دانستنی های حقوقیوکلا

شکایت از سایت صیغه یابی چگونه است؟【آپدیت 1403】

شکایت از سایت صیغه یابی از دغدغه های برخی از جوانان است که در این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد. با پیشرفت و توسعه استفاده از خدمات اینترنتی، سایت های متعددی در زمینه صیغه یابی فعالیت خود را گسترش دادند. انواع سایت با عناوینی مانند سایت صیغه موقت، صیغه قانونی و صیغه حلال در یک جستجوی اینترنتی قابل دسترسی هستند. برخی از این سایت ها از طریق راه اندازی کانال تلگرامی صیغه یابی و همسریابی نیز فعالیت خود را انجام می دهند.

باید گفت که برخی از این سایت ها و کانال های تلگرامی تنها به قصد کلاهبرداری تاسیس می شوند! در نتیجه بهتر است قبل از هرگونه واریز وجه، از اعتبار این نوع سایت ها مطمئن شوید. خیل عظیمی از جوانان ممکن است در اثر تبلیغات به این نوع سایت های غیر قانونی جذب شوند؛ زیرا بسیاری از این سایت ها فعالیت و خدمات خود را کاملا قانونی و شرعی معرفی می کنند.

در صورتی که با چنین مشکلی مواجه هستید می توانید با گرفتن یک وکیل خوب، روند پرونده را تسریع ببخشید. ما در سایت وکیل از ما بهترین وکیل تهران و دیگر شهرهای کشور را در قالب یک لیست به شما معرفی می کنیم. با توجه به تجربیات و تحصیلات وکلای پایه یک در امور مختلف امکان موفقیت در پرونده بسیار بالا است. در این مطلب قصد داریم در مورد شکایت از سایت صیغه یابی بیشتر صحبت کنیم.

وکیل پایه یک برای شکایت از سایت صیغه یابی

با توجه به گفته های پلیس فتا تعداد بسیار کمی از سایت های صیغه یابی و همسر یابی دارای مجوز قانونی هستند. به همین دلیل باید قبل از هر چیز قانونی بودن سایت چک شود. سایت های زیادی در بستر اینترنت وجود دارند که به صورت غیر قانونی و بدون مجوز فعال هستند؛ بنابراین ممکن است شما در دام این افراد بیفتید. در صورتی که به این سایت ها اعتماد کرده اید و هم اکنون قصد شکایت از سایت صیغه یابی را دارید می توانید با وکیل پایه یک مشورت کنید.

فعالیت غیر قانونی سایت های صیغه یابی مصداق بارز کلاهبرداری است. به همین علت شما می توانید با بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران در این رابطه مشورت کنید. یک وکیل خوب و حرفه ای می تواند در این راستا به شما کمک کند تا زودتر به حق خود برسید. در این نوع پرونده ها ممکن است بخشی از مال از دست رفته باشد. البته تمامی شکایات مربوط به از دست رفتن مال نیستند و ممکن است مشکلات دیگری نیز برای فرد رخ دهند. در نتیجه تنها راه، مشورت گرفتن از وکیل باتجربه در این حوزه می باشد.

وکیل پایه یک برای شکایت از سایت صیغه یابی

شکایت از سایت صیغه یابی از طریق پلیس فتا

بسیاری از کانال ها و سایت های صیغه یابی تنها با قصد کلاهبرداری از جوانان راه اندازی می شوند. حتی اگر فعالیت سایت بر اساس قوانین شرعی باشد، باید مجوز قانونی داشته باشد. در حال حاضر به دلیل کلاهبرداری سایت های صیغه یابی، بسیاری از کسانی که در دام آنها افتاده‌اند، قصد شکایت دارند و در نتیجه عباراتی مانند « سایت اینترنتی پلیس فتا » را در اینترنت جستجو می کنند.

همانطور که می دانید در مورد جرائم مربوط به اینترنت و فضای مجازی باید به پلیس فتا مراجعه کرد. سایت یا سامانه اینترنتی پلیس فتا با آدرس cyberpolice.ir برای طرح شکایت های مربوط به فضای مجازی قابل دسترسی است.

برخی از فعالیت ها به ویژه اگر در کانال های برنامه های خارجی باشند، به سختی قابل پیگیری هستند و تنها در صورت مشورت با وکیل حرفه ای امکان موفقیت در این نوع پرونده ها وجود دارد. با این حال پلیس فتا نیز در این زمینه اقداماتی انجام می دهد که فرد شاکی بتواند به حق خود برسد.

پلیس فتا بعد از اطلاع از فعالیت سایت ها به صورت غیر قانونی، نسبت به اعلام مراتب به مراجع قضایی اقدام می کند و برخورد مناسب با دستور مقام قضایی در این موارد صورت می گیرد. به دلیل اینکه تعدا افراد شاکی از این نوع سایت اغلب زیاد است، روند رسیدگی به پرونده ممکن است طولانی شود. به همین دلیل داشتن وکیل خصوصی می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

برخورد مراجع قضایی با سایت های صیغه یابی غیر مجاز

بسیاری از سایت های صیغه یابی و همسر یابی با هدف گیری بنیان خانواده فعالیت می کنند و از این رو مراجع قضایی نیز با آنها برخورد جدی می کنند. شکایت از سایت صیغه یابی باید از طریق پلیس فتا و پیگیری در مراجع قضایی مربوطه دنبال شود. تعداد افرادی که هر روز برای شکایت از سایت های صیغه یابی به مراجع قضایی مراجعه می کنند یا به دنبال وکیل خوب هستند، روز به روز در حال افزایش است.

باید بدانید که هویت افرادی که اقدام به تاسیس سایت های صیغه یابی غیر مجاز می کنند نا معلوم است. در واقع بیشتر این افراد به شیوه های مختلف قانون را دور می زنند و به فعالیت غیر قانونی خود ادامه می دهند. در نتیجه شکایت از سایت صیغه یابی ممکن است دارای پروسه طولانی تری نسبت به سایر شکایات باشد.

کلام آخر

شکایت از سایت صیغه یابی ممکن است دارای پروسه طولانی مدتی باشد. به همین دلیل بهتر است که از بهترین وکیل برای به نتیجه رسیدن پرونده استفاده‌شود. در این راستا پیگیری شکایت از طریق پلیس فتا نیز می تواند در تسریع روند پرونده تاثیرگذار باشد. فعالیت غیر قانونی این سایت ها در حال حاضر برای بیشتر افراد جامعه روشن و واضح می باشد؛ اما باز هم کسانی هستند که در دام این سایت های غیر مجاز برای صیغه یابی و همسر یابی گرفتار می شوند. در نتیجه نیاز به شکایت و طرح دعوی از سایت همسر یابی یابی یا صیغه یابی در این موارد مورد نیاز است.

4.3/5 - (3 امتیاز)

مرضیه آریاکیا

مرضیه آریاکیا هستم. حدود پنج سال است که در زمینه تولید محتوای سایت فعالیت دارم. سعی دارم که با تحقیق در زمینه مسائل حقوقی بتوانم محتوای یونیک را با توجه به آموزه های حقوقی سایت وکیل از ما در اختیار شما قرار دهم. از این رو نظرات شما در راستای بهبود مقالات می تواند به من کمک فراوانی کند. سپاسگذارم...

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. دزد و کلاهبردار مملکتو برداشته تو هم دوکون برا خودت بازکردی من ۷۹۰۰۰ ریختم حساب صیغه یابی نازیکا رسیدشم دارم حالا بیام چند ملیون بریزم گلوی شماها پیداش کنید واسم من فقط یه سامانه کوفتی میخواستم اونجا گزارش بدم این قرمساق فیک رو پیداش کنن قانون ضعیفه و بی صاحاب شماهاهم دوکون دار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا