وکلا

لیست✔️ 10 تا از بهترین وکیل در مرزداران ⚖️【آپدیت 1403】

در این مقاله قصد داریم تا در مورد بهترین وکیل در مرزداران صحبت کنیم. مرزداران منطقه ای در شهر تهران است که وکلای خوب و خبره ای را دارد که دفاعیات بسیار خوبی را از موکلین خود کرده و حق و حقوق تضییع شده آن ها را می گیرند. یک وکیل خوب می تواند در دعاوی های مختلفی مانند ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، حقوقی و غیره به موکلین خود کمک کند و به مراجعین خود بهترین مشاوره ها را ارائه دهد.

با راهنمایی های بهترین وکیل تهران می توانید به نتایج مطلوب دست پیدا کرده و بهترین خدمات حقوقی را دریافت نمایید. بنابراین در این مقاله به معرفی لیستی 5 تایی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران که در منطقه مرزداران مشغول به فعالیت هستند پرداخته ایم. این وکلا دارای تخصص های بالای وکالتی می باشند و به تمامی دعاوی ها آگاه هستند بنابراین اگر در شهر تهران یا منطقه مرزداران سکونت دارید به مطالعه در این مقاله بپردازید و از وکلا در این مقاله کمک بخواهید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

کمک گرفتن از وکیل چه مزیت هایی را دارد؟

مشکلات حقوقی جزو نمونه مشکلاتی است که برای هر شخصی در موضوعات مختلف ممکن است اتفاق بیفتد. با وجود پیچیده بودن قوانین حقوقی و سپس موفقیت در پرونده، نیاز است تا از یک وکیل خوب کمک بخواهیم و راهنمایی های لازمه را از او دریافت کنیم. برخی پرونده ها دارای ارزش مالی هستند و برخی دیگر با جان انسان یا آبروی او ارتباط مستقیم دارند بنابراین نیاز است تا از بهترین وکیل در مرزداران کمک بخواهیم. اخذ یک وکیل برای پرونده حقوقی خود، مزیت های بسیار زیادی را در پی خواهد داشت که به آن اشاره می کنیم:

 1. مسیر پیشرفت پرونده با کمک وکیل با سرعت بیشتری انجام می پذیرد.
 2. وقت موکل تلف نخواهد شد و تسریع در انجام کارها بی.شتر خواهد شد.
 3. با وجود وکیل، نیازی به حضور موکل در دادگاه نیست.
 4. وکیل با ارائه مستندات و مدارکی مهم، از موکلش دفاعیات بسیار خوبی را انجام می دهد.
 5. ضرر و زیان مالی کم می شود و یا حتی به صفر می رسد.
 6. وکلا اطلاعات حقوقی بالایی را در اختیار موکلین خود قرار می دهند و بهترین راهنمایی ها را به آن ها ارائه می دهند.
 7. با اخذ وکیل سبب می شود تا وکیل به امور شخصی و کاری در زندگی خود برسد و صفر تا صد امور حقوقی را با خیالی آسوده به وکیل واگذار نماید.
 8. شانس موفقیت در پرونده نسبت به مواقعی که وکیل اخذ نمی شود، بیشتر خواهد بود.
 9. وکیل با تجربیاتی که دارد به حل مسائل و مشکلاتی که در پرونده وجود دارد، بهتر رسیدگی می کند.
 10. کاهش استرس و اضطراب در موکل بیشتر خواهد بود.
 11. لایحه دفاعیات بسیار قوی توسط وکیل انجام خواهد شد

مجتبی محمدی

وکیل مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

تماس:
آدرس:

آدرس:

امیرمهدی زند

امیرمهدی زند

وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در مرزداران معرفی شده است. ایشان تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های حقوقی موکلینش می کند و دفاعیات بسیار خوبی را از آن ها در دادگاه انجام می دهد. آقای امیر مهدی زند تعاملات بسیار خوبی با موکلین خود دارد و شرایط آن ها را به خوبی درک می کند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۰۰۲۳۳۰

آدرس: تهران، نرسیده به سر مرزداران، برج نگین رضا، طبقه چهارم جنوبی، واحد ۴۱۱

علی حق گو

علی حق گو

وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر تهران سال هاست که به کار در حوزه وکالت مشغول می باشد. ایشان در زمینه دعاوی های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، طلاق و غیره مشغول به کار است و به عنوان یکی از بهترین وکیل در مرزداران شناخته و به مردم معرفی شده است. آقای علی حق گو دارای فن بیان قوی و بالایی است و بهترین دفاعیات را از موکلین خود در دادگاه انجام می دهد.

تخصص و مهارت: 

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۹۶۴۳۱۰

آدرس: تهران، ابتدای مرزداران، پلاک۲۴۷، طبقه ۳ غربی

ابوذر نصر الهی

ابوذر نصرالهی

وکیل پایه یک دادگستری می باشد ودر شهر تهران در منطقه مرزداران مشغول به کار و تخصص در حوزه وکالت است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در مرزداران شناخته شده است و تخصص و مهارت بسیار بالایی در کلیه دعاوی های حقوقی دارد. آقای ابوذر نصرالهی در زمینه هایی ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره به کار مشغول می باشد.

تخصص و مهارت: 

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٠٣٢٢۵۶

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، بعداز چهارراه ناهید، پلاک١٧٨، مجتمع نگین آسمان، بلوک سی، طبقه سوم، واحد١٠

راضیه اسلامی نسب

راضیه اسلامی نسب

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل در مرزداران توسط مردم انتخاب شده است. ایشان یکی از وکلای حرفه ای در امور حقوقی می باشد و به کلیه دعاوی ها مسلط است. خانم راضیه اسلامی نسب وکیلی با اخلاق است و مردم به او اعتماد و اطمینان کافی دارند.

تخصص و مهارت: 

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٨٣١٨٢١

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، بعداز پل یادگارامام، پلاک ١٨۴، ساختمان ایمان، واحد ۴ شرقی

مهم ترین نکات برای اخذ بهترین وکیل در مرزداران

 1. تحقیقات درست و اصولی برای شناخت بهترین وکیل در مرزداران انجام دهید و نسبت به کار و تخصص او مطلع شوید
 2. آمار موفقیت پرونده های او را در نظر بگیرید
 3. از منبع های درست و معتبر برای تحقیقات وکلا استفاده نمایید
 4. برای تحقیق از موسسات حقوقی در تهران، حتما از مجوز او اطمینان پیدا کنید
 5. برای تحقیق از مجلات حقوقی یا سایت حقوقی استفاده نمایید
 6. تخصص وکیل بسیار مهم می باشد. از وکلایی کمک بخواهید که تخصص بسیار خوبی در زمینه های حقوقی دارند
 7. قبل از قرارداد وکالتی با وکیل خود، با او مشاوره داشته باشید و ویژگی های یک وکیل خوب و موفق را در او بررسی نمایید
 8. اخلاقیات وکیل خود را در نظر بگیرید زیرا بسیار ویژگی مهمی است و قرار است ساعت ها با او تعامل داشته باشید
 9. وکیلی را انتخاب نمایید که مسئولیت پذیری بالایی در مقابل پرونده های وکالتی اش داشته باشد
 10. بیان خوب و نفوذ کلامی بالای وکیل، به پیشرفت و پیشبرد پرونده کمک زیادی می کند
 11. وقت شناسی، نظم از یک وکیل، جزو ویژگی های بسیار خوب در او محسوب می شود و تاثیر مستقیمی در انجام مراحل کاری درست خواهد داشت

چرا در هنگام مشکلات حقوقی به یک وکیل نیاز داریم؟

برای تمامی مشکلات حقوقی چه مشکلات سخت و آسان، به یک وکیل پایه یک دادگستری نیاز داریم. وکیل پایه یک دادگستری به تمامی دعاوی های حقوقی می پردازد و متخصص در همه ی امور حقوقی است. مراجعه به وکیل و کمک از او، مزیت های بسیار زیادی را برای موکل به همراه خواهد داشت و سبب می شود تا امور حقوقی و تمامی مراحل کاری وکیل، به بهترین شکل ممکنه انجام گیرد.

مراحل کاری حقوقی، نیاز به یک فرد باتجربه ای دارد که به دادگاه و دادسرا آشنایی داشته باشد و اصول کار را به خوبی بداند. تنها کسی که می تواند به طور تخصصی به این امور بپردازد، یک وکیل متخصص و خبره حقوقی است. یکی از مزایای مهم اخذ وکیل، موفقیت با درصد بالایی توسط وکیل می باشد. وکیل با جمع آوری مستندات، تنظیم شکواییه، تنظیم لایحه دفاعیات می تواند به موکلش کمک بسیار زیادی را داشته باشد و پرونده را با موفقیت همراه سازد.

همچنین اخذ وکیل، سبب تسریع کار حقوقی شده و زمان موکل در این خصوص تلف نخواهد شد. در واقع وکیل با راه حل های مناسب و کاربردی به موکلش، شرایط کاری را رو به جلو می برد و مشکلات را تا حدود زیادی حل می کند تا موکلش را به نتایج مطلوب برساند. موکل به کمک راهنمایی ها و تجربیات وکیل، به آرامش دست پیدا کرده و از استرس و اضطراب ناشی از مشکلات حقوقی که دارد کم می شود.

به طور کلی کمک گرفتن از وکیل و استفاده از راهنمایی های او، مزیت های زیادی را در پی خواهد داشت و از ضرر و زیان های موکل جلوگیری به عمل خواهد آمد و او را برای رسیدن به نتایج مطلوب نزدیکتر می کند. اخذ یک وکیل خوب و متخصص، نیاز به تحقیقات دارد و باید تحقیق و بررسی های لازمه توسط مراجعه کننده قبل از انعقاد قرارداد وکالتی انجام پذیرد تا اشتباهاتی برای اخذ وکیل به وجود نیاید.

حق الوکاله یک وکیل در مرزداران

در شهر تهران، مناطق مختلفی برای زندگی وجود دارد که این مناطق دارای جمعیت زیادی می باشند که گاهی ممکن است دچار مشکلات حقوقی شوند. منطقه ی مرزداران هم جزو منطقه ای در تهران است که افراد زیادی سکونت داشته و برای مشکلات حقوقی شان، از وکیل کمک می خواهند. هزینه های حق الوکاله ی هر وکیل نسبت به دیگری متفاوت می باشند. مثلا وکیلی که سالهای زیادی است که در حوزه وکالت فعالیت داشته است و دارای سوابق درخشان کاری می باشد مورد اعتماد تر نسبت به وکلایی است که به تازگی کار وکالتی خود را آغاز کرده اند بنابراین ممکن است میزان حق الوکاله ی آن ها نسبت به سایر همکارانشان بیشتر باشد اما به جز داشتن تخصص و مهارت بالای یک وکیل، میزان حق الوکاله ی بالای وکیل، نمی تواند دلیلی بر خوب بودن او باشد زیرا گاهی برخی وکلا هستند که با وجود هزینه ی کم وکالتی، بهترین و مفید ترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهند.

اما به طور کلی عواملی مانند میزان زمانی که برای انجام کار وکالتی صرف می شود و یا درجه سختی کاری که در پرونده های وکالتی وجود دارد در میزان هزینه وکیل تاثیرگذار خواهد بود زیرا وکیل باید زمان زیادتری را برای حل مشکلات پرونده ای که برعهده گرفته است، داشته باشد. همین عوامل باعث می شود تا میزان هزینه یک وکیل ثابت نبوده و متغیر بوده باشد و همه ی این تغییرات نرخی به دلیل شرایطی است که در پرونده وجود خواهد داشت.

کلام آخر

اولین راه عقلانی همه ی افرادی که با مشکلات حقوقی روبرو می شوند، اخذ یک وکیل خوب و مجرب است که دارای سوابق بسیار درخشانی است خصوصا در شهر تهران که مشکلات حقوقی و کلاهبرداری در آن زیاد شده است و پرونده های بسیار زیادی در دادگاه وجود دارد که همگی نیاز  به بهترین وکیل حقوقی در تهران را دارد تا به بهترین نحو انجام شود. در شهر تهران به دلیل بزرگی و وسعتی که دارد، هر منطقه نیاز به یک وکیل خوب و متخصص می باشد. برای انتخاب یک وکیل خوب و خبره، نیاز است تا تحقیقات به طور کامل انجام گیرد. این تحقیقات باید توسط افراد قابل اعتماد و یا مکان های معتبر مانند موسسه های حقوقی در تهران صورت پذیرد.

موسسه های حقوقی در شهر تهران وجود دارد که همگی مشغول به ارائه خدمات حقوقی و معرفی وکلایی باسابقه در هر منطقه ای از تهران که هستید، می باشند. این موسسه ها کمک های زیادی را با توجه به موضوع پرونده و میزان بودجه ای که برای انجام کار وکالتی که در نظر گرفته اید به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. اما قبل از اعتماد به این موسسه ها، باید از مجوز آن ها اطمینان پیدا کرد و سپس به آن ها مراجعه کرد.

در این مقاله به وکلای منطقه ی مرزداران می پردازیم که دارای جمعیت زیادی است و وکلای زیادی هم مشغول به کار وکالت در حوزه های مختلف حقوقی هستند بنابراین اگر در منطقه مرزداران سکونت دارید و دچار مشکلات حقوقی شده اید، با مطالعه در این مقاله می توان بهترین های وکیل در مرزداران را بشناسید و پرونده حقوقی خود را به آن ها واگذار نمایید. تمامی این وکلا مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفیدی را برگزار می کنند و به مردم کمک های بسیار خوب در زمینه حقوقی را دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا