وکلا

10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان ⚖️【آپدیت 1402】

چک و مشکلات مرتبط با آن، جزو نمونه مشکلات و معاملاتی است که خیلی از افراد را به دردسر انداخته و پیچیدگی هایی در زندگی افراد به وجود آورده است. معمولا مشکلات چک برای افرادی به وجود می آید که با قوانین مرتبط با چک آشناییتی نداشته و به دلیل عدم آگاهی امکان متضرر شدن وجود دارد به همین دلیل است که توصیه می شود در هنگام مواجه شدن با مشکلات مربوط به چک، از بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان کمک بخواهید. وکلا به قوانین جدید مربوط به چک آگاه است و تجربیات بسیار خوبی در این خصوص دارد.

بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان چه کسی است؟

مشکلات چک و یا چک برگشتی همواره وجود داشته است و سبب شده است تا دغدغه پیدا کردن وکیل همواره وجود داشته باشد. بنابراین انتخاب بهترین وکیل در اصفهان جزو اولویت های یک مراجعه کننده ای است که درگیر مشکلات چک شده است.

بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان به شخصی گفته می شود که داری اطلاعات بروز شده ای از قوانین چک باشد زیرا احتمال تغییرات در قوانین چک، همواره وجود دارد و وکیلی موفق است که به این قوانین و تغییرات آن آشنایی داشته باشد.

بهترین وکیل در اصفهان تخصص و مهارت بالایی دارد و تمام سعی و تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است می کند و اعتماد و اطمینان موکلین و مراجعین خود را جلب می کند.

همچنین یک وکیل  با ارائه مشاوره های تخصصی در خصوص مشکلات حقوقی موکلین، به آن ها در جهت رفع مشکل آن ها کمک کند و نمونه راه و روش های تخصصی را به آن ها پیشنهاد می دهد.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران کلیک کنید

مصطفی مستاجران

مصطفی مستاجران

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زمینه های مختلف وکالتی تخصص بسیار بالایی دارد. ایشان سوابق کاری بالا و درخشانی دارد و سالهاست در زمینه های حقوقی مشغول به انجام کار می باشد. آقای مصطفی مستاجران بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال تخصص و سوابق کاری تخصصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 03132351912

آدرس: اصفهان، خیابان مقداد، نبش کوچه 5

بابک خشایاری

بابک خشایاری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر اصفهان به کار وکالت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان شناخته شده است و به عنوان مشاور حقوقی و مدیرعامل در بانک شهر، بانک سرمایه، بانک صنعت و معدن و معاون حقوقی بانک سرمایه می باشد. آقای بابک خشایاری وکیلی با صداقت است که دارای سوابق بسیار خوب وکالتی هم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال تخصص کار وکالت
 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۱۹۰۷۵۲

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، ابتدای خیابان شریعتی، مقابل اورژانس، شماره ۳۴، طبقه۲، واحد۶

 علی شیرزاده

وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشد و به فعالیت های تخصصی وکالتی مشغول است. ایشان در زمینه های ملکی، کیفری، مالی، قرارداد تجاری و غیره مشغول است و خدمات حقوقی مفیدی را به مردم نیز ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131800200

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه1، واحد 2

مهدی باباشاهی

مهدی باباشاهی

وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشد و در زمینه های مختلف وکالتی مانند ملکی، خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و غیره فعالیت دارد و به صورت تخصصی به کلیه دعاوی می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • 15 سال تخصص در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133105270

آدرس: اصفهان، خیابان مقداد ( آتش سابق)، نهر فرشادی، ساختمان زیتون، طبقه اول

رضوان سلیمانی

رضوان سلیمانی

وکیل پایه یک دادگستری در استان اصفهان می باشد و به قوانین های حقوقی مسلط است. ایشان پرونده های موفق زیادی را در کارنامه کاری خود دارد و در دفاعیات از موکلین بسیار خوب عمل می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133327750

آدرس: اصفهان، خیابان شهید یکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان وکلای دادمهر، طبقه چهارم، واحد 44

مریم جهانبخش

مریم جهانبخش

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اصفهان می باشد. ایشان وکیلی اخلاق مدار است و ارتباط بسیار خوبی با مراجعین خود دارد. خانم مریم جهانبخش مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری را ارائه می دهد و به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131106256

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت، جنب کوچه خدابنده، پلاک 34، طبقه همکف، زنگ 3

لیلا رئیسی دزکی

لیلا رئیسی دزکی

وکیل پایه یک دادگستری است که در اصفهان به کار حقوقی مشغول است. ایشان تخصص و مهارت بالایی در زمینه حقوقی دارد و در دعاوی حقوقی متخصص می باشد. خانم لیلا رئیسی به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق بین الملل عمومی
 • عضو هیئت علمی دانشگاه در اصفهان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131118564

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، نرسیده به چهارراه شریعتی، کوچه شهید مختاری، ساختمان اسکان، طبقه 3

محمود گنجوی

محمود گنجوی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهای زیادی است در زمینه حقوقی فعالیت تخصصی دارد. ایشان عضو هیات مدیره مشاوران حقوقی قوه قضاییه بوده است و در امور کاری خود بسیار حرفه ای عمل می کند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کار حرفه ای
 • مدرس حقوق
 • کارشناس ارشد رشته حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133282749

آدرس: اصفهان، سه راه سیمین، ابتدای بلوار کشاورز، ساختمان دی، طبقه 6 شرقی، واحد 19

مسیح قاسمی

مسیح قاسمی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و سالهای زیادی است که در شهر اصفهان به انجام کار در حوزه وکالت می پردازد. ایشان وکیلی با صداقت در امور کاری خویش می باشد و بسیار حرفه ای عمل می کند. آقای مسیح قاسمی عضو سازمان نظام مهندسی معدن اصفهان و عضویت در کمیسیون های ادوار گوناگون کانون وکلای اصفهان را برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری در اصفهان
 • مدرس دانشگاه
 • دارنده گواهینامه تخصصی داوری از کانون وکلای دادگستری در اصفهان
 • دارنده گواهینامه تخصصی در جرایم سایبری از کانون وکلای دادگستری در اصفهان

شماره تماس: 09131705100

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، مجتمع تجاری، اداری اوسان، طبقه دوم، واحد 206

سید امیر روح الامین

سید امیر روح الامین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر اصفهان مشغول به کار می باشد. ایشان وکیلی موفق در حیطه کاری خویش می باشد و همواره موفق عمل می کند. آقای سید امیر روح الامین بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131668189

آدرس: اصفهان، چهارراه فلسطین، ابتدای خیابان فلسطین، ساختمان کیان، طبقه سوم، واحد 1

لزوم واگذاری پرونده چک برگشتی به وکیل

معمولا هر شخصی به دلیل عدم آگاهی که در رابطه با چک دارد ممکن است دچار مشکلاتی شود که باید قبل از انجام هر کاری، با بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان مشورت داشته باشد تا از بروز مشکلات به وجود آمده خودداری نماید.

پرونده های چک برگشتی جزو نمونه پرونده هایی است که نیاز به یک وکیل خبره دارد که تسلط کافی به متون چک و تمامی کلمات درج شده در چک را داشته باشد. همچنین وکیل باید از قوانین مربوط به چک برگشتی اطلاعات کافی داشته باشد تا بتواند به درستی از حق موکلش دفاعیات لازمه را انجام دهد.

وکیلی که پرونده شخصی را برعهده می گیرد در مقابل کلیه مشکلات و گرفتن حق و حقوق موکلش وظیفه دارد تا بتواند با آگاهی از روش هایی که از آن ها آگاهی دارد، پرونده را به موفقیت برساند.

کلام آخر

موضوعات چک برگشتی از رایج ترین مشکلات حقوقی است که نمونه پرونده های زیادی هم در دادگاه در خصوص این مشکل حقوقی وجود دارد. در واقع چک وسیله ای است که صادر کننده باید طبق تاریخ درج شده در چک و به میزان مبلغ نوشته شده ای که در چک وجود دارد، در حساب خود پول داشته باشد که در غیر اینصورت چک برگشت می خورد.

اخذ بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان باید تمامی قانون  قوانین مربوط به چک و قانون تجارت را بداند تا بهتر بتواند به مراجعین خود کمک کند. علاوه بر تخصص و مهارت یک وکیل در خصوص چک، موردی که خیلی مهم است زمان در نظر گرفته شده برای پرونده است که اگر در موعد مقرر انجام نشود احتمال اینکه موکل به حق قانونی خود نرسد بسیار زیاد است.

در این مقاله در مورد مباحث های چک برگشتی زیاد صحبت کرده ایم و لیستی 10 تایی از بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان را ارائه داده ایم تا به هنگام مواجه شدن با مشکلات چک، از وکلای مربوطه کمک بخواهیم.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا