وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل خانم در شیراز⚖️【آپدیت 1403】

اگر درگیر یک مشکل حقوقی شده اید و نمی توانید خودتان شخصا مشکل پیش آمده را برطرف کنید، حتما از خدمات و مشاوره های وکیل استفاده کنید. وکیل در حقیقت فردی است که دانش و اطلاعات لازم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی را دارد و می تواند با استفاده از تکنیک های آموزش دیده به سریع و راحت تر حل شدن پرونده کمک کند. حال اگر شما درگیر پرونده ای حقوقی شده اید و به دنبال بهترین وکیل خانم در شیراز هستید، در ادامه همراه ما باشید تا با نکاتی که باید هنگام انتخاب وکیل به آن ها توجه داشته باشید آشنا شوید و در ادامه بهترین وکیل را انتخاب کنید و از او مشاوره بگیرید تا مطلوب ترین نتیجه برای پرونده شما حاصل شود.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل خانم برای رسیدگی به چه پرونده هایی مناسب است؟

بسیاری از افراد فکر می کنند که دسته بندی وکلا به خانم و آقا به این دلیل است که هر پرونده با موضوع خاص را باید به یک وکیل واگذار کرد؛ این در حالی می باشد که باید گفت هیچ تفاوتی ندارد که شما برای چه پرونده ای از چه جنسیت وکیلی کمک می گیرید، زیرا وکلا چه خانم و چه آقا هردو مراحل یکسانی را برای رسیدن به وکالت پشت سر می گذارند و از لحاظ دانش حقوقی یکسان هستند؛ بنابراین تفاوتی ندارد که شما چه پرونده ای را در اختیار وکیل خانم قرار می دهید، چیزی که اهمیت دارد، این است که وکیل انتخابی شما مهارت و دانش لازم برای رسیدگی به پرونده را داشته باشد.

البته برخی از افراد براساس سلیقه و احساساتشان تصمیم می گیرند که برای مثال از وکیل خانم یا آقا کمک بگیرند. شرایطی را تصور کنید که شما به عنوان یک خانم درگیر یک پرونده خانوادگی شده اید و می خواهید با یک وکیل در رابطه با مشکل پیش آمده مشورت کنید. در چنین موقعیت هایی خانم ها ترجیح می دهند با بهترین وکیل خانم در شیراز مشورت کنند تا بتوانند راحت درباره تمام جزئیات صحبت کنند. از همین رو می توان گفت طبق آمار، اکثر خانم ها هنگام انتخاب بهترین وکیل خانواده در شیراز به سراغ وکیل خانم می روند. یا در موقعیت دیگر، افراد هنگام انتخاب بهترین وکیل کیفری در شیراز ترجیح می دهند یک وکیل آقا را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنند.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل در شیراز کلیک کنید

افسانه راستی

وکیل افسانه راستی

افسانه راستی، وکیل پایه یک دادگستری شیراز، با شماره پروانه 34260، با سابقه وکالت ۱۲ساله، یکی از با تجربه ترین وکلا در زمینه طلاق میباشد، یکی از مهمترین دعاوی خانواده، دعاوی طلاق می باشد. همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در شیراز انتخاب شده است.

ساعت کار هم روزهای زوج از ۴ تا۷:۳۰ عصر

شماره تماس: 09173083407

آدرس دفتر وکالت: چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصر الدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

رقیه قائدی

رقیه قائدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و هم اکنون در شهر شیراز مشغول به فعالیت است. ایشان با سابقه بالای وکالت و موفقیتی که در پرونده های حقوقی مختلف داشته است به عنوان بهترین وکیل خانم در شیراز شناخته شده است. همچنین ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در موسسه ها و سازمان های مختلف تجاری و دولتی هم فعالیت هایی داشته است.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه کاری وکالتی
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09173228495

آدرس: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه بیستم0، پلاک 512

زهرا بهاری

زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. ایشان 13سال سابقه وکالت دارند و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس و رتبه ۶ آزمون ورودی به وکانون وکلای استان فارس در سال ۸۹ هستند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و تجربه شان است.

از ابتدا تا انتهای هر پرونده همانند یک دوست و راهنما در کنار موکل می باشند و ویژگی دیگر ایشان این است که از ابتدا مسیر، پرونده را به موکل نشان می دهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع می کنند. همچنین در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف می باشند و همواره پاسخگوی موکل هستند. در کلیه امور حقوقی، کیفری، خانواده و غیره قبول وکالت می نمایند و در پرونده های خانواده و طلاق سابقه و تجربه زیادی دارند.

شماره تماس: 09170004383

آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، جنب کانون وکلا، نبش کوچه ۴۴، ساختمان ارسلان، طبقه ۷، واحد ۵

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی

 نجمه مباشری

 نجمه مباشری

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است و وکیلی با سوابق کاری بسیار بالایی می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در شیراز مشغول به فعالیت و تخصص می باشد و متخصص در تمامی دعاوی ها است. خانم نجمه مباشری مشاوره های حقوقی بسیار مفیدی را به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173039460

آدرس: شیراز، سه راه باغشاه، س آبی

 مریم السادات پیراسته

 مریم السادات پیراسته

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است و تخصص و مهارت بالایی در کلیه دعاوی ها و امور حقوقی را دارد. ایشان وکالت و مشاور حقوقی برای شرکت های معتبر حقوقی را برعهده دارد و سالهای زیادی است که در شهر شیراز مشغول به کار وکالت به صورت حرفه ای است. خانم مریم پیراسته به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در شیراز توسط مردم شناخته شده است و به کلیه دعاوی ها مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق عمومی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173109402

آدرس: شیراز، باوار پاسدارن، بین کوچه 66 و 68، ساختمان وزرا، طبقه 4

هنگام انتخاب بهترین وکیل خانم در شیراز به چه نکاتی باید دقت داشت؟

اگر قصد انتخاب بهترین وکیل خانم در شیراز را دارید، باید بدانید که پیدا کردن یک وکیل که با تجربه، ماهر و حرفه ای باشد کار ساده ای نیست، از همین رو شما باید به یکسری از نکات توجه کنید تا بتوانید براساس آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه به بررسی این نکات می پردازیم:

 • تحصیلات و دانش وکیل را بسنجید؛ یک وکیل برای آنکه بتواند به درستی رسیدگی های مربوط به پرونده را انجام دهد باید در رابطه با قوانین اطلاعات لازم و کافی را داشته باشد.
 • حتما پروانه وکالت وکیل را بررسی کنید و مطمئن شوید که وکیل به طور قانونی مشغول به فعالیت می باشد.
 • سوابق و تجربه وکیل نیز موضوع حائز اهمیتی می باشد؛ پس بررسی کنید وکیل موردنظر شما چه تعداد پرونده را در طول دوران کاری خود قبول کرده و چه تعداد از پرونده ها با موفقیت به پایان رسیده اند.
 • مطمئن شوید که وکیل، امین و صادق است و با دلسوزی پیگیری پرونده را انجام می دهد. همچنین مطمئن شوید که ویژگی هایی چون وقت شناسی و آن تایم بودن نیز در وکیل وجود دارد.
 • وکیل باید توانایی تجزیه و تحلیل اطلاعات پرونده را داشته باشد تا بتواند بر اساس نتایج بهترین راهکارها را ارائه دهد.

حق الوکاله بهترین وکیل خانم چقدر است؟

موضوع حق الوکاله و دستمزد موضوع مهمی است که بسیاری از افراد هنگام اخذ وکیل به آن توجه می کنند. در رابطه با این موضوع که حق الوکاله بهترین وکیل خانم در شیراز چقدر است باید بگوییم که این موضوع به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. برای مثال اگر پرونده ای که شما به وکیل واگذار می کنید، سخت و پیچیده باشد، وکیل باید زمان بیشتری برای رسیدگی به پرونده صرف کند و مسلما در ازای این زمان، هزینه بیشتری نیز دریافت خواهد کرد. از طرفی تجربه و سابقه وکیل است که می تواند هزینه و دستمزد وکیل را تعیین کند؛ به طوری که هرچه سابقه کار وکیل بیشتر باشد، حق الوکاله ای که در نظر می گیرد نیز بیشتر خواهد بود. حال اگر موضوع حق الوکاله برای شما اهمیت دارد، پیش از انتخاب نهایی وکیل مشورت های لازم را انجام دهید تا سر این موضوع با وکیل به توافق برسید.

کلام آخر

اگر به دنبال بهترین وکیل خانم در شیراز هستید تا پرونده حقوقی پیش آمده را به او واگذار کنید، باید به یکسری از نکات توجه داشته باشید تا بتوانید براساس آن ها بهترین تصمیم را بگیرید. از همین رو ما در این مقاله صفر تا صد اطلاعات لازم برای انتخاب وکیل را بررسی کردیم تا شما بتوانید با در نظر گرفتن آن ها در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید. فراموش نکنید که یک وکیل خانم با تجربه و ماهر، می تواند روند رسیدگی به پرونده را به گونه ای انجام دهد که شما در کوتاه ترین زمان به نتیجه دلخواه برسید.

5/5 - (2 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

چهار ساله که تو زمینه نویسندگی و تولیدمحتوا مشغول به فعالیت هستم و تلاش می‌کنم که معتبرترین و باکیفیت‌ترین مقالات را برای شما آماده کنم تا از مطالعه‌ی آن‌ها لذت ببرید و پاسخ سوالات خود را پیدا کنید?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا