وکلاوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران ⚖️【آپدیت 1403】

هنگام انتخاب وکیل باید به موارد مهمی توجه کرد که در اخذ وکیل تاثیرگذار خواهد بود. وکیل باید دارای مجوز لازم برای اجرای قوانین بوده باشد تا بتوان با اعتماد و خیالی آسوده کلیه امور حقوقی که در زمینه های مختلف می باشد را به او واگذار کرد. در تهران با توجه به وسعت و جمعیت زیادی که دارد، وکلای بسیاری مشغول به فعالیت می باشند که در زمینه های مختلف مشغول به کار می باشند. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران می پردازیم.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

عمده ترین وظایف یک وکیل چیست؟

به طور کلی هر وکیل وظیفه دارد تا به غیر از حمایت از حقوق موکل خود، تمامی وظایفی هم که به او محول شده است را به بهترین شکل انجام دهد. برخی از وظایفی که با وکیل در ارتباط است شامل موارد زیر می شود:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت تخصصی و با توجه به شرایط فعلی موکل
 • جمع آوری اطلاعات و شواهد موجود
 • تهیه تمامی اسناد موجود مرتبط با پرونده
 • ارائه راهکارهای مهم و مفید در جهت پیشبرد و پیشرفت انجام کار
 • تلاش برای به موفقیت رساندن پرونده های برعهده گرفته

محمد اهوراکی

محمد اهوراکی

وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که تمامی امور حقوقی تسلط کامل دارد. ایشان وکیلی با سابقه و عضو کانون وکلای دادگستری نیز می باشد. آقای محمد اهوراکی وکیلی موفق است که مردم به او اعتماد کامل دارند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران به فعالیت مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122495112

آدرس: استان تهران، رباط کریم، خیابان اصلی، بلوار امام خمینی، جنب بانک ملی، پاساژ میلاد قائم، طبقه ی سوم، واحد شش

سمیه اکرمی

سمیه اکرمی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در تهران مشغول به فعالیت کلیه دعاوی نیز است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران مشغول به فعالیت است و تمام تلاش خود را در جهت به موفقیت رساندن پرونده های برعهده گرفته شده دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121301947

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه ثبت احوال، گروه وکلای پایه یک اسلامشهر

مصطفی آقا زاده

مصطفی آقا زاده

وکیل پایه یک دادگستری تهران است و دعاوی های مختلف را به صورت تخصصی پذیرش می کند. ایشان وکیلی بااخلاق است و صبر و تحمل بالایی دارد. آقای مصطفی آقا زاده مشاوره های حقوقی را به صورت تخصصی به مردم ارائه می دهد و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران به فعالیت مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٢١۵۶۴٣٢٢۴١

آدرس: تهران، رباط کریم، بلوار امام خمینی ره، پاساژ میلاد قائم، طبقه ٣، واحد ٨

سمیع اله نظری

سمیع اله نظری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران است و دارای سوابق و تجربیات بالای وکالتی نیز می باشد. ایشان وکیلی با تخصص و مهارت بالای حقوقی است و مشاوره های حقوقی را با توجه به مشکلات مردم نیز ارائه می دهد. آقای سمیع اله نظری وکیلی با صداقت و با اخلاق است و نحوه ارتباط با مردم را به خوبی می داند.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سوابق و تخصص کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122022906

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان شهید صیاد شیرازی، خیابان تعاون، نبش تعاون 3، ساختمان سپید، طبقه اول، واحد 1

وکیل طلاق چه ویژگی هایی دارد؟

برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران، باید به این مورد توجه کرد که هر وکیل پایه یک دادگستری گرچه توانایی طرح همه دعاوی را دارد، اما وکیل یک وکیل حاذق و خوب، معمولا در یک یا دو دعاوی به طور تخصصی فعال است و با آن تخصص و مهارت شناخته می شود. معمولا مردم جهت انتخاب وکیل، او را براساس تخصص و مهارت در نوع هر پرونده می شناسند.

در واقع برای انتخاب یک وکیل خوب و حاذق نیاز است تا ویژگی هایی یک وکیل را شناخته و براساس ویژگی های درنظر گرفته، وکیل مورد نظر را انتخاب کرد. این ویژگی ها عبارتند از:

 •  سابقه طولانی در حوزه وکالتی را داشته باشد.
 • در پرونده های مشابه برد بالایی را داشته باشد.
 • بتواند دادگاه را مدیریت کند و قدرت کلامی بالایی را داشته باشد.
 • برای پیشرفت کاری خود تلاش کرده و رضایت موکل و مراجعه کننده اش مهم باشد.
 • دارای تجربیات خوب و درخشانی باشد
 • مدیریت زمان برای حل مشکلات پرونده را داشته باشد
 • ارائه راه حل ها و راهکارهای کاربردی را برای هر پرونده داشته باشد

مزیت های مهم برای اخذ بهترین وکیل طلاق

در هنگام مواجه شدن با مشکلات خانوادگی علی الخصوص طلاق، نیاز است تا از یک وکیل متخصص کمک بخواهید. اخذ یک وکیل خوب و حاذق، مزیت های زیادی را برای هر شخص به همراه دارد و سبب می  شود تا در هزینه ها صرفه جویی شود و خساراتی برای شخص به همراه نداشته باشد.

از آنجایی که اغلب پرونده های طلاق زمانبر می باشد، نیاز است تا از بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران یا وکیل طلاق کمک و مشاوره بخواهید تا احتمال شکست در پرونده، بهه حداقل برسد و ضرر و زیان هایی را محتمل نشوید. یک وکیل طلاق کاربلد با آگاهی و تخصصی که در پرونده های مختلف داشته است، با جمع آوری اسناد و مدارک و ارائه ادله های کافی و محکم در دادگاه، به پرونده طلاق تسریع بخشیده و سبب می شود تا مراحل کاری در مدت زمان کمتری انجام شود.

یکی از مهم ترین مزیت های اخذ وکیل این است که موکل اطمینان خاطر دارد که واگذاری پرونده را در اختیار کسی قرار داده است که تسلط کاملی به قوانین و مقررات حقوقی خصوصا طلاق داشته و به تمامی مراحل انجام کار، آشنا است و به بهترین شکل می تواند به این امور رسیدگی کند. در واقع رسیدگی و پیگیری درست و به موقع، جزیی از الزامات کاری یک وکیل می باشد.

کلام آخر

پروسه های طلاق جزو پروسه های زمانبر و گاهی پیچیدگی هایی هستند که نیاز به وجود یک فرد متخصص و حاذق نیز می باشد. هر شخص به دلیل عدم آگاهی از موضوعات و پرونده های حقوقی، هیچگاه نمی تواند روال کاری  و مراحل انجام کار را به درستی انجام دهد و نیاز به  یک حامی دلسوز  و کاربلد دارد تا با خیالی آسوده، چنین پرونده هایی را به او واگذار نماید خصوصا در امور طلاق که معمولا افراد به دلیل آسیب های روحی که به آن ها وارد شده است، نمی توانند به درستی تصمیم گرفته و یا به مراحل کاری مسلط باشند.

اخذ بهترین وکیل تهران یا بهترین وکیل در هر شهر و یا منطقه ای که می باشید، عاقلانه ترین و منطقی ترین راهکار است و نیاز به صبر و حوصله دارد زیرا انتخاب وکیل با وجود اینکه تعداد وکلای خبره هم در هر شهر از ایران کم نمی باشد، اما نیاز است تا بررسی ها و تحقیقات لازمه از هر وکیل و بررسی سوابق کاری او، وکیل مورد نظر را انتخاب کرد و سپس به حسن اخلاقیات او هم توجه لازم را داشت.

در این مقاله تلاش شده است تا بتوانیم به شما بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران را معرفی کنیم تا در مدت زمان کمتری، وکیل حاذق و توانمند خود را انتخاب نمایید و چنانچه اگر مشکلی در امور طلاق داشته و در شرق تهران هم ساکن هستید، بتوانید از وکلای معرفی شده در این لیست، کمک بخواهید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا