وکلا

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد ⚖️【آپدیت 1403】

امروزه کلاهبرداری با اشکال متفاوتی انجام می شود و در کلان شهر ها شاهد این موضوع هستیم. مشهد هم جزو شهر هایی است که پرونده های کلاهبرداری در آن وجود دارد و نیاز به بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد است تا به کمک او بتوان به مشکلات موجود رسیدگی کرد. در واقع پرونده های کلاهبرداری با موضوع مالی یا جرائم مالی ارتباط مستقیم دارد و از حساسیت بالایی برخوردار است که به ضرر و زیان های زیادی برای موکل منجر خواهد شد.

مشاوره و کمک از یک وکیل زبده و کاربلد، می تواند راهگشای بسیار خوبی در این امور باشد تا بتوان به حق و حقوق خود در این زمینه رسید. مردمی که در شهر مشهد سکونت دارند و دچار مشکلات کلاهبرداری می شوند نیاز است تا از یک وکیل راهنمایی بخواهند و با راهکار ها و استراتژی هایی که وکیل به آن ها ارائه می دهد، بتوانند مشکلات خود را حل نمایند. به موفقیت رساندن پرونده های کلاهبرداری، کار چندان راحتی نیست و نیاز به وکیلی دارد که در این حوزه تخصص داشته و با استفاده از مهارت و دانش حقوقی که دارد، بهترین خدمات حقوقی را برای مردم داشته باشد.

در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد پرداخته ایم که با دانش و مهارت حقوقی که دارند، خدمات حقوقی مفیدی را به مردم ارائه می دهند و به مردم کمک می کنند تا پرونده های کلاهبرداری را به نتایج ارزنده و ارزشمندی برسانند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد چه کسی است؟

پرونده های کلاهبرداری جزو پرونده هایی است که از حساسیت بالایی برخوردار است و نیاز به داشتن یک وکیل خوب و خبره را دارد. در پرونده های کلاهبرداری که متاسفانه این روزها به هر شکلی اتفاق می افتد، مالباخته دچار ضرر و زیان های بسیار زیادی شده است که می خواهد به هر طریقی که شده است این ضرر ها را از طریق قوانین حقوقی جبران نماید و به حق قانونی خود برسد بنابراین از بهترین وکیل مشهد که به قوانین کلاهبرداری تسلط دارد، کمک می گیرد.

وکیل کلاهبرداری با استفاده از اطلاعات حقوقی که دارد تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا حق و حقوق موکلش را به او برساند. گرفتن این حق و حقوق نیازمند بیانی قوی از وکیل و تنظیم لایحه دفاعیات بسیار خوب در دادگاه می باشد. کلاهبرداری در زمینه های مختلف شکل می گیرد که می تواند شامل شرکتی، تجاری، اینترنتی، ملکی و غیره باشد که تسلط بر تمامی این قوانین، به حل مشکلات پرونده های کلاهبرداری کمک زیادی می کند. وکیل کلاهبرداری در مشهد دارای پروانه وکالت از کانون وکلا دادگستری در مشهد است و به طور اصولی به تمامی مراحل کاری و اجرایی پرونده های کلاهبرداری می پردازد. همچنین یک وکیل باید توانایی نوشتن قوی را داشته باشد و با بیان و نفوذ کلامی بالا، دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود داشته باشد.

با تحقیقات درست می توان بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد را به درستی شناخت و با اعتماد به او، پرونده را به درستی پیش برد. تحقیقات باید از افراد قابل اعتماد بوده باشد.

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی، با ده سال سابقه مشاوره و وکالت از وکلای متخصص در دعاوی خانواده شامل طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، تمکین و ملاقات فرزند، جهیزیه و اثبات ازدواج و نسب می باشد که با صدها پرونده موفق به عنوان یکی از مجرب ترین و خوش برخوردترین وکلای مشهد مشغول به کار است.
ایشان در پرونده های کیفری با مشاوره تخصصی و معرفی بهترین و جدیدترین اقدام قضایی، همراه شما تا رسیدن به رای قطعی خواهد بود.
سپردن پرونده هایی نظیر کلاهبرداری، آدم ربایی، خیانت در امانت، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، فروش مال غیر، چک بلامحل، جرائم مربوط به پیش فروش آپارتمان، روابط نامشروع و جرائم منافی عفت، شرب خمر، مواد مخدر، قتل و غیره به این وکیل با تجربه، شما را تا رسیدن به نتیجه از رفت و آمد به دادگاه بی نیاز نموده و نهایتا موجبات آرامش خیالتان را فراهم می آورد.
امور حقوقی و ملکی، دعاوی تجاری و بانکی، چک و سفته، تنظیم سند، تصادفات و اخذ دیه و قبول وکالت ایرانیان مقیم در خارج از کشور، تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه، تنظیم اظهارنامه و تنظیم حقوقی قرارداد ها، فسخ و ابطال قرارداد ها، از دیگر تخصص های این وکیل حاذق و خوشنام است.
دعاوی تخلیه، خلع ید، مطالبه اجرت المثل و اجاره بها، امور ثبتی و تغییر نام و نام خانوادگی و سن از دیگر تخصص های این وکیل جوان است. خانم مریم جلالی از بهترین وکلای مشهد با متد برگزاری جلسات صلح و سازش سعی در مصالحه و سازش بین طرفین داشته و با میانجیگری به رسالت حرفه ای خود عمل می نماید. رضایت موکلین از عملکرد ایشان و بهره مندی از به روز ترین فنون دفاع، بیان و مذاکره، ایشان را در زمره بهترین وکیل مشهد قرار داده است.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره همراه: 09151176941 

شماره محل کار: 05135019840

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک2354، دفتر وکالت مریم جلالی

آدرس سایت: WWW.MARYAMJALALIVAKIL.IR


سید احمد مقدم حسینی

حسینی

جناب آقای سید احمد مقدم حسینی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مشهد می باشد. ایشان تسلط و تخصص کاری در تمامی حوزه های حقوق را برعهده دارد و دارای 18 سال سابقه کاری درخشان وکالتی در مشهد و تهران نیز می باشد. آقای مقدم حسینی، سابقه تدریس در دانشکده حقوق و دانشکده الهیات دانشگاه ازاد اسلامی مشهد را نیز دارد.

سوابق:

 • 18 سال سوابق کاری تخصصی در حوزه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09151108441

آدرس: مشهد، نبش سناباد ۴۲، ساختمان ۷۷، طبقه دوم


 حبیب اله حذیفی

حبیب اله حذیفی

وکیل پایه یک دادگستری مشهد  می باشد وکیلی با سابقه کاری بالا همراه با تجربیات بسیار خوب و درخشانی می باشد. ایشان به مدت 12 سال ریاست اداره حقوقی اداره کل ورزش و جوانان را عهده دار بوده است و همچنین به مدت 4 سال وکالت در اداره راه و شهرسازی استان خراسان رضوی را برعهده داشته است. آقای حبیب اله حذیفی مشاور حقوقی و وکالت شرکت های معتبر خصوصی را در شهر مشهد را انجام داده است و بسیار حرفه ای عمل کرده است.

تخصص و مهارت:

 • لیسانس حقوق قضایی
 • عضو کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد، خیابان مدرس 8، ساختمان 121، طبقه سوم


 هاشم اندرزیان

 هاشم اندرزیان

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی مشهد می باشد. ایشان به وکالت و مشاور حقوقی در شرکت های معتبری مانند نوین سرام و بانک مهر اقتصاد می پردازد و به تمامی دعاوی ها تخصص و مهارت دارد. آقای هاشم اندرزیان به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد شناخته و به مردم معرفی شده است و مردم مشهد به او اعتماد کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد، نبش راهنمایی 21، پلاک 110، طبقه اول، واحد 104


 وحید ملازاده ایابی

وحید ملازاده ایابی

وکیل پایه یک دادگستری است و سالهاست در شهر مشهد به کار وکالتی مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد انتخاب شده است و با راه حل های مناسب به حل پرونده های حقوقی می پردازد. آقای وحید ملازاده ایابی تجارب بسیار ارزشمندی را دارد و پرونده های حقوقی را به موفقیت می رساند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد قاسم آباد بلوارشاهد نبش شاهد ۲۶ پ ۴۶ طبقه ۳ واحد ۵


 محسن نیازی گرو

محسن نیازی گرو

وکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان رضوی و شهر مشهد می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های مختلف مانند ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده و غیره فعالیت دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد به کار و تخصص مشغول می باشد. آقای محسن نیازی گرو مشاوره های بسیار حرفه ای را به مردم ارائه می دهد و راه حل های بسیار مناسبی را برای آن ها دارد.

تخصص و مهارت:

 • کسب رتبه برتر کنکور سراسری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد، مدرس 8، ساختمان 121، طبقه 2


 مرتضی توکل نژاد

مرتضی توکل نژاد

وکیل پایه یک دادگستری شهر مشهد می باشد و بر همه ی دعاوی ها تسلط و مهارت بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد انتخاب و معرفی شده است و مشاوره های حقوقی به دو صورت حضوری و غیر حضوری به مردم ارائه می دهد. آقای مرتضی توکل نژاد وکیلی با اخلاق و صبور می باشد و خدمات حقوقی مفیدی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی در مشهد
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد، طالقانی شرقی، حد فاصل میدان شهید و خیابان 17 شهریور، کوچه مرتضوی، داخل کوچه 38


 غلامرضا بابوریان

 غلامرضا بابوریان

وکیل پای یک دادگستری مشهد است و متخصص در تمامی دعاوی های حقوقی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد مشغول به کار است و سابقه کاری بسیار بالایی در این شهر دارد. آقای غلامرضا بابوریان اکثریت پرونده هایی را که برعهده گرفته است را با موفقیت انجام می دهد و آن ها را با نتایج دلخواه موکلینش همراه می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: مشهد، آزادشهر، نبش امامت 13، طبقه دوم


 سحر دشتی

سحر دشتی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر مشهد است و در زمینه های مختلف وکالتی مانند ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی و غیره به فعالیت مشغول می باشد. ایشان به عنوان مشاور حقوقی در شرکت های معتبری مانند سیما جوین، گچ خراسان و کاشی فیروزه مشهد می باشد. خانم سحر دشتی به عنوان یکی از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد انتخاب و به مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس : مشهد، شیروان

ویژگی های لازم برای انتخاب بهترین وکیل در مشهد

 • داشتن اطلاعات و دانش حقوقی بالا در روند اجرای پرونده کمک زیادی را خواهد کرد.
 • تجریبات بالای وکیل، به ارائه راه حل های کاربردی برای حل مشکلات کمک خواهد کرد
 • تخصص بالا در کلیه دعاوی ها، سبب موفقیت در پرونده های وکالتی خواهد شد.
 • بیان شیوا و قدرت کلامی بالا، سبب پیشرفت و موفقیت در پرونده موکل خواهد شد
 • اخلاقیات خوب و صبوری در حین انجام کار، موجب اعتماد سازی موکلین خواهد شد
 • گذراندن دوره های وکالتی و تحصیلات بالا، به تسلط در قوانین وکالتی کمک زیادی خواهد کرد
 • افزایش مهارت های تخصصی، سبب پیشبرد کار و رسیدن به اهداف می شود
 • یک وکیل خوب و موفق نباید تنها به فکر منافع مالی خود باشد
 • استفاده از استراتژی های درست و اصولی به حل مشکلات پرونده موکل کمک خواهد کرد
 • رعایت اصول نظم در انجام کار باعث پیشرفت انجام کار وکالتی خواهد شد
 • سوابق خوب و درخشان پرونده هایی که وکیل برعهده گرفته است، موجب افزایش اعتماد و اطمینان در مردم خواهد شد
 • صداقت و صراحت در امور کاری خویش، جزو ویژگی های مهم یک وکیل می باشد
 • ارائه دفاعیات درست و قوی در دادگاه سبب می شود تا همه چیز به نفع موکل به پایان برسد
 • پیگیری و بررسی مداوم پرونده های موکل جزو وظایفی است که باید توسط وکیل به بهترین شکل انجام شود
 • تعهد بالا به انجام امور وکالتی و رسیدگی به وظایفی که وکیل برعهده گرفته است به روند انجام کار به طور صحیح کمک خواهد کرد
 • آشنایی با نحوه درست برای برقراری ارتباط با مراجعین و موکلین بایدی انجام گردد
 • آشنایی با قاعده و قانون روانشناسی و به کارگیری در برقراری ارتباط با مراجعین تاثیرات مثبتی را در پی خواهد داشت

کلام آخر

مردم شهر مشهد با گرفتار شدن با مشکلات کلاهبرداری که به هر دلیلی به وجود می آید، به جستجوی یک وکیل خوب و خبره در این شهر هستند که تمامی مراحل کاری را به وکیل خود بسپارند و سپس با خیالی آسوده به مسائل شخصی و کاری خود رسیدگی کنند.

وکیلی که به موضوعات کلاهبرداری به طور تخصصی می پردازد، با ارائه مشاوره های اصولی و بررسی پرونده های مراجعین، راهنمایی های اصولی را برای آنان دارد تا در مدت زمان کمتری بتواند به مشکلات آن ها رسیدگی نماید. معمولا وکلا، مشاوره های حضوری و غیرحضوری را برای مردم برگزار می کند که با توجه به شرایط موجود، مردم بتوانند یکی از روش های مشاوره را انتخاب نمایند و با مشورتی که از وکلا دارند، انتخاب درستی را داشته باشند.

با مطالعه در این مقاله می توان ویژگی ها و خصوصیات بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد را بررسی کرده و در هنگام شناخت این وکلا، وکیلی متخصص و حرفه ای را انتخاب کرد. ده تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد را در این مقاله انتخاب کرده ایم که دارای دانش و مهارت بالای حقوقی در زمینه های حقوقی هستند و می توانند  به مردم کمک های بسیار زیادی را داشته باشند.

4.3/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا