وکلاوکیل کیفری

معرفی 5 تا از بهترین وکیل کیفری در رشت ⚖️【آپدیت 1402】

در دستگاه قضایی کشور، دو نوع دعوی اعم از حقوقی و کیفری وجود دارد. دادگاه های مدنی یا حقوقی امکان طرح دعاوی حقوقی می باشد و دادگاه ها و دادسرای کیفری امکان طرح دعاوی کیفری است که دارای شعبه های متفاوتی می باشد. وکلای زیادی وجود دارد که در زمینه های حقوقی و برخی در زمینه های کیفری مشغول به فعالیت می باشند. اما انتخاب بهترین وکیل کیفری در رشت بین تعداد زیاد وکلا کمی دشوار است.

به طورکلی پرونده های کیفری جزو پرونده های بسیار حساس هستند زیرا به طور مستقیم با مال، جان و آبروی انسان ها در ارتباط هستند، بنابر این نیاز به وکیل کیفری خبره و کاربلد در این زمینه الزامی است تا بتواند به پیشبرد این پرونده ها کمک بسیار زیادی کند. با مطالعه در این مقاله و مراجعه به سایت وکیل از ما، به لیستی 5 تایی از بهترین وکیل کیفری در رشت می پردازیم تا مردم عزیز رشت در هنگام مواجه شدن با مشکلات کیفری در کسری از ثانیه، بهترین وکیل خود را پیدا کرده و پرونده کیفری خود را به او بسپارند.

وظایف وکیل کیفری

دعاوی های کیفری به دعاوی گفته می شود که دولت برای حفظ امنیت در جامعه، مجازات های متفاوتی را درنظر گرفته است و اگر این جرایم در دادگاه ثابت شود، متهم محکوم به مجازات می گردد. دعاوی های کیفری انواع متفاوتی دارند از جمله: ضرب و شتم، سرقت، کلاهبرداری، قاچاق، تسخیر اموال، روابط نامشروع، استفاده از موادمخدر و هر جرمی که عفت عمومی را خدشه دار کند جزو جرایم کیفری محسوب می شود.

در این شرایط وکیل کیفری وظایف بسیار مهمی دارد و بر پرونده های کیفری کار کرده و آن ها را بررسی و پیگیری می کند. اخذ وکیل کیفری در پرونده های کیفری، بسیار ضروری می باشد و وکیل با بهره گیری از دانش و تحصیلاتی که در این زمینه دارد به موکلش در دادگاه کمک کرده و از او دفاع می کند.

وکیل کیفری موظف است تا به موکل خود مشاوره داده و سپس با طی کردن مراحلی در دادگاه، با جمع آوری مستندات و مدارک به نفع موکل، از او و گفته هایش دفاع کند. وکیل کیفری تمام سعی و تلاش خود را می کند تا باعث پیشبرد پرونده در جهت مثبت شده و پرونده را با موفقیت به پایان برساند. یک وکیل خبره و کاربلد، می تواند با ارائه راهکارهای درست و استفاده به موقع از تبصره های قانونی در دادگاه، پرونده موکل را با موفقیت به پیش ببرد، حتی اگر همه چیز بر علیه موکل بوده باشد. هر شخصی در هر پرونده کیفری، مجاز است تا از دو وکیل استفاده کرده و آن ها را به دادگاه معرفی کند.

مطالب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در رشت

بهترین وکیل کیفری در رشت

مردم به هنگام مواجه شدن با مشکلات کیفری، اولین راه حلی که به ذهنشان می رسد جستجوی بهترین وکیل کیفری در رشت می باشد. انتخاب یک وکیل کیفری به عنوان بهترین، نیاز به داشتن ویژگی هایی دارد که باعث می شود به عنوان بهترین وکیل کیفری توسط مردم انتخاب شوند.

یک وکیل کیفری موفق، باید به تمامی موضوعات کیفری تخصص و تسلط داشته باشد و دفاعیات تخصصی لازمه را در این خصوص انجام دهد. همچنین داشتن سوابق کاری بالا در موضوعات کیفری، یکی دیگر از مواردی است که به یک وکیل کیفری کمک می کند تا به قواعد و مقررات موضوعات کیفری آگاهی کامل داشته باشد.  وکیل کیفری در رشت باید به موضوعات کیفری زیر تسلط داشته باشد تا بتواند به آن ها رسیدگی کند. موضوعاتی از جمله:

توهین، مزاحمت تلفنی، قتل عمد و غیرعمد، فروش مال غیر، فوت در تصادفات رانندگی، جعل، تهدید، کلاهبرداری، خیانت در امانت، دیه، نزاع و غیره که باید برای آن ها شکایت نامه تنظیم گردد سپس مراحل قانونی آن توسط وکیل انجام گردد.

بهترین وکیل کیفری در رشت، با نادیده گرفتن منافع خویش به خواسته های موکل و اهداف او توجه کرده و تمام تلاشش را می کند تا بتواند با تنظیم لایحه دفاعیات، در دادگاه از موکلش دفاع کند و پرونده را به نتایج مطلوب برساند.

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: کیفری، کلاهبرداری، دزدی، قتل، کلاهبرداری اینترنتی، خیانت در امانت، اختلاس و…
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

محمدحسن فعال

وکیل فعال

وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان، شهر رشت می باشد. ایشان دارای سابقه بسیار طولانی و موفق در حوزه وکالتی می باشد و با فن بیان و وکالت حرفه ای که داشته است، سبب شده تا کسب نتایج مطلوب را در کارنامه وکالتی خود داشته باشد و موجب رضایت موکلین شود. ایشان به عنوان بهترین وکیل در رشت معرفی شده است و همچنان در دعاوی های ملکی، ثبتی، کیفری، خانوادگی، طلاق و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه کار در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلا و مشاوران قوه قضاییه در استان گیلان
 • عضو کمیسیون معاضدت وکالت تسخیری در دوره چهارم هیات مدیره مرکز وکلا در استان گیلان

شماره تماس: 09119341944

صادق پنجه ای

صادق پنجه ای

وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان می باشد و در حال حاضر در شهر رشت مشغول به فعالیت وکالتی است. ایشان به عنوان مشاورحقوقی و وکیل در سازمان ها و شرکت های معتبری مانند شهرداری ، بیمارستان بین المللی در رشت و چندین شرکت پیمانکاری معتبر دیگر مشغول به کار می باشد. آقای صادق پنجه ای به عنوان بهترین وکیل کیفری در رشت معرفی گردیده است و در دعاوی های مختلفی مانند کیفری، خانوادگی، ملکی، تجاری، ثبتی و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالتی
 • کارشناس فقه و حقوق اسلامی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09111361300

آدرس: استان گیلان، شهر شفت، خیابان ولیعصر، رخ شهید زگللاب

مدینه باقرنیا

فاطمه خورسند

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در حال حاضر در شهر رشت مشغول به فعالیت در دعاوی های کیفری، ملکی، ثبت اسناد، خانوادگی و غیره است. ایشان به عنوان بهترین وکیل کیفری در رشت معرفی شده است و به دلیل سوابق بسیار بالای وکالتی که دارد موجب اعتماد و اطمینان مردم گردیده است. خانم مدینه باقرنیا سابقه دهها پرونده وکالتی را در کارنامه خود به عهده دارد و تمام تلاشش را می کند تا موجب رضایت مردم واقع شود.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس فقه و حقوق اسلامی
 • 19 سال سابقه کاری و تخصص در امور وکالت
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09112355524

آدرس: رشت، بلوار شهید انصاری، نرسیده به سه راه دیلمان

فاطمه خورسند

فاطمه خورسند

وکیل پایه یک دادگستری در شهر رشت می باشد و دارای کارنامه درخشان وکالتی و سابقه بسیار بالایی در حوزه های مختلف وکالتی است. ایشان در دعاوی های کیفری، ملکی، مالی، ثبتی، طلاق و غیره مشغول به فعالیت در شهر رشت می باشد و به عنوان بهترین وکیل کیفری در رشت توسط مردم شناخته شده است. خانم فاطمه خورسند به سه روش تلفنی، حضوری و آنلاین مشاوره های حقوقی را انجام می دهد و با ایده ها و روش های کاربردی، به مراجعین کمک بسیار زیادی می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09112359751

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، ابتدای تختی، کوچه بنفشه، واحد هشتم

حسن احمدی

حسن احمدی

لیشان وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان و شهر رشت می باشد و به عنوان بهترین وکیل کیفری در رشت مشغول به فعالیت وکالتی است. آقای حسن احمدی مشاوره های حرفه ای در زمینه های مختلف وکالتی را عهده دار است و تمام تلاش خود را می کند تا موجب رضایت موکلین خود شود و اعتماد آنان را جلب کند. ایشان دارای فن بیان قوی و قدرت کلامی بسیار خوب می باشد و در دادگاه به خوبی می تواند از موکلینش دفاعیات لازم را به عمل آورد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس حقوق قضایی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09111374577

آدرس: رشت، خیابان حاجی آباد، ساختمان گاندی، طبقه سوم

خصوصیات یک وکیل خبره کیفری در رشت

تسلط و تمرکز وکیل کیفری به تمامی موضوعات کیفری، او را تبدیل به یک وکیل خبره می کند و باعث می شود مردم اعتماد و اطمینان بیشتری به او داشته باشند. وکیل کیفری با به روز رسانی دانش و مهارت خود و همچنین مطالعه کتب های گوناگون، بهتر می تواند در مسائل های مختلف کیفری به موکلینش کمک کند. البته در کنار دانش و تخصص وکیل، تجربه و سوابق کاری او هم بسیار مهم می باشد زیرا وکیلی که دارای سابقه کاری بالایی است، بیشتر مورد اعتماد مردم قرار می گیرد.

یک وکیل موفق و خبره باید به اندازه کافی شجاعت و جسارت را داشته باشد. همچنین در کنار آن صبر و تحمل خود را در این شغل بالا ببرد زیرا در شغل وکالت به دلیل سختی و حساسیت کار، نیاز به صبوری  و تحمل بیشتر می باشد و وکیل کیفری موظف است تا با خوش خلقی در کنار موکلش باشد و تا پایان پرونده و سپس اعلام رای نهایی دادگاه او را همراهی کند.

وکیل خبره کیفری باید به دانش روانشناسی آگاه باشد تا با استفاده از آن بهتر بتواند ارتباط موثرتری با موکلینش برقرار کند و به آن ها از لحاظ روحی و روانی کمک کند. برقراری ارتباط موثر با موکل بسیار مهم می باشد. موکل باید بتواند با وکیل خود احساس راحتی داشته باشد تا بتواند تمام مشکلات و جزییاتی را که به او در پرونده کمک می کند را به وکیلش بازگو کند. گاهی بیان برخی جزییات می تواند به موضوع اصلی در پرونده و پیش بردن آن کمک بسیار زیادی کند و چند گام پرونده را به جلو پیش ببرد.

هزینه حق الوکاله وکیل کیفری

وکیل کیفری دارای هزینه های متفاوتی از حق الوکاله می باشد و شرایط و مواردی وجود دارد که باعث می شود وکلا نرخ ثابت وکالتی برای کار خود نداشته باشند. وکیل کیفری با بررسی پرونده و مطالعه کلی آن، شرایط فعلی پرونده را سنجیده و درجه سختی کار را محاسبه می کند. همچنین برخی پرونده ها هستند که بسیار زمانبر و وقتگیر می باشد، بنابراین وکیل کیفری با توجه به این شرایط حق الوکاله خود را به موکل اعلام می دارد. در بیشتر مواقع موکل و وکیل در مباحث مالی به یک نتیجه توافقی رسیده و سپس پرونده به وکیل کیفری واگذار می شود.

تحصیلات وکیل کیفری خبره

یک وکیل موفق و خبره باید تحصیلات خوبی را داشته باشد. داشتن تحصیلات آکادمیک به وکلا کمک می کند تا با بهره گیری از دانش و اطلاعات خود بهتر بتواند به موکل خود کمک کنند. از آنجایی که شغل وکالت و قوانین آن دارای تغییرات مداوم است، یک وکیل نیاز دارد تا با مطالعه مداوم در بروز رسانی اطلاعاتش به خود کمک کند و دانش خود را در این زمینه بالا ببرد. همچنین وکیل کیفری باید به تمامی قوانین از جمله آیین دادرسی کیفری، قانون مجازات اسلامی و سایر قوانین مرتبط با کیفری آگاه بوده تا بتواند از حق و حقوق موکلش در دادگاه در برابر قاضی دفاع کند.

وکیل تسخیری

هر شخصی حق این را دارد تا در هنگام رو به رو شدن با مشکلات کیفری، وکیلی را اختیار کند. چنانچه متهم توانایی مالی برای اخذ وکیل را نداشته باشد می تواند از دادگاه درخواست وکیل معاضدتی را داشته باشد. وکیل معاضدتی مربوط به پرونده های حقوقی می باشد و برای پرونده های کیفری نیاز به درخواست وکیل تسخیری خواهید داشت. وکیل تسخیری یا معاضدتی، موظف است کلیه خدمات وکالتی موکل را انجام دهد بدون آنکه هزینه ای از او دریافت کند زیرا کلیه ای خدمات برای موکل رایگان خواهد بود.

کلام آخر

انتخاب یک وکیل کیفری خوب و مجرب، جزو خواسته های هر فردی در هنگام روبه رو شدن با مشکلات کیفری است. کسانی که با چنین مشکلاتی روبرو می شوند به دلیل ناآگاهی از قوانین و مقررات کیفری، نیاز به شخصی دارند تا به تمامی قانون های کیفری آگاه باشد تا بتواند مانند یک حامی و پشتیبان در این مسیر به او کمک کند. قبل از انتخاب وکیل کیفری، تحقیق و پرس و جو در شهر خود داشته باشید و یا به موسسات حقوقی معتبر مراجعه کرده و از آن ها بخواهید تا بهترین وکیل و با سابقه ترین را به شما معرفی کنند.

وکیلی که باسابقه و با تجربه باشد در اکثر پرونده های کیفری با موضوعات مختلف بهتر می تواند راه و روش های کاربردی را ارائه دهد. در این مقاله تلاش کرده ایم تا به جهت آگاه سازی کاربران، مطالبی را در جهت موضوعات کیفری و وکلا بررسی کنیم تا در هنگام مواجه شدن با این مشکلات، پیش زمینه ای در مورد وکیل های کیفری داشته باشید و راحت تر بتوانید آن ها را انتخاب کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا