقی رایگان ارائه می دهند.

هزینه حق الوکاله وکیل تهران

کلام آخر

قوانینی که در تعزیرات حکومتی وجود دارد سبب شده است تا این سازمان، وظایف های زیادی را عهده دار شود و اگر این وظایف با کمک مردم انجام شود، سبب بهبود وضعیت بازار و کاهش گران فروشی و کم فروشی خواهد شد در چنین مواردی و با مواجه شدن با مشکلات اینچنینی، توصیه می شود تا از یک وکیل خوب و زبده کمک بخواهید. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل تعزیرات حکومتی در تهران پرداخته ایم که با مراجعه به آن ها و دریافت مشاوره، می توان مشکلات را کمتر کرده و راه حل های درستی برای پرونده و رسیدن به نتایج مطلوب درنظر گرفت.

5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا