وکلا

10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

جستجوی بهترین وکیل وصول مطالبات در اهواز کار چندان راحتی نیست و نیاز به تحقیقات و بررسی هایی دارد تا بتوان افراد را انتخاب کرد. در این شرایط معمولا افراد دچار سردرگمی می شوند که نیاز دارند تا با صرف زمان، وکیل خود را انتخاب نمایند. انتخاب یک وکیل خوب و متعهد در مراحل اولیه باید انجام درست انجام گیرد. در واقع انتخاب بهترین وکیل حقوقی می تواند مسیر زندگی هر شخصی را عوض کند و بهترین مراحل کاری را به درستی به پیش ببرد. وکیل پایه یک دادگستری به دلیل تجریبات و دانش بالایی که دارد، قادر است تا در چارچوب قانونی بهترین راه حل ها و راهکارها را ارائه دهد. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل وصول مطالبات در اهواز می پردازیم و در مورد وکیل وصول مطالبات و ویژگی های آن، توضیحاتی را ارائه می دهید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل وصول مطالبات در اهواز کیست؟

وکیلی به عنوان بهترین وکیل انتخاب می شود که اعتماد و اطمینان سایر مردم و مراجعین را جلب کند و وکیلی موفق و خبره در انجام کلیه امور حقوقی باشد و تحصیلات خود را در این زمینه با موفقیت به پایان رسانیده است. هر پرونده حقوقی در هر موضوعی، دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد و تنها از عهده یک وکیلی بر می آید به قوانین حقوقی تسلط داشته و مسائلی در مورد چک، سفته و غیره را به خوبی می داند. در واقع وجود تجربیات و دانش بالای یک وکیل است که سبب می شود تا حس اعتماد و اطمینان مردم به وکیل بیشتر شود.

همچنین مشاوره های حقوقی یک وکیل سبب می شود تا تصمیمی درست برای حل مشکلات پرونده های حقوقی گرفته شود و سبب کاهش استرس و اضطراب در موکل خواهد شد زیرا این اطمینان را دارد که امور حقوقی اش را به کسی سپرده که از تخصص لازم و کافی برخوردار باشد. بنابراین حضور و اخذ بهترین وکیل وصول مطالبات در اهواز مزیت های خیلی زیادی را برای موکل و پرونده حقوقی خصوصا مالی به همراه دارد و وجود یک وکیل در پرونده های حقوقی الزامی می باشد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان کلیک کنید

مریم گودرزی

مریم گودرزی

سرکار خانم مریم گودرزی یکی از وکلای مجرب و حرفه ای پایه یک شهر اهواز می باشد. ایشان دارای سوابق کاری درخشان در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده هستند. خانم گودرزی با 17 سال تجربه کار حقوقی و وکالت تاکنون بالغ بر صدها پرونده وکالتی را به نتیجه مطلوب رسانده و با جلب اعتماد و رضایت موکلین توانسته خود را به عنوان یکی از وکلای شاخص و مسلط شهر اهواز مطرح نماید. پیگیر؛ خوش اخلاق؛ پاسخگوی تلفن و مسلط به امور حقوقی و خانواده ویژگی هایی هستند که موکلین ایشان در مصاحبه با خبرنگار ما برای خانم مریم گودرزی برشمردند.

تخصص و مهارت:

 • • وکیل پایه یک دادگستری با 17 سال تجربه و تخصص در امور حقوقی و وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09163078571

آدرس: اهواز، خیابان آزادگان (۲۴ متری)، بین رضایی و اهوازیان، روبروی درمانگاه امام، مجتمع دیپلمات، طبقه دوم واحد ۹


مصطفی فیروزی

مصطفی فیروزی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اهواز می باشد و مسلط به تمامی دعاوی حقوقی است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در اهواز مشغول به کار است و بهترین و مفید ترین مشاوره ها را در اختیار مردم قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09165099921

آدرس: اهواز، نادری، پاساژ کارون، ساختمان مهندسی، طبقه 1، واحد 3


غلامحسن مزارعی

غلامحسین مزارعی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به طور تخصصی به فعالیت های وصول مطالبات، تجاری، کیفری، ملکی، مالی و غیره می پردازد. ایشان وکیلی با اخلاق است که صداقت را در وهله اول را در راستای کارش قرار می دهد. آقای غلامحسن زارعی تمام تلاشش بر این است که به مردم کمک کرده تا مشکلات حقوقی شان را حل کند.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سوابق کاری
 • دکتری حقوق عمومی
 • عضو کانون وکلای دادگستری اهواز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09126797961

آدرس: اهواز، کیانپارس، فلکه دوم


امید افراخته

امید افراختهوکیل پایه یک دادگستری در اهواز است و به عنوان بهترین وکیل وصول مطالبات در اهواز شناخته شده است. ایشان وکیلی متخصص و با سابقه در کلیه دعاوی حقوقی است و در زمینه های وصول مطالبات، ملکی، مالی، کیفری، خانواده و غیره مشغول به کار است.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالتی در اهواز
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09169933294

آدرس: اهواز، رامهرمز، چهار راه طالقانی، پاساز طهماسبی، طبقه اول


علیرضا جواهر فروش زاده

علیرضا جواهر فروش زاده

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اهواز است و سالهای زیادی است که در این شهر به کار وکالت می پردازد . ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری را به مردم ارائه می دهد و نتایج مطلوبی را در هر پرونده حقوقی ارائه می دهد. آقای علیرضا جواهر فروش زاده در زمینه های تجاری، ملکی، کیفری، مالی، خانواده و غیره فعالیت داشته است.

تخصص و مهارت:

 • 22 سال سابقه کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری اهواز
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل
 •  مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166315802

آدرس: اهواز، خیابان علم الهدی (سعدی)، بین طالقانی و عطارد، شماره 207


گلچین آقایی

گلچین آقایی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اهواز مشغول به فعالیت تخصصی می باشد. ایشان در زمینه های ملکی، کیفری، خانواده، تجاری، مالی، وصول مطالبات و غیره مشغول به انجام کار می باشد و به صورت تخصصی به انجام کار مشغول است. خانم گلچین آقایی وکیلی با صداقت است و ارتباط بسیار خوبی با موکیلن و مراجعین دارد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • وکالت تخصصی در دعاوی طلاق، طلاق توافقی، حضانت اطفال، مهریه بانوان، تمکین، ازدواج مجدد و….
 • مشاوره تخصصی در کلیه امور فوق
 • مشاوره تخصصی پیش از ازدواج برای راهنمایی زوجین جوان و آشنایی با حقوق و تکالیف ناشی از زوجیت

شماره تماس: 09120689771

آدرس: کیانپارس، خیابان ده شرقی، ( نوبت دهی صرفا با تماس وهماهنگی قبلی)


جلیل مکوندی

جلیل مکوندی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز است و سالهای زیادی است که به صورت تخصصی به کار وکالت مشغول می باشد. ایشان وکیلی با سوابق درخشانی بالا می باشد و به صورت کاملا تخصصی به کار وکالت مشغول است. آقای جلیل مکوندی به عنوان یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در اهواز شناخته شده است.

تخصص و مهارت: 

 • 18 سال سوابق کاری
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09393003468

آدرس: اهواز، خیابان بیست و چهار متری، روبروی پارک باغ معین، مجتمع اشکان، طبقه 5، واحد 8


یعقوب ایمری اسکندری

یعقوب ایمری اسکندری

وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در اهواز است و تسلط بالایی به کلیه موضوعات وکالتی دارد. ایشان مشاوره های تخصصی را به صورت کاملا حرفه ای ارائه می دهد و تمام تلاش خود را برای به سرانجام رساندن پرونده دارد تا بهترین ها را به مردم ارائه دهد.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سوابق کاری و تخصصی در وکالت
 • دکتری حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09161113280

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، خیابان حجت، بین زیتون و حجت، جنب بانک پارسیان، واحد 130، طبقه 3


شهره خدرلی

شهره خدرلی

وکیل پایه ک دادگستری و مشاور حقوقی در اهواز می باشد. ایشان وکیلی با سابقه کاری بالا و متخصص در تمامی امور حقوقی می باشد و به عنوان بهترین وکیل وصول مطالبات در اهواز شناخته شده است. خانم شهره خدرلی در هنگام مشاوره با مردم احساس همدردی و همدلی کرده و بهترین و کاربردی ترین مشاوره ها را به مردم نیز ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس:09167904651

آدرس: اهواز، نادری، نبش خوانساری، جنب بانک صادرات، ساختمان امیرالمومنین، طبقه 3


مولود اسدی

مولود اسدی

وکیل پایه یک دادگستری است و تسلط بالایی بر سایر قوانین حقوقی دارد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلین خود می کند تا رضایت آن ها را جلب نماید. ایشان به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در اهواز در بین مردم شناخته شده است. خانم مولود اسدی مشاوره های حضوری و غیر حضوری را در شهر اهواز برگزار می کند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166662850

آدرس: اهواز، فلکه سوم کیانپارس، ساختمان پزشکان


امین احمدی

امین احمدی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اهواز به مشاوره های حضوری و غیر حضوری می پردازد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل وصول مطالبات در اهواز می باشد و مسلط به تمامی قوانین حقوقی نیز می باشد. ایشان تمام تلاش خود را در جهت به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی کرده و بهترین خدمات حقوقی را نیز به مردم ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در اهواز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09163186118

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، بین پارک و سنگر نبش طهماسبی مجتمع پردیسان طبقه 4 واحد 2


دلایل نیاز به وکیل وصول مطالبات در اهواز

پرونده های مالی جزو پرونده های پیچیده و سخت است و از حساسیت های خاصی برخوردار است و نیاز به داشتن بهترین وکیل وصول مطالبات در اهواز می باشد. یک وکیل با تمامی قوانین و مقررات حقوقی آشنایی کافی دارد و در هنگام مواجه شدن با مشکلات، به خوبی می داند که چگونه باید آن ها را حل و فصل کند زیرا یک وکیل با تخصص و مهارت کافی که دارد می تواند به خوبی مسائل حقوقی را حل نماید. از طرفی به دلیل اینکه یک فرد عادی نمی تواند به قوانین حقوقی تسلط داشته باشد، بنابراین از یک وکیل خوب و حاذق کمک می خواهد تا با خیالی آسوده تمامی مشکلات پرونده را به او بسپارد. وکیل می تواند در مدت زمان کم و به طور اصولی به حل و فصل مشکلات حقوقی بپردازد و به نفع موکلش عمل نماید. به طور کلی اخذ یک وکیل در همه موضوعات حقوقی، دارای مزیت های زیادی است که بهتر است به صورت جدی به آن پرداخته شود.

مشاوره با وکیل چه مزیتی دارد؟

نکته ای که خیلی مهم می باشد این است که پیش از قرارداد با وکیل، بهتر است که با او جلسات مشاوره داشته باشید و در مورد شرایط کاری پرونده اطلاع پیدا کنید و یا بهتر است که با چندین وکیل صحبت کرده و از بین آن ها، یک نفر را به عنوان وکیل انتخابی خود، برگزینید. معمولا در جلسات مشاوره ای است که می توان وکلا را بهتر شناخت و در مورد ویژگی های اخلاقی و کاری آن ها شناخت بیشتری پیدا کرد.

جلسات مشاوره ای با وکلا معمولا به سه طریق حضوری، تلفنی و آنلاین انجام می شود که با توجه به شرایط فعلی که دارید، می توان یکی از آن ها را انتخاب نمایید. جهت مشاوره با وکیل مورد نظر، از هزینه جلسات مشاوره آگاه شوید زیرا برخی از وکلا بابت هر جلسه مشاوره هزینه ای را به صورت هر ساعت دریافت می کنند. هزینه مشاوره هر وکیل با توجه به یکسری شرایط، متغیر می باشد مثلا میزان سوابق وکیل و یا شهری که وکیل در آن قرار دارد ممکن است در میزان حق مشاوره تاثیرگذار باشد ، بنابراین پیش از هر اقدامی برای مشاوره بهتر است که از میزان حق مشاوره آگاه شوید و بر اساس بودجه خود، وکیل خود را انتخاب نمایید تا در آینده دچار مشکلاتی نشوید.

کلام آخر

در هنگام گرفتار شدن در مشکلات حقوقی، خیلی از افراد دچار سردرگمی می شوند و نیاز به راهنمایی و مشورت با افرادی را دارند تا به آن ها کمک کند تا روال کاری به درستی پیش رفته و سبب کاهش استرس و اضطراب در آن ها شود. بنابراین لازم است تا وکیلی انتخاب شود تا به کلیه امور حقوقی رسیدگی کرده و تعهد و مسئولیت بالایی را داشته باشد که همین موضوع سبب می شود تا وظایف خود را به درستی انجام داده و نسبت به مشکلات حقوقی مراجعین و موکلین آگاه شود.

در این مقاله به طور کامل به بررسی ویژگی های یک وکیل خوب و حرفه ای پرداخته ایم و معرفی 10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در اهواز را آورده ایم تا در مدت زمان محدودی بتوانید وکیل مورد نظر خود را جستجو و سپس انتخاب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا