وکلاوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شرق تهران ⚖️【آپدیت 1403】

دعاوی خانوادگی از جمله دعاوی به شمار می آیند که به نسبت سایر دعاوی آمار بیشتری را به خود اختصاص داده اند. دعاوی مربوط به مهریه، نفقه، حضانت فرزند، ارث و میراث و … همگی از جمله مواردی هستند که می توان آن ها را در دسته دعاوی خانوادگی قرار داد. حال از آنجایی که هر یک از این دعاوی، پیچیدگی و سختی های مخصوص به خود را دارند، توصیه می شود در صورت مواجه با چنین پرونده هایی، حتما از بهترین وکیل خانواده شرق تهران کمک بگیرید. وکیل خانوادگی در حقیقت فردی است که به تمام قوانین و مقررات حقوقی آشنایی دارد و می تواند با کمک دانش و تجربه خود به حل بهتر و سریعتر پرونده کمک کند. حال در ادامه نکاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید با کمک آن ها بهترین وکیل شرق تهران را پیدا کنید و با خیال راحت پرونده را به او بسپارید.

بهترین وکیل خانواده شرق تهران کیست؟

اهمیت انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای به قدری زیاد است که می تواند سرنوشت پرونده شما را تعیین کند، یعنی اگر شما نتوانید یک وکیل خوب و حرفه ای را انتخاب کنید، ممکن است در پرونده شکست بخورید؛ از همین رو توصیه می شود حتما یک وکیل حاذق و حرفه ای را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید تا مطمئن باشید رسیدگی به پرونده ها به بهترین شکل انجام می شود. اما شاید برای شما سوال پیش آید از کجا می توان بهترین وکیل تهران را پیدا کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت راه های مختلفی پیش روی شما قرار دارد که می توانید با کمک آن ها بهترین وکیل خانواده شرق تهران را پیدا کنید.

برای مثال اگر از اطرافیان شما کسی از وکیل کمک گرفته و از فعالیت ها و پیگیری های وکیل راضی بوده است، می توانید از او اطلاعات و شماره وکیل را بگیرید تا سایر مراحل انجام شود. اما اگر کسی نتوانست به شما یک وکیل خوب و حرفه ای را معرفی کند، نگران نباشید؛ زیرا ما در سایت وکیل از ما بهترین و خبره ترین وکلا را به شما معرفی خواهیم کرد. وکیل از ما یک سایت حقوقی در زمینه معرفی بهترین وکلا است که می تواند بهترین ها را در هر زمینه و شهر به شما معرفی کند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی
 8. تایید فرم کاستودین توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل
 9. پیگیری کلیه امور حقوقی و خرید ملک توسط وکیل در دوبی

در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و نوترایز فرم کاستودین (سرپرست یا قیم کانادایی) توسط مدیریت این مجموعه، دکتر مجتبی محمدی (وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون بین‌المللی وکلا) با مهر انگلیسی وکیل برای متقاضیان محترم ارائه می‌شود، خدمات تایید فرم کاستودین کانادا، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) قابل ارائه میباشد.

گواهی امضا به انگلیسی توسط دکتر مجتبی محمدی وکیل امور بین الملل، در دفتر حقوقی ایران وکیل، خدمات تایید و تصدیق گواهی امضاء با مهر انگلیسی، توسط وکیل پایه یک و عضو کانون بین‌المللی وکلا، دکتر مجتبی محمدی(مدیریت مجموعه) برای متقاضیان محترم ارائه میگردد.

خدمات گواهی امضا انگلیسی، در شعبه میدان کاج (با هماهنگی قبلی) ارائه می‌شود.

 شماره تماس و آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:

تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳

تلفن تماس: 22093600  22093700

تلفن تماس: 44969001 44969002

1- سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان١٢ (على اکبر)، پلاک ۴١، واحد ۴

2- اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12


عاطفه نجفی

عاطفه نجفی

عاطفه نجفی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای کارشناس ارشد حقوق خصوصی که به جهت سوابق درخشان و مهارت خود به عنوان وکیل بانک پارسیان و مدیراجرایی گروه وکلا مثلث حق انتخاب گردیده است.
ازخصوصیات ایشان صبر، صداقت، تلاش، برای احقاق حق موکل و پیگیری مطلوب هر پرونده‌ و اخذ پرونده های موفقیت آمیز است که سبب رضایت مندی موکلین ایشان گردیده است.

 سایر خدمات حقوقی عاطفه نجفی و گروه وکلا مثلث حق :

 • انجام کلیه دعاوی خانواده (طلاق، حضانت، مهریه، نفقه، جهزیه، تغییر جنسیت و ….)
 • انجام کلیه دعاوی حقوقی (مطالبه وجه چک، تخلیه، تصرف عدوانی، الزام به تنظیم سند رسمی و …)
 • انجام کلیه دعاوی کیفری (ضرب و جرح، سرقت، توهین، تهدید، خیانت در امانت و …)
 • متخصص در تنظیم انواع قراردادها
 • متخصص در طرح و پیگیری انواع دعاوی تجاری
 • تنظیم دادخواست و شکواییه و لوایح تخصصی

ارائه خدمات مشاوره تلفنی وحضوری

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی و حضوری با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

09127929882

آدرس: تهران، پیروزی، نرسیده به خیابان کریمشاهیان، پلاک ۲۰۰، ساختمان یاسین غربی، طبقه ۶

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب سایت گروه وکلا مثلث حق مراجعه فرمایید

امیر سعیدی افضل

امیر سعیدی افضل

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و وکیلی با تجربه، همراه با سوابق کاری بالایی است. ایشان پذیرش انواع دعاوی در زمینه های تصادفات، کیفری، کلاهبرداری، اختلاس، اقتصادی، ساختمانی و غیره را به عهده دارد همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شرق تهران انتخاب شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09120185753

آدرس: تهران، مطهری، ترکمنستان، خیابان شهید جعفرزاده، پلاک 9، طبقه 4، واحد 8

محمدرضا مه

محمدرضا مه

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است و ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شرق تهران انتخاب شده است. آقای محمدرضا مه با موکلین خود تعاملات بسیار خوبی دارد و خدمات حقوقی بسیار خوبی را به آن ها ارائه می دهد.

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121597687

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیر طائمه (گلبرگ شرقی)، پلاک103، طبقه 5، واحد 10

عباس اسدی

عباس اسدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و تسلط بالایی به تمامی امور وکالتی و حقوقی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شرق تهران انتخاب شده است و در حرفه کاری خود بسیار موفق عمل کرده است.

تخصص و مهارت: 

 • 20 سال سوابق کاری و تخصص در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09123576037

آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، پلاک ۷۷، واحد ۸

نسترن زمانی پور

نسترن زمانی پور

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شرق تهران انتخاب شده است. خانم زمانی پور دارای سوابق کاری بالا و درخشانی است و تجربیات بسیار خوبی در کلیه زمینه های حقوقی دارد. خانم نسترن زمانی پور مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم شهر تهران دارد و راه و روش هایی را در جهت حل مشکلات مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127796678

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان طاهرخانی، پلاک 100، واحد ٧

مهم ترین دعاوی خانوادگی که باید از وکیل کمک گرفت!

همانطور که گفته شد، دعاوی خانوادگی انواع و اقسام مختلفی دارند که برخی از آن ها سخت تر و پیچیده تر و برخی دیگر ساده تر هستند. حال ما تصمیم داریم در این بخش دعاوی را بررسی کنیم که بهتر است برای حل آن ها از یک وکیل حاذق و ماهر کمک بگیرید، زیرا این دعاوی طولانی و نسبتا سخت تر هستند.

طلاق توافقی: طلاق توافقی یکی از انواع دعاوی خانوادگی به شمار می آید که وکلای خانواده نقش قابل توجهی در رسیدگی به آن ها دارند، زیرا در این نوع از طلاق باید در رابطه با مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … توافق حاصل شود و در نهایت گواهی عدم سازش به دادگاه ارائه گردد تا سایر مراحل طلاق انجام شود. از آنجایی که پروسه طلاق توافقی طولانی است، توصیه می شود رسیدگی های لازم را به وکیل بسپارید تا وکیل با قوانین و ترفندهایی که بلد است، روند پیگیری پرونده را جلو بیاندازد.

طلاق از طرف زن: همانطورکه می دانید، در کشور ما زن یا زوجه حق طلاق ندارد، در حالی که مرد می تواند هر زمان که خواست و بدون ارائه هیچ دلیلی از همسرش جدا شود. اما گاهی اوقات و بسته به برخی از شرایط، زوجه نیز می تواند بدون ارائه دلیل و مدرک از زوج جدا شود. برای چنین پروسه ای، به کمک بهترین وکیل خانواده شرق تهران نیاز است.

درخواست مهریه: یکی از حقوق اصلی زوجه که بر گردن زوج است را می توان مهریه در نظر گرفت. مهریه عند المطالبه مهریه ای است که زوجه می تواند هر زمان که بخواهد نسبت به دریافت آن اقدام کند، اما گاهی اوقات زوج نسبت به این وظیفه ی خود کوتاهی می کند که در این حالت زن می تواند با کمک بهترین وکیل شرق تهران پیگیری های لازم را انجام دهد.

حضانت فرزند: یکی از چالش هایی که پیش روی زوجین هنگام جدایی یا فوت یکی از آن ها وجود دارد، حضانت فرزند است که می توان با کمک وکیل به این مورد رسیدگی کرد و به گونه ای رفتار کرد که به خواسته ی خود رسید.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده شرق تهران

 • وکیل باید راستگو، صادق و امانت دار باشد.
 • تجربه و سابقه وکیل باید زیاد باشد تا بتواند پرونده های پیچیده و سخت را به سرانجام برساند.
 • وکیل باید وقت شناس و دقیق باشد و به موقع در جلسات دادگاه حاضر شود و به دفاع از موکل خود بپردازد.
 • وکیل یاد منصف و عادل باشد و حق الوکاله ای که دریافت می کند را منصفانه مشخص کند.
 • وکیل باید روحیه جستجوگرانه داشته باشد و به دنبال سر نخ و کشفیات جدید که به روند پرونده کمک می کند بگردد.

کلام آخر

اگر درگیر پرونده ای که مربوط به دعاوی خانوادگی است شده اید و به دنبال بهترین وکیل شرق تهران می گردید، باید بدانید که انتخاب شما یک انتخاب مهم و حائز اهمیت به شمار می آید، چراکه اگر وکیل انتخابی شما تخصص و تجربه لازم را نداشته باشد، نمی تواند رسیدگی به پرونده را انجام دهد و شما به حق و حقوق و خواسته ای که داشتید نخواهید رسید و تنها در این مسیر هزینه ای را پرداخته اید. از همین رو پیشنهاد شد که از سایت وکیل از ما کمک بگیرید؛ در این سایت بهترین وکلا با بهترین سابقه کاری معرفی شده اند که می توانند رسیدگی به پرونده شما را به بهترین شکل انجام دهند تا به نتیجه دلخواه برسید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا