وکلا

10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

چک و مشکلات مرتبط با آن، جزو نمونه مشکلات و معاملاتی است که خیلی از افراد را به دردسر انداخته و پیچیدگی هایی در زندگی افراد به وجود آورده است. معمولا مشکلات چک برای افرادی به وجود می آید که با قوانین مرتبط با چک آشناییتی نداشته و به دلیل عدم آگاهی امکان متضرر شدن وجود دارد به همین دلیل است که توصیه می شود در هنگام مواجه شدن با مشکلات مربوط به چک، از بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان کمک بخواهید. وکلا به قوانین جدید مربوط به چک آگاه است و تجربیات بسیار خوبی در این خصوص دارد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان چه کسی است؟

مشکلات چک و یا چک برگشتی همواره وجود داشته است و سبب شده است تا دغدغه پیدا کردن وکیل همواره وجود داشته باشد. بنابراین انتخاب بهترین وکیل در اصفهان جزو اولویت های یک مراجعه کننده ای است که درگیر مشکلات چک شده است.

بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان به شخصی گفته می شود که داری اطلاعات بروز شده ای از قوانین چک باشد زیرا احتمال تغییرات در قوانین چک، همواره وجود دارد و وکیلی موفق است که به این قوانین و تغییرات آن آشنایی داشته باشد.

بهترین وکیل در اصفهان تخصص و مهارت بالایی دارد و تمام سعی و تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی که بر عهده گرفته است می کند و اعتماد و اطمینان موکلین و مراجعین خود را جلب می کند.

همچنین یک وکیل  با ارائه مشاوره های تخصصی در خصوص مشکلات حقوقی موکلین، به آن ها در جهت رفع مشکل آن ها کمک کند و نمونه راه و روش های تخصصی را به آن ها پیشنهاد می دهد.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران کلیک کنید

زهرا حق‌ شناس

زهرا حق شناس

سرکار خانم زهرا حق شناس، وکیل پایه یک دادگستری بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند. ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان و دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌های مختلف می‌باشند.

تخصص سرکار خانم حق شناس در  کلیه پرونده‌ های:

 • پرونده های ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، حکم تخلیه، خلع ید، تصرف عدوانی، تخلیه فوری عین مستاجره، خسارت وجه التزام قراردادی، تنظیم انواع قراردادها مطابق با موازین حقوقی از جمله: تنظیم قراردادهای اجاره، شراکت، قرارداد مربوط به کارخانجات، مشارکت در ساخت و ساز، قرارداد پیش خرید یا پیش فروش آپارتمان و غیره
 • دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، ایام زوجیت، حضانت فرزندان، فریب در ازدواج، تجویز ازدواج مجدد، اثبات نسب و غیره می باشد.

برخی از سوابق سرکار خانم حق شناس عبارتند از:

 • همکاری با شرکت ها و ارگان های خصوصی مختلف
 • دارنده مدرک سمپوزیوم بین المللی حقوق، داوری با مشارک انجمن حقوق تطبیقی و قضات عالی رتبه در کشور فرانسه
 • دارای گواهینامه نحوه تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی
 • دارای مدرک کارشناس حقوق قضایی
 • بررسی و اخذ وکالت نسبت به پرونده های حقوقی در استان های دیگر

شماره تماس: 09916592930

آدرس: اصفهان، بلوار علم الهدی (رباط سوم)، نبش کوچه ۱۳، مجتمع عرشیا، طبقه ۳، واحد ۵

آدرس اینستاگرام: @lawyer_attorney1990


مهدی باباشاهی

مهدی باباشاهی

وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشد و در زمینه های مختلف وکالتی مانند ملکی، خانواده، طلاق، ملکی، کیفری و غیره فعالیت دارد و به صورت تخصصی به کلیه دعاوی می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133105270

آدرس: اصفهان، خیابان مقداد ( آتش سابق)، نهر فرشادی، ساختمان زیتون، طبقه اول


رضوان سلیمانی

رضوان سلیمانی

وکیل پایه یک دادگستری در استان اصفهان می باشد و به قوانین های حقوقی مسلط است. ایشان پرونده های موفق زیادی را در کارنامه کاری خود دارد و در دفاعیات از موکلین بسیار خوب عمل می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133327750

آدرس: اصفهان، خیابان شهید یکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان وکلای دادمهر، طبقه چهارم، واحد 44


مریم جهانبخش

مریم جهانبخش

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اصفهان می باشد. ایشان وکیلی اخلاق مدار است و ارتباط بسیار خوبی با مراجعین خود دارد. خانم مریم جهانبخش مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری را ارائه می دهد و به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131106256

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت، جنب کوچه خدابنده، پلاک 34، طبقه همکف، زنگ 3


لیلا رئیسی دزکی

لیلا رئیسی دزکی

وکیل پایه یک دادگستری است که در اصفهان به کار حقوقی مشغول است. ایشان تخصص و مهارت بالایی در زمینه حقوقی دارد و در دعاوی حقوقی متخصص می باشد. خانم لیلا رئیسی به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان در بین مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق بین الملل عمومی
 • عضو هیئت علمی دانشگاه در اصفهان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131118564

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، نرسیده به چهارراه شریعتی، کوچه شهید مختاری، ساختمان اسکان، طبقه 3


سید امیر روح الامین

سید امیر روح الامین

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و همچنان در شهر اصفهان مشغول به کار می باشد. ایشان وکیلی موفق در حیطه کاری خویش می باشد و همواره موفق عمل می کند. آقای سید امیر روح الامین بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان نیز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131668189

آدرس: اصفهان، چهارراه فلسطین، ابتدای خیابان فلسطین، ساختمان کیان، طبقه سوم، واحد 1


حامد ابراهیمی

حامد ابراهیمی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشد و به تمامی امور و دعاوی حقوقی تسلط کامل دارد. آقای حامد ابراهیمی وکیلی بااخلاق است که به امور وکالتی تسلط بالایی دارد. آقای حامد ابراهیمی در کلیه دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی می کند تا رضایت موکلین خود را به همراه داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، مجتمع ماکان ۵، طبقه دوم، واحد ۲۵

تلفن تماس: 09133117113

لزوم واگذاری پرونده چک برگشتی به وکیل

معمولا هر شخصی به دلیل عدم آگاهی که در رابطه با چک دارد ممکن است دچار مشکلاتی شود که باید قبل از انجام هر کاری، با بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان مشورت داشته باشد تا از بروز مشکلات به وجود آمده خودداری نماید.

پرونده های چک برگشتی جزو نمونه پرونده هایی است که نیاز به یک وکیل خبره دارد که تسلط کافی به متون چک و تمامی کلمات درج شده در چک را داشته باشد. همچنین وکیل باید از قوانین مربوط به چک برگشتی اطلاعات کافی داشته باشد تا بتواند به درستی از حق موکلش دفاعیات لازمه را انجام دهد.

وکیلی که پرونده شخصی را برعهده می گیرد در مقابل کلیه مشکلات و گرفتن حق و حقوق موکلش وظیفه دارد تا بتواند با آگاهی از روش هایی که از آن ها آگاهی دارد، پرونده را به موفقیت برساند.

کلام آخر

موضوعات چک برگشتی از رایج ترین مشکلات حقوقی است که نمونه پرونده های زیادی هم در دادگاه در خصوص این مشکل حقوقی وجود دارد. در واقع چک وسیله ای است که صادر کننده باید طبق تاریخ درج شده در چک و به میزان مبلغ نوشته شده ای که در چک وجود دارد، در حساب خود پول داشته باشد که در غیر اینصورت چک برگشت می خورد.

اخذ بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان باید تمامی قانون  قوانین مربوط به چک و قانون تجارت را بداند تا بهتر بتواند به مراجعین خود کمک کند. علاوه بر تخصص و مهارت یک وکیل در خصوص چک، موردی که خیلی مهم است زمان در نظر گرفته شده برای پرونده است که اگر در موعد مقرر انجام نشود احتمال اینکه موکل به حق قانونی خود نرسد بسیار زیاد است.

در این مقاله در مورد مباحث های چک برگشتی زیاد صحبت کرده ایم و لیستی 10 تایی از بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان را ارائه داده ایم تا به هنگام مواجه شدن با مشکلات چک، از وکلای مربوطه کمک بخواهیم.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا