وکلا

10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

آگاهی از قوانین و مقررات تجاری برای نوشتن قرارداد برای شرکت ها الزامی است. بهترین و منطقی ترین راه برای نوشتن قرارداد تجاری، کمک و مشاوره از بهترین وکیل در اهواز می باشد. اگر ساکن اهواز و شهر های اطراف آن هستید می توانید از وکیلی کمک بخواهید که سوابق خوبی در وکالت داشته و در زمینه تنظیم قرارداد های تجاری، تجربیات بسیار خوبی داشته باشد. وکیلی که مسلط به قوانین حقوقی و قرارداد های تجاری باشد، به طور اصولی به نوشتن و تنظیم آن ها می پردازد. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد که با بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز آشنا شوید و کلیه امور مربوط به قرارداد ها را به آن ها بسپارید. تمامی وکلای معرفی شده در این مقاله، دارای تجربه و سوابق بسیار خوبی می باشند و به خوبی در این زمینه عمل می کنند. پیشنهاد می کنیم که مطالعه این مقاله را از دست ندهید و وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

الزام مشاور حقوقی با وکیل جهت تنظیم قرارداد تجاری

بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارد، با آگاهی هایی که در انواع دعاوی دارد به موکلین و مردم کمک می کند و پرونده را با سرعت بیشتری به پیش می برد. تنظیم قرارداد های تجاری برای شرکت ها، امری بسیار مهم است و باید اصول این قرارداد ها رعایت شود. یک وکیل با آگاهی از این قرارداد ها برای سایر شرکت های تجاری به صورت دقیق و اصولی قراردادها را تنظیم می کند و تسلط و تمرکز بالایی روی این زمینه ها دارد.

الزام مشاوره به بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز، سبب می شود تا وکیل از جزییات پرونده آگاه بوده و مشاوره های تخصصی را در این خصوص به شما بدهد  تا به هنگام روبرو شدن با مشکلات و مسائل مربوط به قرارداد ها و حقوق، آن ها را به بهترین شکل ممکنه رفع نماید. مشاوره ها به صورت حضوری و غیر حضوری انجام شده و با توجه به شرایط و موقعیتی که دارید، می تواند نوع مشاوره را انتخاب نمایید.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده
مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز کلیک کنید

مریم گودرزی

بهترین وکیل طلاق در اهواز

مریم گودرزی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، یکی از موفق‌ ترین وکلای استان خوزستان در زمینه دعاوی قراردادی و اختلاف بین پیمانکار و کارفرما یا خریدار و فروشنده می‌ باشد. خانم گودرزی کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت شماره ۱۸۱۴۱ از مرکز وکلای قوه قضائیه می باشد. دارا بودن یک تیم حرفه ای مختص قراردادهای تجاری و وجود کارشناسان باتجربه و خبره در این تیم، وجه تمایز خانم گودرزی در پرونده های مربوط به دعاوی قراردادی نسبت به سایرین است.
۱۹ سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری، موجب تسلط خانم گودرزی به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌ های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. اخلاق شایسته، تخصص و تسلط به امور حقوقی و قراردادی، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از ویژگی‌های بارز خانم گودرزی به حساب می‌آید.

تخصص و مهارت:

 • • وکیل پایه یک دادگستری با 19 سال تجربه و تخصص در امور حقوقی و وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09163078571

آدرس: اهواز، خیابان آزادگان (۲۴ متری)، بین رضایی و اهوازیان، روبروی درمانگاه امام، مجتمع دیپلمات، طبقه دوم واحد ۹

(حضور در دفتر ایشان با هماهنگی و وقت قبلی امکان‌ پذیر است)


گلچین آقایی

گلچین آقایی

خانم گلچین آقایی وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان مشغول به فعالیت می باشد، ایشان بصورت تخخصی در حوزه طلاق فعالیت دارند و در حوزه تخصص خود به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اهواز شناخته می شوند و در دعاوی های مختلف وکالتی اعم از طلاق، ملکی، کیفری، تجاری، ثبتی و غیره نیز مشغول به ارائه خدمت به مردم می باشند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • وکالت تخصصی در دعاوی طلاق، طلاق توافقی، حضانت اطفال، مهریه بانوان، تمکین، ازدواج مجدد و….
 • مشاوره تخصصی در کلیه امور فوق
 • مشاوره تخصصی پیش از ازدواج برای راهنمایی زوجین جوان و آشنایی با حقوق و تکالیف ناشی از زوجیت

شماره تماس: 09120689771

آدرس: کیانپارس، خیابان ده شرقی (نوبت دهی صرفا با تماس و هماهنگی قبلی)


شیما صالحی وندشهنی

شیما صالحی

سرکار خانم شیما صالحی وندشهنی، وکیل پایه یک دادگستری استان خوزستان می باشد و به عنوان یکی از وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز می باشد و در بین مردم شناخته شده است. ایشان دارای سابقه درخشان و موفق در دعاوی خانواده، ملکی و جرایم رایانه ای می باشد و پیگیری مستمر در پرونده ها، جزیی از رمز موفقیت ایشان می باشد.

صبوری، حسن سابقه، صداقت، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل های مطلوب و پیگیری های مستمر در پرونده‌های وکالتی، از رمز موفقیت ایشان می باشد که سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

مهارت و تخصص در دعاوی:

 • ملکی
 • کیفری
 • طلاق
 • خانواده
 • جرایم رایانه ای

شماره تماس:

آدرس: اهواز، زیتون کارمندی، خیابان کمیل، دور فلکه پارک فیلی، ساختمان پاستور، طبقه ۴

 ساعت حضور در دفتر وکالت: ساعت ۶ غروب تا ۹ شب


سعید مهرآقا

وکیل سعید مهرآقا

ایشان بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز هستند. سابقه درخشانی در پرونده های خانواده (طلاق، اعسار، مهریه و…)، کیفری (جعل، کلاهبرداری، سرقت، کلاهبرداری رایانه ای و …)، حقوقی (ملکی، الزام به تنظیم سند و…) را دارند.
از خصوصیات ایشان: صبر و حسن سابقه و صداقت و پاسخگویی و دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوش نام کشور قرارگیرد و موجب اخذ پرونده های موفقیت آمیز بسیاری در کارنامه ایشان گردیده است که منجر به کسب رضایت مندی موکلین گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • کیفری
 • حقوقی
 • خانواده

شماره تماس:

آدرس: اهواز خیابان 20 کیانپارس، روبروی هتل هدیه، پلاک 3


جلیل مکوندی

جلیل مکوندی

بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز است و سالهای زیادی است که به صورت تخصصی به کار وکالت مشغول می باشد. ایشان وکیلی با سوابق درخشانی بالا می باشد و به صورت کاملا تخصصی به کار وکالت مشغول است. آقای جلیل مکوندی به عنوان یکی از بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز شناخته شده است.

تخصص و مهارت: 

 • کارشناسی حقوق قضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:

آدرس: اهواز، خیابان بیست و چهار متری، روبروی پارک باغ معین، مجتمع اشکان، طبقه 5، واحد 8

وظایف های وکیل تنظیم قرارداد تجاری

بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز، با توجه به تخصصی که در امور وکالتی و دعاوی دارد، وظایف هایی را هم دارد. بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز دارای وظایفی است که باید به درستی انجام شود. در ادامه به مهم ترین وظایف وکیل تنظیم قرارداد تجاری می پردازیم:

 • تنظیم قرارداد براساس قوانین و مقررات
 • بررسی خواسته های طرفین قرارداد
 • ارائه توضیحات مهم در رابطه با مفاد قرارداد تجاری به طرفین
 • بررسی جزییات قرارداد از نظر حقوقی و فنی
 • مشاوره حقوقی به طرفین قرارداد در مورد قرارداد و تعهدات کاری

اهمیت اخذ وکیل قرارداد تجاری در اهواز

تنظیم قرارداد ها، یکی از مهم ترین ابزارهای حقوقی در شرکت های تجاری می باشند و در کسب و کار شرکت ها تاثیرات بسیار بالایی دارند. کسب و کارهایی مانند مشارکت، استخدام، اجاره، خرید و فروش و غیره است که به وکیل قرارداد ها نیاز داریم. بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز، تجربه بسیار بالایی را در این زمینه دارد و به طور دقیق و صحیح تعهدات و حقوق طرفین را مشخص و شفاف در آن قرارداد ثبت کرده که این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز تنظیم قرارداد ها در شرکت های تجاری، باید توسط یک وکیل متخصص و کاربلد مانند بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز انجام شود تا از بروز اختلافات احتمالی در آینده جلوگیری شود زیرا تنظیم اصولی قرارداد ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه به مهم ترین دلایل برای اهمیت اخذ وکیل قرارداد تجاری در اهواز می پردازیم:

 • کاهش هزینه و جلوگیری از اتلاف وقت: یکی از پر اهمیت ترین دلایل برای اخذ بهترین وکیل قرارداد تجاری در اهواز، جلوگیری از بروز اختلافات احتمالی در آینده است. در واقع وکیل تنظیم قرارداد تجاری از بروز اختلافات جلوگیری می کند. در واقع با کمک وکیل می توان قرارداد تجاری را در کوتاه ترین زمان ممکنه تنظیم کرد.
 • تضمین منافع طرفین قرارداد: یک وکیل قرارداد تجاری در اهواز، قراردادی را تنظیم می کند که حقوق و منافع طرفین قرارداد حفظ شود و از خسارت های وارد شده به او جلوگیری شود.

کلام آخر

بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز، مسئولیت و تعهد بالایی در امور قرارداد ها دارد و باید فرآیند تنظیم قرارداد ها را به خوبی بداند و با تسلط بر قوانین و فعالیت های تجاری و حقوقی، به موکلش کمک نماید. در این مقاله به بررسی قوانین و مقررات مربوط به قرارداد های تجاری می پردازیم و وکلای متخصص و متبحر را مانند بهترین وکیل تنظیم قرارداد تجاری در اهواز معرفی می کنیم تا در مدت زمان کمتر وکیل مورد نظر خود را پیدا کرده و کلیه امور مربوط به قرارداد تجاری را به وکیل مورد نظر خود بسپارید. همچنین مشاوره و راهنمایی از وکیل حقوقی یا تنظیم قرارداد تجاری، می تواند خیلی به شما کمک نماید.

5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات نژاد

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت وکیل از ما هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا